niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
2 lipca 2016

IPN zorganizuje debatę z Lechem Wałęsą o "Bolku"

Dodano: 15.01.2016 [08:31]
IPN zorganizuje debatę z Lechem Wałęsą o "Bolku" - niezalezna.pl
foto: screen z youtube
W związku z propozycją Prezydenta Lecha Wałęsy z dnia 8 stycznia 2016 roku informuję, że Instytut Pamięci Narodowej wyraził gotowość zorganizowania debaty. Szczegóły planowanego przedsięwzięcia zostaną ustalone w najbliższych dniach - napisał w oświadczeniu prof. dr hab. Mirosław Golon, dyrektor Oddziału IPN-KŚZpNP w Gdańsku.

Jest to odpowiedź na list Lecha Wałęsy z ubiegłego piątku. „Zwracam się z uprzejmą prośbą do gdańskiego oddziału IPN o zorganizowanie spotkania udzielających się publicznie pisarzy i ekspertów od tzw. Bolka (tj. ok. 10-15 osób w tym reżyser Braun) ze mną i otwartą nagrywaną dyskusję. Warunkiem jedynym, jaki stawiam to: po każdym zadanym pytaniu, czy wypowiedzi będę miał możliwość odniesienia się do słów rozmówcy i odpowiedzi. Czekam na termin takiego spotkania” – napisał Wałęsa. 


 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Osobiście wierzę Panu Cenckiewiczowi, nie Wałęsie i myślę, że większość rodaków podziela moje zdanie. Już by się Bolek nie błaźnił i jeśli coś pisze to ze słownikiem ortograficznym powinien. Będąc prezydentem, w otoczeniu wykształconych ludzi nawet nie zwiększył o milimetr stopnia swojej inteligencji. Widać taki oporny na wiedzę. Nie dałabym mu satysfakcji i żadnej debaty, bo kto to będzie oglądał. Szkoda czasu i nerwów.

Niestety, wszyscy wiedzą, ba, mają nadzieję, że ten człowiek zupełnie się pogrąży, ponieważ IPN ma niepodważalne dowody. Otóż nie. Proszę wziąć pd uwagę, że to jest LW. On nie takie spotkania i fakty odwracał i przeinaczał i on tego nie wymyślił. Za tym coś większego się kryje. Trzeba skojarzyć co jest przygotowywane, jakie ustawy itp. Jak następuje dobra zmiana w Polsce i komu to przeszkadza i kto może takiego LW wykorzystać i nim manipulować. To na pewno jest prowokacja. Nie należy organizować tej dysputy: z kim, i w imię czego?

czas bolka dobiega końca ... serducho knura tego nie wytrzyma

Bolek teraz tak mówi, ale jak co do czego przyjdzie, to się raczkiem pod byle pretekstem z tej dabaty wycofa. Nie dajmy się nabrać. Miał tyle czysu do tej pory.

Powtórzy dokładnie to, co powiedział parę lat temu w wywiadzie z Olejnik, czyli baju,baju...Nie spodziewajcie się przełomu ,czy jakiejś ekspiacji.To nie ten format człowieka.Ależ byłem frajerem!Słaba to pociecha,że nie jedynym...

Czy ktokolwiek jeszcze ufa i wierzy że Bolek Wałmiesa ma uczciwe zamiary?

Po kompromitującym wystąpieniu Wałmięsa kiedy Grzegorz Braun pokazał mu XERO z IPN i Bolek Wałmięsa je po chamsku podarł żadna kolejna konfrontacja nie jest już potrzebna!

Czyżby teraz Bolek Wałmięsa planował pogodzić się z PiSem zanim odbiorą mu emeryturę?

Takie spotkanie powinno się odbyć po prezentacji filmów Nocna Zmiana i Plusy dodatnie plusy ujemne i koniecznie w obecności Premiera Jana Olszewskiego!

-Panie Bolku czy był Pan Bolkiem?
Bolek: - Nie, nie byłem Bolkiem.

O Bolku nie ma co dyskutować.Warto zapytać natomiast czemu został zdjęty z pierwszej strony tekst o przygotowywaniu ustawy w sprawie tzw kredytòw frankowych?

Zapowiada się niezły cyrk: jak znam Wałęsę to powie, że dowodów brak, ponieważ jego teczka jest niekompletna bo ktoś powyrywał kartki. Taki mój koleżka w technikum na lekcji ruskiego miał przeczytać z WŁASNEGO zeszytu WŁASNĄ pracę domową; po kilku minutach totalnego dukania (orłem nie był) zdenerwowany stwierdził do profesorki, że nie będzie dalej czytał. Na pytanie tejże dlaczego nie, odpalił: bo nieczytelnie napisane!! klasa położyła się pod ławki ze śmiechu...

Cierpliwie poczekamy.

Po co debatować ze szpiclem esbeckim, który ponadto jest złodziejem dokumentów państwowych?
Ze złodziejem powinien rozmawiać prokurator.

W każdym kłamstwie jest "ździebko" PRAWDY, tylko że tej prawdy jest aż na 100%, więc o czym Wałęsa chce polemizować. Wskrzeszone słowa zamord. śp. Anny Walentynowicz dają światło jego haniebnej kariery.

Złapali złodzieja za rękę, a on "zwołuje debatę" o praworządności. To jest koronny przykład, jak Bolek odlatywał i dorabiał się na kłamstwie przez całe zycie i jak cierpiała na tym Polska.

bolek swoim przeciwnikom poda nogę

Bolek zniszczył wszystkie ważne teczki na jego temat sam kiedyś to powiedział publicznie w telewizji.

No bo sam unznał, że to "nie prawda".

nie bez kozery wyrzucili z Premiera Jana Olszewskiego, który miał dobre intencję rozliczenia komuny. Wiadomo, kto stoi za nocną zmianą ..... m.in. (panie TUSK prawda?). POpaprana złodziejska żydokomuna i multi kulti.

Spodziewacie się sensacji? Zapyta: "a gdzie wyście byli, kiedy na z Danke komunę obalałem"? Ten człowiek lewituje w przestrzeni międzygwiezdnej, to nie jest ani partner, ani materiał na dyskutanta. Bolek swoje wie i już.

Bolek odpłynie w swoje plusy dodatnie i plusy ujemne i będzie za a nawet przeciw - i jak można będzie poważnie rozmawiać z tym żulem?
Są dokumenty o współpracy Bolka i o niszczeniu przez niego akt - i trzeba je upublicznić, to wystarczy zamiast dyskutować z żulem.

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że Bolek się nie pokaże. A jeśli przyjdzie to po 5 minutach z byle pretekstu wyjdzie.

Może Bolek przed przejściem na drugą stronę i chce zrobić rachunek sumienia?

Ten pajac chyba chce odstawić jakiś numer. Po pierwszym trudnym pytaniu wyjdzie a w mediach ogłosi, że nie dostosowano się do jego warunków.

Kaktus mi wyrośnie, jak ta debata sie odbędzie.

Lejba Kohne vel Lech Walesa vel Bolek..od bohatera do zera
http://polskainfo2.tripod.com/images/bbb_album_files/image006.jpg

Wystąpienie Wałęsy o debatę to wielka bezczelność. Wie ten debilo - donosiciel,że przeciwna strona zachowa się grzecznie i powaznie, a więc sam "po starymu" zaatakuje nie tylko ich ale i nas - Naród.Nie powinno się dawać mu satysfakcji - zwłaszcze przed ujawnieniem zbioru zastrzeżonego. Dlaczego debil ma ciągle być górą nad nami ? Raczej dać mu do rozwiązania test Mensy, gdzie jasno wyjdzie,że jest mocno opóźniony w rozwoju .To będzie straszna, nie do wytrzymania dla normalnego człowieka - żenująca debata.

100% racji.

100% racji.

Tak żenująca, jeszcze nie było, ale żenująca. A ja chętnie obejrzę. Wałęsa zostanie postawiony przed faktami i wiarygodnymi oponentami, a nie usłużnym dziennikarzem.

To zobaczą Państwo sztuczki Wałęsy. Jeszcze sie nadenerwujecie co niemiara.Niejaki Kijowski "nie protestowałem,bo nie wpadłem na taki pomysł". I wg tego schematu odbędzie sie "rozmowa z katem" , co kazał pałowac robotników.

No, to Bolek POlegnie z kretesem.
W swojej debilnej zawzietosci nie dociera do niego, ze IPN ma na niego niepodwazalne kwity, ktore zostaly juz uznane przez sady.
Ale ten baran chce isc w zaparte i coraz dalej sie POgraza.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl