niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 września 2016

Prostytutki przyjmują klientów w mieszkaniu posła Platformy

Dodano: 23.10.2015 [15:00]
Prostytutki przyjmują klientów w mieszkaniu posła Platformy - niezalezna.pl
foto: twitter.com/theliptv
Mieszkańcy kamienicy przy Rynku w Legnicy alarmują, że w mieszkaniu należącym do posła Roberta Kropiwnickiego prostytutki przyjmują klientów. Już kilka tygodni temu zwrócili się z interwencją do polityka Platformy Obywatelskiej, a ten im poradził, aby... dzwonili na policję. Panienki nadal urzędują w jego lokalu.

Chodzi o kamienicę przy ulicy Rynek 13 w Legnicy. Czteropiętrową, z ośmioma mieszkaniami. W lokalu na trzecim piętrze wcześniej mieszkało starsze małżeństwo. Niestety, oboje zmarli, a ich córka mieszkanie sprzedała. Nabywcą został Robert Kropiwnicki - osoba doskonale znana w mieście, wcześniej radny, a obecnie poseł Platformy Obywatelskiej.

- Pan Kropiwnicki wcale tu nie przebywał, od razu mieszkanie wynajął. To było kilka miesięcy temu - opowiada portalowi niezalezna.pl lokatorka budynku (nazwisko do wiadomości redakcji).

Razem z sąsiadami szybko zorientowali się, co w mieszkaniu dzieje.

- Młode dziewczyny, nie ma wątpliwości, czym się zajmują - opowiada nasza rozmówczyni. - Zresztą mężczyźni przychodzą najczęściej w nocy, a bywa że mylą numer mieszkań i budzą nas.

Nasz reporter dotarł do pisma jakie oburzeni ludzie złożyli do posła Kropiwnickiego. Znamy też odpowiedź polityka. Jego reakcja była zdumiewająca.Dzisiaj próbowaliśmy porozmawiać z posłem Platformy Obywatelskiej. Niestety, pracownica jego biura w Legnicy rzuciła słuchawką, gdy usłyszała o jaki temat chodzi. Natomiast Robert Kropiwnicki nie odbierał telefonu komórkowego.

Dotychczas legnicka policja nie interweniowała w lokalu. Natomiast 15 października, dzielnicowa otrzymała informację, że w mieszkaniu może być agencja towarzyska. Teraz jest to weryfikowane.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

He widzę że nie znacie Legnickich realiów, wynajmując mieszkanie na taka działalność każdy z właścicieli żąda większy czynsz w zamian za spokój , często też bywa że ów panie wynajmują mieszkania od swoich klientów. A jakby nie patrzyć to jest to ułatwianie świadczenia usług seksualnych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej art 204kk. Normalnie w naszym kraju jest jeden wielki burdel, z prostytucji nie tylko czerpią korzyści tzw alfonsi , ale również właściciele mieszkań , portale internetowe i nikt za to nie odpowiada.

Stwierdzenia tego Kropiwnickiego to jakby cytat z Komorowskiego, po kradzieży Dóbr Narodowych z Pałacu Prezydenckiego. No cóż " ryba psuje się od głowy"

CO ZE ZLOTYM POciagiem? ZA 5 GODZN CISZA WYBORCZA, NAROD NIE DOINFORMOWANY , MOZE PO WYWIOZLA JUZ ZLOTO WIEDZAC , ZE PRZEGRA.

Jestem z Republiką i GP od samego początku, doceniam Waszą pracę i walkę o wolne media. Od początku wyróżnialiście się na obecnym rynku mediów, starając się stawać w opozycji do systemu, układu i wszechobecnego lewactwa. Poza tym, Wasza dziennikarska narracja była na poziomie, konkrety, prawda, obiektywność. Niestety obserwuję niepokojące zjawisko, które miało swój początek w okresie przed wyborami prezydenckimi. Otóż okazało się, że Duda może wygrać. Proszę wybaczyć język, ale ma się wrażenie że poprzewracało Wam się w dupach od możliwości sukcesu i postawiliście wszystko na jedną kartę - PiS. Teraz mamy coraz mniej obiektywnych informacji, a zdecydowana ich większość jest poświęcona agitacji wyborczej. Przykro mi, bo charakter dziennikarstwa zaczyna przypominać te reżimy medialne jak TVP, TVN, onet, wybiórcza i cały ten szajs. Miały być wolne media... Kiedyś potrafiliście zaprosić np. Brauna, teraz wydźwięk musi być proPiS. Gdyby nie Ziemkiewicz, Targalski, Lisiewicz byłoby ciężko... A ten artykuł z prostytutką to ręce opadają. Głos rozsądku i powrót na pierwotne tory - tego Wam życzę, z Bogiem.

Jeżeli peowscy złodzieje nie sfałszują wyborów to nie przekroczą nawet progu wyborczego. Jak wejdą zbrodniarze do sejmu to znowu będziemy musieli ginąć na barykadach.

dobreeeee, a w wynajętym mieszkaniu komoroskiego kto przyjmuje?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl