niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Borusewicz w samolocie średnio co trzy dni. Latał do Gdańska, żeby wyprowadzić psa?

Dodano: 26.08.2015 [18:34]
Borusewicz w samolocie średnio co trzy dni. Latał do Gdańska, żeby wyprowadzić psa? - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Czy wyjątkowo częstymi lotami marszałka Senatu również zainteresuje się prokuratura? Okazuje się, że Bogdan Borusewicz to prawdziwy rekordzista, który na pokładzie samolotu gościł średnio co trzy dni. Jednak zdaniem „Super Expressu”, nie wszystkie loty mogły być służbowe. Informator gazety twierdzi bowiem, że marszałek latał na przykład do swojego domu w Gdańsku, żeby... wyprowadzić na spacer psa.

W 2005 r. podczas kampanii wyborczej Ewa Kopacz publicznie przyznała się, że na koszt podatnika latała do Gdańska w odwiedziny do swojej córki. Nie poniosła z tego tytułu żadnych konsekwencji. Teraz sprawę wyjaśnią prokuratorzy. Po publikacji portalu Niezależna.pl Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła postępowanie sprawdzające w sprawie prywatnych lotów Ewy Kopacz, za które zapłaciła Kancelaria Sejmu.

Być może prokuratorzy przyjrzą się również lotom Bogdana Borusewicza. „Super Express” ustalił, że od 2007 roku do stycznia 2013 r. marszałek Senatu aż 713 razy latał na trasie Warszawa-Gdańsk, a jego podróże rejsowymi samolotami kosztowały podatników prawie 400 tys. zł. Dziennikarze wyliczyli też, że marszałek Senatu na pokładzie samolotu gościł średnio co trzy dni.

Gazeta zauważa, że zdarzało się, iż Borusewicz kursował z Warszawy do Gdańska i tego samego dnia wracał do Warszawy. Przylatywał też z Gdańska do stolicy i wracał tego samego dnia do domu. „Super Express” ujawnił, że takich jednodniowych rejsów odbył ponad trzysta!

I choć Kancelaria Senatu twierdzi, że wszystkie te loty były służbowe, to „SE” mocno w to powątpiewa i publikuje wypowiedź swojego informatora.

Zdarzało się, że marszałek leciał w trakcie posiedzenia Senatu do Gdańska, by... wyprowadzić psa na spacer. Bo akurat nie miał kto tego zrobić. Latał też, żeby po prostu zajrzeć do domu

– oświadczył informator „Super Expressu”.

Co na to prokuratorzy?
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Przy władzy mieli być sami półdebile. Ale nie udało się, bo Prezydent Duda zrobił wyłom w koncepcji. I sprawa się sypie. Na początek mamy taśmy Kulczyk-Tusk. Najciekawsze byłyby taśmy z molo... Ot taka spiskowa teoria dziejów.

3obieg.pl- film o Borusewiczu,to trzeba zobaczyc koniecznie!!!!!!

Borsuk lecial wyprowadzic psa To hit roku Ale jaja Ale jaja

BORUSEWITZ jest wzorcowym przykładem ześwinienia człowieka.
Przeszedł długa drogę, ale była to droga w złym kierunku: ze szczytów wolności do piwnicznego szamba platformy.
Jego dni w polityce są policzone

Ta banda cwaniaczków z PO i PSL robiła i robi nadal wszystko co tylko chce. Zamiata pod dywan wszystkie afery. A teraz opluwa Naszego Prezydenta. Trzeba tę chołotę jak najszybciej odsunąć od władzy

Jakiego psa?
On kury szczac prowadzał.

Kij ma dwa końce, szczuli media na Dude sami wpadli w gu...o. Zanim Kopara zaczeła kopać powinna sprawdzić grunt wokół siebie.

Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie - a red. Lis nadal tego nie pojął i dalej kopie dołki, w które wpada nie ten który wpaść miał ;)

teraz rozumie jego bute - jak to pospulstwo chce go od koryta oderwac???? cos niesamowitego!!!! a tak dobrze sie zylo i zyje na koszt podatnokow,prawda??? okropny typ.Do tego tak perfidnie atakuje opozycjonistow!!!! wiadomo, malutki, nienazarty typ.

A zagłosujesz za likwidacją koryta, czy za tym, żeby świnie były uczciwsze?

I oto chodzi. Sami wyciągnęli temat biletów... więc naparzać ile wlezie. Borsuka, Kopaczową, Radka, Bartka rozliczać, pisać, przypominać dialogi z taśm prawdy... non stop, nie odpuszczać aż przerżną z kretesem wybory. I najlepiej robić to z uśmiechem, bez agresji. Cytować całe wersety z podsłuchanych rozmów.

Czy Smoleńsk to temat zabroniony? Trzy razy pytałem dlaczego Borusewicz nie poleciał do Smoleńska - żaden z postów nie przeszedł.

kin jest Borusewicz?

https://www.youtube.com/watch?v=t4B7DgzDxsY

zwrócić NALEŻY RÓWNIEZ uwagę między śmiejącymi się Donaldem T. i Bronisławem K. znajduje się właśnie BORSUK

ON IM WTEDY NIE POWIEDZIAŁ
- CHŁOPY, NIE RÓBCIE SOBIE JAJ Z POGRZEBU !

https://www.youtube.com/watch?v=pa3MRxK6_Ek

No to teraz okaże się , że zginą POodli oszczercy od własnej broni. Kradli, a krzyczeli łapać złodzieja !

Co by nie powiedzieć o KWaśniewskim..miał rację...już wtedy mówił...NIE IDZCIE TĄ DROGĄ...a oni znowi ida...i szli...

Ciekawe kto ma wyższe IQ - Borusewicz czy jego pies

Biedny pies... lać raz na 3 dni to musi być bolesne

spadek po komunie posłom należała się dieta i darmowe przejazdy z miejsca zamieszkania do wawy . Teraz dostali prawdziwą forsę a dawne przywileje również

Zastępca tajniaka BOLKA ,t.w. MAŁY BOLEK .A to menda ,BUC gdański,nie potrafi wydukać jednego zdania i kretyna POpaprańcy zrobili marszałkiem ,zamiast dać mietłę i WON NA ULICE ,SPRZĄTAC.

A to chytrus!!! Nie mógł psa wziąć ze sobą do Warszawy! A w ogóle wychodzi, że p. B. więcej zrobili dla Kraju niżAnna Walentynowicz i Andrzej Gwiazda razem wzięci. Zachowanie p. B. nie wróży dobrej kohabitacji z Prezydentem. A szkoda! Jego wypowiedzi w sprawie Polaków na Wschodzie są poniżej wszelkiej krytyki. To nie sztuka mieć kartkę i z niej wszystko z trudem wydukać. Każdy by to mógł!

"Kurcze, muszę powoli kończyć. Pies czeka.
- Panie wicemarszałku, proszę dokończyć posiedzenie Izby. Ja muszę lecieć...Po co? Mam ważny międzynarodowy telefon...
Biedny Reksik, wytrzymaj piesku, Pan zaraz przyleci. Co ten pilot tak się guzdrze?! Gazu! Uff, rób siusiu..."

Niedlugo Wybory.
Rozgonic to "Towarzystwo" a nastepnie ...dac zajecie na kilka lat prokuratorowi

Z jełopa na pana, to POtem szajba odbija. Z tym kundlem musi być szczególnie blisko. Po wyborach będzie spłacał te rajdy.

Pucybut jeden niech lata za swoje

Ten "mówca" ma na swoim kącie więcej przekrętów,które wyświetliła ś.p.Walentynowicz. Włos się jerzy i to jest marszałek senatu,Boże Ty widzisz i nie grzmisz.

Prokuratura z urzędu nie zajmie się Borusewiczem i trzeba im złożyć doniesienie bo z urzędu nasza niezależna inaczej prokuratura zajmuje się prezydentem Dudą i jego 11000 złotych.Ale doniesienie powinno być złożone w momencie umorzenia postępowania wobec Kopacz bo będzie umorzone i tak do samych wyborów a na koniec rodzynek powinien być zgłoszony czyli Don.ald Corleone i jego przefruwane 6 milionów złotych.

Wyprowadzał psa raz na 3 dni? Biedne zwierzę.

:) upasiony

Odjąć przerwy wakacyjne, święta, wychodzi lot co dwa dni

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl