niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
23 czerwca 2017

​Incydent na manifestacji KOD

Dodano: 09.01.2016 [14:42]
​Incydent na manifestacji KOD - niezalezna.pl
foto: twitter.com/bartczar
Na manifestacji Komitetu Obrony Demokracji w Łodzi doszło do incydentu. Pojawił się na niej jeden z założycieli KOD, Mateusz Kijowski. Podczas, gdy witano „obrońcę demokracji” z tłumu słychać było krzyki: „Płać alimenty”. Musiała interweniować policja.

O Mateuszu Kijowskim zrobiło się głośno, gdy na jaw wyszło, że zalega ponad 80 tys. zł alimentów na trójkę swoich dzieci. Zaległe świadczenia bezskutecznie próbuje ściągnąć komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie. 
 
Towarzystwo Dziennikarskie, w którym są m.in. Seweryn Blumsztajn, Jacek Żakowski, Jacek Rakowiecki, Jan Ordyński i Wojciech Maziarski, przyznało Kijowskiemu Nagrodę Wolności za... godną najwyższego uznania obywatelską aktywność.

Podczas sobotniego protestu KOD w Łodzi przypomniano mu o tym.
 
Łodzianie witali go okrzykami: „Mateusz, Mateusz”. Grupka ludzi zaczęła skandować: „Płać alimenty”. Tłum zaczął napierać na ludzi przypominających o alimentach, musiała wkroczyć policja.

Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Mateusz Aliment KODowski ma bardzo "ciekawe" korzonki - jego stary niczym Bauman ścigał Polskich Partyzantów po lasach

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/...

Na odległość śmierdzi czosnkiem

Kijowski to Owsiak 2 Zebractwo na ulicy dla siebie kase

Kijowski palancie i po co ci to było,nie prościej było pojechać po siano a tak chciałeś mieć dobrze to teraz płać!

kijowski to kij, buc i drąg, i tłuk. Wymieniłem całą przestrzeń synonimów-tak myślę. Z tymi synonimami kojarzy mi się jeszcze pojęcie "stępa" i "nasrał w stepę".Ten kijowski nie ma swojej toalety, aby musiał robić w publiczną??Ćwok jeden, ten!

Nie znam się na tym ale czy nagroda od kretyna dla kretyna to duży koszt ? żebrają u towarzyszy i towarzyszki po 2 dyszki na nagrody dla alimenciarzy ? Na następne wyjście pojadę i ja by ich na żywo zobaczyć i zadawać mądre pytania hehe ciekawe jakie będą reakcje bo ja wiem kto bierze udział w tych spacerkach po mieście w kupie razem haha

Ojciec, który spłodził dzieci i nie płaci alimentów to nie ojciec tylko zwykły ŚMIEĆ. Może w końcu prokuratorzy zajmą się tym osobnikiem i potraktują go jak każdego obywatela zgodnie z prawem. A może boją się dotknąć taką "wschodzącą gwiazdę" wypromowaną przez byłych funkcjonariuszy?

"Tłum zaczął napierać na ludzi przypominających o alimentach, musiała wkroczyć policja." Czytaj, tłum przypuścił atak na krzyczących prawdę tak że musiała interweniować policja. I na tym polega ich burdelowy Komitet Obrony D&py jak wspomniał już kolega na forum.

...nie rozumiem dla czego interweniowala policja za to ze ludzie krzyczeli prawde o alimentach tego pajaca...??? jesli demokracja to wolnosc slowa?!

Wolność słowa to prawo konstytucyjne i nie ma nic wspólnego z prawem pełnej (równouprawnienie) demokracji!

jade sobie dzisiaj tramwajem i co widzę , wchodżą do niego dwie stare pomarszczone prostytutki z Pigalaka mające nie więcej niż 75 lat a na klapie nalepka KOD ( komitet obrony dupy...)Uprzejmie zapytałem -przepraszam czy to aby nie za póżno .Jedna z pan odrzekła W każdym wieku demokracja jest dozwolona ...Rozbawiła mnie ta szczerość...Nie ma to dupy KODu -brawo !!!

Zacząć trzeba od tego , że KOD założyli agenci emerytowani SB a nie jakiś Kijowski.

Ten menda płaci tylko ułamek przysądzonej kwoty i to tylko dlatego aby uniknąć skazanie bo moralnie jest "śmieciem" ale wg. prawa to on płaci chociaż 1 zł. ale płaci aby go tylko nie posłać do więzienia.
A ap ropo rodaków popierających ten KOD.. ZASTANÓWCIE SIĘ po jakiej szubrawej stronie stoicie.
Przyznam, że było tych uczestników niezbyt dużo ale i tak zbyt wiele, bo ja ma zapytanie do tych rodaków co dali się otumanić tym WARCHOŁOM i pytanie brzmi: czy aby na pewno ONI UTOŻSAMIAJĄ SIĘ Z TYM NURTEM, KTÓRY TWIERDZIŁ I TWIERDZI, ŻE JARUZELSKI I KISZCZAK BYLI NA PEWNO LUDŹMI HONORU, ORAZ PUTIN KIEDYKOLWIEK ZASŁUGIWAŁ NA TO ABY W ŚWIATOWYCH MEDIACH GŁOSIĆ, ŻE UFAJĄ MU NA 100 %.
Czy politycy o takich poglądach mogli liczyć na wiarygodność kiedy nawet tak idiotycznych poddańczych sloganów nigdy nie wypowiedział nawet Łukaszenka.
Czy ta część popierających fałszywy KOD nie zdaje sobie sprawy, że to grono utrwalaczy III RP, które ich "wodzi za nos" właśnie robi wszystko aby sabotować demokrację. Tu przypomina mi się analogia jak Tw "LITWIN" wiedząc o setkach przykładów ewidentnych fałszerstw wyborczych podczas wyborów samorządowych i ten fałszywy hrabia, fałszywy patriota, bredził o "odmętach szaleństwa" i o konieczności zaakceptowania fałszerstw wyborczych i to, o zgrozo !!!, w imię demokracji. On nawoływał do zaakceptowana gwałtu na demokracji w imię demokracji.
Czy ci z KOD na prawdę uważają, że GW, TVP, Polsat nie fałszowały rzeczywistości aby URATOWAĆ UKŁAD, mafijny układ. Jeśli odpowiedź tych ludzi będzie na "TAK" to nie pozostaje nic innego jak nimi gardzić, bo to ten sam nurt co w czasie i po wojnie popierał NKWD, UB, KBW a Żołnierze Wyklęci byli dla nich tylko bandytami tak jak dla tego kanalii Tw "LITWINA", który pełen bUlu składał wieńce przy pomniku, który ufundował na nasz koszt najeźdźcą i zbrodniarzom ARMII ZDRADZIECKIEJ w OSSOWIE.

Dlaczego kijowski chodzi na wolności?Mam kumpla który za alimenty ściga go policja??? Morze prokuratura w końcu się za niego weżmie !!!!!!!!!!!!!!

może ktoś mnie oświeci jak to jest o ile ktoś bierze na swoje utrzymanie osobe zadlużoną to pewno z dlugami.TAK ODPOWIADAŁBY ZWYKŁY SMIERTELNIK ALE JEGO ODPOWIEDZIALNOŚC PEWNO Z INNEGO PRAWA DLA BIAŁYCH KOŁNIERZYKÓW Zwykły smiertelnik to mu nawet traktor wezmą za winy sąsiada a nie slyszalem zeby tego sędziego odeslać na pier5wszy rok studiów ,to pewno byłaby łaskawa kara bo w normalnym kraju dożywotnoi poąegnalby się z prawem razem z geniuszem komornikiem bo to jest kpina nie tylko z prawa ale z tych co go nominowali na te tytuły, to jest kpina z narodu który w tak ohydny sposób jest opluwany

Towarzystwo Dziennikarskie, w którym są m.in. Seweryn Blumsztajn, Jacek Żakowski, Jacek Rakowiecki, Jan Ordyński i Wojciech Maziarski - to wyjątkowe Towarzystwo Towarzyszy.

Toż to sama śmietanka pochodzenia wiadomego...

Mateusz Kijowski - powinien dawno w kryminale siedzieć za te alimenty, a nie szlajać się po manifestacjach i kreować się na obrońcę.... Niech się dziećmi zajmie ten hochsztapler !

Jak sport wróci do narodowej telewizji to nadawcy jak pol-sety, tv-łeny stracą wiele. Będą musieli robić redukcję zatrudnienia. A teraz mój mąż płaci za sport, a mi zakłócają TV Republikę.

Ale kto zakłóca? Krasnale, małe zielone ludziki czy Tusk z Putinem?

Hmm.. może kodowcy wyciem i tupaniem pod oknem? Kiedy ci brunatni towarzysze pojmą że Polacy chcą spokoju i pracy a nie dzielenia i awanturnictwa inspirowanego przez pokrzywdzonych wynikiem wyborczym..

Niech bratnia pomoc narodu niemieckiego pomoże sama sobie, bo niedługo będą uciekać z Niemiec przed gośćmi, których zaprosili do siebie, a jak nie dadzą rady to będą patrzeć jak islamy zabawiają się z Niemkami!

Ordyński to wyjątkowo parszywy osobnik. Aż dziw bierze, że wyleciał z TVP już pierwszego dnia. Niech PIS nie trzyma takich ludzi, bo oni pierwsi skoczą PISowi do gardeł "gdy nadejdzie czas"

Pełna zgoda. Tego osobnika obserwuję od wielu lat. Z SLDowskiego komucha przefarbował się na POlimatołka. Wybitny podlizywacz i cwaniak.

Też czekam aż zniknie i ... dokąd ?

Zdjęć z manifestacji w Warszawie nie pokażecie?

A co znów was było tam milion czy osiem? Nie do wiary że cała twoja gmina wyległa.

Przecież tam byłeś i nie podpisuj się damskim imieniem. Zmień strone np. portal wp.pl

Pokażcie tej zakłamanaj "Joasi" KOD - Kloaczne Odchody Demokracji

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl