niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 lipca 2016

Sejm zdecydował. Rząd Beaty Szydło otrzymał wotum zaufania

Dodano: 18.11.2015 [23:27]
Sejm zdecydował. Rząd Beaty Szydło otrzymał wotum zaufania  - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Sejm udzielił w środę wieczorem wotum zaufania rządowi Beaty Szydło. Za udzieleniem wotum zaufania zagłosowało 236 posłów, przeciw było 202. Wstrzymało się 18 posłów.

Cały klub PiS zagłosował „za” wotum zaufania dla rządu. Klub PSL wstrzymał się od głosu przy głosowaniu. Platforma Obywatelska z wyjątkiem jednego posła głosowała przeciw. Kukiz ’15 – klub w większości głosował przeciwko rządowi, jedynie Kornel Morawiecki wstrzymał się od głosu. Także Nowoczesna głosowała przeciw rządowi.

Wcześniej odbyła się debata nad expose. Na zakończenie premier Szydło odpowiadała na zarzuty polityków PO. Przegraliście wybory bo przez 8 lat nie słuchaliście Polaków. Dziś znowu pokazaliście, że nie chcecie i nie potraficie słuchać. Ponownie mówicie o PiS, a nie o sprawach obywateli. Ja tych spraw sobie nie wymyśliłam. O tym mówili nam ludzie na spotkaniach – mówiła Beata Szydło.

CAŁE EXPOSE BEATY SZYDŁO


"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kukiz 15 i cały ten projekt cuchnie na kilometry prymitywnym biznesem politycznym firmowanym przez lokalne kliki i cwaniaków partyjnych.
Najpierw pomysł z JOW-ami a teraz ordynacją większościową.
Czemu to wszystko ma służyć? Odpowiedz jest prosta doprowadzeniu do rozwiązania parlamentu tak, by nowe wybory odbyły się już według ordynacji większościowej, w jednomandatowych okręgach wyborczych.
Efekt takich działań jest do przewidzenia III RP Bis.
Plan jest prosty, usadzić na stołkach nowych tłustych misiów i młode wilczki z rodzinami.
Przy okazji odświeżone zostaną nowe kadry PO i jednocześnie ukatrupiona wszelka opozycja pozbawiona kasy i dostępu do mediów.
Pomysł taki nie powstał w głowie jakiegoś grajka bez pojęcia i doświadczenia politycznego, jest to operacja przeprowadzona na szeroką skalę i projekt głęboko przemyślany.
Czy Kukiz wie, kto wyniósł go na polityczne szczyty? Jeśli nie to jest kompletnym idiotą a jeśli wie, to jest cynicznym karierowiczem.
W każdym z przypadków polityczna dyskwalifikacja.
Jakie jest wyjście trzeba Go zdemaskować i pokazać prawdziwe oblicze.

" Kukiz 15 i cały ten projekt cuchnie na kilometry prymitywnym biznesem politycznym firmowanym przez lokalne kliki i cwaniaków partyjnych.
Najpierw pomysł z JOW-ami a teraz ordynacją większościową.
Czemu to wszystko ma służyć? Odpowiedz jest prosta doprowadzeniu do rozwiązania parlamentu tak, by nowe wybory odbyły się już według ordynacji większościowej, w jednomandatowych okręgach wyborczych.
Efekt takich działań jest do przewidzenia III RP Bis.
Plan jest prosty, usadzić na stołkach nowych tłustych misiów i młode wilczki z rodzinami.
Przy okazji odświeżone zostaną nowe kadry PO i jednocześnie ukatrupiona wszelka opozycja pozbawiona kasy i dostępu do mediów.
Pomysł taki nie powstał w głowie jakiegoś grajka bez pojęcia i doświadczenia politycznego, jest to operacja przeprowadzona na szeroką skalę i projekt głęboko przemyślany.
Czy Kukiz wie, kto wyniósł go na polityczne szczyty? Jeśli nie to jest kompletnym idiotą a jeśli wie, to jest cynicznym karierowiczem.
W każdym z przypadków polityczna dyskwalifikacja.
Jakie jest wyjście trzeba Go zdemaskować i pokazać prawdziwe oblicze." ---- brawo ! Super "Marcus" rozszyfrowales tego cwaniaczka ! Od samego poczatku nie wierzylam w nic temu typowi.

Mysle,ze WYBORCY tych co byli PRZECIW powinni zrezygnowac ze wszystkiego co uchwali nowy rzad.500zl bylo przez cala kampanie,a jednak NIE ZAGLOSOWALI na PiS.Wiec teraz w solidarnosci ze swoimi partiami REZYGNOWAC,NIE BRAC tych 500,pracowac do smierci,zadnej wiekszej kwoty!Wasze partie byly PRZECIW nowemu rzadowi,wiec badzcie solidarni.Ile to bedzie oszczednosci!!!!

Dokładnie !!! 100/100% racji.

Mamy 3-ch muszkieterow w parlamencie tylko o odwrotnych skutkach,tych zlych:Kukiz,Petru i Kosiniak-Kamysz.Teraz okazalo sie na kogo moze liczyc pani Beata Szydlo.Dziekowac Bogu i madrym ludziom,ze PIS ma wiekszosc w parlamencie dla dobra Polski i Polakow.

Panie Kukiz lajdak i klamca z pana , oszukal pan wielu POLAKOW laczac sie z POwcami .

Jak to szybciutko okazało się co to jest ten muzykant ze swoją grupką. Nawet nie było go stać żeby się trochę pokamuflować. A może to i lepiej, od razu wiadomo kto jest kto.

Jesteś Ernest z Dzierżoniowa???

Dobry Bóg sprawił, że PIS ma większość i nie musi wchodzić w koalicję. Po głosowaniu zobaczyliśmy kto jest kim, czyli wszyscy przeciw PIS. Najbardziej rozczarował Kukiz, kto go podrzucił i dla kogo on gra. Trzeba na niego uważać i dobrze mu się przyglądać. Pani Premier Beacie Szydło i całemu rządowi gratuluję i życzę wytrwałości, błogosławieństwa Bożego i opieki Ducha Świętego.

Q-Kiss laluś mądry jak diabeł w masce Kopacz, głosował za PEŁO.

Rzeczywiście ciekawe.

W przypadku pani Beaty Szydło:
za 236 posłów, przeciw 202,wstrzymało się 18 posłów.

W przypadku pana Donalda Tuska:
za 237 posłów, przeciw 203, nikt nie wstrzymał się od głosu.

Nawet poseł mniejszości niemieckiej poparł rząd PiS, a ruskie kukisy, petru, po, psl nie POprały.

PROPOZYCJA DLA PIS-u:. Sytuacja jest dynamiczna, wiec czas na małą korektę. Teraz jest dobry czas na zmianę stanowiska wobec PSL. Nalezy zwiększyc prezydium i dopuscic ich do komisji. Argument o szastaniu pieniedzmi zostaje opozycji wybity z ręki, poniewaz sami tak glosno krzyczą o tym, że Pis juz na początku zabija demokrację eleminując PSL. Wedlug mnie to konieczność, bo niestety Pis, medialnie, zaczyna powtarzac te same błędy co w 2005 roku i gdyby nie niezalezne i slabe media niezalezne bylaby totalna tragedia. Poza tym ludzie potrafią docenić przyznanie się do bledu, wiec wizerunkowo, moim zdaniem, nie bedzie gorzej niz mialoby zostac tak jak jest. Jesli zostanie tak jak jest, to juz do konca kadencji bedą walić w Pis, ze zaorał standardy demokratyczne w sejmie i niewazne bedzie to, ze to nieprawda. Dobrze radzę. Tylko trzeba sie przygotowac na wpuszczenie takich info do obiegu w takim sensie, zeby pisac po forach i na roznych portalach, ze : Oni krytykują Pis bezkonstruktywnie, bo i tak zle i tak niedobrze. Najpierw chcą PSL w prezydium, a teraz chcą oszczednosci. Schizofrenia?". Itp. Proszę Pis o przemyslenia w tej kwestii...PO mogla sobie niestety pozwolic na o wiele większą swobodę. Media jej nie ruszaly.

Właśnie Kukiz - z posłem od POrnografii i "bez programu" antysystemowo: http://niezalezna.pl/68423-kukiz-po-co-nam-program
naBank!
Potrzebuję pilnie kasy
Na garsonkę i frykasy.
Ogłoszenie widzę z dala,
Bije w oczy i zniewala:
„U nas kasę bierzesz szybko
- Antysystemowo, rybko!
Program spłaty,
Procent, raty;
Po co suszyć teraz głowę,
Jeden podpis – i gotowe!”
- Czek In-blanko?
„Blanko. Obiecuję tobie zasię,
Ja - wypełnię w swoim czasie;
Bierz na chlebek swój i wdzianko!”
Odmówiłam. Wasze zdanie:
To okazja, czy kiwanie?
To pytanie.
Proszę o odpowiedź NA nie!
ED2015
To okazja niebywała;
Lepsza niźli Mrówka Cała!
Ale jeszcze rada taka:
miast garsonki, miła duszko,
zanieś kasę do Owsiaka,
żeby piękne mieć serduszko!
Pora spłaty już się zbliża?
Przerzuć program na Kukiza.

Wcale mnie nie dziwi postawa kukizowców,bo z obserwacji wiem że znani mi wszelkiej maści komuchy,szubrawcy i złodzieje głosowali na PO,PSL i Zjednoczoną Lewicę,a ich pryszczaty pomiot na Kukiza.

Liczba posłów 236 będzie brała pieniądze za ciężką pracę.A za co będzie trzepać kasę liczba 202? Wstydźcie się ci , którzy tak chyba trochę bezmyślnie wybraliście!

Jedyną możliwością przetrwania układu POstsowieckiego jest ciągłe POdstawianie bolków, którzy udają nam oPOzycję. PrzyPOminam że tuske odgrywał oPOzycję do SLD, że lepper też był w gębie "oPOzycyjny", ale kiedy przychodziło głosowanie w Sejmie, to Samoobrona głosowała zawsze tak jak SLD. POdobnie było z psl, giertychem, korwinem, palikotem i obecnie kukizem. POruskie stworzyli nam również narodowców, kowalskiego, ruch narodowy, onr. Obecnie jedynie Jarosław Kaczyński nie jest kontrolowany przez służby, dlatego on i jego brat byli tak zaciekle od lat zwalczani przez POstsowietów. Zwróćcie również uwagę że POruskie służby próbowały odsunąć Jarosława Kaczyńskiego od kierowania PiS i umocowani w jego miejsce bolka w POstaci kluzik-rostkowskiej. Wprowadziłem wiele lat temu termin określający tego typu działania, "Metoda na bolka". Nazwę tę utworzyłem odnosząc się do działań najsłynniejszego komunistycznego agenta bolka wałęsiaka i metody przejęcia przez komunistów kontroli nad NZSS Solidarność. "Metoda na bolka" jest stałym elementem działania rosyjskich i POstsowieckich służb.
Strzeżcie się również Morawieckiego, on utworzył Solidarność Walczącą i tak walczył, że SB POzwoliła sPOkojnie mu działać.

Kukiz Polacy ci tego nie zapomną, na samym starcie ich rozczarowałeś. Glosowaliście przeciwko Polsce i Polakom!

Po wczorajszym głosowaniu nie mam już złudzeń w sprawie posłów Kukiz'15!to , co zrobili wczoraj jest podłe!!!!!!!

Za wotum zaufania głosowało tylko PIS.

Kukiz, narodowcy - dali plamę - nie podnieśli ręki "za".
Drodzy Polacy - patrzcie i wyciągajcie wnioski na przyszłość.

Pan Kukiz i pan Winnicki - obalić system, zmienić konstytucję to tak, ale żeby Polakom żyło się choć trochę lżej - to już nie.

Po nim można było spodziewać się, że to sprzedajne indywiduum, coś odwali. Dobrze że widać od razu kim on jest. Nie na darmo wąchał się wcześniej z PO, kumpel Schetyna, wszystko jasne. Nabrał miliony Polaków którzy na nich głosowali. Ruch Narodowy z Winnickim na czele wyszli na zdrajców, albo zostali wkręceni przez szuję w niewygodną dla siebie sytuację.

Narodowcy plus Platforma Obywatelska plus Petru !!!
Nowa koalicja.

Panie Kukiz.Od 70-ciu lat mamy wreszcie wymarzony rzad,wspanialego prezydenta,a pan taki numer wycina?Poparl pan ta Platforme Obrzydliwa z tym kanalia i kweatura antypolska Niesiolowskiego,Tuska i reszte zboczencow platformy.To tak chce pan budowac umeczona i zrujnowana,ukochana Ojczyzne,przystajac do mordercow,zlodziei,krwiopijcow i aferzystow?Brrr...azmam odruchy wymiotne jak pomysle o ostatnim rzadzie.Moze jestes drugim tajnym Bolkiem,ktory chce sie dorobic na Narodzie?Juz wstrzymujac sie od glosowania,zachowalbys pan twarz.Wstyd i hanba.Lepiej zejdz ze sceny politycznej,a zajmij sie spiewaniem-mniej szkody.W moich oczach stracil pan duzo,zawiodlem sie na calej lini,a to dopiero poczatek,az strach sie bac co bedzie dalej.Mozg sie lasuje.

"Zacznijcie się śmiać z „antysystemowego” Kukiza, bo za chwilę będziecie płakać!

posted by MatkaKurka on pt., 2015-06-05 17:25

Jak się narodził "antysystemowy" buntownik bez wyboru? 23 maja 2014 roku Zbigniew Moździerski, basista skonfliktowanego z Pawłem Kukizem zespołu „Piersi”, uzyskuje w Urzędzie Patentowym pod nr Z-411221 prawa do znaku towarowego "Piersi" . Tym samym były kolega z kapeli ostatecznie pozbawia złudzeń i pieniędzy przyszłego kandydata na Prezydenta Polski Pawła Kukiza. Trwający od 2013 roku konflikt, prowadzony na żenującym poziomie i z udziałem mediów, zostaje ostatecznie rozstrzygnięty na drodze prawnej cd.Matka kurka

Wynik głosowania nad wotum zaufania potwierdza, że Kukiz to stara siła w nowym wydaniu.
Akcja o kryptonimie „Palikot” to była nieszkodliwa maskarada, obliczona na jeden sezon teraz idą poważni ludzie po ciężki szmal i władzę. Mam nadzieję, że w końcu naiwni zwolennicy koalicji z Kukizem przestaną rozkosznie patrzeć na przebierańców w patriotycznych koszulkach i na chamsko przemalowane partyjne szyldy.
Za Kukizem stoi Związek Przedsiębiorców i Pracodawców to ci, którzy mówią, że ludzie pracujący w marketach za dużo zarabiają, są mało wydajni i mają zbyt długie przerwy.
Jeśli ktoś nie wie to informuje, że Kukiz dostawał spore zastrzyki gotówki od prezydenta Lublina, który trzyma się na stołku od wielu lat, taki stary wyjadacz systemowy, teraz odcina się od niego w myśl zasady kochamy się, ale jak by co, to się nie znamy.
Oto cała wiarygodność Kukiza na początku o mały włos a sam bym uwierzył w szczerość jego intencji, nie broń Boże, żebym miał na niego głosować, ale myślałem może gość, chcę dobrze. Jednak kurtyna opadła oklasków nie będzie.

Miałem dylemat odnośnie "Kukiz 15"! Ale juz wszystko jasne!

Na wesolo
https://www.youtube.com/watch?v=__FFHi0-vkQ

Mówiłem juz kilka razy w tym temacie. A wczoraj było jak w POkerze SPRAWDZAM i widać jaki był plan. Zabrakło 16 głosów i byłby rząd PO + ekipa WSI. Dziękować należy chyba ZSL-owi.

Bingo. Ostrzegałem przed głosowaniem na Kukiza.
Szczęście, że Bóg dał Pisowi bezwzględną większość.
Dla refleksji przypominam ostrzeżenie przed rokendrolowcem;

Pozostaje nam plankton i reszta folkloru,
Który za każdym razem staje do wyborów,
By scenę polityczną ubarwić humorem
Palikota i innych pomyleńców wzorem.
Często za tym folklorem WSIowe służby stoją,
By swych wpływów nie stracić tak bardzo się boją,
Że gotowi kretyna na króla mianować,
By przywileje swoje i kumpli zachować.

A teraz najtrudniejszy z wyborczych tematów
Kukiz - muzyk, rokowiec, piewca tych klimatów,
Które w nasz patriotyzm uderzają śmiało;
Oby tylko nie były bejsbolową pałą.
Ja też jestem muzykiem od ponad pół wieku
Jestem też patriotą - dostrzegam w człowieku
To czego on sam często zobaczyć nie może
Więc na ocenie Kukiza może się wyłożę
Ale powiem dosadnie mój muzyku Pawle;
Przypominasz mi z Biblii opowieść o Szawle.

To on, choć przez Jezusa wzroku pozbawiony,
Poznał prawdę i przez nią został nawrócony
I o miłości Boga świadczył każdym słowem,
Czy tej miłości Pawle masz chociaż połowę?
Czy do twego nazwiska nie przywarła huba,
Której jest wszystko jedno czy sukces czy zguba
Byle tylko podwoić swój własny majątek
Przy twoim nazwisku stając na początek?

Ja, gdy piszę te wersy, bardzo cię szanuję
Ale twoim wyborcom te słowa promuję,
Które mój Mistrz przed laty w księdze nam zostawił
O władzy i jej skutkach tak oto nam prawił:
"Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń siędzie
My z synowcem na przedzie i? JAKOŚ TO BĘDZIE".

Po tym co napisałem nie będę geniuszem
Wzorem mędrca więc powiem; "Nie chcem ale muszem"
Apel do ciebie Pawle takowy skierować;
Racz między mollem a durem proporcje zachować.

Teraz właśnie w tym miejscu nastąpić ma puenta,
Którą czytelniku możesz zapamiętać;
Ja poeta i muzyk nie jestem Kukizem
Dlatego zagłosuję po prostu za PISem
Bo choć tam są bardziej i mniej sprawiedliwi
Wydają się bardziej Bogu i ludziom życzliwi.

Zapraszam na wierszem33.blog.pl

I oto obJOWiło się obliczalne oblicze Kukiza.

Ciekawe z tym Kukizem. Niby mówią, że słuchają swoich wyborców. Z tego co mi wiadomo część wyborców tego ugrupowania jednak ufa rządowi PiS-u i chce zmiany w Polsce. A tu taka wtopa z tym głosowaniem. Okazało się, że PARTIA Kukiz15 głosuje jednomyślnie, albo mówiąc za Kukizem partiokratycznie. Tylko Pan Morawiecki wstrzymał się od głosu. Coś mi się wydaje, że Matka Kurka miał rację odnośnie Kukiza.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl