niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Sejm zdecydował. Rząd Beaty Szydło otrzymał wotum zaufania

Dodano: 18.11.2015 [23:27]
Sejm zdecydował. Rząd Beaty Szydło otrzymał wotum zaufania  - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Sejm udzielił w środę wieczorem wotum zaufania rządowi Beaty Szydło. Za udzieleniem wotum zaufania zagłosowało 236 posłów, przeciw było 202. Wstrzymało się 18 posłów.

Cały klub PiS zagłosował „za” wotum zaufania dla rządu. Klub PSL wstrzymał się od głosu przy głosowaniu. Platforma Obywatelska z wyjątkiem jednego posła głosowała przeciw. Kukiz ’15 – klub w większości głosował przeciwko rządowi, jedynie Kornel Morawiecki wstrzymał się od głosu. Także Nowoczesna głosowała przeciw rządowi.

Wcześniej odbyła się debata nad expose. Na zakończenie premier Szydło odpowiadała na zarzuty polityków PO. Przegraliście wybory bo przez 8 lat nie słuchaliście Polaków. Dziś znowu pokazaliście, że nie chcecie i nie potraficie słuchać. Ponownie mówicie o PiS, a nie o sprawach obywateli. Ja tych spraw sobie nie wymyśliłam. O tym mówili nam ludzie na spotkaniach – mówiła Beata Szydło.

CAŁE EXPOSE BEATY SZYDŁO


"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Panie Kukiz lajdak i klamca z pana , oszukal pan wielu POLAKOW laczac sie z POwcami .

Q-Kiss laluś mądry jak diabeł w masce Kopacz, głosował za PEŁO.

Wcale mnie nie dziwi postawa kukizowców,bo z obserwacji wiem że znani mi wszelkiej maści komuchy,szubrawcy i złodzieje głosowali na PO,PSL i Zjednoczoną Lewicę,a ich pryszczaty pomiot na Kukiza.

Liczba posłów 236 będzie brała pieniądze za ciężką pracę.A za co będzie trzepać kasę liczba 202? Wstydźcie się ci , którzy tak chyba trochę bezmyślnie wybraliście!

Jedyną możliwością przetrwania układu POstsowieckiego jest ciągłe POdstawianie bolków, którzy udają nam oPOzycję. PrzyPOminam że tuske odgrywał oPOzycję do SLD, że lepper też był w gębie "oPOzycyjny", ale kiedy przychodziło głosowanie w Sejmie, to Samoobrona głosowała zawsze tak jak SLD. POdobnie było z psl, giertychem, korwinem, palikotem i obecnie kukizem. POruskie stworzyli nam również narodowców, kowalskiego, ruch narodowy, onr. Obecnie jedynie Jarosław Kaczyński nie jest kontrolowany przez służby, dlatego on i jego brat byli tak zaciekle od lat zwalczani przez POstsowietów. Zwróćcie również uwagę że POruskie służby próbowały odsunąć Jarosława Kaczyńskiego od kierowania PiS i umocowani w jego miejsce bolka w POstaci kluzik-rostkowskiej. Wprowadziłem wiele lat temu termin określający tego typu działania, "Metoda na bolka". Nazwę tę utworzyłem odnosząc się do działań najsłynniejszego komunistycznego agenta bolka wałęsiaka i metody przejęcia przez komunistów kontroli nad NZSS Solidarność. "Metoda na bolka" jest stałym elementem działania rosyjskich i POstsowieckich służb.
Strzeżcie się również Morawieckiego, on utworzył Solidarność Walczącą i tak walczył, że SB POzwoliła sPOkojnie mu działać.

I oto obJOWiło się obliczalne oblicze Kukiza.

Q-Kiss to Palikot w owczej skórze, luz na szynach glamowego świństwa politycznego.

Kukizowcy...

... przypominają mi żabę, która nie może zdecydować się czy jest piękna czy mądra. Planują poprzeć rząd w planach zmiany Konstytucji, ale nie potrafią zagłosować za votum zaufania dla niego. Aż boję się myśleć jakie oni mają plany na przyszłość, z jakim rządem chcą współpracować. Prawdopodobnie z takim, który jeszcze nie powstał i to zaczynając od razu od zmiany najważniejszej ustawy, bo reszta ich nie interesuje. Toż to zbieranina awanturników, krzykaczy i politycznych analfabetów. Patronem ich powinien zostać Myćko, wiejski przymułek z serialu "Ranczo", który generalnie jest na nie i to bez względu na sprawę. Gratuluję wam wyborcy PSL, PO, Kukiza i Nowoczesnej. Waszym zdaniem należałoby oddać władzę ulubionemu ugrupowaniu, bez wchodzenia w szczegóły, czyli bez pytania do czego ono tę władzę użyje. Wygląda na to, że Myćko ma miliony klonów...

żulik kikiz pokazał swoją twarz V kolumny PO. Jak to dobrze, że Prawo i Sprawiedliwość nie musi się układać z tym żulem. Naprawdę zapomnieliście jak niedawno mówił o pisowskich k., że liczyliście na poparcie z jego strony?

A Ku-Ku 15

czym człowiek różni się od krowy
albo powiedzmy stada baranów
krowa lub baran bezstresowy
bo nie pojmuje racji stanu

wyjdzie na łąkę trawkę skubnie
przewiezie muchę na ogonie
w południe znajdzie miejsce chłodne
poleży w jeden punkt wpatrzone

kiedy do rzeźni je prowadzą
nie widać buntu bydląt stadka
niektóre ponoć wtedy płaczą
lecz to reakcja bardzo rzadka

Nie zapisze się pan, panie Kukiz chwalebnymi zgłoskami, w naszej historii! Oj nie!
Oglądałam debatę po expose Pani Premier Szydło i na własne uszy słyszałam jak Kukiz deklarował poparcie votum zaufania, przez cały swój klub!!!
Nie będę się długo rozwodzić i powiem tylko: KŁAMCA i KRĘTACZ, ot co!
Panu Kornelowi Morawieckiemu dziękuję za godną postawę - rozumiem, że nie mógł Pan inaczej.
Mamy wicepremiera Mateusza Morawieckiego - będzie dobrze!
ZSL zaczyna się wśliniać jak zwykle, ale dobre i to, że chociaż "przeciw" nie zagłosowali.
W co Ty Kukiz grasz?!
Uważaj człowieku, żebyś się z tego "rozpędu" nie zaorał.
Upadek z wysokości bywa bardzo bolesny!!!

Dałeś dupy KUKIZ!!!

I to na dzień dobry.

To PSL się wstrzymał a ty przeciw???

Z jakiej ty bajki jesteś koleś, co?
Z esbeskiej czy sowieckiej?

Bo na pewno nie z demokratycznej, wolnościowej i prawej dla Polski.

Dokładnie tak wygląda twoja chęć zmiany układu PO-PSl???

Widać że trzymasz z PO-lszewią.

A drzesz ryja przeciwko "układowi" tylko aby oszukać.

Teraz oczywiście będzie cię pełno w TVN, TVP, polsacie etc. I wszędzie skłamiesz dlaczego byłeś przeciw.

Jesteś Kukiz podlec, bez honoru i godności.

Kukiz to szmaciarz i on coś bełkotał o zmianie konstytucji? z kim? z Grzesiem i Rysiem? hahhaaha

Tak mi dopomóż Bog , te słowa wypowiadał kazdy poseł pis . Jedyna nadzieja na spełnienie tego "gospodarczego harakiri" właśnie w Bogu , bez niego ani rusz.

Halo, Narodowcy? Dobrze się czujecie? A co czują Wasi wyborcy? Całe szczęście, że juz dzisiaj karty zostały wyłożone na stół. Przed nami wybory do samorządów. Ciekawe, co zrobią w tej sytuacji ci co głosowali na Narodowców, tych którzy dzisiaj zawiązali nieformalną koalicję z ośmioletnim PO/PSL betonem. Chyba pora lecieć do sklepów i kupować koszulki z innym logo?

Nie głosowałem na Kukiza ale ich głosowanie to srogi zawód. KUKIZ jesteś ZEREM, mówiłeś szmaciarzu nigdy Was nie zdradzę i co głosujesz z zaprzańcami i bandytami ty antysystemowcu od siedmiu boleści. Gdybyś był uczciwy po taki expose i programie naprawy to byś był za POLSKĄ. Jesteś rozczarowaniem ZDRADZIŁęś POLSKę naszą MATKę Wszarzu zakłamany

Kukiz to POwska wydmuszka, przed wyborami trochę demagogii, trochę pitu pitu o obalaniu systemu a tu od początku idzie w ramię w ramię z POwskimi i PSLowymi mendami.

Kukiz tak rozwalasz system? Kpina, kukiz ryczał ze chce rozwalić system a ja się pytam jak? Do tego trzeba ustaw ludzi lojalnych wiernych odważnych patriotów którzy będą ścigać zdrajców sądzić i nie dadzą się kupić, Do tego trzeba ludzi ustaw władzy czyli większości w sejmie !!1 A kukiz jak chciał z tym walczyć? Oddając dalej władze w ręce po=petru i na koncertach krzyczeć "Jestem przeciw-a może nawet za?" KPINA WSTYD HAŃBA !!!!!!!! Czy do tego głosowania ma się jakoś spotkanie z PBS? Czy chciał coś wyrwać i nie dostał stąd foch ? Jeśli tak pokazał że ma w głowie "Interesy"a nie polskę!!!!

Kukiz rozczarował mnie , oj bardzo , takiego posunięcia się nie spodziewałem !!!

No i co, ktoś ma jeszcze wątpliwości po co służby wystawiły do biegu Kukiza, którego jedyny program to Jowy, Jowy i jeszcze Jowy? Trzeba mu udowodnić kto go finansował, nazwiska osób, które mu "doradzały" sam był uprzejmy podać. Takie osoby trzeba sądownie usuwać z funkcji posła, bo jest to człowiek niegodny jej sprawowania. Służbom byłym trzeba uciąć macki, nie mogą mieć na nic wpływu.

Ze wzruszenia mało się nie... Pani Premier Szydło... Tak się bałem tego głosowania... Że coś się nie uda. ALe się udało! Wspaniale. Jestem poruszony.

A może Kukiz nie zrozumiał pytania????

Czyli Kukiz się nie popisał zobaczymy jak za zmianami konstytucji krowa która dużo ryczy mało mleka daje Panie Kukiz

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl