Wesoły Romek i Teletubisie. Giertych dał występ na marszu KOD – WIDEO

youtube.com/print screen

  

Roman Giertych – a jakże – poszedł w marszu Komitetu Obrony Demokracji. Samo maszerowanie to jednak dla niego za mało. Postanowił jeszcze dorwać się do megafonu i trochę pokrzyczeć, a do tego... poskakać. Efekt komiczny tego „występu” przeszedł najśmielsze oczekiwania, co szybko wykorzystali internauci.

Najpierw było „Kto nie skacze, ten jest z PiS-em, hop, hop, hop”, a następnie „Precz z kaczorem”. Tak Roman Giertych, z uśmiechem i podskakując, skandował do uczestników sobotniego marszu KOD w Warszawie.

Zobacz wideo:


Chyba świeżo upieczona „gwiazda estrady” nie spodziewała się, że jego show spotka się z tak szerokim odzewem ze strony internautów. Ci prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej prześmiewczych wersji „występu” Giertycha.

Pojawił się m.in. „Wesoły Romek” z filmu „Miś” Stanisława Barei, piosenka z Teletubisiów, „Tańczymy labada” w wersji kibicowskiej, a także były szef LPR podskakujący do hasła... „Kto nie skacze, ten z policji”. Zachęcamy do obejrzenia internetowych produkcji – zabawa gwarantowana.

Zobacz wideo:
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

​Nie potrafiła tego ukryć. Spojrzenie HGW na Andrzeja Dudę mówi wszystko – WIDEO

twitter.com

Paweł Krajewski

Dziennikarz portalu Niezalezna.pl, specjalizuje się w tematyce politycznej. Wcześniej pracował m.in. w portalu telewizjarepublika.pl.

Kontakt z autorem

  

Podczas wczorajszych uroczystości związanych z 73. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego prezydent stolicy dała niezły „popis”. W swoim wystąpieniu nie mogła powstrzymać się od skandalicznych odniesień do bieżącej sytuacji politycznej. Jednak mocniejsze wrażenie niż jej żenujące słowa robi spojrzenie Hanny Gronkiewicz-Waltz, którym „obdarzyła” Andrzeja Dudę. 

Prezydent stolicy podczas uroczystości w przeddzień 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego powiedziała, że w Polsce każde pokolenie, także dzisiejsza młodzież, musi przejść próbę. Jak mówiła, jest nią obrona wartości jakimi są: wolność, demokracja i prawa człowieka, bo żadna z tych wartości nie jest gwarantowana raz na zawsze.

To jest wypowiedź skandaliczna, która nie powinna mieć miejsca przy okazji tej uroczystości, bo rzeczywistość mamy zupełnie inną niż za czasów Powstania Warszawskiego 

skomentowała słowa HGW rzecznik Prawa i Sprawiedliwości

Raczej wolałabym, żeby aktywność pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz była skoncentrowana przede wszystkim na stawieniu się przed komisją reprywatyzacyjną i wyjaśnieniu złodziejskiej reprywatyzacji, która miała miejsce w Warszawie, bo to jest sprawa uczciwości, rzetelności i też demokracji 

– dodała Beata Mazurek. 

Tego samego dnia kamery TVP zarejestrowały dość wymowny moment. Chodzi o krótkie ujęcie zarejestrowane w czasie uroczystości, w czasie którego Gronkiewicz-Waltz podaję rękę prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Spojrzenie HGW mówi wszystko o stosunku prezydent Warszawy do głowy państwa…
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl