niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

O czym rozmawiali Kaczyński z Orbanem? „Ekspansja imigrantów i Grupa Wyszehradzka”

Dodano: 06.01.2016 [19:47]
O czym rozmawiali Kaczyński z Orbanem? „Ekspansja imigrantów i Grupa Wyszehradzka” - niezalezna.pl
foto: jaroslawkaczynski.info
Około sześciu godzin trwało spotkanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego z premierem Węgier Viktorem Orbanem. Odbyło się ono w jednym z pensjonatów w Niedzicy. – Spotkanie nie może być zaskoczeniem, ponieważ obydwaj politycy wielokrotnie przez ostatni półtorej dekady widzieli konieczność zbliżenia polsko-węgierskiego i opowiadali się za ściślejszą współpracą w ramach Grupy Wyszehradzkiej – mówi portalowi niezalezna.pl Ryszard Czarnecki, europoseł PiS.

Orban i Kaczyński zjedli wspólnie obiad w niedzickim pensjonacie „Zielona Owieczka”. Prywatne spotkanie trwało prawie sześć godzin, a po jego zakończeniu nie udzielono mediom żadnych komentarzy na jego temat. – Spotkanie odbywało się w pewnej dyskrecji. Rzeczy ważne często dzieją się w ciszy. Miejscem spotkania była Niedzica. Przypomnijmy ciekawostkę, że ten zamek należał kiedyś do Węgier. Obaj politycy doskonale zdają sobie sprawę, że Polaków i Węgrów łączą nie tylko sentymenty, ale też i interes polityczny – podkreślał Czarnecki w rozmowie z niezalezna.pl.


fot. twitter.com/jbrudzinski

Wymienił też punkty zbieżne dla obu krajów. – Wyraźnie widać, że na zakręcie historii Unia Europejska dzieli się na starą i nową. I ta stara chce dbać głównie o siebie. Konieczne jest reanimowanie Grupy Wyszehradzkiej, która została przez rząd Donalda Tuska poświęcona na ołtarzu współpracy z Niemcami i Francją w ramach Trójkąta Weimarskiego. Obaj premierzy Orban i Kaczyński są tego zwolennikami – wyjaśniał europoseł.

 Jest też kwestia związana z dużą ekspansją imigrantów do Europy. Z całą pewnością warto, żeby Polska, Węgry, Czechy i Słowacja mówiły tutaj jednym głosem. Przypomnijmy, że na szczycie w październiku w Brukseli wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej, poza ówczesną premier Ewą Kopacz, były przeciwne ustaleniom przymusowej kwoty przyjęcia uchodźców. To są główne wspólne mianowniki – mówił Czarnecki.

Jego zdaniem, „są też różnice jak stosunek do Rosji, jednak w sytuacji kryzysowej powinni szukać tego co łączy, a nie dzieli”.
Autor: Źródło:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Prezesowi Kaczyńskiemu zapewne nie wypadało zbyt dociekliwie wypytywać Dostojnego Gościa o energetyczne umowy Węgier z Rosją, które stoją solą w oku eurokratom z Komisji Europejskiej, głównie Niemcom.

POstkomuna docieka o czym Kaczyński rozmawiał z Orbanem. Może by wyjaśnili Polakom o czym Rudy na molo w Sopocie rozmawiał z wrogiem Polski Putinem.

Opowiadali mi znajomi ,że Tuska prawie nazajutrz po wyborach przed 8 laty widziano jak wchodził do siedziby Światowego Kongresu Żydów w Nowym Jorku ! I pies z kulawą nogą się nie zainteresował po co on tam polazł ? Była cisza jak makiem zasiał ? A teraz sami dziennikarze śledczy się znaleźli i śledzą każdy krok Pana Kaczyńskiego ? Pan Kaczyński , jak każdy żyje w demokratycznym , podobno , kraju , jest wolny i może się spotkać z każdym , kto wyrazi na to ochotę? Ważne , że nie poleciał NA SKARGĘ DO UNII ?

A co obchodzi propagandzistów o czym rozmawiają dwaj mądrzy ludzie którzy mają na uwadze dobro NARODU a nie prywatę.Wielkie HALOOOO! oznacza nic innego jak tylko strach przed nieznanym wiążący się z eliminacją zła które PO-PSL-owcy wytworzyli przez 8 lat barbarzyńskich rządów.To boli że ten los czeka ich nieuchronnie a ten chocholi taniec i wrzaski nic im nie dają.Ci wielcy POLITYCY wiedzą że w jedności marna siła lecz koalicja głosów swoją moc ma i 39 rok się tak łatwo nie powtórzy choć usilnie starają się nas potencjalnie osłabić do pozycji chłopców do bicia takich murzynów z łańcuchem na nogach..

W opinii Andrzeja Dudy nasz kraj – powinien stać się wrotami Chin na tym szlaku (Jeden Szlak. Jeden pas) do Europy. Podczas wizyty prezydenta Dudy w Chinach, Polska wraz z czterema innymi państwami Europy Środkowej podpisała porozumienie dotyczące tzw. Nowego Jedwabnego Szlaku (Czech, Słowacji, Serbii i Bułgarii a wcześniej Węgry). Rozmowy dotyczyły głównie tego. Od czasu zniszczenia starego szlaku przez Chmielnickiego (Ukrainę) po 400 latach wracamy do gry.
Jest to potężny biznes. Chiny chcą aby na początek aż trzy pociągi dziennie szły do Łodzi. Można powiedzieć, że tak duży, że Niemcy w d... mogą sobie wsadzić te dwie nitki na dnie Bałtyku.
Co oznacza, że trzeba jedwabnemu szlakowi zapewnić bezpieczeństwo. Wspólnie z Rosją, Chinami jesteśmy w sojuszu, będąc jednocześnie w UE i NATO i nie możemy się dać jak, 400-lat temu napuszczać na Turcję, teraz na Rosję. Tak Rosja zastąpiła w szlaku Turcję.

To potrwa kilka lat, nie jest na już i na dziś, na razie Polska musi się zabezpieczyć przed niemieckim Brukselskim terrorem, to nagli, nie możemy dać sobą pomiatać i sprowadzić znowu do poziomu niewolnika Brukseli.
W obecnej sytuacji takiego nalotu na Polskę przez Brukselę musimy mieć gotowy plan wyjścia z UE i przedstawić im to 13.01, niech nazistka Merkel widzi, że Polski łatwo nie zdobędzie.
Już ponad 60% Polaków chce wyjścia z UE. Nową Unię Środkowo- Wschodnią i G4 możemy szybko utworzyć.

gosc01...daj sobie chlopie spokoj bo nie wiesz jak zawsze co piszesz ,masz w ogole pojecie co sie stanie gdy Prezes wypowie traktaty unijne ?...najpierw to wzrosnie u nas bezrobocie tak do 6-8 milionow !!! najpierw wroca do Polski wszyscy Polacy co straca prawo pracy w Uni ,potem beda masowo zwalniani ci pracownicy unijnych firm ktore beda zamykane przez zachodni kapital...co moze nie ?..co rzad znajdzie dla nich prace ?

Polska to duży i dumny kraj w środku Europy i nie pozwoli hitlerowskiemu badziewiu wylewać na siebie pomyje.

Polska razem z Państwami Grupy Wyszehradzkiej to prawie 70 milionów ludzi w Środku Europy ! Ta licząca się siła

w UE może być wzmocniona Rumunią i Państwami Bałtyckimi ! - razem 90 mln ! Polska i jej demokratycznie wybrani

reprezentaci - Polski Rząd, Polski Prezydent, Polski Sejm i Polski Senat - razem z Grupą Wyszehradzką będą z

wielką determinacją stawiać czoła w PE i KE temu kwiczącemu hitlerowsko-lewackiemu, szwabskiemu tałatajstwu,

które reprezentuje chcący zniszczyć Europę szwabski, grabieżczy, banksterski kapitał. Któremu trzeba dać 13.01.2016

w PE zdecydowany odpór ! A potem robić swoje - tzn. przywracać Polskiemu Narodowi Polskie Media Publiczne

zagrabione przez PO-ruso-żydokomunę i posthitlerowskie szwabstwo. Oraz zmusić do płacenia podatków szwabskie

złodziejskie banksterstwo, złodziejskie markety itp., a także odbudować Polski Przemysł i Polskie Stocznie,

Polską Energetykę i Kopalnictwa. No i zrepolonizować media regionalne w Polsce zagrabione przez podstępne

szwabstwo za łapówy płacone PO-żydokomunie i te zagrabione przez PO-żydokomunę. W Unii trzeba zawierać sojusze

przeciwko szwabskiej, posthitlerowskiej hegemonii, która doprowadziła do totalnej ekonomicznej, politycznej i

moralnej zapaści Europy. Dzisiaj Narody Europy wyraźnie zaczynają wyzwalać się spod szwabskiego reżimu bazującego

na zawłaszczeniu unijnych instytucji, na oszukańczej walucie Euro i na nachalnej islamizacji Europy. Korzystne

dla Polski jest to, że międzynarodowa pozycja IV rzeszy i jej sojuszniczki rassiji spada gwałtownie na pysk

co daje szansę Polskim Patriotom z PIS szybko przywrócić w Polsce demokrację i oczyszczyścić ją z PO-kacapo-

szwabskiego, złodziejskiego badziewia. Trzeba też pomyśleć o Referendum Wyjściowym z UE, gdy stopień degeneracji

tej antydemokratycznej, szwabsko-islamskiej UE osiągnie punkt krytyczny i będzie nieodwracalny.

Oczym rozmawiali...? to latwo sie domyslic o wyprowadzeniu Polski i Wegier z Uni i o przekonaniu innych panstw wschodniej Europy do tego samego kroku !Nie wiadomo tylko kto sobie lepiej poradzi Polska bez Uni czy Unia bez Polski ??

No właśnie nie za bardzo bo POłoszołomy do tego doprowadziły rozkradli zniszczyli Polskę do tego zadłużyli a co takiego Unia zrobiła do Polski poza nędznymi srebrnikami do rolników wybudowaniu marketów tankszteli chodników orlików no i najdroższych autostrad w europie i to z naszych środków które Polska wpłaca do kasy Unii pokaż mi jakiekolwiek miasteczko czy wieś w Polsce gdzie powstały by nowe zakłady bo zlikwidowali to na pewno cały Polski przemysł i budownictwo a 70% dotacji co Unia płaci wraca do Niemiec bo gównie oni tu mają swój przemysł Polska do Niemiec to nic innego jak dojna krowa tak jak kiedyś do rosji!

Tylko współpraca z Grupą Wyszehradzka będzie dla nas korzystna. Ta cała UE rozwali sie przez emigrantów wcześniej czy później. Nie możemy się poddawać tym "dupkom" z Unii bo oni dbaja tylko o własne interesy. Nie możemy niszczyć naszego kraju podporządkowując sie beznadziejnym przepisom. Już kuriozalne to, że ślimaki to ryby, a jajka nie mogą przekraczać odpowiedniej wielkości, że banany maja miec odpowiedni kąt itp bzdury. Trzymajmy kurs z Grupą Wyszehradzką i dzięki Panu jarosławowi Kaczyńskiemu i naszemu wspaniałemu Prezydentowi i rządowi Pani Beaty Szydło DAMY RADĘ!!!

Merkel tez tak mowi:DAMY RADE... ;)

Ale "komuchy" przebierają teraz nogami z ciekawości o czym P. Kaczyński z premierem Orbanem rozmawiali ???? hehe..

Niemcy juz pracuja zeby Czechow oderwac i rozbic v4

zobaczcie jak chceli wykopac nas Slowakow i Madziarow z szengen a Czechow nie

Kraje baltyckie tez sa obecnie rzadzone przez euro marionetki

jak nasza po

po Chorwacje i Slowenie tez juz lapy wyciagaja

nie mowiac o laszniu sie do Serbi iCzarnogory

Precz z eurkolchozem gdzie muzelmanin ma wiecej przywilejow niz etniczny europejczyk

Czesi choć są pro-ruscy to też boją się panicznie islamizacji i byli przeciw przydziałowi kwotowemu.
Ich prezydent Zeman stwierdził, że to "Inwazja" islamistów. Na dłuższą metę Czechom nie jest po drodze
z niemcami, którzy mają nad nimi 8-krotną liczebną przewagę i mają wielką ochotę na Czeskie Sudety.
Tylko Grupa Wyszechradzka może zapewnić Czechom bezpieczeństwo i polityczne znaczenie.

W STU PROCENTACH KACZYŃSKI JEST WIELKI

Czesi i Słowacy, są bodajże skorzy, po 8 latach do zbliżenia z Polską. Byłoby to dla Grupy Wyszehradzkiej , w tym Polski, korzystne. Pewne optymistyczne sygnały płyną też z Litwy. Przez czas rządów PO, nasi pomniejsi sąsiedzi byli zaniedbani. Byli też postawą Polski w tym czasie rozczarowani.

Spotkali się mężowie stanu. To historyczne spotkanie, które uruchamia proces odtworzenia strefy Międzymorza.

Polak, Węgier dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.
Warszawa i Budapeszt dwie bratnie stolice
O których dziś głośno dzięki wspólnej polityce.
Jarosław i Wiktor zjedli żurek i pstrąga w pensjonacie.
I jak na razie to tylko tyle w tym temacie.
Zaczęły się domysły i polityczne spekulacje.
Czy Wiktor i Jarosław zbudują nową demokrację?
Nie spieszmy się z werdyktem, wstrzymajmy się z krytyką!
Dajmy więcej czasu obydwu Narodom oraz politykom!

Nic nikomu i niczemu nieujmując. Ale dlaczego spotkanie odbło się w pensjonacie pod "Zielonym Barankiem sory Owieczką". Politycy jednak czasami cierpią na brak wyobraźni.

POdobno właściciel już zmienił nazwę pensjonatu na "Wypatroszona Makrela" :)

Jakie to ma znaczenie? może dla plotkarzy.

Jaroslaw Wielki Kaczynski mimo niskiego wzrostu to Z pewnoscia najwiekszy po Papierzu J.P.II Polak,nadzieja na przyszlosc i pogromca III RP

Komentarz do Jurand:

Tego nie wiem na 100%, moze w Sredniowieczu za Krola Kazimierza Wielkiego pisalo sie "Papierzu" no ale dzisiaj w Anno Domini 2016 pisze sie Papiezu.....

Wierzę Orbanowi !Pokazał swą nieugiętość wobec gówna unijnego i tego samego oczekuję od rządów DUDY !

Podpisujmy list do Oetingera vs niemieckiego nadzoru nad Polska
http://www.rdi.org.pl/

Drodzy rodacy i nietylko ,jak wam podoba sie nazwa "Srodziemiomorze"ladna nazwa dla uni panstw srodkowo-wschodniej europy.Fantazja ? pozyjemy zobaczymy.... a swoja droga moc wyobrazni + afirmacje +mocna wiara . Stare przyslowie mowi:....wiara przenosi gory..."

"Srodziemiomorze ładni brzmi, to mogło by się zdarzyć w momencie rozpadu Układu warszawskiego , byśmy buli konkurencją partnerską dla UE , zachowując niepodległość , religię orz kulturę wszystkich członkowskich narodów ,i tylko uczciwa gospodarka bez narzucania czegokolwiek .Ale to są marzenia ,na razie mamy lewactwo prawie w całej europie

Czy chcesz, czy nie chcesz - Jarosław Kaczyński jest od czasu śmierci Józefa Piłsudskiego najwybitniejszym politykiem polskim.

W 100%

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl