niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Borusewicz w samolocie średnio co trzy dni. Latał do Gdańska, żeby wyprowadzić psa?

Dodano: 26.08.2015 [18:34]
Borusewicz w samolocie średnio co trzy dni. Latał do Gdańska, żeby wyprowadzić psa? - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Czy wyjątkowo częstymi lotami marszałka Senatu również zainteresuje się prokuratura? Okazuje się, że Bogdan Borusewicz to prawdziwy rekordzista, który na pokładzie samolotu gościł średnio co trzy dni. Jednak zdaniem „Super Expressu”, nie wszystkie loty mogły być służbowe. Informator gazety twierdzi bowiem, że marszałek latał na przykład do swojego domu w Gdańsku, żeby... wyprowadzić na spacer psa.

W 2005 r. podczas kampanii wyborczej Ewa Kopacz publicznie przyznała się, że na koszt podatnika latała do Gdańska w odwiedziny do swojej córki. Nie poniosła z tego tytułu żadnych konsekwencji. Teraz sprawę wyjaśnią prokuratorzy. Po publikacji portalu Niezależna.pl Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła postępowanie sprawdzające w sprawie prywatnych lotów Ewy Kopacz, za które zapłaciła Kancelaria Sejmu.

Być może prokuratorzy przyjrzą się również lotom Bogdana Borusewicza. „Super Express” ustalił, że od 2007 roku do stycznia 2013 r. marszałek Senatu aż 713 razy latał na trasie Warszawa-Gdańsk, a jego podróże rejsowymi samolotami kosztowały podatników prawie 400 tys. zł. Dziennikarze wyliczyli też, że marszałek Senatu na pokładzie samolotu gościł średnio co trzy dni.

Gazeta zauważa, że zdarzało się, iż Borusewicz kursował z Warszawy do Gdańska i tego samego dnia wracał do Warszawy. Przylatywał też z Gdańska do stolicy i wracał tego samego dnia do domu. „Super Express” ujawnił, że takich jednodniowych rejsów odbył ponad trzysta!

I choć Kancelaria Senatu twierdzi, że wszystkie te loty były służbowe, to „SE” mocno w to powątpiewa i publikuje wypowiedź swojego informatora.

Zdarzało się, że marszałek leciał w trakcie posiedzenia Senatu do Gdańska, by... wyprowadzić psa na spacer. Bo akurat nie miał kto tego zrobić. Latał też, żeby po prostu zajrzeć do domu

– oświadczył informator „Super Expressu”.

Co na to prokuratorzy?
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ta banda cwaniaczków z PO i PSL robiła i robi nadal wszystko co tylko chce. Zamiata pod dywan wszystkie afery. A teraz opluwa Naszego Prezydenta. Trzeba tę chołotę jak najszybciej odsunąć od władzy

Zastępca tajniaka BOLKA ,t.w. MAŁY BOLEK .A to menda ,BUC gdański,nie potrafi wydukać jednego zdania i kretyna POpaprańcy zrobili marszałkiem ,zamiast dać mietłę i WON NA ULICE ,SPRZĄTAC.

A to chytrus!!! Nie mógł psa wziąć ze sobą do Warszawy! A w ogóle wychodzi, że p. B. więcej zrobili dla Kraju niżAnna Walentynowicz i Andrzej Gwiazda razem wzięci. Zachowanie p. B. nie wróży dobrej kohabitacji z Prezydentem. A szkoda! Jego wypowiedzi w sprawie Polaków na Wschodzie są poniżej wszelkiej krytyki. To nie sztuka mieć kartkę i z niej wszystko z trudem wydukać. Każdy by to mógł!

Pucybut jeden niech lata za swoje

Wyprowadzał psa raz na 3 dni? Biedne zwierzę.

Odjąć przerwy wakacyjne, święta, wychodzi lot co dwa dni

Marszałek Senatu tańczy zorbę?

Bogatemu wszystko wolno frajer sie bawi zlotem placi a podatnik i wywborca POpaprncow za.......la na bande nierobow....

Dlaczego niezależna nie zajmie się tymi aferami które są w Prokuraturze Generalnej pod numerem PGII Mn 13/11
B. Komorowski (WSI) uwikłany w zamach w Smoleńsku? 
https://www.youtube.com/watch?v=8uym6j0RBao 
Komorowski wiedział, że wydarzy się katastrofa w Smoleńsku 
https://www.youtube.com/watch?v=L89NCIqnFm4
Komorowski, WSI, afery, czy tak robił karierę agent sowiecki
http://forum.dlapolski.pl/viewtopic.php?t=3427
Afery posła Eugeniusza Grzeszczaka
http://www.lm.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=728703
ORĘDZIE KOMOROWSKIEGO PRZED KATASTROFĄ W SMOLEŃSKU
http://smolensk-2010-gdzie-prawda.blogspot.com/2010/08/oredzie-komorowskiego-przed-katastrofa.html

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl