niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 maja 2016

Unijny komisarz grozi Polsce

Dodano: 03.01.2016 [15:50]
Unijny komisarz grozi Polsce - niezalezna.pl
foto: Günther Oettinger/youtube.com/print screen
Unijnemu komisarzowi do spraw gospodarki cyfrowej i społeczeństwa Güntherowi Oettingerowi nie podoba się nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji, którą przygotował rząd Beaty Szydło. Straszy więc Polskę, że może zostać objęta przez Brukselę specjalnym nadzorem.

W rozmowie z „Frankfurter Allgemeine Zeitung” Oettinger ostrzegł Polskę, że przyjęcie nowej tzw. ustawy medialnej może zakończyć się dla naszego kraju konsekwencjami.

Teraz wiele przemawia za uruchomieniem mechanizmu kontroli praworządności i objęciem Polski nadzorem

– zagroził Günther Oettinger.

Niemiecki komisarz chce do takiego kroku przekonywać Komisję Europejską podczas najbliższego posiedzenia.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Gunther, chłopie obejmij lepiej nadzorem swój niewyparzony szwabski jęzor, bo sobie szkody narobisz i sswoim pobratymcom zza Odry. Jak będziecie tak mlaskać i mlaskać o tych kontrolach to dożyjecie niebawem czasów, że wasze szwabskie media na terenie RP ustawowo będziecie musieli opuścić i zbyć kontrolne w nich udziały. Wtedy będziecie mogli tymi samymi jęzorami oblizać gęby na wspomnienie o byłych zyskach i możliwościach wprowadzania w życie swojej szwabskiej propagandy.
Przypomnę ci jeszcze parszywcu, że twój naród już kilka razy próbował "objąć nadzorem" inne narody i jak wszyscy pamiętamy nie ograniczało się to tylko i wyłącznie do walenia kolbami w drzwi o 4 rano. Zajmij się lepiej propagandą o uchodżcach w swoim rodzimym kraju i swoja szefową Makrelą.

Pokonalismy Szwabskie gnidy,Ruskie parchy,Brukselskie szumowiny,media prasowe i telewizyjne i najwazniejsze-caly antypolski,zydo-komunistyczny rzad w ostatnich demokratycznych wyborach na prezydenta RP i sejmu.To rewolucja na skale swiatowa i powinni wszyscy to uszanowac!!!W histori,pogonilismy mongolow,tatarow,turkow,krzyzakow,ruskich kacapow,hitlerowskich szkopow,to i pogonimy was,antypolskich politykow,a niech no ktory podniesie reke na RZECZPOSPOLITA,to ja utracimy przy samej dupie.Co mamy jeszcze udowodnic,zeby sie od nas odpierd..no?Jak to musi bolec przegranych,ze wyplakuja sie za granica naszego kraju.MA KUR..A BOLEC!!!Dla was pajace, bedzie jeszcze gorzej,bo sracie we wlasne gniazdo kosztem calej POLSKI i POLAKOW.Na to powinien byc odpowiedni paragraf za niszczenie kraju i podburzanie NARODU do buntu.I to jest ZDRADA STANU,pod sad lajdakow i do pierdla, a dla zagraniczniakow-WARA i morda w kubel.Jeszcze potrafimy sie jednoczyc.Boze miej w opiece nowy RZAD,pania PREMIER SZYDLO,PREZYDENTA DUDE i madrych POLAKOW.

Ciekawe jak będą SZWABY drzeć mordy jak po powrocie do Polski zostanie aresztowany ich agent Tw "OSCAR" i zostanie skazany za współudział w zabójstwie przy zamachu na Prezydenta Kaczyńskiego 96 osób a później kilkadziesiąt zabójstw świadków wszelkich jego zbrodni. Tu warto aby też SCHETYNA zdradził czym wymusił na TUSKU i to natychmiast po słusznej dymisji kuriozalnie niedorzeczny awans na Marszałka Sejmu, czym?. A SZWABY się obawiają bo Pan Jarosław Kaczyński coraz częściej wspomina konieczność wystąpienia o zadośćuczynienie za II wojnę światową a za czasów TUSKA vel Tw "OSCAR" to Niemcy dostawali nienależne im odszkodowania i te fakty tez niewątpliwie, poza likwidacją polskich stoczni, były powodem odznaczenia Tw "OSCARA" niemieckimi odznaczeniami i bardzo wysokimi nagrodami pieniężnymi. Czas kolaboracji i zdrady się skończył, teraz pozostaje zdrajców tylko rozliczyć i skazać.

A na niemieckim ONECIE. cały czas usuwają wypowiedzi!!! Szwa!bskie ści!erwa

Wzywam wszystkich uczciwych Polaków, wzywam wszystkich patriotów do bojkotu wszystkiego, co ma jakikolwiek związek z Niemcami. Szczególnie ich towarów, banków i usług.

Wzywam także do wywierania presji, aby Niemcy wypłaciły Polsce reparacje wojenne za zniszczenie Polski podczas II wojny światowej. Kwota jest wyliczona - 756 miliardów euro.

To powinni zobaczyć wszyscy Polacy

https://www.youtube.com/watch?v=zpCcYUCDBtA

Z całym szacunkiem drogi Leszku... ale ten gość z filmiku zdaje się być smutną karykaturą tego o czym mówi. z Tą różnicą, że w jego niby historyjce o ŚP Kaddafim podsunięto (nie wiem czemu akurat jemu) do podpisania, artykuł, śmierdzący z daleka przemyślaną, typową dla antyreżimowych służb tych "euroamerykańskich bojowników o wolność i demokrację" (tych oczywiście najbardziej niebezpiecznych, bo budujących potęgę dyktatorskiego UCISKU na silnych fundamentach paliw energetycznych) :) .... a tutaj śmierdzi z daleka,typowym dla proliberalnych dziennikarzy, pozbrsor w oawionym treści, bełkotem,... Jak ktoś, mam nadzieję, wytrzyma aż 4 minuty przysłuchiwania się temu, ostrzegam ,,, rytmiczne pukanie prawym paluszkiem w kursor -> lewackim wypowiedziom etreści nie przyniesie - szkoda palca :D) ....

Jak dla mnie, książkowy przypadek lewackiej ścierki dziennikarskiej,masakrujący swoim wystąpieniem, sam siebie, a rzekoma książka którą dodatkowo tutaj miał zdaje się promować, już w połowie pierwszej strony wypaliła by spojówki :D:D:D .... Jeśli, więc tak tytułując post, wstawił Pan lemingom , ku przestrodze" lustro, z nadzieją że wystraszeni takim odbiciem, opamięta się choć kilku - to naprawdę, "mocny film" ... W przeciwnym wypadku , cuchnie lewacką propagandą, która postanowiła tą samą bronią, którą się zabili, zawalczyć jeszcze, czyli "Ludzie, POpatrzcie co te PiSiorowskie proKaczkowe móżdżki,p1erd0lą za bezwartościowe, smutne, kocopoły" -
Mam ogromną nadzieję, że obejrzenie tego przez kogokolwiek, nie będzie kojarzone z "apelem" Niezaleznej.pl :D:D:D

Jakim prawem to szwabskie gowno sie wypowiada na temat Polski?
My, Polacy z krwi i kosci, patrioci z dziada pradziada jestesmy w stanie zakneblowac gebe takiej brukselskiej miernocie.
Wara od Polski i Polakow.

Potomek niemieckich nazistów mordujących Polaków i okradających nasz kraj chce kontrolować Polskę i Polaków.

OBUDŹ SIĘ LEMINGU.

Niech ten szwab zajmie się odszkodzeniami dla krajów po 2WW, Niemcy zniszczyli pól Europy i schowali sie do dziupli. Polska , gdyby nie 2WW byłaby potęgą. Ryj szwaba

Trzeba jak najszybciej odwołać tego parazyta Donalda Tuska!

Ten idiota niszczy Polskę tak jak zniszczł (zamordował w spisku z Putiną) elitę Polski w Smoleńsku!Dzień w którym ROZPADNIE się ta cała CZERWONA Unia może być najkorzystniejszym dla Polski!

"debata" w PE na temat stanu demokracji w Polsce jest doskoala okazja zeby na miedzynarodowym forum oficjalnie ujawnic wszystkie przestepstwa kryminalne i gospodarcze poprzedniej ekipy rzadzacej. Oczywisty jest fakt ze wszystkie te oettingery, szultze itp. jako besposredni beneficjenci, doskonale zdaja sobe sprawe z tego co naprawde sie dzialo w Polsce przez ostatnie 8 lat, ale po takim postawieniu kropki nad "i" nie beda mieli juz rzadnego ruchu...

Zrobić referendum i zamknąć granice nie chcemy was tu Niemcy damy rade bez Unii. Nikt nie będzie nam mówił co mamy robić na własnym podwórku, dlaczego tylko Niemcy tak nam dokuczają inne kraje siedzą cicho?

Cóż wiadomo KTO za nim stoi: Debil Donald Tusk!

Dla tego ryszawego antypolskiego scierwa nalezy sie tylko kara smierci.

Niech sobie pruskie ścierwo gada. "Psy szczekają, karawana jedzie dalej"

Oettinger najtansze piwo jak i klasa. chcielibyscie miec polakow na wlasnosc a taki ch.. (Róża), idziemy w boj.. zadbajcie o wasze obrzydliwe wielorybnice skur..iale (Róża) i HISTORIE bez propagandy ch...wam w d.... wurstle pier..olone.(Róża) obyscie zdechli jak najszybciej pozdro. :)

Hitlerowscy Nazi i "rasa" "europejskich panów" ponownie w akcji!

pytając grzecznie... czy ten ktoś ma polski paszport by się w naszych sprawach wypowiadać?

Günther Oettinger komisarz UE jest też Niemcem, nie zapominajmy o tym. Unia Europejska to Niemcy i każdy trzeźwo myślący o tym dobrze wie, dlatego my Polacy jesteśmy za uruchomieniem mechanizmu kontroli praworządności i objęciem Niemiec nadzorem nad ich wtrącanie się w wewnętrzne sprawy krajów suwerennych takich jak Polska. Trzeba sprawdzić, czy za tymi działaniami nie idzie kolonizacja tychże suwerennych krajów.

Następny debil i nieudacznik się odezwał, wielbicel niejakiego Hansa Filbinger, członka NSDAP, zmarłego 1.04.2007 we Freiburg w Breisgau. I ten gamoń śmie nam grozić?
https://de.wikipedia.org/wiki/Hans_Filbinger

Cholerny szwabie, ty I twoi ziomale jeszcze nie przeprosili nas Polaków za II wojnę światową.

O komisarzu można poczytać tu http://leonarda.salon24.pl/689500,poglady-komisarza-oettingera-na-faszyzm-i-demokracje

Co Niemiec - to jazgot na Polskę! Won! Zajmij się sprowadzanymi przez Merkel 30 sierpnia 2015 zapraszanymi islamistami z Syrii od Asada wysłannikami!

Polska powinna w ciagu najblizszego tygodnia oglosic referendum
na temat czy obywatele polscy sa za dalsza przynaleznoscia Polski do EU ... to powinno dac szwabom wiele do myslenia i zablokowac dalsze szwabskie intrygi w Polsce. Polski rzad powinien takze publicznie i ostro zaczac domagac sie od wladz EU by usunieto Tuska i Bienkowska z jej wladz ... i to natychmiast bo dzialaja oni na szkode obecnej demokratycznej Polski.

Może taki od razu taki specjalny nadzór jak w latach 1939-1945?

POLSKA WSTAJE Z KOLAN. ''Helmuci''dostają biegunki. Straszą Polaków? Polska nie jest ich LENNEM !!! Nie podobają się im zmiany dokonywane przez wolnych Polaków.Nam się bardziej nie podoba wciskanie sie spadkobierców A.H, między wódkę a zakąskę.RĘCE PRECZ OD POLSKI, a ''promotorów''jak Tusk,,Kijowski,Lis,Petru i POdobnych oceni historia,jeżeli nie wcześniej prokurator.'' Bul'' podpisał na koniec ''panowania'' ustawę o ''braterskiej pomocy'siłowej !!!! z zachodu. Mamy się bać,nie przeciwnie.Nie damy się!!!!!!

Podobnie jak Marie Le Penn w czasie obrad europarlamentu wygarnęła Angeli: "Nie uznaję panią pani Merkel", tak i temu niemiaszkowi trzeba powiedzieć : Nie uznajemy cię helmucie, ani tego co pleciesz.

Güntherowi Oettingerowi- przypominamy,że wynagrodzenie otrzymuje również z pieniędzy zabranych Polskim Podatnikom.
Więcej korzyści czerpią z UE Niemcy niż Polska.

NIECH POWIE WPROST: zbyt dużo zainwwetowaliśmy w Tuska , Buzka, Palikota, Sikorskiego i .....urwało się.............????

POLSKI PREZYDENT I POLSKI RZĄD - REPREZENTUJE POLSKĘ_ art. 82 Konstytucji RP.

Ten faszysta będzie nas straszył niech on popatrzy u siebie co wyprawia jego przepiękna Angela.Nie dajmy się zastraszyć jakiemuś udupowi z Niemiec.Rz ad PiS do przodu macie społeczeństwa poparcie a to wyprawiają te żłoby typu Tetla
i cała jej sitwa to zakrawa na pomstę,niech nas nie straszą bo sami na tym źle wyjdą.Panie Prezydencie podpisuj waść tą ustawę w poniedziałek i po temacie zaprowadzić porządki w tym kraju.Szukają dziury w całym bo widzą że kończy się grabienie naszego państwa.Niech sobie wyją a karawań jedzie dalej

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl