niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

​„GW” redukuje lokalne wydania

Dodano: 22.11.2015 [21:16]
​„GW” redukuje lokalne wydania - niezalezna.pl
foto: Sanja Gjenero/sxc.hu
Od soboty w 10 miastach Polski nie ma lokalnych stron w sobotnich wydaniach „Gazety Wyborczej”. Część pracowników dziennika straci w związku z tym pracę.

Jak przypomina portal press.pl, „GW” ma 20 oddziałów lokalnych. Sobotnie wydania lokalne przestaną się ukazywać w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Kielcach, Olsztynie, Opolu, Płocku, Radomiu, Rzeszowie i Toruniu. W większości z nich średnie rozpowszechnianie płatne wydań sobotnich nie przekracza 9 tys. egz. (dane: ZKDP, wrzesień br.).

W związku ze zmianami wydawca redukuje zespół. - Wzmacnianie lokalnych wydań piątkowych „Gazety Wyborczej” i serwisów internetowych zmienia nieco charakter pracy redakcji, więc w niektórych miastach z pojedynczymi osobami musimy się niestety rozstać – powiedział szef redakcji lokalnych „GW” Wojciech Bartkowiak.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

NARESZCIE!!!! warto było poczekać przez te niby 25lat wolności. Nareszcie zaczyna się prawdziwa niepodległa POLSKA.Choć jeszcze dużo do zrobienia przed nami POLACY,nie dajcie się znowu zmanipulować.

nareszcie jakaś dobra wiadomość,strzelę sobie półówkę żołądkowej gorzkiej z Białegostoku ,jak przeczytam że cała gówno warta i tvn -ZBANKRUTOWAŁY.

Dobra wiadomość, ale martwią się zbieracze makulatury. To był łatwy urobek, po 100 kg w każdym markecie.

Wspaniała wiadomość !To początek końca gw !

dzień w którym GWno zniknie z polskiej przestrzeni medialnej należało bedzie uznać za dzień powiekszenia suwerenności RP.
Ja osobiście wypiję dobrego kielicha. Na pohybel lewactwu.

A to miłe info na koniec weekendu

A może by tak zwolnić każdego urzędnika, który abonuje GW, lub Newsweeka?

nie zazdroszcze tym zwolnionym z GW z takim pietnem wstydu szukac pracy-zawsze trzeba byc czlowiekiem a nie jak wy schodzic na psy za kase

SZECHTER ZEITUNG. Oj taka szkoda, a taki pienkny był AMERYKANSKI ,ojej pomyłka taki MOSKWIĆŃSKI.

O, jak nam przykro!!!A może prenumeraty w urzędach centralnych, wojewódzkich i reklamy?!

HURRA!
NAJPIEKNIEJSZA WIADOMOSC dzisiejszego dnia!
W koncu-dranie WON!

Mam nadzieje ze zbankrutuje ta tuba nienawisci i razem z redaktorem naczelnym

Jakaś dobra wiadomość na koniec dnia!

GW jako wytwór tzw. okrągłostołowy z Magdalenki w celu podtrzymania tam zawartych umów między zdrajcami Polski powinna zniknąć raz na zawsze w Polski. Przecież to kontynuatorka komunistycznej Trybuny Ludu!

Kochani Polacy Rodacy!
Zredukujcie gadzinowke do "0" (zera) a eskimosa michnika-szechtera o glowe.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl