Tomasz Lis znów stał się pośmiewiskiem internautów. Chce Majdanu w Warszawie

Tomasz Hamrat

Kaczyński chce swojej dyktatury. Ale jeśli chce być Janukowyczem, musi wiedzieć - w Warszawie będzie Majdan! - apeluje Tomasz Lis na Twitterze. "Pan nadredaktor nawołuje do rozruchów społecznych i atakowania władzy bronią. Prokuratura z urzędu powinna wszcząć postępowanie - odpowiada mu jeden z internautów. Więszość jednak reaguje z dużą ironią na wpisy "obrońcy demokracji" na jakiego kreuje się obecnie redator naczelny "Newsweeka". 

Zmiana władzy po demokratycznych wyborach na Zachodzie jest normą. W III RP okazuje się, że w momencie, gdy wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość - te reguły nie obowiązują.

Objęcie kierowania służbami specjalnymi nazywany jest „skokiem na służby”, a sytuacja w której już nie Platforma Obywatelska wybiera sędziów Trybunału Konstytucyjnego – „końcem demokracji".
 
Skalę niezdrowej atmosfery u ulubieńców Platformy Obywatelskiej najlepiej obrazuje fakt, że Tomasz Lis oraz Bartosz Wieliński z "Gazety Wyborczej" kilka dni po zaprzysiężeniu rządu PiS - już porównują go do... nazizmu.

Ostatnie wpisy Tomasza Lisa

Komentarze internautów:"Lekarza, lekarza!!!"..."Cały prawy sektor pójdzie za tobą"...Fot. Twitter.com.
Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Kucharczyk przesunięty do rezerw Legii Warszawa

Michał Kucharczyk / screen z Youtube, autor: sporttvp.pl, https://www.youtube.com/watch?v=q5PAiGMUXoc

Zaskakująca roszada w zespole Legii Warszawa. Trener Romeo Jozak zdecydował o przesunięciu do drużyny rezerw Michała Kucharczyka. Decyzja owiana jest tajemnicą i jest dość zaskakująca, bo w ostatnich trzech meczach Wojskowych dwie bramki strzelił właśnie ten zawodnik.

Internauci spekulują co mogło być powodem przesunięcia Kucharczyka do drużyny rezerw. Na pewno nie była to postawa sportowa, gdyż "Kuchy" w tym sezonie zagrał w 25 spotkaniach ekstraklasy, strzelając 5 bramek. Nie jest to może zbyt imponujący bilans na zawodnika ofensywnego, ale ambicji Kucharczykowi nie można było odmówić. W komunikacie Legii czytamy, że decyzja trenera Jozaka została podjęta z powodów pozasportowych, a u jej przyczyn leży dbałość o dobro drużyny.

Rozumiemy decyzję trenera. Najważniejsza jest jedność szatni i wspólny cel.

- mówi kapitan Legii Miroslav Radović, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Michał Kucharczyk w Legii Warszawa występuje od 2010 roku. W jej barwach pięciokrotnie zdobywał Puchar Polski oraz cztery razy stawał na najwyższym stopniu podium ekstraklasy, świętując mistrzostwo Polski.

Źródło: legia.com, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl