niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 maja 2016

Komunistyczna brygada platformersów z żałosnym show w Brukseli

Dodano: 08.12.2015 [23:00]
Komunistyczna brygada platformersów z żałosnym show w Brukseli - niezalezna.pl
foto: ‏@KrzysztofBrzos
We wtorek w Brukseli pojawili się politycy PO na czele z Grzegorzem Schetyną, który spotkał się z przedstawicielami Europejskiej Partii Ludowej, czyli największej grupy posłów w Parlamencie Europejskim. Po spotkaniu Schetyna zarzekał się, że nie skarżył się w Brukseli na rząd PiS, choć jeszcze dzień wcześnie mówił – „PiS łamie palce demokracji”. Podczas konferencji prasowej Schetynie towarzyszyła doborowa kompania – m.in. zarejestrowani jako TW SB oraz byli działacze PZPR.

Grzegorz Schetyna spotkał się w Brukseli z Josephem Daulem i Manfredem Weberem, przedstawicielami Europejskiej Partii Ludowej. Relacjonując te rozmowy dziennikarzom, walczący o stołek szefa PO przekonywał, że nie skarżył się w belgijskiej stolicy na PiS. – Miejsce na te rozmowy jest w Warszawie – stwierdził. Jednocześnie oświadczył, że „prawo w Polsce jest łamane”. – Informacje pochodzące z Kancelarii Prezydenta potwierdzają, że prezydent Duda idzie prostą drogą pod Trybunał Stanu. Prawo jest łamane, mamy takie przekonanie – dodał.

Wcześniej europosłowie PO – Bogdan Zdrojewski i Janusz Lewandowski – zapowiadali, że podczas obrad Parlamentu Europejskiego w dniach 14-17 listopada w Strasburgu będzie umawiany punk dot. sytuacji Polski po wyborach. Wieczorem portal 300polityka.pl podał, że na prośbę Schetyny wniosek jednak miałby zostać wycofany.

Na razie trudno więc stwierdzić, czy w trakcie najbliższej sesji PE zostanie poruszona sprawa rządów Prawa i Sprawiedliwości – ostateczna decyzja ma zapaść w środę. Ciekawostką jest natomiast – zwrócili na to uwagę internauci – w jakim towarzystwie Schetyna występował w Brukseli przed dziennikarzami.

Obok kandydata na szefa Platformy w świetle kamer i błysków fleszy stanęli m.in. – były członek PZPR Barbara Kudrycka, były członek PZPR Tadeusz Zwiefka, żona zarejestrowanego w archiwum IPN jako TW „Piotr” Pawła Pitery – Julia Pitera, zarejestrowany w archiwum IPN jako TW „Znak” Michał Boni.

A jeszcze Dariusz Rosati, który w latach 1966-1990 należał do komunistycznej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.
W listopadzie 2007 r. IPN podał, że Rosati w 1968 r. został zarejestrowany przez Departament I MSW jako kandydat na tajnego współpracownika (kryptonim "Kajtek"), w 1976 r. w kategorii "zabezpieczenie", a w 1978 - jako kontakt operacyjny ps. "Buyer". Z kolei w 1985 r. został zarejestrowany w Departamencie II MSW (kontrwywiad) w kategorii "kandydat", a listopadzie 1989 r. w kategorii "zabezpieczenie".

Towarzysze Schetyny wyglądali tym bardziej komicznie, że jeszcze kilka dni temu ich koledzy z PO wykrzykiwali podczas obrad na sali sejmowej stanowcze – „precz z komuną!”...
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Schetyna pod Trybunał stanu za afery podczas 8 lat rządów PO! Teraz dodatkowo za prowokacje i nawoływanie do majdanu oraz mieszanie Niemiec i UE w sprawy Polski!

Targowica! Skarżenie się za granicą na własny rząd to zdrada i Targowica.

Slimak winniczek (pierwsz z lewej)potrzebuje sluzu, bo nie ma sie na czym slizgac.
Inni oslowie maja zakazane facjaty - jak na stypie. Nie dziwota traca zlob i strach zaczyna im zagladac w oczy.

mordy wy moje

Do tego zdjęcia tej całej bandy złodziei i oszustów brakuje jeszcze Danuty Marii Hubner z domu Młynarska urodzona w NISKU Podkarpackie jest córką Ubowca Ryszarda Młynarskiego wraz z dziadkiem Józefem też Ubowcem znęcali się krwawo nad Żołnierzami Armii Krajowej krew się lała po posadzkach w więzieniach na Podkarpaciu a na dobranoc polewano cele wodą dla przyjemnego snu .Dziś wielka dama lata w trójkącie Warszawa -Bruksela -Nowy Jork bo tam wyszła za bogatego żyda Jej dziadek Urodzony na Wołyniu miał skończoną tylko szkole podstawową 4 klasy Pytam kto ją i za jakie zasługi tak wywindował na stypendia i studia W latach terroru Żydo -Komuny jadła czekolady i zagryzała kiełbasą tak opisywała swoje dzieciństwo w gó**ie wyborczym pod tytułem Czerwone kozaczki .To ju 71 lat a komuna twardo zakotwiczona .

sprzedali ciech za zanizona kwote i stocznie zniszczyli

Targowiczanie dostali PO łapkach. Pojechali na skargę wrócili z niczym. Szczególnie pietru bidulek ,dziś próbuje odbić to sobie krytykując Pana Prezydenta Dudę . Co jeszcze wymyśli ten rusko-niemiecki konglomerat volksdojczów ze stalinowcami.

Po obaleniu rządu Olszewskiego było wiadomo, że ta grupa pójdzie na całego. Przedstawiciele obecnej Targowicy pobiegli czym prędzej do Eurokołchozu, by rozwiązał sprawy polskie. Aliści zmitygowali się, bo to byłby precedens dla innych członków Eurokołchozu i on mógłby się rozlecieć prędzej niż sami twórcy przypuszczali. Poza tym byłoby to rażące naruszenie suwerenności Państwa Polskiego, a to byłby zły przykład dla innych państw starających się o członkostwo. Przypomina mi ten delikatnie mówiąc wybryk (a właściwie donos) posłów PO (motorem był Schetyna), czołobitne pielgrzymki polskich zdrajców-magnatów do Petersburga w czasie rozbiorów. I co z tego wynikło - wszyscy wiemy.

Wowczas nasz kraj ZOSTANIE UHONOROWANY WYSOKO jak zaden inny w Europie/.Nie marnujmy czasu,aby poswiecac tym ktorzy psuli nasz KRAJ/.Wiedza, doskonale iz Nowy Rzad stworzy takie warunki iz wszyscy beda," szczesciarzami" moze nie z takimi" milionami"? ale glodnych dzieci i ludzi juz nie bedzie-Polacy sa obecnie w Dobrych Rekach-Szanujmy to codziennie z respektem i zaufaniem.

Mam nadzieję ,że pociągniecie ich do odpowiedzialnosci za ten czyn !

SKANDAL; byli członkowie PZPR ! ta hipokryzja jest co najmniej nie na miejscu ; ganienie jednych , że są byłymi działaczami PZPR a pan Wiceprokurator z Jasła wam nie przeszkadza? Że był członkiem partii i skazywał działaczy "S" też nie? A Wojciech Jasiński to gdzie był? Albo Łopiński ?

Oni jeszcze nie widza konca Unii? Unia to skorumpowany twor ktory sluzy wylacznie prostowaniu bananow. Skorumpowana republika bananowa. Francja w 2017 pod rzadami Le Pen bedzie glosowac za wyjsciem z Unii, Wielka Brytania zrobi to wczesniej. Hiszpania jest na dnie, Wlochy to samo. Do tego doprowadzily rzady Unii niegdys kwitnace gospodarki. Myslicie ze oni chca teraz pozbyc sie jakiegos kraju? To by bylo przecierz samobojstwo a oni do wysokich apanazy juz tak przyrosli ze nawet sila nie oderwiesz.

W byłej policji politycznej działającej w kraju do 1989r ,95% pracujących tam to nie byli Polacy ,wiec z łatwością donosili komunistom,którzy w tamtych czasach razem z apartczkami Rosji zamordowali w Europie 300 -sta milionów ludzi,dlatego z taka łatwosci przychodzi im donoszenie na Polaków...ALE ZEBY NIEMCOM!zdrajcy!

Szczyt hipokryzji ekipy PO-PSL: w latach 2008 - 2015 nie wykonali aż 48 wydanych w tym okresie orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego!
Ekipa Platformy Obywatelskiej bez wątpienia osiąga właśnie szczyty hipokryzji! Nawołują do natychmiastowego wykonania ostatniego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, a sami zapominają, że w czasie trwania dwóch poprzednich kadencji swoich rządów nie wykonali aż 48 wyroków TK wydanych w latach 2008 - 2015! Powyższych informacji nie da się ukryć. Bez problemu można je odszukać na stronach Rządowego Centrum Legislacji.

tego Boniego to Mikke za lekko chlasnął,bo jeszcze furkocze

Ktos chyba umyslnie umiescil w centrum pania pitere, jak dla mnie "wzor" placformianego/ ukladowego eksperta..z ktorego pracy absolutnie nic nie wynika..
Pan rosati zas jak dla mnie wzorzec sposobu na trwanie - "..czasy sie zmieniaja ale pan zawsze jest w komisjach..."

Zas cale zamieszanie - kolejna proba POdkladania kłód byle tylko placforma utrzymywala sie na POwierzchni..chocby PO trupach Polakow i polskiej racji stanu..

Inny taki przypadek to lis w niemieckiej telewizji - ciekawe rzeczy tam mozna bylo uslyszec-..."...europa nie reagowala i teraz sa takie syt. jak w Polsce i na Wegrzech.."
JEZELI TAK ROZUMUJA JAK TEN PAN REDAKTOR TO TRZEBA NATYCHMIAST RENEGOCJOWAC UCZESTNICTWO W TYM TWORZE ZWANYM UE. INACZEJ JAKIS KRETYN JUTRO KAZE PROSTOWAC JAKIES BANANY BO NIEZGODNE W NORMA, REGULOWAC DLUGOSC JAKICHS SWIEC, PRZYJMOWAC DO DOMOW JAKICHS POPAPRANCOW, KTORZY W PODZIECE NAROBIA NA WYCIERACZKE ALBO PODERZNA GARDLO...A MOZE NAWET...CHODZIC NA REKACH? (czemu nie? tym co nie beda chodzic nalozy sie podatek..tak jak z energetyka weglowa jest)

To żałosne Boni kablował do SB teraz donosi do Brukseli a i jego towarzystwo jest nie lepsze wszyscy są na tym zdjęciu naprawdę żałośni

boni dostał już z liścia od wielce sznownego JKM,teraz nadstawia drugi policzek,a może i gardło ? Żałosna postać...

Prawo jest łamane, mamy takie przekonanie , to oni nie wiedzą czy prawo jest łamane tylko mają przekonanie, fajnie

Czy może ktoś wie kiedy ukaże się SŁYNNY RAPORT OBYWATELKI PITERY O KORUPCJI?
Pamiętam jak była „zarobiona” pracując nad tym wiekopomnym dziełem.

PS
nie wiem co jest, coś mi śmmierdzi starym dorszem...

kupilam dzisiaj makrele,w przeliczeniu 13PLNza sztuke,3,80PLNza 10dkg

Oto zdjęcie do podręczników historii Polski.Powinno być podpisane:
- wrogowie demokracji, zdrajcy Narodu Polskiego.
Ci którzy namawiają do antydemokratycznych zachowań publicznie, do wyjścia na ulicę, podpalanie (skutki już są w Bydgoszczy, za każdą namowę, dochodzenie z urzędu i do prac społecznych.

Przeciez oni byliby dumni z takiego POdpisu. Lepszy - twarze, które nie znaja wstydu, albo twarze bezwstydu, albo twarze obłudy, twarze cynicznych drani, no i moze wtedy drobnym druczkiem (im na osłodę) zdrajcy Narodu Polskiego.

Zachodzi tylko pytanie którzy to Polacy wybrali takie szambo

Ludzie z PO naprawdę są żałośni ,skarżą się w Brukseli na legalnie wybrane władze .PiS ma mandat do zmiany wszelkiej maści urzędów które choć odrobinę pachną jak ta delegacja w Brukseli wykolejonym lewactwem.To andegojcze którzy chcą sobie czerwone mordy niemiecką marmoladą wysmarować

Przypatrzmy się głowom żałobników !
A gdzie ci żałośni wystąpili z żalami ?
W Brukseli - stolicy państwa, które wydało z siebie króla Leopolda II Koburga. No, pięknie !

Najciekawsze jest to - w jakim garniturze wystąpił Grzesiu, czy wystąpił w nowym garniturze górnych zębów ?

PROCHNIK CORPORATION

Mimo że oderwani od żłoba nadal rwą się do mieszania i przekrętów.
A może po prostu zacząć wyciagac ich brudne sprawki I stawiać przed sądem, oraz dwóch-trzech dla przykładu zamknąć w więzieniu. Moim zdaniem momentalnie będzie spokój.

To zdjęcie powinno trafić do Muzeum Narodowego w formie obrazu pod tytułem "Konfederacja Targowicka 2015"

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl