niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Ważne deklaracje w Jachrance - będą komisje śledcze dla wyjaśnienia afer PO-PSL

Dodano: 16.01.2016 [11:30]
Ważne deklaracje w Jachrance - będą komisje śledcze dla wyjaśnienia afer PO-PSL - niezalezna.pl
foto: pis.org.pl
Posłowie klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości obradują od wczoraj w ośrodku w Jachrance. Jarosław Kaczyński, prezes PiS, w trwającym około 45 minut wystąpieniu mówił w piątek wieczorem m.in. o konieczności utrzymania jednolitego frontu medialnego, powołaniu komisji śledczych, które miałyby wyjaśnić afery z czasów rządów PO-PSL oraz o przesunięciu kongresu wyborczego z marca na czerwiec. Dziś głos zabierze premier Beata Szydło.

Wczoraj najważniejszym punktem spotkania było wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego.

Prezes PiS mówił - jak relacjonuje serwis 300polityka.pl - o konieczności powołania komisji śledczych, które wyjaśniłyby afery takie jak Amber Gold, taśmowa czy inwigilacji dziennikarzy, a także sprawę wyłudzeń VAT. Zapowiedział, że kongres Prawa i Sprawiedliwości zostanie przesunięty z marca na czerwiec. Ugrupowanie mogłoby wtedy pochwalić się konkretnymi osiągnięciami, a ludzie poczuli efekty ustaw np. 500 zł na dziecko. Jarosław Kaczyński zaapelował także, aby politycy partii zachowywali jedność, by istniał „jednolity front medialny” i nie było różnic zdań, zwłaszcza w obliczu spodziewanych bardzo ostrych ataków opozycji. Jak stwierdził prezes PiS, na wiosnę spodziewać się można kolejnych demonstracji opozycji. Prawo i Sprawiedliwość będzie na to odpowiadać jeszcze większymi kontrmanifestacjami.

Jarosław Kaczyński podkreśli, że przy takiej liczbie posłów i senatorów nie może dochodzić do sytuacji, w których są powiaty bez biur poselskich PiS. Ma to ułatwić zarówno kontakt z wyborcami, jak i przyszłe kampanie. Jak przyznał, sytuacja gdzie rywalem jest kolega z listy wynika ze złej ordynacji i trzeba będzie to zmienić.

Dziś w Jachrance z posłami ma się spotkać premier polskiego rządu.

- Posiedzenie organizujemy po to, żeby parlamentarzyści mogli posumować pierwszy okres pracy w parlamencie, również współpracy z rządem oraz postawić sobie cele i zadania, które są przed nami. Dużo się wydarzyło w ciągu tych kilku ostatnich miesięcy. Tak naprawdę jest to pierwsze wyjazdowe posiedzenie nowego klubu, w którym jest ponad 100 nowych osób. Warto wiec, żeby była możliwość do rozmowy. Myślę, że będzie to naprawdę dobre spotkanie

- stwierdziła Beata Szydło na piątkowej konferencji prasowej.Spotkanie w Jachrance, około 40 km od Warszawy jest zamknięte dla mediów.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

ło rety,ło rety,larum panie jak łuni mogą takich uczciwych platfusów rozliczać,jak już wszystko ładnie pod dywanikiem zamiecione buahahahahahahaaaaa

Pan Kaczyński pięknie rozgrywa partię z diabłem. Znakomitym posunięciem było zejście z linii strzału. Jest to śmiertelna walka, ale gdy zwycięży to zemsta powinna być straszliwa, sam przecież zostal w niej mocno okaleczony tak jak inwalida . Dlatego jest jak najbardziej wiarygodny, dużo bardziej niż Kukiz

Konieczne, szczegolnie ze spoleczenstwo zaczynalo byc zdezorientowane przedluzajacym sie brakiem wyciagania konsekwencji za wszystkie te afery.

Jestem za. Dawno trzeba było tych malwersantów rozliczyć.

Wszystkich won! - jak mawial Cejrowski.

Komisje sledcze, procesy i wyroki sa potrzebne.
Najpierw nalezy oczyscic wymiar sprawiedliwosci a potem media przekaza informacje i lemingi przebudza sie wreszcie.

Jako jrden z narocu polskiego a zarazem jeden z gospodarzy Polski tak jak mówi PiS, to ja żądam aby PiS na którego głosowałem I powierzyłem sprawy Polski w jego ręce aresztował Tuska I resztę jego ludzi z rządu oraz posłów I senatorów POlszewickich. Chcę ich widzieć w kajdanach I w pasziakach więziennych I to jak najszybciej, a jeżeli PiSu na to nie stać to wynocha.

Tak Polacy na to czekają.

..................i bardzo dobrze, krotko za kwiczace swinskie ryje, jesli zarlo sie z trefnego koryta to trzeba poniesc tego konsekwencje.

Wazne deklaracje...
Jestem za, niech teraz PIS pokaze co wyrabiala platforma. PO jak weszlo do wladzy, to pierwsze co zrobila to komisje sledcze, wymyslila od naciskow, no to teraz bedzie iodwet. Bardzo dobrze., rozliczyc to talalajstwo.

Wazne deklaracje...
Jestem za, niech teraz PIS pokaze co wyrabiala platforma. PO jak weszlo do wladzy, to pierwsze co zrobila to komisje sledcze, wymyslila od naciskow, no to teraz bedzie iodwet. Bardzo dobrze., rozliczyc to talalajstwo.

Tutaj nie chodzi o ODWET ! Zapamiętają to sobie i nie używaj takiego słowa.
Komisja ma zbadać i wyjaśnić czy doszło do nadużyć,czy doszło do łamania prawa. Ma to nie tylko stwierdzić ale przedstawić dowody.
Wracamy do państwa prawa, które to państwo ma stanowić prawo i stać na jego straży. Taki przyjmij ton komentarza

Wiemy że powszechnie prawo było łamane i że dochodziło do nadużyć, ale to musi mieć potwierdzenie i do tego muszą być powołane komisje.
Jeśli zmienimy naszą Konstytucję, to być może takie komisje będą miały uprawnienia prokuratorskie, to byłoby dobrym rozwiązaniem dla praworządnego państwa.
Zemsta nie jest rozwiązaniem problemu, nie mieści się w kategoriach państwa prawa.

Old Boy..Dobrze ze M i innym co tak samo mysla wytlumaczyles, bo ci ludzie naprawde uwierzyli w telewizyjne szczekaczki 24/7 o jakis msciwych odwetach, pomijajac, ze wszelkie afery winny byc wszczete automatycznie z urzedu, a nie zamiatane pod dywan.
Nareszcie doczekalismy sie panstwa prawa i sprawiedliwosci.

Wiem, że to trudne do wykonania, ale skoro KOD protestuje przeciwko polskiemu rzadowi i prezydentowi to uczestnicy tych protestów powinni być pominięci przy korzystaniu z : 500 złotych na dziecko,obniżenia wieku emerytalnego i wszystkich innych zmian, które rząd chce wprowadzić.
Jeżeli protestują, to znaczy, że nie chcą zmian - więc po co ich uszczęśliwiać na siłę!!!

Tak powinno byc...wylapac tych kodziarzy z dziecmi, chyba jest jakas lista czlonkow, zarejestrowac z automatu odrzucic jako niekwalifikujacy sie, bo sa przeciw, przede wszystkim Kchujoskiemu i koniowi i innym szkodnikom sie nie nalezy.

nic dodac nic ujac.Mysle iz im odpowiada drozyzna pochodzaca z tych 8-letnich czasow.Ktos napisal ile kosztuje chleb,maka i maslo-te ceny sa nieprawdopodobnie wysokie."/Po dzisiejszych doniesieniach wieczornych wiem ze zadnych podatkow od kupna benzyny nie bedzie.Zastanawiam sie tylko kto puszcza te gazy i dlaczego sa tak trujace dla zwyklych ludzi?/

To nie jest pomysł pozbawiony racji. Dać im możliwość pisemnego oświadczenia o rezygnacji z tego co rząd proponuje. Przecież to mieści się w kategoriach demokracji o którą walczą.

"warto stworzyc akcje wreczania kwiatkow",ci ktorzy nie zloza oswiadczenia wrecza rzadowi po jednym kwiatku,przepraszajac za swoja przypominajaca durnote osmieszajac siebie jako (skundlonego narodu,mowiacego meee z pozostalym nieuswiadomionym stadem,meee)?Nie robcie i wy wstydu,to jest zenada i posmiewisko,ktore wykorzystuja bez skrupulow"zyczliwi inaczej".

że, to jest dobry, psychologiczny, sprawiedliwy pomysł

zlikwidowania tego "sławnego" KOD - komitet obrony debili.

Niech debile korzystają z przywilejów u swoich

naganiających ich na ulice a nie od prawnie wybranego

Rządu. Pani Premier powinna to przeanalizować.

DO AFERY AMBER GOLD należy dołożyć AFERĘ FINROYAL. Działali na rynku 5 LAT - dłużej jak amber gold , pod osłoną RZĄDOWYCH HOCHSZTAPLERÓW.(2011 rok wyróżnienie finansowe OBJAWIENIE ROKU) Pisała w tej sprawie prasa portal -bankier.pl- donosił : "DO DNIA 04 LIPIEC 2013 r. WPŁYNĘŁO DO PROKURATURY 1204 ZAWIADOMIEŃ O PRZESTĘPSTWIE FINROYAL W STOSUNKU DO KLIENTÓW NA SUMĘ : 78 milionów złotych , 744 tysiące euro , 1,1 milion USD , 50 tysięcy CAD , 128 tysięcy funtów , 2 tysiące franków - DALSZE ZGŁOSZENIA NAPŁYWAJĄ DO PROKURATURY." Kto dał im ZEZWOLENIE NA OBRÓT WALUTĄ???????
Nawet w przybliżeniu nie wiadomo gdzie są UKRADZIONE PIENIĄDZE KLIENTÓW. O Finroyal CISZA JAK MAKIEM SIAŁ.
Główny szef Finroyal pan Korytkowski chodzi wolno po Warszawie - podobno ma zakaz opuszczania kraju , Prokuratura BEZSILNA , CHYBA ZA DUŻO WIE. Śledztwo się zapewne ZAKOŃCZY JAK WYMRĄ WIERZYCIELE. TO JEST HORROR. Napiszcie coś o tym przekręcie STULECIA.

To cos w rodzaju pana Gesslera, on tez chodzi na wolnosci, dalej prowadzi dzialalnosc gastronomiczna tylko zapisana na czyjes inne nazwisko, winnien jest miastu miljony i nic z tego sobie nie robi!

Wspaniałe postulaty PIS W Jachrance !Mafia jest bezkarna i i organizuje ROKOSZ KOMUCHÓW I WSI ! bRAWO NALEŻY POKAZAĆ GDZIE ICH MIEJSCE po przekrętach i złodziejstwie!Z MAFIĄ TRZEBA TWARDO I DO PIERDLI !ROZHULAŁA SIĘ SWOŁOCZ ,BO NIC IM NIE GROZI -PEŁNA DEMOKRACJA !Czas rozpocząć ROZLICZANIE ! Podać do wiadomości publicznej ile kosztowały wyjazdowe POSIEDZENIA RZĄDU- KONIEC LITOŚCI I OSZCZĘDZANIA TARGOWICZAN ,SPRZEDAWCZYKÓW POLSKI ! B R A W O PIS !

Myślę, że dialog z opozycją musi trwać, lecz nie wolno zapominać o odbudowaniu solidarności społecznej. To ma być odpowiedź rządzących na poparcie ze strony wyborców. W wymiarze personalnym, polityka na szczeblu krajowym, jest słabo odczuwalna i nie zaspokaja indywidualnych oczekiwań. Przykład - ochrona praw autorskich. W rządzie i u prezydenta są jakieś rady, czy komitety, ale twórcy jest obojętne czy jego pomysł ukradnie i sprzeda jakiś znajomek bula, bądź jakiegoś "chodzącego na czterech" z Madrytu. Bo patenty są nie zawsze efektywne i tylko dla znajomych królika.

To żadna opozycja ,skoro głupawy prokurator lub gazeta może ich wykończyć w parę dni.

No wreszcie. I raz na zawsze uciąć tej POwsko-PSLowskiej hydrze łeb. I to przy samej dupie. Paru do pudła, paru na polityczną banicję i skończy się ten chocholi taniec hołoty na niemieckich usługach.

Masz rację(paul) a jak jeszcze zobowiążemy oszustów do oddania choćby połowy co nakradli to już 1% podskoczy PKB.

Czy wśród tych nowych 100 nie ma aby wywiadowcy z PO ? A jeśli chodzi o jednolity przekaz , to trzeba , WZOREM PO ROZSYŁAĆ SMS-y z jedynym słusznym przekazem ! Gdzie te laptopy Apple zakupione przez PO ZA PIENIĄDZE PODATNIKA- powinny być zdane i służyć następnym posłom ? Można by podawać ten przekaz dnia na te laptopy wzorem PO?

Jeśli będzie trzeba, to przyjedziemy na wiosenne demonstracje popierające rząd.

BRAWO! Trzeba ludziom pokazać prawdę o 8 latach HUCPY PO_lszewii i ZSL! W przeciwnym razie wszystko co złe merdia Michmikczemne i tzw. "obrońcy demokracji" przypiszą PiSowi, a kłamstwo rozpropagują w UE! Trzeba pokazać konkrety, to co najbardziej przemawia do ludzi - złodziejstwo, łapownictwo, wysługiwanie się obcym i niekompetencję! Liczę na poważne potraktowanie roli PO-ZSL w Tragedii Smoleńskiej i tym co było przed nią i po niej! Tu chodzi o przygotowanie Tragedii - sppiskowanie Tutzka przeciw własnemu Prezydentowi i po niej, tj. zacieranie śladów, organizowanie pijanej tłuszczy, by występowała przeciw tzw. "obrońcom Krzyża" i pochówkowi zmarłego Prezydenta na Wawelu i prowadzenie tzw. "śledztwa". Odpowiedzialność tzw. komisji Millera w fałszowaniu faktów i wyciąganie wniosków zgodnie z życzeniem ruskich, tez powinno był odpowiednio potraktowane, a winni ukarani. Wszak takie zbrodnie nie mogą ujść bezkarnie! W tym na pewno brały udział specsłużby, te III RP, ale i pogrobowcy SB! Oczywiście, niezależnie od tego każdy resort powinien pokazać raport z audytu OTWARCIA! Konkrety. nazwiska!

Komisje jak najbardziej. Trzeba szybko dorżnąć tę antypolską watahę. I drugi cytat z "klasyka" - idioty nazwiskiem Sikorski (obca dzi.ka), TRZEBA ICH ZAJE.AĆ KOMISJAMI.

nie zapomnijcie panowie o Elektrimie

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl