niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

Komunistyczna brygada platformersów z żałosnym show w Brukseli

Dodano: 08.12.2015 [23:00]
Komunistyczna brygada platformersów z żałosnym show w Brukseli - niezalezna.pl
foto: ‏@KrzysztofBrzos
We wtorek w Brukseli pojawili się politycy PO na czele z Grzegorzem Schetyną, który spotkał się z przedstawicielami Europejskiej Partii Ludowej, czyli największej grupy posłów w Parlamencie Europejskim. Po spotkaniu Schetyna zarzekał się, że nie skarżył się w Brukseli na rząd PiS, choć jeszcze dzień wcześnie mówił – „PiS łamie palce demokracji”. Podczas konferencji prasowej Schetynie towarzyszyła doborowa kompania – m.in. zarejestrowani jako TW SB oraz byli działacze PZPR.

Grzegorz Schetyna spotkał się w Brukseli z Josephem Daulem i Manfredem Weberem, przedstawicielami Europejskiej Partii Ludowej. Relacjonując te rozmowy dziennikarzom, walczący o stołek szefa PO przekonywał, że nie skarżył się w belgijskiej stolicy na PiS. – Miejsce na te rozmowy jest w Warszawie – stwierdził. Jednocześnie oświadczył, że „prawo w Polsce jest łamane”. – Informacje pochodzące z Kancelarii Prezydenta potwierdzają, że prezydent Duda idzie prostą drogą pod Trybunał Stanu. Prawo jest łamane, mamy takie przekonanie – dodał.

Wcześniej europosłowie PO – Bogdan Zdrojewski i Janusz Lewandowski – zapowiadali, że podczas obrad Parlamentu Europejskiego w dniach 14-17 listopada w Strasburgu będzie umawiany punk dot. sytuacji Polski po wyborach. Wieczorem portal 300polityka.pl podał, że na prośbę Schetyny wniosek jednak miałby zostać wycofany.

Na razie trudno więc stwierdzić, czy w trakcie najbliższej sesji PE zostanie poruszona sprawa rządów Prawa i Sprawiedliwości – ostateczna decyzja ma zapaść w środę. Ciekawostką jest natomiast – zwrócili na to uwagę internauci – w jakim towarzystwie Schetyna występował w Brukseli przed dziennikarzami.

Obok kandydata na szefa Platformy w świetle kamer i błysków fleszy stanęli m.in. – były członek PZPR Barbara Kudrycka, były członek PZPR Tadeusz Zwiefka, żona zarejestrowanego w archiwum IPN jako TW „Piotr” Pawła Pitery – Julia Pitera, zarejestrowany w archiwum IPN jako TW „Znak” Michał Boni.

A jeszcze Dariusz Rosati, który w latach 1966-1990 należał do komunistycznej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.
W listopadzie 2007 r. IPN podał, że Rosati w 1968 r. został zarejestrowany przez Departament I MSW jako kandydat na tajnego współpracownika (kryptonim "Kajtek"), w 1976 r. w kategorii "zabezpieczenie", a w 1978 - jako kontakt operacyjny ps. "Buyer". Z kolei w 1985 r. został zarejestrowany w Departamencie II MSW (kontrwywiad) w kategorii "kandydat", a listopadzie 1989 r. w kategorii "zabezpieczenie".

Towarzysze Schetyny wyglądali tym bardziej komicznie, że jeszcze kilka dni temu ich koledzy z PO wykrzykiwali podczas obrad na sali sejmowej stanowcze – „precz z komuną!”...
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Schetyna pod Trybunał stanu za afery podczas 8 lat rządów PO! Teraz dodatkowo za prowokacje i nawoływanie do majdanu oraz mieszanie Niemiec i UE w sprawy Polski!

Targowica! Skarżenie się za granicą na własny rząd to zdrada i Targowica.

Po obaleniu rządu Olszewskiego było wiadomo, że ta grupa pójdzie na całego. Przedstawiciele obecnej Targowicy pobiegli czym prędzej do Eurokołchozu, by rozwiązał sprawy polskie. Aliści zmitygowali się, bo to byłby precedens dla innych członków Eurokołchozu i on mógłby się rozlecieć prędzej niż sami twórcy przypuszczali. Poza tym byłoby to rażące naruszenie suwerenności Państwa Polskiego, a to byłby zły przykład dla innych państw starających się o członkostwo. Przypomina mi ten delikatnie mówiąc wybryk (a właściwie donos) posłów PO (motorem był Schetyna), czołobitne pielgrzymki polskich zdrajców-magnatów do Petersburga w czasie rozbiorów. I co z tego wynikło - wszyscy wiemy.

Mam nadzieję ,że pociągniecie ich do odpowiedzialnosci za ten czyn !

W byłej policji politycznej działającej w kraju do 1989r ,95% pracujących tam to nie byli Polacy ,wiec z łatwością donosili komunistom,którzy w tamtych czasach razem z apartczkami Rosji zamordowali w Europie 300 -sta milionów ludzi,dlatego z taka łatwosci przychodzi im donoszenie na Polaków...ALE ZEBY NIEMCOM!zdrajcy!

Szczyt hipokryzji ekipy PO-PSL: w latach 2008 - 2015 nie wykonali aż 48 wydanych w tym okresie orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego!
Ekipa Platformy Obywatelskiej bez wątpienia osiąga właśnie szczyty hipokryzji! Nawołują do natychmiastowego wykonania ostatniego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, a sami zapominają, że w czasie trwania dwóch poprzednich kadencji swoich rządów nie wykonali aż 48 wyroków TK wydanych w latach 2008 - 2015! Powyższych informacji nie da się ukryć. Bez problemu można je odszukać na stronach Rządowego Centrum Legislacji.

Ktos chyba umyslnie umiescil w centrum pania pitere, jak dla mnie "wzor" placformianego/ ukladowego eksperta..z ktorego pracy absolutnie nic nie wynika..
Pan rosati zas jak dla mnie wzorzec sposobu na trwanie - "..czasy sie zmieniaja ale pan zawsze jest w komisjach..."

Zas cale zamieszanie - kolejna proba POdkladania kłód byle tylko placforma utrzymywala sie na POwierzchni..chocby PO trupach Polakow i polskiej racji stanu..

Inny taki przypadek to lis w niemieckiej telewizji - ciekawe rzeczy tam mozna bylo uslyszec-..."...europa nie reagowala i teraz sa takie syt. jak w Polsce i na Wegrzech.."
JEZELI TAK ROZUMUJA JAK TEN PAN REDAKTOR TO TRZEBA NATYCHMIAST RENEGOCJOWAC UCZESTNICTWO W TYM TWORZE ZWANYM UE. INACZEJ JAKIS KRETYN JUTRO KAZE PROSTOWAC JAKIES BANANY BO NIEZGODNE W NORMA, REGULOWAC DLUGOSC JAKICHS SWIEC, PRZYJMOWAC DO DOMOW JAKICHS POPAPRANCOW, KTORZY W PODZIECE NAROBIA NA WYCIERACZKE ALBO PODERZNA GARDLO...A MOZE NAWET...CHODZIC NA REKACH? (czemu nie? tym co nie beda chodzic nalozy sie podatek..tak jak z energetyka weglowa jest)

Ludzie z PO naprawdę są żałośni ,skarżą się w Brukseli na legalnie wybrane władze .PiS ma mandat do zmiany wszelkiej maści urzędów które choć odrobinę pachną jak ta delegacja w Brukseli wykolejonym lewactwem.To andegojcze którzy chcą sobie czerwone mordy niemiecką marmoladą wysmarować

Najciekawsze jest to - w jakim garniturze wystąpił Grzesiu, czy wystąpił w nowym garniturze górnych zębów ?

Brakuje mi na tym obrazku Niesiołowskiego, dajcie go tutaj z oplutą maską.

HANBA POLSKI ,ZE TACY JAK ci WYZEJ REPREZENTUJA NASZ KRAJ.MOGLIBY CHOCIAZ JAK RZEPLINSKI GEBY ZAKRYC KAPOTA.
NIECH ZGLOSZA W PE CO STALO SIE 10.04.10 w SMOLENSKU,ze ich BULA PRZEWIDYWAL WYBORY I WYLOT PREZYDENTA.
TEJ SPRAWY DLA TAKICH NIE MA.
SPRAWA DLA NICH KORYTA PELNE z krzywdy społeczeństwa.

A gdy Unia nie pomoże, to pojadą do Moskwy prosić o wsparcie?

Przeprowadzić D e k o m u n i z a c j ę . i . L u s t r a c j ę
sędziów, prokuratorów, dziennikarzy oraz w armii, policji i w urzędach skarbowych !

NSDA-PO. Naziści w akcji. Jan

Ktos napisal
Eurodeputowany PiS powinien zabrać głos i w pierwszych zdaniach wyjasnić czym była Milicja Obywatelska i czym jest Platforma Obywatelska, że to działacz PO zabił z nienawiści działacza PiS...itd.

Na butę PO wolno odpowiadać tylko potężnym uderzeniem prawdy i faktów. Choć PO kruszeje to pokłady bezwstydu oraz obłudy POsiada niezmierzone.

"Menda też stworzenie boże
i inaczej żyć nie może
że cię czasem ....boleśnie utnie
nie gub żesz jej tak okrutnie"
- tak mówił wierszyk POETY
ale czy należy ich naprawdę szkodników tolerować
czy raczej potraktować...AZOTOKSEM?

Daul i Weber ich olali i musieli zmienić zdanie by się całkiem nie skompromitować

Boni M. zagrało...

Żenujący jest POziom współczesnych elit. Ale to jest cena próby przeżycia w komiksowej rzeczywistości zastąpionej przez tę wygenerowaną przez media szczegolnie ekspansywnie w pasmie reklam. POkolenie hamburgera i proszku do prania.

Z burdelu teatru wroclawskiego dojechal do burdelu brukselskiego nowoczesny,polskojezyczny bankster Petru.
Ciekawi mnie czy tez bedzie szkalowal demokratycznie wybrany moj NOWY RZAD,i mojego NOWEGO PREZYDENTA RP?
A moze bedzie negowac glosno prawe PRAWO,ktore w koncu wchodzi w zycie w WOLNEJ POLSCE?
Czy moze bedzie UDAWAL obronce 'Polskiej demokracji',aby zyskac w oczach zachwyconych,niekumatych lemingow?

Spójrzcie na te wredne pyski. Jest na co pluć!
Nawet w Brukselce poznali się na nich.

jajca macie w imadle towarzysze i sie wierzgacie! i po co to?

A tu ciekawostka:
http://minakowski.pl/ujawniamy-fundacja-nowoczesna-polska-promuje-rodzine-prezesa-lipszyca/#more-5284

Cyrkowe przedstawienie polityczne ...
wstyd PO , wstyd członkowie byłego PZPR, jak wam nie wstyd , cała Polska sie śmieje , za błaznów robicie ? a nie tak dawno i PO i Nowoczesna z PSL krzyczeliscie „precz z komuną!”... Panie Schetyna to jak to jest w koncu z tą komuną ? i kto jest w tej komunie nadal ? , przeciez nie PIS
pojechali osmieszyc własny kraj , skarzyc sie tylko do kogo ? wy szanujcie obecnego prezydenta i dziekujcie Bogu że nam go zesłał inaczej to przy waszych rzadach śladu po Polsce by nie zostało
Czy was cos zaćmiło? .. Nasz prezydent jest z honorami witany w całym świecie , maja inni przywodcy szacunek do prezydenta Dudy , nikt wam nie uwierzy w wasze bzdurne bajeczki.
Tak to bywa , gdy brak dyplomacji , zdrowego rozsadku i obycia światowo-politycznego.

Bardzo smutno/śmieszna grupa trzymająca władzę :)

Kapneli się ,że nie tedy droga ,tylko trochę tyć za póżno,tak następuje początek końca

Dajemy łapkę w górę pod tym filmem

https://www.youtube.com/watch?v=8_Q_T6tyxRA

Im więcej łapek w górę tym film będzie wyżej w wynikach wyszukiwania i łatwiej będzie się przedrzeć przez propagandę mainstreamowych mediów.

Wiecie kto tam pojechał :D

CI co mają siedzieć albo im kacapy ze szwabami zapłacili tylko fadromy nie widzę (pewnie bilet za drogi)

teraz "gnoje" muszą wrócić :)

a Wy w ABW ? ?j...ci? zdrajcy są gorsi od "ISIS/Daesh sraesz"

Jak się patrzy na to foto i wyczyny tego tałatajstwa to człowiek zaczyna rozumieć antysemityzm u niektórych

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl