niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

„Nie oddamy Chicago, nie oddamy Polski” – sukces demonstracji Klubu Gazety Polskiej

Dodano: 17.01.2016 [21:40]
„Nie oddamy Chicago, nie oddamy Polski” – sukces demonstracji Klubu Gazety Polskiej - niezalezna.pl
foto: Adrianna Mikołajczyk
Klub Gazety Polskiej w Chicago zorganizował dzisiaj przed polskim konsulatem manifestację będącą wyrazem poparcia dla nowego rządu i prezydenta Andrzeja Dudy. Wzięło w niej udział dwa razy więcej uczestników niż w pikiecie KOD. „Demokracja już odżyła”, „Polski nie oddamy”, „Chicago nie oddamy” - skandowano w stronę protestujących z Komitetu Obrony Demokracji, którzy szybko zrezygnowali.

Manifestacja środowisk patriotycznych Polonii w Chicago organizowana przez tamtejszy Klub Gazety Polskiej cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Tłum osób wspierał obecne władze i sprzeciwiał się szkalowaniu dobrego imienia Polski.

- Mimo tego, że skrzyknęliśmy się niemalże w ostatniej chwili było nas dwa razy więcej niż tych, którzy przyszli bronić rzekomo zagrożonej demokracji – mówi portalowi niezalezna.pl Agata Mikołajczyk, szefowa klubu GP w Chicago.

– Tutaj rząd PiS i prezydent Andrzej Duda uzyskali ponad 90-procentowe poparcie i to się nie zmienia, to jest dla wszystkich oczywiste, więc manifestacja antyrządowa w tym mieście to jakiś absurd. Ci, którzy ją zorganizowali to tzw. liderzy z finansowanej przez MSZ szkoły polonijnych liderów „Quo Vadis”. Reprezentują oni interesy PO, a także byłych działaczy komunistycznych – podkreśla Mikołajczyk.

 
Po kilkudziesięciu minutach, kiedy członkowie Komitetu Obrony Demokracji poddali się i rozeszli do domów, reprezentanci środowisk patriotycznych Chicago odśpiewali pieśń "Boże, coś Polskę". 

Autor: Źródło:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Dziękuje wam Polacy!!! :)

Brawo dla Polonii w Chicago !!!!!

Dziękujemy Kochani za Waszą solidarnośc z Ojczyzną!

Forsa się skończy to i KOD także,tam nie ma tego co napędza kluby Gazety Polskiej.

dlatego KOD-y organizują teraz struktury na wzór KGP

Jezeli chcecie przeczytac Panstwo bezczelne komentarze obrazajace Polonie z Chicago w/g ktorych to wlasnie kodowcy sa wsrod Polonii amerykanskiej jedynymi rozsadnymi ludzmi to prosze:
https://twitter.com/aniawloch
Piszaca je osoba mieszka w Chicago i jest bezrobotna, nie zna prawie jezyka ang., wprowadza czytelnikow w blad podajac, ze ma wyzsze wyksztalcenie, ktorego nie ma a na twitterze nazywa sie sama "Pania Doktorowa"--Wy mi tu piszecie , ze to jacyc wyksztalceni ludzie z Instytutu to organizowali a to pospolita, prosta i zaklama zona swojego meza. i ktos taki ma czelnosc opiniowac ludzi pracy i czynu patriotycznego?! Na tym koncie nagminnie obrazane sa osoby z kregow nowej wladzy. Sugeruje podziekowac i pozdrowic te osobe i pokazac jej gdzie jest miejsce takich oszustow i targowiczan. Z nimi tylko prawda zwyciezymy.

GONCIE Rodacy tych szczekajacych KUNDLI z KODu i przeciwnikow demokratycznie wybranego rzadu .
Nie pozwolcie szargac dobrego imienia Polski za granica !

Tacy jak jarmakowski to zdrajcy Polski,konfidenci ,targowiczanie Ogolimy Wam lby i pojdziecie do wiezienia za wasze przekrety! Polska sie odradza! Dziekujemy Polonii za patriotyzm!

Niestety ale wsrod Polakow rowniez zza oceanu jest wielu ciekawie myslacych rodzynkow, a moze nawet rodakow.
Mysle, ze tu rowniez informacje o wzlotach i odlotach w tym srodowisku polonijnym beda ujawnione i byc moze rowniez nastanie czystka i tych wszystkich poustawianych przez sluzby PRL w koncu sie porozlicza lub przynajmniej w koncu rozpozna.

Komuchy do 1989r pluli na Amerykę, w gazetach na pochodach, krzyczeli precz z imperializmem itd. Od 1990r swoje dzieci wysyłali do USA!

Dokladnie tak.
Poszukajcie o dzieciach Cimoszewicza, Pastusiaka , Owsiaka...

Andrzej Jarmakowski
01/17/2016 at 5:58 PM

A co bedzie jak Niezalezna udowodni panu w nagranach filmowych jake posiada ze to co pan pisze jest tylko panska fantazja. Cytat Dobry przykład kłamstwa. Pan panie Janus jest kłamcą. Byłem na miejscu i dzidziałem. Po godzinie manifestacji na zakończenie wspólnie praktycznie odśpiewano Boże coś Polskę. Całośc trwała około godziny, było -25 C. bardzo zimno. Reklacja w niezaleznej .pl jest typowym przykładem zakłamania. Takich okrzyków jak Pan tam piszą nie było. PiS jak widać zaskoczony powodzeniem pikiety KOD, było nas 102, mniej więcej tyle samo co PiS-u usiłują zakrzyczeć rzeczywistość. Zostało wam jak widac już tylko kłamstwo. Kłamstwo jest waszym jedynym argumentem .Nastepny komentarz Jarmakowskiego KOD-- cytuje
Andrzej Jarmakowski
01/17/2016 at 6:47 PM

Nie wpuściłem komentarza pana janusa z linkiem do relacji z manifestacji KOD Radia Polonia 2000, bardzo zakłamanej, nieprawdziwej, odpowiednio spreparowanej. Widać PiS bardzo przestraszył się sukcesu pikiety KOD, w tej chwili kłamstwo jak widać jest jedynym ich argumentem. W niewpuszczczonym komentarzu Pan Janus uzasdania także potrzebę, czy chęć nie wiem jak tio nazwać, straszenia uczestników parady paragrafami KK, z którego to kodeksu kiedyś też go sądzono. jak widać ludzie się zmieniają i teraz sami chcą wsadzać. Zauwazyłem w internecie wyraźne podniecenie pikietą KOD w Chicago. na portalu “niezalezna pl. tez sie pokaząła relacja, bardzo zakłamana. Zapewne zaraz pokaże sie kolejna zakłamana relacja na portalu Karnowskich “wpolityce.pl. Potem coś napisze Gazeta Polska , apotem Wiadomości w telewizji publicznej pokażą jak to dano odpór odsuniętym od koryta w Chicago. http://progressforpoland.com/1...

Published on Jan 17, 2016

Protestowali przedstawiciele KOD oraz Kluby Gazety Polskiej Chicago 2 oraz przyjaciele.
Materiał wykonały redakcje Radia Polonii 2000 i Kuriera Chicago https://www.youtube.com/watch?... wiecej informacji macie na mojej stronie

Nie oddamy Chicago, nie oddamy Polski” – sukces demonstracji Klubu Gazety Polskiej
Dodano: 17.01.2016 [20:40 Klub Gazety Polskiej w Chicago zorganizował dzisiaj przed polskim konsulatem manifestację będącą wyrazem poparcia dla nowego rządu i prezydenta Andrzeja Dudy. Wzięło w niej udział dwa razy więcej uczestników niż w pikiecie KOD. „Demokracja już odżyła”, „Polski nie oddamy”, „Chicago nie oddamy” - skandowano w stronę protestujących z Komitetu Obrony Demokracji, którzy szybko zrezygnowali. http://niezalezna.pl/75100-nie... Gownym sposorem pikety KOD jest sam Andrzej Jarmakowski http://progressforpoland.com/1... nawet gdybyscie chieli zostawic komentarz to po kilku godzinach jako przedstawiciel KOD i demokracji ten w pis wyrzuci do spam czy to ich gazecie czy na FB https://www.facebook.com/progr... czy nawet na Jarmakowskiego stronie internetowej gdzie pisze cytuje Bardzo udana pikieta KOD w Chicago https://www.facebook.com/andrz... Czyzby gazeta internetowa Niezalezna klamala panie Jarmakowski ???

dowiemy się, kim są agenci z SB/WSI w Ameryce

marny ich los, proszę nie mieć co do tego żadnych wątpliwości

kodziarze=szmaciarze

K.O.D. Komunistyczne Oddziały Dywersyjne [czyli nowa Targowica]

No dobrze. Ale jak oni tak patriotycznie nastawieni, a w Polsce już wszystko na dobre się zmienia, to czemu nie wracają?
Pytam poważnie i chciałbym dostać jakąś logiczną odpowiedź.

No tak zwolnią sie z pracy, wyrwą dzieci i rodziny ze swojego środowiska, szkoły, przyjaciół i przyjadą do Polski na zieloną trawkę a hipoteka w Stanach sama się spłacać będzie.

Trudno odpowiedziec logicznie na NIELOGICZNE pytanie!!! Zmienia sie jak powiedziales ale jeszcze sie nie zmienilo.
Dlaczego nie wracaja do kraju? Bo tam maja rodziny ale jak przyjdzie czas to beda wracac i ci mlodzi rowniez.

Zeby wszystko dobrze roslo najpierw trzeba wyrwac chwasty!!!!

Skoro nie zamierzają wracać, to po co głosują? Oni wiedzą o Polsce tylko to, co im w mediach powiedzą. Nie mieszkają tu, nie płacą podatków, nie powinni mieć głosu. Tak by było sprawiedliwiej.

Logiczna odpowiedź dostosowana do twojego poziomu: jesteś idiotą.

Max,
Jestem idiota bo inaczej mysle niz ty?
To typowo Komunistyczna podejscie do sprawy!!!

Mieszkam zbyt wiele lat poza granicami Polski aby myslec o powrocie. Kraj w ktorym mieszkam bardzo lubie i dobrze sie tutaj czuje. Mimo to, nie jest obojetna dla mnie sytuacja w Polsce, ktora jest atakowana przez obce korporacje i rodzima targowice. Czy zrozumiales?

Nie nie rozumiem bo jestem idiota!!!
To jest podobna sytuacja do Jzraela.
Zydzow obchodzi ich kraj pomimo tego ze wiekrzosc mieszka poza jego granicami.
Czy zrozumiales?

Brawo Polacy! Dziękujemy Polonii z USA, Wielkiej Brytanii, Francji! Niech nas widzą i słyszą. Prawdziwych Polaków, nie zdrajców z PO, SLD, ZSL i funkcjonariuszy z KOD.

Kiedy minister Waszczykowsi wywali tych komuchów od Bieruta i Geremka z MSZ??!!

w Polsce są trzy ogromne koncerny medialne które działają
przeciw Polsce i Polakom./są to słowa pana Jana Pietrzaka/.
nfo | 17.01.2016 [22:35]

Obce media chcą Polskę zaszczuć..
http://www.fronda.pl/blogi/mem...
Wejdz na stronę TV-info program,,mineła dwudziesta,,
a chodzi o godz:20.40

dziś w TV-info znakomici goscie z tzw,,prawicy,, w tym Dr Zukowski ,prof.Ważyk oraz red naczelny Gazety Polskiej
wyłożyli na liczbach i dokumentach pole sporu pomiędzy Brukselą czyli Niemcami a Polską.
Chodzi o ogromne pieniądze ,które Polska zablokowała od niemieckich i Francuskich firma które wypływają z Polski.
Chodzi też o brak podatku vat w budżecie z powodu rożnych machinacji prawnych oraz zwykłych wyłudzeń przez ogromne koncerny zagraniczne.
Wreszcie chodzi o kolejny milion uchodzców ,który idzie na Europę a ktory Bruksela czyli Berlin chce wepchnąc/tzw. kwoty/ malym państwom typu: Węgry,Czechy,Słowacja czy Polska.
Kolejny etap walki polskiego patriotycznego rządu to prasa niemiecka czy niemieckie banki.
Niemiecka dominacja z prasą jest tak ogromna że polski rząd może wprowadzić ustawowy zakaz koncentracji mediów w obcych rekach.Niemcy mają 85 % prasy lokalnej a rząd może zapytać ile jest obcej prasy w Niemczech? ...nie ma ani jednej gazety !!!
Zatem wprowadzamy że Niemcy mają tylko 10% prasy w Polsce 10% banków i 10 % portali internetowych.
W Niemczech zagranicznych banków jest 15% a w Polsce 85%.
Islandia pogoniła obce banki.
http://naszeblogi.pl/42993-isl...
Plan Niemiec jest prosty :
Oderwać od Polski za pomocą RAS,Sląsk
Za pomocą takich jak Tusk,Kaszuby.
http://www.fronda.pl/blogi/mem...
Wielkopolska jest też zagrożona.
O tym się nie mówi w mediach bo te koncerny medialne są antypolskie.
Polecam na stronie TVP-info/nagranie/ dziś o 20.40 znakomita dyskusja.
Na ten temat mówi też Max Kolonko na swojej stronie.
On proponuje by Niemcom np. zabrać 100 %prasy lokalnej.
http://www.pch24.pl/polska-moz...

normalny Polak

Brawo Polonia..........
w Polsce nic nie mówi sie o wygranej PIS w USA z 70 %poparciem.....

BYŁEŚ W ORMO, JESTEŚ W KODzie DEMOKRACJA ZAWSZE W MODZIE -PIĘKNE HASŁO!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl