niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Piotr Duda żegna wyborców PO

Dodano: 14.01.2016 [21:58]
Piotr Duda żegna wyborców PO - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Przewodniczący NSZZ „Solidarność” Piotr Duda zwrócił się dziś z apelem do tych wyborców Platformy Obywatelskiej, którzy przed wyborami parlamentarnymi deklarowali swój wyjazd z kraju, jeśli PiS te wybory wygra. Szef „Solidarności” oczekuje teraz od nich konsekwencji i spełnienia obietnic.

Piotr Duda przypomniał, że przed wyborami wiele osób deklarowało chęć wyjazdu z kraju, jeśli wybory wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość. Jednocześnie szef „Solidarności” zwrócił uwagę, że to właśnie pod rządami PiS ruszyły prace nad ustawami społecznymi.

- Prace nad ustawami społecznymi trwają. Trwa praca, wiem to jako szef rady dialogu społecznego. Wiele pozytywnych rzeczy się dzieje. Ci, którzy głosowali na PiS, to przypilnują tych postulatów, niech się nie martwią ci, którzy na PiS nie głosowali. A ci, którzy głosowali na PO, to niech się domagają od PO, żeby spełniła swoje postulaty, a ci, którzy obiecywali, że jak PiS wygra wybory, że wyjadą z kraju, to niech dotrzymują swoich obietnic, jeden już wyjechał – pan Saleta

– mówił na antenie TVN24 Piotr Duda.

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

No ilesz mozna ukrywac ze do Izraela musz pojechac !pani Lewicka juz podobno znalazla prace w TelAviv Zeitung .pozdrawiam

Popieram w całej rozciągłości .

no cóż można jeszcze powiedzieć, tylko "bon voyage"!!!

Żegnamy państwa bez żalu i życzymy szczęścia na nowej, internacjonalistycznej drodze życia.

ta Kopacz smoleńska niech pakuje córunię i won za Don.

najpierw rzetelnie osądzić, surowo ukarać i niech naprawiają wyrządzone nam szkody. nie pozwolić na spieprzenie poza zasięg uczciwego wymiaru sprawiedliwości, bo to byłoby mało edukacyjne dla młodych i przyszłych pokoleń.

Nikt z gęby dupy nie powinien robić. Tylko POpaprańce obiecywali "zieloną wyspę" i wiele, wiele innych nie spełnionych obietnic, a Polacy w to uwierzyli i jak przyszło co do czego to PO+PSL dupą się odwrócili. Więc Duda im to tylko przypomniał i tylko tyle.

O nie tak prędko drogi przyjacielu. Tuskowatyżmijowaty słowa dotrzymał - bardzo wielu osiągnęło "zieloną wyspę" :) - emigrując do Irlandii, a ci zbratani z POpaprańcami też przez 8 lat mieli tu zieloną wyspę ... ale tylko dla siebie :(
Pozdrawiam

Jestem zadeklarowanym przeciwnikiem zarówno PO jak i PIS.
Jednak jak można mówić do Polaków, żeby wyjechali? To są nasi rodacy.
Niech wyjeżdżają? A kto będzie pracował na emerytalne przywileje górnicze, rolnicze i mundurowe?Te przywileje bardzo niewielkiej grupy społeczeństwa kosztują ponad 35 mld złotych rocznie. O tym jakoś Pan Duda nie mówi.

Pan Duda jest cynicznym przedstawicielem pasożytów na zdrowym ciele narodu polskiego i doskonale sobie z tego zdaje sprawę.

To jesteś z nowoczesną PO, Z GĘBY HOLEWY SIĘ NIE ROBI. Kłamcy , kolaboranci dość okradli Polskę, popieracze złodziejstwa niech jadą tam gdzie ma im ponoć być lepiej. Rodacy powinni nie kolaborować przeciw temu rządowi. 8lat trzeba było znosić ten nierząd.

Piotr Duda ma rację. Jeśli twierdzili, że opuszczą Polskę rządzoną przez PiS to powinni wyjechać pokazując tym samym, że nie rzucają słów na wiatr. Saleta postąpił właściwie gdyż spełnił swoją obietnicę.

I zapewne jakaś część wyjedzie, może jeszcze nie zdążyli?
Poza tym powinieneś patrzeć na konsekwencje dla Polski, a nie na to czy ktoś spełni rzuconą pod wpływem emocji deklaracje. A konsekwencje jeszcze większej emigracji będą opłakane dla Polski, w połączeniu z tragedią demograficzną zmierza to nieuchronnie do następującej sytuacji: za 20 lat Polska będzie krajem starców, gdzie jeden pracujący Polak będzie musiał utrzymać 1 emeryta, spłacać ogromne zadłużenie państwa i jeszcze utrzymywać ogromną biurokrację. To jest nieuchronne i Polacy powinni sobie wreszcie z tego zdać sprawę. Żadne 500 zł na dziecko NIC tu nie zmieni.

Poza tym ja nigdy nie powiem rodakowi, żeby sp... ze swojej ojczyzny, no chyba, że to jakiś zdrajca lub szkodnik. Zdrajcami byli politycy PO ale nie zwykli Polacy, którzy na nich głosowali. Apeluje, żeby nie dzielić zwykłych Polaków na lepszych i gorszych.

A jak można mówić ,że się wyjedzie ? Po co ci ktoś w Polsce gołosłowny , kłamliwy kto o sobie nawet kłamie ???

Piotr Duda zegna...
Ja tez czekam kiedy wyjedzie niesiolowski, obieczl, niech slowa dotrzyma.

Córka premier kopacz też pamiętam jak deklarowała wyjazd z kraju jeśli PIS wygra...I co ?? Z buzi dupę ładnie robić ??

Brawo panie Piotrze !!!! niech wyjeżdżają i to jak najszybciej !!!!! czym mniej 'błota" w naszym kraju tym lepiej

"jeden już wyjechał – pan Saleta"
Mam nadzieje , ze wystarczajaco dalekoooooooooooo.....

Za duże tempo zmian w ustawach - taki zarzut.
.
Ok, można więc wałkować przez parę lat krzywiznę banana, jak ci z Brukseli. A wystarczyło wziąć jedynie linijkę.

No zobaczymy jak przypilnują tych 500 na dziecko. Ciekawe co pan przewodniczący Duda powie jak rząd będzie musiał zamknąć kopalnie ?

Mietek, chyba u ciebie w kasie domowej duży deficyt....
PiS rządzi zaledwie parę tygodni, a ty wyciągasz łapę po kasę, nie wstyd ci?
Pozdrawiam,

NIE CAŁE 50 dni, tamci PO+PSL REŻIM 8 LAT.

=

=

Mietek, nie pisz głupot. Lepiej idź paść kozy bo do tego jeszcze może się nadajesz. Tylko "nie rób im dobrze".

No kozy to ty raczej możesz iść paść, ja czekam na konkrety bo ile można dokładać do górnictwa ? Co roku na ich przywileje idą miliardy. No i co powiesz osobą starszym które głosowały na PiS z myślą o darmowych lekach na które miało iść 500 milionów a teraz w budżecie jest 100 milionów na co ma to wystarczyć na rutinoscorbin ?

Mietek, ty się nie martw o osoby starsze tylko martw się o siebie. ja jestem osobą starszą i nie czekam na darmowe leki, natomiast długo czekałem żeby obejrzeć wiadomości i debaty polityczne bez komunistycznej propagandy. Czekałem na to kiedy służby WSI będą pozbawione sterowaniem i lobbowaniem urzędników państwowych jak posłowie, prezydenci, ministrowie itp. co pokazały taśmy u Sowy. Co nam, Polakom zostawili POprzednicy, to wyraził jeden z ministrów"...kamieni kupa". To jest podsumowanie 8 letnich rządów PO, PSL, która doprowadziła naszą ojczyznę do takiego stanu. Do tego trzeba dodać zadłużenie na 1,75 biliona zł, która nasze prawnuki będą musiały spłacać.

Mietek
Odbierz od kolesiów z PO te brakujące Ci 400 milionów i będziesz miał nie tylko na rutinoscorbin , ale i na spirytus salicylowy na pryszcze

Mnietek :o)

Ty nie wysilaj az tak bardzo tego swojego "intelektu", bo tobie zylka pierdzaca moze z wysilku peknac .... :o((

I co ty wowczas zrobisz biedaku ????

ENDE

Tak sobie wyjechac z kraju,bezbolesnie?Co to,to nie!!!Kur..y,mordercy,zlodzieje-najpierw sad,ale sprawiedliwy,a nie ten,ktory teraz jest,antypolsko-zydowski.Rozliczyc par..ów,pozabierac majatki zagrabione przez lata rzadow grabiezcow,na rzecz skarbu panstwa.Na koniec,wielkiego kopa w dupe,a co-ma kur..a bardzo bolec.Tak jak oni nas traktowali,tak i my ich pozegnamy.Zadnego szacunku!WON scierwa jak sie nie podoba,nikt po was plakal nie bedzie Podloty Obrzydliwe.Niech zyje WOLNA POLSKA.

Niech żyje Polna Wolska

Platforma [i jej wyborcy] nie spełniają swoich obietnic.

Ja oczekuje ze prowokator i aktor czeskiego pochodzenia Jerzy Stuhr bedzie konsekwentny i wyjedzie z Polski zanim go wykopie ulica albo skonczy za obraze Polakow w kamieniolomie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl