niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

Prawdziwe "tłumy" na wiecu Ryszarda Petru. ZOBACZ jak manipulują mainstreamowe media

Dodano: 08.10.2015 [09:21]
Prawdziwe "tłumy" na wiecu Ryszarda Petru. ZOBACZ jak manipulują mainstreamowe media - niezalezna.pl
foto: Twitter.com
Internauci obnażyli manipulację, jaka miała miejsce podczas pokazywania "tłumów" zwolenników lidera partii nowoczesna.pl Ryszarda Petru w Poznaniu. Zamiast wielkich tłumów na spotkanie z nim przybyło... kilkanaście osób, reszta to dziennikarze. Tymczasem przekaz medialny był jednoznaczny i pokazujący w ciasnym kadrze ogromne poparcie. Kto się na to nabierze? Może przez takie zabiegi partia Petru ma tak wysokie poparcie w sondażach?

Warto zaznaczyć, że od kilku dni partia Ryszard Petru oraz liderka Zjednoczonej Lewicy Barbara Nowacka są pompowani przez media głównego nurtu.

Tak było na wiecu Ryszarda Petru:Jednak taki przekaz dominuje w mediach:Inny przykład:Powstał nawet demotywator obnażający manipulację:


 
Fot. Demotywatory.pl.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

U nas w powiatowej było podobnie, na spotkanie z kandydatami przyszli tylko sami kandydaci i ich rodziny. Ciekawe więc, skąd wzięli te podpisy i te sondaże dające im jakieś miejsce w parlamencie? Niezłe jaja, mobilizacja rządzących trwa, ale jak widać to tylko groch o ścianę, bo ludzie mają już ich w pewnej części ciała, to już nie działa, a wręcz przynosi odwrotny skutek od zamierzonego.
Wyraźnie widać bardzo duże przesilenie polityczne i niechęć do istniejącej propagandy sterowanej z zewnątrz, jedyne wyjście to dać Polakom dobrobyt i normalność, bo należy im się to po tych wszystkich krzywdach dziejowych i składaną ofiarę krwi za wolność naszą, ale także waszą. Najwyższy czas by świat i Europa spłacili swój dług wobec nas. Oliwa sprawiedliwa wreszcie na wierzch wypływa!

Publikowanie takich wysokich sondaży dla PIS-u to rzut na taśmę peło. Pozostaje tylko im liczyć na to że część ludzi widząc takie wysokie poparcie nie pójdzie głosować. Ja wiedząc że śp prof. Lech Kaczyński wygra nie poszedłem na wybory. Teraz TEGO BŁĘDU NIE ZROBIĘ. WSZYSCY musimy iść głosować na PIS.

Swietne zdjecia, skad my te oszustwa znamy, TVP?

Te media bolszewickie pójdą na śmietnik i do kicia.

Ale PARTIE OSZUSTOW robia was,lemingi w bambuko!
Jakim trzeba byc glupkiem totalnym albo wyrafinowana szuja,sprzedajczykiem ostatnim aby glosowac na te bande lewacka?!
GLOSOWAC NA MADRYCH,UCZCIWYCH LUDZI,WALCZACYCH O NASZA GODNOSC,NASZ KRAJ!

Wyśrubowane sondaże tej partii mogą być zwiastunem sfałszowania wyborów poprzez dorzucenie do "skrzynki" głosów lub produkcję głosów nieważnych, jak to z powodzeniem praktykowano aby utrzymać III RP przy władzy przez przeszło 25 lat. Bez OBWE i patrzenia na łapy liczących głosy, taka partia może zostać wprowadzona do Sejmu. IIIRP broni dostępu do KORYTA. Dla wielu to były najlepsze lata w historii ich pobytu na ziemi.

Takie same tłumy jak 11 Listopada w marszu prezydęckim Bula-Komoruskiego!

Tak wyglądają wydatki Platformy Obywatelskiej, które przeanalizował "Newsweek".
Przestudiowaliśmy dokumentację finansową partii Donalda Tuska.
Wynika z niej, że PO w ciągu trzech ostatnich lat dokonała kilkudziesięciu przelewów na konto krakowskiej spółki Paradise Group, która reprezentuje w Polsce takie marki jak Ermenegildo Zegna, Emporio Armani, Hugo Boss, Kenzo Burberry, Church’s czy J.M. Weston.

Płatności Platformy na rzecz Paradise Group przyprawiają o zawrót głowy.
W 2010 roku było to 75 tys. zł (w tym 27 tys. jednego dnia),
w 2011 – 120 tys. a w 2012 – 47 tysięcy.
Razem daje to prawie ćwierć miliona złotych.

W ciągu ostatnich trzech lat Platforma korzystała też z usług stylistów.
Pierwszy z nich, Przemysław Piprek, w 2010 roku zarobił w Platformie prawie 17 tys.
Druga, Joanna Lipszyc, współpracuje z PO do dziś. Partia w 2010 r. wypłaciła jej ok. 34 tys. zł, w 2011 – 26,5 tys. a w 2012 – 9,4 tysięcy. ...

W dokumentacji Platformy wielokrotnie pojawia się też firma Aga II, która prowadzi salon z winami i cygarami przy ul. Dolnej na warszawskim Mokotowie.
W 2010 roku PO uregulowała tam faktury na 51 tys.,
w 2011 – na 29 tys. a w 2012 – na 16 tysięcy.
Łącznie wychodzi więc 96 tys. złotych.
Przelewy na konto salonu win wychodziły z Platformy czasem i pięć razy w miesiącu....

Tak rozumie sprawowanie wŁadzy w tzw. DEMOKRACJI POSTPRLowskiej kominiarz, robiący nagle zawrotną karierę i zaczynający grać na zlecenie pŁynące prosto ze WSI, rolę męża stanu i szefa rządu. To przecież kosztuje. Chłopina i jego drużyna muszą się" wyrychtować" dla niepoznaki i udawać elegantów, wypomadowanych i bardzo nobliwych, z cygarem drogim w ustach i kielichem wina starego, dobrego i q...a DROGIEGO w dłoni. To nie są jaja lecz tylko część wydatków. Latami wkładano prosto do głowy, na koszt obywateli i łopatą język angielski z miernym rezultatem. Ponoć wynajmowano nawet murawę aby wódz grał w piłkę dla podtrzymania kondycji cielesnej, bo umysłowa nie była potrzebna na tym stanowisku. Po zajrzeniu w "kudły" wydatki na podreperowanie samopoczucia tego wyznawcy ciepłej wody w kranie były dużo większe, a największe straty ponieśli obywatele i państwo w postaci NIEBOTYCZNEGO zadłużenia i kiepskich wyników gospodarczych.

no i jak długo jeszcze tak będą odprawiać kabaret w środku dnia?

Ciekawe ile kosztowała odnowa biologiczna ryżego fryca i innych przydupasów z partii oszustów.

To już produkują takie rooooooozmiary w colorzre blue?

"osz kur.a wydało się , jak ja spłacę ten kredyt !"

... SAME BALONY...

Ten Pietrus był DORADCĄ TÓSSKU!!!! I to zamyka temat jego partyjki.

POkomusze specjalisty od manipulacji obrazem i dżwiękiem: pokazać mało,jak jest dużo i dużo, jak jest mało. Znamy znamy te KGBowsko-gebelsowskie metody

Po pierwsze jak można to nazwać manipulacją? Kamera telewizji jest w środku tego wszystkiego żeby nagrać to, co się tam dzieje. Po co miałaby robić reportaż z perspektywy całego rynku!

Po drugie, jeśli Nowoczesna przyjeżdża do jakiegoś miasta w dzień powszedni, w godzinach pracy to chyba jasne, że mało osób przychodzi. Osoby, które popierają tę partię są zazwyczaj dorośli (w odróżnieniu do gimnazjalistów Korwina i Kukiza) oraz na co dzień pracują (w odróżnieniu do łasych na socjal leni głosujących na Pis i inne lewicowe ugrupowania).

Dziękuję bardzo!

no taaaak, to dla kogo było to wystąpienie? Tylko i wyłącznie dla kamer ze znajomymi swoimi. A jakby pojawili się w porze kiedy byli by prawdziwi przechodnie to może ktoś by o coś niewygodnego zapytał, rzucił pomidorem,a tak to jest wystąpienie wybitnego polityka rodem z ZSSR

nie kadź Nowoczesny,bo was popierają tylko media..prawdziwy sondaż będziesz miał 25X..to już niedługo..

Tyminski Korwin Leper Palikot Petru to wszystko WSI czyli UW PO SLD itp ja juz na to sie nie nabiore

Co do Leppera to się nie zgodzę. Lepper miał kwity na wielu polityków SLD i PO i powierzył je niewłaściwej osobie - adwokatowi związanemu z WSI, o czym Lepper nie wiedział. I dlatego popełnił samobójstwo. Opisane jest to w książce "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego".

PETRU - to dmuchana lala WSI, a NOWACKA - dmuchana lala UBeków.
A hasło wyborcze mówi samo za siebie: "Polska bez przywilejów dla POLAKÓW".

To i tak odważny wiec. Teraz zaczną się wiece w miejscach zamkniętych i strzeżonych, aby nie dopuścić osób niezaproszonych. Tak było w trakcie kampanii B.Komorowskiego - po wygwizdaniu kandydata w miejscach ogólnodostępnych zaczęły się wiece w halach sportowych, na zamkniętym z 4 stron dziedzińcu ratusza w Toruniu itp. Wejście tylko na zaproszenie i dla dziennikarzy, a kamerą kadrowanie tylko na ściśniętych widzów, nigdy na całość zgromadzenia....

widzisz i wiesz! https://www.youtube.com/watch?v=f7auoX5T-RY

tym razem nie dam sie nabrac

PO ma twarde <20% , trzeba na gwałt POmPOwać koalicjantów ,wsyćkie ręce na POkład śmiertelny strach mobilizuje zobaczymy jak bardzo ...

PO.Nowoczesana.?? Rumuna Ryszarda Piotra?
POwcy nieustannie oszukuja!

Amerykansko rosyjska spolka pet.ru

Petru wyga wyhodowana na piersi POsrańców oszustów,manipulant i kłamca taki sam jak Balcerowicz,Tusk i Kopacz

Panie Oko, dlaczego w Pana wypowiedziach jest tyle nienawiści i wrogości, przecież to tylko w negatywnym świetle stawia PIS jeżeli ma takich zwolenników.
Uważam, że jest Pan prowokatorem, który chce zaszkodzić PIS-owi i w taki niewybredny sposób się wypowiada. Zmiana władzy jest konieczna, ale ma to być zmiana na lepszą a nie inną władzę.
Ten wybór, którego dokonamy ma uzdrowić nasze państwo i od nas samych musimy zacząć. "Wymagać od nas samych nawet jak inni tego od nas nie wymagają" - JP2.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl