niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

IPN zorganizuje debatę z Lechem Wałęsą o "Bolku"

Dodano: 15.01.2016 [08:31]
IPN zorganizuje debatę z Lechem Wałęsą o "Bolku" - niezalezna.pl
foto: screen z youtube
W związku z propozycją Prezydenta Lecha Wałęsy z dnia 8 stycznia 2016 roku informuję, że Instytut Pamięci Narodowej wyraził gotowość zorganizowania debaty. Szczegóły planowanego przedsięwzięcia zostaną ustalone w najbliższych dniach - napisał w oświadczeniu prof. dr hab. Mirosław Golon, dyrektor Oddziału IPN-KŚZpNP w Gdańsku.

Jest to odpowiedź na list Lecha Wałęsy z ubiegłego piątku. „Zwracam się z uprzejmą prośbą do gdańskiego oddziału IPN o zorganizowanie spotkania udzielających się publicznie pisarzy i ekspertów od tzw. Bolka (tj. ok. 10-15 osób w tym reżyser Braun) ze mną i otwartą nagrywaną dyskusję. Warunkiem jedynym, jaki stawiam to: po każdym zadanym pytaniu, czy wypowiedzi będę miał możliwość odniesienia się do słów rozmówcy i odpowiedzi. Czekam na termin takiego spotkania” – napisał Wałęsa. 


 
Autor: Źródło: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Osobiście wierzę Panu Cenckiewiczowi, nie Wałęsie i myślę, że większość rodaków podziela moje zdanie. Już by się Bolek nie błaźnił i jeśli coś pisze to ze słownikiem ortograficznym powinien. Będąc prezydentem, w otoczeniu wykształconych ludzi nawet nie zwiększył o milimetr stopnia swojej inteligencji. Widać taki oporny na wiedzę. Nie dałabym mu satysfakcji i żadnej debaty, bo kto to będzie oglądał. Szkoda czasu i nerwów.

Niestety, wszyscy wiedzą, ba, mają nadzieję, że ten człowiek zupełnie się pogrąży, ponieważ IPN ma niepodważalne dowody. Otóż nie. Proszę wziąć pd uwagę, że to jest LW. On nie takie spotkania i fakty odwracał i przeinaczał i on tego nie wymyślił. Za tym coś większego się kryje. Trzeba skojarzyć co jest przygotowywane, jakie ustawy itp. Jak następuje dobra zmiana w Polsce i komu to przeszkadza i kto może takiego LW wykorzystać i nim manipulować. To na pewno jest prowokacja. Nie należy organizować tej dysputy: z kim, i w imię czego?

czas bolka dobiega końca ... serducho knura tego nie wytrzyma

Bolek teraz tak mówi, ale jak co do czego przyjdzie, to się raczkiem pod byle pretekstem z tej dabaty wycofa. Nie dajmy się nabrać. Miał tyle czysu do tej pory.

Powtórzy dokładnie to, co powiedział parę lat temu w wywiadzie z Olejnik, czyli baju,baju...Nie spodziewajcie się przełomu ,czy jakiejś ekspiacji.To nie ten format człowieka.Ależ byłem frajerem!Słaba to pociecha,że nie jedynym...

Czy ktokolwiek jeszcze ufa i wierzy że Bolek Wałmiesa ma uczciwe zamiary?

Po kompromitującym wystąpieniu Wałmięsa kiedy Grzegorz Braun pokazał mu XERO z IPN i Bolek Wałmięsa je po chamsku podarł żadna kolejna konfrontacja nie jest już potrzebna!

Czyżby teraz Bolek Wałmięsa planował pogodzić się z PiSem zanim odbiorą mu emeryturę?

Takie spotkanie powinno się odbyć po prezentacji filmów Nocna Zmiana i Plusy dodatnie plusy ujemne i koniecznie w obecności Premiera Jana Olszewskiego!

-Panie Bolku czy był Pan Bolkiem?
Bolek: - Nie, nie byłem Bolkiem.

O Bolku nie ma co dyskutować.Warto zapytać natomiast czemu został zdjęty z pierwszej strony tekst o przygotowywaniu ustawy w sprawie tzw kredytòw frankowych?

Zapowiada się niezły cyrk: jak znam Wałęsę to powie, że dowodów brak, ponieważ jego teczka jest niekompletna bo ktoś powyrywał kartki. Taki mój koleżka w technikum na lekcji ruskiego miał przeczytać z WŁASNEGO zeszytu WŁASNĄ pracę domową; po kilku minutach totalnego dukania (orłem nie był) zdenerwowany stwierdził do profesorki, że nie będzie dalej czytał. Na pytanie tejże dlaczego nie, odpalił: bo nieczytelnie napisane!! klasa położyła się pod ławki ze śmiechu...

Cierpliwie poczekamy.

Po co debatować ze szpiclem esbeckim, który ponadto jest złodziejem dokumentów państwowych?
Ze złodziejem powinien rozmawiać prokurator.

W każdym kłamstwie jest "ździebko" PRAWDY, tylko że tej prawdy jest aż na 100%, więc o czym Wałęsa chce polemizować. Wskrzeszone słowa zamord. śp. Anny Walentynowicz dają światło jego haniebnej kariery.

Złapali złodzieja za rękę, a on "zwołuje debatę" o praworządności. To jest koronny przykład, jak Bolek odlatywał i dorabiał się na kłamstwie przez całe zycie i jak cierpiała na tym Polska.

Bolek zniszczył wszystkie ważne teczki na jego temat sam kiedyś to powiedział publicznie w telewizji.

No bo sam unznał, że to "nie prawda".

nie bez kozery wyrzucili z Premiera Jana Olszewskiego, który miał dobre intencję rozliczenia komuny. Wiadomo, kto stoi za nocną zmianą ..... m.in. (panie TUSK prawda?). POpaprana złodziejska żydokomuna i multi kulti.

Spodziewacie się sensacji? Zapyta: "a gdzie wyście byli, kiedy na z Danke komunę obalałem"? Ten człowiek lewituje w przestrzeni międzygwiezdnej, to nie jest ani partner, ani materiał na dyskutanta. Bolek swoje wie i już.

Bolek odpłynie w swoje plusy dodatnie i plusy ujemne i będzie za a nawet przeciw - i jak można będzie poważnie rozmawiać z tym żulem?
Są dokumenty o współpracy Bolka i o niszczeniu przez niego akt - i trzeba je upublicznić, to wystarczy zamiast dyskutować z żulem.

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że Bolek się nie pokaże. A jeśli przyjdzie to po 5 minutach z byle pretekstu wyjdzie.

Może Bolek przed przejściem na drugą stronę i chce zrobić rachunek sumienia?

Ten pajac chyba chce odstawić jakiś numer. Po pierwszym trudnym pytaniu wyjdzie a w mediach ogłosi, że nie dostosowano się do jego warunków.

Kaktus mi wyrośnie, jak ta debata sie odbędzie.

Lejba Kohne vel Lech Walesa vel Bolek..od bohatera do zera
http://polskainfo2.tripod.com/...

Wystąpienie Wałęsy o debatę to wielka bezczelność. Wie ten debilo - donosiciel,że przeciwna strona zachowa się grzecznie i powaznie, a więc sam "po starymu" zaatakuje nie tylko ich ale i nas - Naród.Nie powinno się dawać mu satysfakcji - zwłaszcze przed ujawnieniem zbioru zastrzeżonego. Dlaczego debil ma ciągle być górą nad nami ? Raczej dać mu do rozwiązania test Mensy, gdzie jasno wyjdzie,że jest mocno opóźniony w rozwoju .To będzie straszna, nie do wytrzymania dla normalnego człowieka - żenująca debata.

100% racji.

100% racji.

Tak żenująca, jeszcze nie było, ale żenująca. A ja chętnie obejrzę. Wałęsa zostanie postawiony przed faktami i wiarygodnymi oponentami, a nie usłużnym dziennikarzem.

To zobaczą Państwo sztuczki Wałęsy. Jeszcze sie nadenerwujecie co niemiara.Niejaki Kijowski "nie protestowałem,bo nie wpadłem na taki pomysł". I wg tego schematu odbędzie sie "rozmowa z katem" , co kazał pałowac robotników.

No, to Bolek POlegnie z kretesem.
W swojej debilnej zawzietosci nie dociera do niego, ze IPN ma na niego niepodwazalne kwity, ktore zostaly juz uznane przez sady.
Ale ten baran chce isc w zaparte i coraz dalej sie POgraza.

proponuje ujawnic sedziow adwokatow tych kturych powolano za panstwowe pieniadze do obrony syna alkocholika corki alkocholiczki oszustki pol mil okradla syn po pijanemu wypadki powodowal ludzie sa kalekami a my za obrone placilismy tak wyglada KLAN BOLKA WALESY -TO TRZEBA NAGLOSNIC sam bolek jest kretynem obludnym oszustem zlodziejem kapusiem agentem do dnia dzisiejszego ma placone za kapowanie za dojenie kasy z polskiego podatnika

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl