niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

Niemiec grozi Polsce! Martin Schultz mówi o użyciu siły wobec krajów, które nie chcą uchodźców

Dodano: 11.09.2015 [09:06]
Niemiec grozi Polsce! Martin Schultz mówi o użyciu siły wobec krajów, które nie chcą uchodźców - niezalezna.pl
foto: Mettmann; creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego grozi użyciem siły wobec krajów członkowskich Unii Europejskiej?! Brzmi niedorzecznie, ale do tak skandalicznych pogróżek posunął się Martin Schultz podczas telewizyjnego wywiadu.

Schultz był gościem telewizji ZDF i podczas rozmowy z dziennikarzem poruszono przede wszystkim temat uchodźców.

- Europa ultranacjonalistów - jeśli oni zwyciężą - to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty - stwierdził najpierw przewodniczący Parlamentu Europejskiego.

Po chwili jednak bez ogródek zaczął grozić.

- I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim.


Oczywiście, miał na myśli m.in. Polskę, Czechy, Węgry. Niemiec grożący innym krajom użyciem siły - to gigantyczny skandal!

ZOBACZ WIDEO

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Drugi Hitlerze Martin Schultz odpierdol się od Polaków.
Co szykujesz się na rozbiór NASZEJ POLSKI????.
Ty chuju faszystowski, szykujesz nam obozy zagłady??

Śmierć ci życzymy cały POLSKi naród, pierdolony faszysto.
Zdrajcy P.O na szubienicę

Wolimy Putina niż ciebie Hitlerze Martin Schultz.

Za groźby karalne wystawić Europejski Nakaz Aresztowania i do pierdla z nim i tyle!

Brawo Niemcy! Powtórka historii, bo w kwestii II wojny światowej to zrobiliście z siebie ofiary. Teraz pod dyktatem Unii Europejskiej, z której tylko wy macie wymierne korzyści chcecie doprowadzić do kolejnej wojny? Skleroza boli.

Przecież ten wstrętny typ jest tylko marionetką w rękach globalistów jak Rothschildowie, Rockefellerowie i inni. Oni chcą nas zniewolić, oczipować, pozbawić gotówki, potem zdziesiątkować i uczynić swoimi niewolnikami.
Wcale nie żartuję!

Wiecie, o co z tymi imigrantami tak NAPRAWDĘ chodzi?
Elity finansowe, które rządzą całym światem zachodnim, a szczególnie USA, które swoimi machlojami doprowadziły do długu i wkrótce krachu, spowodowały DEWASTACJĘ Bliskiego Wschodu.
Oni doskonale widzieli, że nastąpi napływ uchodźców. Oni tego chcieli, by nas czymś zająć, by nam zaszkodzić, byśmy nie widzieli ich przekrętów. Oni się nas boją!
Rozwiązanie? Pisać i mówić jak jest. Wybrać na władze Polski prawdziwych PATRIOTÓW, którzy tym chorym sk...synom powiedzą NIE!

Już raz opiniowałem,ale muszę dodać to,że swego czasu chyba Berlusconi nazwał tego faszystę,a właściwie ocenił"pan nadaje się na kapo w obozie zagłady"Jak widać ocena Włocha była i jest trafna.Jeśli przewodniczący parlamentu europejskiego daje taką ocenę,to widocznie Merkel pod tym się podpisuje.Dla Nas,Polaków,jest to bardzo groźne.Staje się bardzo czytelne stanowisko Niemiec w sprawie wojny na Ukrainie.Fałsz i obłuda cechuje politykę tej baby Merkel.Putin tylko czeka na hasło"zaczynaj"! W 39 roku zaczynał Hitler!Wierzyć w solidarność Niemców to szczyt naiwności.Naród niemiecki historycznie jest skrajnie nacjonalistyczny.Zresztą "hyży rój"udowadnia,że płynie w nim germańska krew i dlatego jest lokajem,nawet nie kamerdynerem.Merkel,ty masz rodzinę w Polsce,niedaleko Krotoszyna,podpowiedz po cichu,czy platforma ma ogłosić przetarg na budowę krematoriów.

Lewacki faszysta

widać że szwaby znowu mają chętkę mordować, jak to było podczas II wojny.

wymusi siłą przyjęcie emigrantów?przyśle odziały gestapo?

Znowu niemcy zioną agresją, jak przed II wojną światową - a to oznacza, że zbliża się coś niedobrego i tak:
po I: rząd Polski natychmiast powinien podać się do dymisji, bo ulegają we wszystkim niemcom,
po II: Polska, jak już, to powinna przyjąć tylko rodziny chrześcijańskie,
po III:Nie pozwolimy niemcom, na islamizację Polski- tak dopomóż nam Bóg,

a Austria właśnie zamknęła granice....Belgia i Holandia też... na wzór jewropejskiej solidarności groźby tylko dla państw zawsze zdradzanych PO wcześniejszym wykorzystaniu

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz!!!!!!!!!

o strajku uczniów na Litwie

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7192

wspólnie z PO!draństwo

Było rozbroić naród?
Żeby się to nie skończyło na butelkach z benzyną?

szwabom odwala co kilkadziesiąt lat i chyba zbliża się kolejny odpał, bo już przerażeni są tym, co wywołali. Uchodźcy chcą tylko do nich lub do Szwecji. I będą musieli połknąć tę żabę, zanim powstanie tam Kudystan z 200 meczetami na początek.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl