niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2016

​„GW” redukuje lokalne wydania

Dodano: 22.11.2015 [21:16]
​„GW” redukuje lokalne wydania - niezalezna.pl
foto: Sanja Gjenero/sxc.hu
Od soboty w 10 miastach Polski nie ma lokalnych stron w sobotnich wydaniach „Gazety Wyborczej”. Część pracowników dziennika straci w związku z tym pracę.

Jak przypomina portal press.pl, „GW” ma 20 oddziałów lokalnych. Sobotnie wydania lokalne przestaną się ukazywać w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Kielcach, Olsztynie, Opolu, Płocku, Radomiu, Rzeszowie i Toruniu. W większości z nich średnie rozpowszechnianie płatne wydań sobotnich nie przekracza 9 tys. egz. (dane: ZKDP, wrzesień br.).

W związku ze zmianami wydawca redukuje zespół. - Wzmacnianie lokalnych wydań piątkowych „Gazety Wyborczej” i serwisów internetowych zmienia nieco charakter pracy redakcji, więc w niektórych miastach z pojedynczymi osobami musimy się niestety rozstać – powiedział szef redakcji lokalnych „GW” Wojciech Bartkowiak.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wspaniała wiadomość ..oglądał zdjęcie z wnętrza redakcji ,tam wszyscy w myckach siedzieli .Widok mnie zszokował

JEDNAK DOCZEKAM się LIKWIDACJI TEJ GADZINÓWKI NIE POLSKIEJ !

Im wiecej zniknie Szechterowego g_wna …… tym lepiejj dla POLSKI !!!!

ENDE

This is the best news of the week. To jest najlepsza wiadomosc w tym tygodniu.

Skąd teraz bidne lemingowe sieroty będą czerpać wiedzę?

Jak GW i Newsweek utracą rządowe granty to oba tytuły znikną z kiosków!

NARESZCIE!!!! warto było poczekać przez te niby 25lat wolności. Nareszcie zaczyna się prawdziwa niepodległa POLSKA.Choć jeszcze dużo do zrobienia przed nami POLACY,nie dajcie się znowu zmanipulować.

nareszcie jakaś dobra wiadomość,strzelę sobie półówkę żołądkowej gorzkiej z Białegostoku ,jak przeczytam że cała gówno warta i tvn -ZBANKRUTOWAŁY.

Czekamy z niecierpliwoscia na pelny i spektakularny upadek calej gownianej wybiorczej, czas splynac do kanalizacji !!!!!!

ludzie chca prawdy, a nie faktow prasowych

No i to jest konkretny owoc powyborczy :-), czyli redukowanie "wyborczej" ...

Znajomy kioskarz z dużego dworca na Górnym Śląsku przez który przewija się okrągły milion podróżnych na dobę twierdzi, że "gw" wraca do drukarni w zasadzie nierozpakowany.

Nie czytajmy mainstreamowych mediów prorządowych! To szczekaczki władzy. Wspierajmy wolną prasę!

Teraz to szczekaczki "opozycji".

Trzeba być debilem, żeby tą gów...o wybiórczą czytać, nawet na gwóźdź w kiblu za stodołą to się nie nadaje !!!

Dobra wiadomość, ale martwią się zbieracze makulatury. To był łatwy urobek, po 100 kg w każdym markecie.

odcięto rządowe i spółkowe (Skarbu Państwa) kroplówki? Nareszcie

Kierunek dobry ale zbyt powoli to idzie. Odciąć od państwowej kasy nawet ustawą.

Woohoo! Trzeba jeszcze zamknąć katowicki dodatek dla folskdojczów.

tzn. wypowiedzieć umowę z Sewerynem Blumsteinem ?

Zlikwidować wszystkie prenumeraty.
Zablokować ogłoszenia Rządowe , spółek skarbu i wszędzie tam gdzie można ich wykosić. Przy pierwszym przekroczeniu prawa sprawa do Sądu i duże odszkodowania. Potem komornik i sprzedać to dziadostwo a pieniądze rozdać biednym.
Chcę zobaczyć upadek tego szmatławca.

brawo - tak trzymać

jak miło i do tego kielecki dodatek padł, bajka

Trzeba zrobić wszystko żeby zlikwidować tą żydowską gazetę dla Polaków...Ja i moja rodzina jej nie kupujemy bo nawet do WC się nie nadaje. Trybuna była bardziej miękka....

Wspaniała wiadomość !To początek końca gw !

brak mamony to jest ten koniec demokracji dla Szechtera, koncz miernoto tylko nie dawac mu 2 szansy

Widać jak to działało przez 25 lat: Tusek sobie rządził, a Szechter za publiczną kasą miał ogłupiać elytę z awansu, ale będzie tego dosyć, młyny demokracji mielą powoli, ale wkrótce zmielą i tego zakłamanego szmatławca.

GW do kosza a jej naczelny do kraju górali ze wzgórzem Golan. Tak będzie po bożemu.

ale fajnie jeszcze nie kupujcie tego szmatławca niech calkiem się zwinie zaloza teatr on i tak istnieje

Odciąć państwowe prenumeraty, ogłoszenia urzędowe nie tylko ogólnopolskie ale i lokalne, ogłoszenia spółek z udziałem skarbu państwa, prenumeraty policyjne, wojskowe i urzędowe. Cofnąć wszystkie przywileje stosowane dotychczas.

Bardzo dobrze. Odciąć bandę od publicznego finansowania. Niechaj czytają swoje wypociny sami sobie i nichaj się tym podnicają zboki.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl