niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Prawdziwe "tłumy" na wiecu Ryszarda Petru. ZOBACZ jak manipulują mainstreamowe media

Dodano: 08.10.2015 [09:21]
Prawdziwe "tłumy" na wiecu Ryszarda Petru. ZOBACZ jak manipulują mainstreamowe media - niezalezna.pl
foto: Twitter.com
Internauci obnażyli manipulację, jaka miała miejsce podczas pokazywania "tłumów" zwolenników lidera partii nowoczesna.pl Ryszarda Petru w Poznaniu. Zamiast wielkich tłumów na spotkanie z nim przybyło... kilkanaście osób, reszta to dziennikarze. Tymczasem przekaz medialny był jednoznaczny i pokazujący w ciasnym kadrze ogromne poparcie. Kto się na to nabierze? Może przez takie zabiegi partia Petru ma tak wysokie poparcie w sondażach?

Warto zaznaczyć, że od kilku dni partia Ryszard Petru oraz liderka Zjednoczonej Lewicy Barbara Nowacka są pompowani przez media głównego nurtu.

Tak było na wiecu Ryszarda Petru:Jednak taki przekaz dominuje w mediach:Inny przykład:Powstał nawet demotywator obnażający manipulację:


 
Fot. Demotywatory.pl.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

U nas w powiatowej było podobnie, na spotkanie z kandydatami przyszli tylko sami kandydaci i ich rodziny. Ciekawe więc, skąd wzięli te podpisy i te sondaże dające im jakieś miejsce w parlamencie? Niezłe jaja, mobilizacja rządzących trwa, ale jak widać to tylko groch o ścianę, bo ludzie mają już ich w pewnej części ciała, to już nie działa, a wręcz przynosi odwrotny skutek od zamierzonego.
Wyraźnie widać bardzo duże przesilenie polityczne i niechęć do istniejącej propagandy sterowanej z zewnątrz, jedyne wyjście to dać Polakom dobrobyt i normalność, bo należy im się to po tych wszystkich krzywdach dziejowych i składaną ofiarę krwi za wolność naszą, ale także waszą. Najwyższy czas by świat i Europa spłacili swój dług wobec nas. Oliwa sprawiedliwa wreszcie na wierzch wypływa!

Publikowanie takich wysokich sondaży dla PIS-u to rzut na taśmę peło. Pozostaje tylko im liczyć na to że część ludzi widząc takie wysokie poparcie nie pójdzie głosować. Ja wiedząc że śp prof. Lech Kaczyński wygra nie poszedłem na wybory. Teraz TEGO BŁĘDU NIE ZROBIĘ. WSZYSCY musimy iść głosować na PIS.

Wyśrubowane sondaże tej partii mogą być zwiastunem sfałszowania wyborów poprzez dorzucenie do "skrzynki" głosów lub produkcję głosów nieważnych, jak to z powodzeniem praktykowano aby utrzymać III RP przy władzy przez przeszło 25 lat. Bez OBWE i patrzenia na łapy liczących głosy, taka partia może zostać wprowadzona do Sejmu. IIIRP broni dostępu do KORYTA. Dla wielu to były najlepsze lata w historii ich pobytu na ziemi.

Tak wyglądają wydatki Platformy Obywatelskiej, które przeanalizował "Newsweek".
Przestudiowaliśmy dokumentację finansową partii Donalda Tuska.
Wynika z niej, że PO w ciągu trzech ostatnich lat dokonała kilkudziesięciu przelewów na konto krakowskiej spółki Paradise Group, która reprezentuje w Polsce takie marki jak Ermenegildo Zegna, Emporio Armani, Hugo Boss, Kenzo Burberry, Church’s czy J.M. Weston.

Płatności Platformy na rzecz Paradise Group przyprawiają o zawrót głowy.
W 2010 roku było to 75 tys. zł (w tym 27 tys. jednego dnia),
w 2011 – 120 tys. a w 2012 – 47 tysięcy.
Razem daje to prawie ćwierć miliona złotych.

W ciągu ostatnich trzech lat Platforma korzystała też z usług stylistów.
Pierwszy z nich, Przemysław Piprek, w 2010 roku zarobił w Platformie prawie 17 tys.
Druga, Joanna Lipszyc, współpracuje z PO do dziś. Partia w 2010 r. wypłaciła jej ok. 34 tys. zł, w 2011 – 26,5 tys. a w 2012 – 9,4 tysięcy. ...

W dokumentacji Platformy wielokrotnie pojawia się też firma Aga II, która prowadzi salon z winami i cygarami przy ul. Dolnej na warszawskim Mokotowie.
W 2010 roku PO uregulowała tam faktury na 51 tys.,
w 2011 – na 29 tys. a w 2012 – na 16 tysięcy.
Łącznie wychodzi więc 96 tys. złotych.
Przelewy na konto salonu win wychodziły z Platformy czasem i pięć razy w miesiącu....

tym razem nie dam sie nabrac

Pompują wyniki "Nowoczesnej " w nadziei ,że jeśli PO nie może to mu Petru pomoże ...porządzić przez kolejną kadencję .Wszystko po to by żyło się lepiej ...bankom .Dla tej partyjki ludzie to tylko cyferki ,takie do naciągnięcia na "nowoczesne" kredyty.Oni i Zlew myślą pewnie o wspólnej koalicji z PO przeciw PiS .To jednak nie oznacza ,że premierem rządu będzie Kopacz.Zgodnie z tym co powiedział były prezydent Komorowski ,prezydent może nie wyrazić zgody na powołanie na stanowisko premiera zaproponowanej kandydatury ,jeżeli ta kandydatura nie gwarantuje utworzenia stabilnego rządu ,który by współpracował bezkolizyjnie z prezydentem .Może wobec tego zaproponować własnego kandydata ,lub np.właśnie premiera technicznego wyłonionego z koalicyjnych ugrupowań ,by dokonać audytu .PO pokazuje się jako partia butna i wiecznie ujadająca przeciw głowie państwa, jest więc wielce prawdopodobne ,że prezydent wyłonił by kandydata z innych partii.I wtedy dla PO będzie pozamiatane .

To oni szykują przekręt wyborczy! Za pieniądze nieznanych mocodawców! To jest propaganda LEWACTWA!

..więcej błękitnych baloników niż zgromadzonych:)
Tak się właśnie robi naród "w balona":)

Polacy przeciw imigrantom? - Lech Kaczyński był szybszy

>>> http://zonacezara.blogspot.com/2015/10/polacy-przeciw-imigrantom-kaczynski-by.html

Czy PiS i Prezydent Andrzej Duda zamierzają zmienić, a jeśli tak to jak zamierzają zmienić prawo przyznawania w Polsce obywatelstwa polskiego uchodźcom, i nielegalnym imigrantom, w świetle prób narzucenia nam, przez Niemcy i Francję, stałego napływu tzw. uchodźców, dokonujących inwazji na Europę?

Poznaniacy są pragmatyczni.Zresztą moja śp Matka miała uznanie dla Poznanianek /koleżanek/, które tuż po wojnie osiedliły się w miasteczku w Polsce Centralnej.

A ostatnio pompuja mu sondaże - około 20%, chcą je ukraść PiSowi , jak kiedys to było z palikmiotem, 10% dostał kosztem PiSu!

Wczoraj w tv wystąpił guru Olechowski i powiedział ,że problem w tym CZY DOPUŚCIĆ PIS DO RZĄDU , czy zostawić PO przy rządzeniu{ niszczeniu}? Tym samym wyznał kto trzyma serwery w łapach i kto rządzi oszustwami wyborczymi?

- świń.To jest kolumna agentów to rozbicia Polski i jedności Polaków.

"GW to wulkan nienawiści do Kościoła" stwierdził podczas wykładu w Tarnowie ks. prof. Dariusz Oko, przy okazji wyjaśniając bardzo krytyczny stosunek do tej ideologii papieża Franciszka a także podając motywy prób zaszczepienia jej na polskim gruncie

przy okazji "zjechał" Fuszarę, Środę, Hartmana i Palikota :)

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7295

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl