niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Żydzi uciekają z Europy

Dodano: 17.01.2016 [11:35]
Żydzi uciekają z Europy - niezalezna.pl
foto: Shlomit Wolf/SXC
Podczas gdy Europa Zachodnia otwiera się na muzułmańskich imigrantów, coraz więcej Żydów, z obawy przed antysemityzmem, postanawia przenieść się do Izraela.

Agencja Żydowska poinformowała, że w związku ze wzrostem ataków o charakterze antysemickim imigracja Żydów z Europy Zachodniej do Izraela osiągnęła rekordowy poziom. W zeszłym roku podążyło w tym kierunku prawie 10 tys. Żydów, a najwięcej z nich – bo aż 8 tys. – opuściło Francję, gdzie mieszka trzecia co do wielkości, oceniana na około pół miliona, społeczność żydowska.

Po poniedziałkowym ataku maczetą dokonanym przez 15-letniego Turka pochodzenia kurdyjskiego, na żydowskiego nauczyciela ze szkoły hebrajsko-francuskiej w Marsylii, tamtejsza gmina żydowska zaleciła niepokazywanie się w miejscach publicznych w tradycyjnych jarmułkach. Jej przewodniczący tłumaczył, że od dłuższego czasu nasila się liczba ataków przeprowadzanych przez osoby sympatyzujące z dżihadystami.

W listopadzie br. przewodniczący wiedeńskiej Żydowskiej Gminy Wyznaniowej (IKG) Oskar Deutsch powiedział, że należy ograniczyć przyjmowanie imigrantów do Austrii, gdyż obawia się, że wpłynie to na wzrost antysemickich nastrojów w tym kraju. Dodał, że wielu z tych ludzi wyrastało w przekonaniu, że taka postawa jest czymś normalnym.

Wcześniej podobny apel wystosowała Centralna Rada Żydów w Niemczech. – Wśród Żydów w Niemczech wzrasta lęk przed rosnącym antysemityzmem związanym z imigracją uchodźców. Wielu uchodźców z Syrii i Iraku dorastało w społeczeństwie, w którym zniszczenie Izraela było państwową doktryną – oceniała przewodnicząca jednej z organizacji zwalczających antysemityzm w tym kraju, Lela Susskind.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Przez pare chwil czulem dume z Polakow, ze potrafia sie zjednoczyc i tlumnie demonstrowac przeciwko zagrozeniu za strony Muzulmanow, ale rece mi opadly jak przeczytalem komentarze ponizej...
Wiekszosc reprezentuje poziom myslenia kolezkow imigrantow - niewazne co sie dzieje - zawsze winni sa Zydzi!

Polska powinna bez ograniczeń przyjmować tych uchodźców Żydowskich, którzy zechcą się osiedlić w naszym kraju (Izrael jest bogatszy, ale bardziej zagrożony).
To są uczciwi, przedsiębiorczy ludzie, którzy szanują państwo, w którym mieszkają. Chcą tylko bezpiecznie żyć i pracować. To byłoby korzystne rozwiązanie dla nich i dla Polski

Nie doczekanie ,tak niewdzięcznego zakłamanego drugiego narodu nie ma ,wystarczą ci co są .Więcej Hartmanów Bermanów Michników i Hollandów !!!! dziękuję nigdy

Dobrze poinformowani Żydzi się ewakuują. W dniu zniszczenia WTC też większość Żydów tam pracujących wzięła sobie dzień wolny.

Jakieś wiarygodne źródła ? Już wcześniej o tym słyszałem, ale nie szukałem za bardzo. Fajnie by było się coś więcej na ten temat dowiedzieć.

Arabowie podobnie jak Żydzi zaliczają się do narodów semickich. Z tego artykułu wynika, że Arabowie występują przeciwko Arabom.

Mało kto postrzega kwestię tak logicznie. Żydzi to tylko ułamek reszty Semitów. Dlatego w moim mniemaniu nie można mówić o antysemityźmie w Polsce.

No to nareszcie wiem o co chodzi z tymi imigrantami w Niemczech, Belgii i Szwecji. Chodzi o to, aby wygnać Żydów z Europy do Izraela, bo ostatnio trochę wyludnił się. O qu... ile to zachodu, robienia zadymy i burdelu wymaga, aby osiągnąć takie cele.

Jak szczury zaczynają uciekać z okrętu to znaczy, że okręt ten wkrótce zatonie...

Wspolczuje Palestynczykom.Dopiero teraz zydzi, zaczna ich mordowac.Ze swiat na to patrzy,bez zadnej reakcji.

Bo "świat" dał się Żydom otumanić, znarkotyzować mitem tego ich świętego holocaustu. Jak to możliwe, by narody, które same poniosły takie ofiary w II wojnie światowej (Rosjanie - 25 milionów ofiar, Polacy a nawet Niemcy ex aequo - 8 mln ofiar itd.), zgodziły się uznać ofiary żydowskie za takie wyjątkowe, że wręcz jedyne? By narody te zgodziły się bić pokłony przed Żydami z tego powodu? Jak to możliwe? Ja tej uzurpacji nie uznaję. Tym bardziej, że to naród, który wydał największych zbrodniarzy XX wieku: Lenin, Trocki, Kaganowicz, Jagoda, Beria, Morel i tak bez końca. To jest być może trop, dlaczego tak lamentują nad tym swoim świętym holocaustem. Chcą zawrzeszczeć swoje niepomiernie większe winy. Dlatego należy zacząć przestać udawać, że Żydów nie ma, że nie ma ich agresji politycznej. Żydzi są i są niebywale agresywni politycznie. Zawsze byli. Należy mówić wprost o ich zbrodniach. Rozliczyć ich do cna i pokazać im ich miejsce w szeregu.

100% racji. Teraz zydowskie i niemieckie banki zaatakowaly Polske. Zydowskie i niemieckie szczujnie medialne oraz oplaceni przez zydowskie organizacje, poslowie typu BUDKA, PETRU,Schetyna,Trzaskowski zapomnieli, ze to Polska dala im przywileje i dzialaja w interesie Zydow i Niemcow.

raczej stawiałbym na poważny konflikt wojnę a ci co ją przygotowali wycofują się na bezpieczne pozycje JAK W WTC dziwnym trafem ZYDZI NIE PRZYSZLI DO PRACY.

To, co przytoczyłeś to, to jest jedna z teorii spiskowych. Nie ma ona pokrycia w rzeczywistości. Dla potwierdzenia moich słów: https://robertlindsay.wordpres...

Zapomniałem o jednej sprawie. Jest pytanie, które wciąż mnie nurtuje a kto pyta , nie błądzi: jakie jest uzasadnienie dla istnienia Żydowskiego Parlamentu Europejskiego? Bardzo proszę wyjaśnić mi ten fenomen i czemu on służy.
http://wirtualnapolonia.com/20...
Kolejne pytanie jakie się rodzi to który z PE ma więcej do powiedzenia tak naprawdę??

Błąd. PE rządzą naziści , sowieci i muzułmanie , żydzi są ponad tym prawem.Dla motłochu ma być odwrotnie.
Najwięcej do powiedzenia mają żydowscy amerykańscy banksterzy.

No proszę. A w Polsce tendencja odwrotna. Nawet w Pałacu Prezydenckim zaczynają się panoszyć a Anna Azari czyli ambasador Izraela w Polsce stwierdza: "Już nie wiem, czy Chanuka to polskie czy żydowskie święto. Jestem już drugi rok w Polsce i Chanuka jest świętowana. Wczoraj u prezydenta, dzisiaj w Sejmie. Myślę, że to jest polskie święto"
No to mamy nowe święto...

HOLOHOAX..Historycy zajmijcie sie zydowskim na skale swiatowa klamstwem 6 million Jews..kopiujcie kto moze, jako dokument klamstwa 100 lecia.
https://www.youtube.com/watch?...

Strach żydów nie bierze się znikąd.Tropienie tzw.antysemityzmu doprowadzili do perfekcji.A jest to metoda na ukrywanie własnych niecnych czynów.Na YOU TUBE poczytajcie czym jest przemysł holokaust-powala z nóg.historia z Bankiem szwajcarskim to perełka zachłanności,powoli znowu zmieniają tożsamośc ale najciekawsze to jest wojna w Syrii po tym jak wykryto złoża ropy i gazu.Jak myślicie-komu najśpieszniej do przejęcia takiego dobra?

Niestety, z Polski jakoś nie chcą uciec.

Żydzi we Francji niejednokrotnie przekonali się już,że zapowiedź terrorystów,że będą mordować Żydów nie jest gołosłowiem.Żydzi we Francji mają się dobrze,wielu z nich ma dochodową działalność czym stworzyli też miejsca zatrudnienia dla również ludności nie francuskiej.Francuzi są nacjonalistyczni i preferują zatrudniać Francuzów.

MUZULMANIE NIENAWIDZA ZYDOW A RESZTA O TYM NIE MOWI. POLACZA SWOJE SILY NARODY I ZDRAJCY ZYDOWSCY NIE BEDA MIELI GDZIE UCIEKAC. WSZYSCY " KOCHAJA ZYDOW " I TO BARDZO" ZACZNA SIE PIESZCZOTY OJ ZACZNA.

Krzyż na drogę.

Dla...cyklopa- 'oko' i wszystkich ciekawych/i nie zdziwionych/ : bibula.com/?p=84953

Niech opuszczą też Polskę,będzie wreszcie spokój.

11 września też wiedzieli, aby nie iść do roboty w Word Center.

Podobno Soross narzeka że Orban i Kaczyński rozwalają mu wizję Europy:-)))))))))))

Żeby jeszcze z Polski ta cała spiskująca przeciw Polsce żydobolszewia chciała wyjechać, byłoby pięknie....

No, cóż historia się powtarza, chyba znowu będziemy tym krajem gdzie pod skrzydła Rzeczypospolitej będą chcieli zostać przygarnięci wszyscy chcący żyć w pokoju. Chyba trzeba już pomyśleć o obozach przejściowych dla uciekinierów z EU i to wcale nie tych o ciemnej karnacji skóry. Tak było w czasach I Rzeczypospolitej otwartej, sprawiedliwej gdzie żyło się spokojnie i dobrze. Wówczas margrabiowie i bojarzy bardzo chcieli być poddanymi Korony, a prześladowani żydzi znaleźli tu schronienie i możliwości rozwoju.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl