Tomasz Lis znów stał się pośmiewiskiem internautów. Chce Majdanu w Warszawie

Tomasz Hamrat

  

Kaczyński chce swojej dyktatury. Ale jeśli chce być Janukowyczem, musi wiedzieć - w Warszawie będzie Majdan! - apeluje Tomasz Lis na Twitterze. "Pan nadredaktor nawołuje do rozruchów społecznych i atakowania władzy bronią. Prokuratura z urzędu powinna wszcząć postępowanie - odpowiada mu jeden z internautów. Więszość jednak reaguje z dużą ironią na wpisy "obrońcy demokracji" na jakiego kreuje się obecnie redator naczelny "Newsweeka". 

Zmiana władzy po demokratycznych wyborach na Zachodzie jest normą. W III RP okazuje się, że w momencie, gdy wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość - te reguły nie obowiązują.

Objęcie kierowania służbami specjalnymi nazywany jest „skokiem na służby”, a sytuacja w której już nie Platforma Obywatelska wybiera sędziów Trybunału Konstytucyjnego – „końcem demokracji".
 
Skalę niezdrowej atmosfery u ulubieńców Platformy Obywatelskiej najlepiej obrazuje fakt, że Tomasz Lis oraz Bartosz Wieliński z "Gazety Wyborczej" kilka dni po zaprzysiężeniu rządu PiS - już porównują go do... nazizmu.

Ostatnie wpisy Tomasza Lisa

Komentarze internautów:"Lekarza, lekarza!!!"..."Cały prawy sektor pójdzie za tobą"...Fot. Twitter.com.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Kompromitacja służb Putina. Wbiegły na boisko podczas finału mundialu

/ @Roman_Yhnovec

  

Podczas finałowego meczu mundialu doszło do incydentu - skompromitowały się służby, których obowiązkiem były zapewnienie bezpieczeństwa i na murawę zdołała wbiec grupka osób. Okazało się, że były to działaczki Pussy Riot.

Do zdarzenia doszło podczas dzisiejszego finału piłkarskich mistrzostw świata, które rozgrywane były na stadionach w Rosji.

Podczas meczu Francja - Chorwacja uwaga kibiców koncentrowała się na grze piłkarze, ale w 52 minucie. wydarzyło się coś zaskakującego.

Na boisko wbiegły cztery kobiety w ubraniach stylizowanych na mundury - wprawdzie kamery telewizyjne nie pokazały całej sceny, ale w internecie bez problemy można znaleźć nagrania.

Jednoznacznie pokazują kompromitację służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

 

Niektóre kobiety - zanim zostały obezwładnione przez ochroniarzy - zdążył przybić "piątki" z piłkarzami.

Później na Facebooku pojawiło się oświadczenie działacze Pussy Riot, że to ich akcja i w ten sposób chciały zwrócić uwagę na łamanie praw człowieka w Rosji.

 

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl