niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Sejmowe kuluary zamknięte dla mediów

Dodano: 14.01.2016 [16:11]
Sejmowe kuluary zamknięte dla mediów - niezalezna.pl
foto: sejm.gov.pl
Zgodnie z decyzją marszałka Marka Kuchcińskiego, dziennikarze nie mają już dostępu do sejmowych kuluarów. Chodzi o korytarz usytuowany wokół sali plenarnej.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl zarządzenie marszałka Sejmu wprowadza zmiany w dostępie dziennikarzy z przepustkami do kuluarów.

Do tej pory przedstawiciele mediów w kuluarach sejmowych czekali na polityków, którzy wychodząc na przerwę w obradach Sejmu często to właśnie tam komentowali bieżące wydarzenia polityczne.

- Zmiany zostały przeprowadzone na prośbę posłów dla poprawy bezpieczeństwa i porządku -tłumaczy biuro prasowe Sejmu.

DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

SKOŃCZY SIĘ GWIAZDORZENIE

Chcialem jeszcze tylko dodac, ze zdarzalo sie bardzo czesto, ze chamstwo & arogancja, przenosila sie potem nie raz z przysejsmowych korytarzy WPROST na Sale Sejmowa .....

A to wowczas powage Sejmu RP, zaminiano czesto w tak zwany ... CYRK na Wiejskiej ...

Nie mozna bylo tego dluzej juz TOLEROWAC !!!!

Wiec dobrze sie stalo .... bo to jest kontynuacja DOBREJ ZMIANY w Polsce !!!!

ENDE

Ależ WRESZCIE! SUPER! Sam wystosowałem takie rozwiązanie do Kancelarii Marszałka Sejmu- gdyż bulwersowało mnie oglądane w V ciągłe, bezczelne i bardzo agresywne atakowanie posłów w kuluarach właśnie...Panoszenie się tam setek różnej maści dziennikarzy i adeptów do tego zawodu ...nie licowało z POWAGĄ i DOSTOJEŃSTWEM Sejmu ( przynajmniej do takich standardów powinno się dążyć)...Gorąco więc popieram tą decyzję-a niewychowane hieny dziennikarskie niech nabiorą nie tylko ogłady, kultury i łagodności-ale i niech znajdą swoje miejsce w szeregu! Czy widzieliście kiedykolwiek aby rozentuzjazmowana hałastra spoconych i często nieadekwatnie , niechlujnie ubranych, uczesanych,dziennikarzy biegała po Białym Domu, KONGRESIE,Sadzie Najwyższym etc. z aparatami, kamerami i mikrofonami w ręce za członkami RZĄDU, KONGRESU etc??

W końcu, brawo!

Wspaniała decyzja marszałka Marka Kuchcińskiego
już dawno trzeba było zrobić porządek

a tu link , ktory warto przeczytać

http://www.stefczyk.info/wiado...

Bardzo dobrze!

madre i sluszne

bardzo dobrze ! dziadostwo ze szczujni czerskich i wiertniczych won!
Sejm to miejsce pracy.

świetna decyzja Kuchcińskiego. Sejm to miejsce pracy, a nie jakiś jarmark dziennikarskich nagabywanek.

Chcecie porozmawiać uczciwie z posłem, zaproście go do telewizji albo radia, a nie wciskajcie mikrofonu do gardła.

No to znowu będzie jazgot o ograniczaniu dostępu do informacji, o ograniczaniu wolności słowa itp. Wykorzystają każdą najmniejszą okazję aby wyć na cały świat jak to w Polsce pisowskiej łamana jest demokracja.

Słusznie! Dziennikarze a zachowują się jak bydło i jeszcze ta ich "niezależność", niezależność od polskiej racji...

Bardzo dobra decyzja.Do tej pory dziennikarze ustawiali mikrofony,lub je trzymali w ręce i zadawali pytania sami nie będąc widocznymi a jeżeli już to tylko w znikomej ilości,najczęściej w dużej grupie dziennikarskiej, swoim zachowaniem wprowadzali chaos,nieraz słychać było zadawane pytanie nieraz nie.Dziennikarz powinien się przedstawić,podać nazwisko i nazwę stacji jaką reprezentuje.Tylko tyle i aż tyle.Warto wiedzieć i widzieć kto zadaje pytanie,jak je zadaje i kogo reprezentuje.

I dobrze. Kiedyś "OWSIANA LADY" chciała sobie załatwić KORYTO, jak odeszła bez niczego to SZUJE DZIENNIKARSKIE zrobiły reportaż o "KORUPCJI POLITYCZNEJ", jak została propozycja odrzucona to jest korupcja. Gdyby była przyjęta to dziennikarze określi by to jako konsultacje międzyklubowe. Pomieszanie pojęć. Dlatego SWOŁOCZ dziennikarska trzeba odsunąć od możliwości organizowania prowokacji. Pamiętamy co dziennikarze uczynili z Gabrielem Janowskim gdy SZPICLE SOWIECKIE dosypali mu narkotyki????

...i to jest DOBRE -powiedział by Pa....

żeby nawalonego Misia pysia z peło nie scigali pismaki idali mu sPOkojnie wytrzeźwieć !

Bardzo dobrze nie każda sprawa kuluarowa nadaje się na forum,mniej plotek i domysłów to pewniejsze bezpieczeństwo.Pamiętajmy że:co głuchy nie usłyszy to zmyśli.

Wszystko powoli wraca na swoje miejsce ... nareszcie ...

Cieszę się z sukcesu "Niezależnej"który stał się też naszym udziałem,
to my reagowaliśmy spontanicznie na Waszą redakcyjną
działalność,by jak niektórzy z komentatorów walnie przyczynić się do zwycięstwa.Tu na nowo odkrywaliśmy historię naszego narodu,tu spotkaliśmy się ze wspaniałym
niezależnym dziennikarstwem,tu kształtowaliśmy na nowo
poglądy polityczne.Wielkie Wam dzięki.Czy nie warto byłoby
wydać księgę co celniejszych komentarzy?

I bardzo dobrze...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl