niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Paweł Kukiz do dziennikarki Telewizji Republika: Ty PiS-owska k...

Dodano: 24.08.2015 [18:34]
Paweł Kukiz do dziennikarki Telewizji Republika: Ty PiS-owska k... - niezalezna.pl
foto: Telewizja Republika/print screen
„Ty PiS-owska k...” – powiedział Paweł Kukiz do Katarzyny Gójskiej-Hejke, po wyjściu ze studia Telewizji Republika. Wcześniej muzyk przerwał przeprowadzany z nim przez dziennikarkę wywiad. Całą rozmowę – bez montażu – wyemitowano na antenie Republiki w poniedziałek o godz. 20.15, mimo protestów przedstawicieli Kukiza. Poniżej publikujemy wideo z zapisem wywiadu.

Rozmowa z Pawłem Kukizem dotyczyła m.in. jednomandatowych okręgów wyborczych, finansowania partii politycznych, układania wyborczych list oraz polityki międzynarodowej.

W czasie wywiadu Kukiz przyznał również, że zasięga wiedzy u funkcjonariuszy byłej Służby Bezpieczeństwa.

Jednak w pewnym momencie muzyk niespodziewanie – po pytaniach o relacje z Rosją oraz plany dyplomatyczne prezydenta Andrzeja Dudy – przerwał dyskusję, a po wyjściu ze studia obraził dziennikarkę. Po tym incydencie przedstawiciele Pawła Kukiza skontaktowali się z Republiką i zażądali wstrzymania emisji wywiadu.

Spotkali się ze zdecydowaną odmową władz stacji. Aby dochować dziennikarskiej rzetelności program został wyemitowany bez montażu.

Zobacz cały wywiad:
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ty durniu, co piszesz "gówno ,a nie dziennikarstwo" Innego języka nie wyciśniesz z siebie cepie,pijaczku i narkomanie. Z ciebie emanuje to
na wielką odległość. Zachowywanie się tego waszego prymitywnego moralnie idola, świdczy o jego niziuteńkiej kulturze. Przegrał wybory na
prezydenta i się wścieka.Moralny zgniłek chciał być prezydentem. Nawet cymbał nie wie,że to już jest 21 wiek,który stawia przed chętnymi
na stanowisko prezydenta,premiera tytuł naukowy. Lepiej niech się zgłosi do psychiatry,bo na to wskazują jego wulgarne i bezczelne
zachowania. Na koniec mam prośbę do niezależnej,by nie publikować wypociny prymitywów moralnych. Ukryje się taki sukinsyn pod nicka i ubliża wulgaryzmami. Tego Kukitza na sznurek i wio z nim do psychiatry.Przegrana stawka o prezydenturę pogłębia w nim frustracje.To
widać gołym okiem!

JA NIE MAM KOLEGÓW Z SB I ZOMO, KUKIZ CZY JESTEM ASPOŁECZNY? CIEKAWI ZNAJOMI. PEWNIE ZE SZKOŁY SIE ZNAJĄ. KUKIZ CHCIAŁBY SYSTEMU "KTO ZNA LEPSZEGO UB-SPONSORA TEN RZĄDZI". PEWNIE ZE SWOIMI SB KAMI WYGRYWALBY WSZYSTKIE KONKURENCJE.

Zaraz, ale jeśli Pan Kukiz będzie opiniował kandydatów, którzy mają się znaleźć na listach wyborczych jego ruchu, to czy nie robi dokładnie tego samego, co szefowie partii?

Wystarczyła jedna dociekliwa dziennikarka i pan Kukiz się wyłożył na ciągłym pleceniu andronów i wplataniu między nie propagandy PO-wskiej.Może lepiej było zostać znanym z tego,że się jest znanym rockmanem,a nie pchać się na inne pola o których nie ma się zielonego pojęcia?Panie Pawle niestety powyżej radnego sejmiku wydaje mi się,że pan się nie sprawdzi.Zbyt mala wiedza merytoryczna nawet z podstaw szkolnej WOS.No i to ciągłe nieradzenie sobie z ciśnieniem na antenie chociaż w tym programie nie było zbyt duże.Psycholodzy sprawdzający kandydatów na listach?Być może to potrzebne?

Co by nie było Paweł , nawet jakbyś postawił klocka na stole w studiu i tak masz mój głos bo nie ma innej alternetywy

KUkiz zachował sie jak menel i stacza się sie w dół po równi pochyłej

jestem zaskoczona takim atakiem Kukiza. Obejrzałam ten program,Kukiz nie umie odpowiedzieć dogłębnie na żadne pytanie.Jego argumenty z przeczytanych artykułów a nie z faktycznych wypowiedzi Prezydenta dyskredytują go.Wie ,że gdzieś dzwonią ,ale dokładnie gdzie to już nie wie.Szkoda,bo miał tak silny elektorat i zmarnował go,a byli to ludzie młodzi.Wikłanie się w układy z SB oraz niejasne osoby na listach spoza jego zwolenników ,też mu punktów nie dadzą.Widać ,że jego zwolennicy odeszli i założyli własne ugrupowanie JOWY.W sondażach są zaraz za Kukizem.Spieprzył tak pięknie zapowiadający się ruch obywateli.

Dzięki Pani Katarzynie Gójskiej Hejke,nareszcie zrozumiałem o co chodzi Kukizowi. Zamiast dawać partiom na ich działalność anonimowe pieniądze publiczne w kontrolowanej fiskalne procedurze, Kukiz chce aby obywatel dawał swoją złotówkę tylko wybranej przez siebie partii. W ten sposób wybory i wszelkie referenda tracą sens, bo wyborca a właściwie to wielcy sponsorzy kupią sobie swoją partię i swojego JOBa dając mu pieniądze i nie dając konkurentom.
Pani K G-H, owszem szczególowo odpytywała swojego rozmówcę, dyscyplinując jego nieskładne i rozwlekłe wypowiedzi,ale nigdy mu nie wkładała w jego usta swoich tez lub poglądów,tak jak to robi niejaka Olejnik. Nie przerywała Kukizowi żadnego wątku ani tezy, tak jak to robi niejaka Olejnik. Kukiz wyrażał swoje tezy, krążące pod jego mózgową kopułą, dosyć mętnie i nie precyzyjnie zakładając, że słuchacz dogmatycznie wierzy w to co on powie.A tu jednak rozmawiał z dociekliwą dziennikarką,która nie odpuściła mu ani jednej wypowiedzi,dopytując o każdy szczegół. Pani KGH nie pominęła żadnych niewygodnych dla jej poglądów stwierdzeń Kukiza. Kukiz na koniec palnął nieprawdę na temat rzekomej wypowiedzi Prezydenta A. Dudy i przyłapany na swojej niewiedzy wziął klamoty i uciekł. Przy okazji dzięki rzeczowym pytaniom Pani KGH,dowiedzieliśmy się wiele o Kukizie,jego zapleczu,skłonności do prowokacji i niestety o chaosie w jego głowie. Całe szczęście,że nie udało mu się wspiąć na prezydencki stolec,bo czołgałby się po Placu Czerwonym przed Putinem każdego 9 maja, że nie wspomnę o wstydzie z wyboru takiego naturszczyka na całą Europę.
Gratuluję Pani Katarzynie Gójskiej Hejke pierwszego wnikliwego wywiadu z Kukizem,który obnażył jego prymitywny obraz państwa. Kukiz nauczył się wierszyka o JOWie i niczego więcej nie wie. Ponadto kilkakrotnie powtarzana mantra Kukiza,o bezpieczeństwie WEWENĘTRZNYM państwa,budzi moje najgorsze skojarzenia z zamordyzmem,inwigilacją i państwem policyjnym. Juź widzę JOWa Kukiza i jego ludzi jak stoją za kordonem ZOMO.

Kukiś? czy to o tego małego thebila chodzi:

https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11846741_979749535389666_5434018375985833193_n.jpg?oh=392bb510e860100f58d5c26ae4321a2e&oe=567B5C1A

Ten słup, to zwyczajny prymitywny żul wyglądający jakby go w noclegowni dla bezdomnych alkoholików wyszukali.

Ale cuda w wiadomościach Republiki - że niby Kukiz przerwał wywiad i opuścił studio natychmiast po tym jak został zapytany o to czy zna jakiegoś SB-ka. To chyba ja inny wywiad oglądałem, bo to było jakieś 15 minut różnicy i z 10 innych tematów pomiędzy. I jeszcze informacja, że to dopiero później jego ludzie żądali wycofania wywiadu, podczas gdy to Kukiz już wychodząc - jeszcze na wizji - powiedział że nie zgadza się na jego emisję. Przeginacie, proszę państwa. To jest po prostu przeinaczanie faktów, i to bezczelne, bo przecież ludzie mają oczy i sami widzą. A co, wy nie znacie żadnego ubeka? A tego nawróconego - Wrońskiego czy jak mu tam - co to teraz książki pisze? Co tydzień jest w Republice jako ekspert. To co, Kukiz nie może mieć swojego? Kukiz jest jaki jest, ale zapraszać go po to by go mieszać z błotem to jest styl TVN i Polszmaty - zmierzacie w ich kierunku? Chcecie po wyborach być nową telewizją rządową?

Od poczatku mowilem , ze to agent. A teraz dodam , ze jeszcze pedal.

Pomału wyłazi. Pomału ale systematycznie. Ścierwo sprzedajne. To tu to ówdzie. Kto mądry, spostrzegawczy ten wie skąd. Jeśli idzie o mnie to już od dość dawna to wiem. Jak to ktoś kiedyś powiedział ? " Ideał sięgnął bruku ". Ktoś inny też powiedział : " Słyszała ? Kargulom konia ukradli, a taki był ładny, amerykanski...Szkoda ! "

CZERWONA KARTKA DLA KUKIZA! DYSKWALIFIKACJA!
Redaktor Gójska-Hejke,kórą tu serdecznie pozdrawiam, reprezentuje dziennikarstwo z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI! To po pierwsze. Wywiady przez nią przeprowadzane to dziennikarstwo najwyższej jakości. Natomiast „pan” Kukiz obnażył swoje szkaradne oblicze i tym samym przekreślił swoje szanse. To koleś agenta Schetyny! Kukiz to plan B POstPRLu i WSI!
Ktoś o takim temperamencie i rynsztokowej kulturze osobistej nie może wejść do parlamentu! Cała rzecz w tym, że polski wyborca nie chce, nie rzyczy sobie takich jak Palikot, Niesiołowski czy Kukiz! Mieliśmy to cały PRL a teraz chcemy porządnych, mądrych i o wysokiej kulturze osobiste ludzi,którzy potrafią zachować równowagę psychiczną i zadbają o nas,nasze rodziny i Ojczyznę.
CZERWONA KARTKA DLA KUKIZA! DYSKWALIFIKACJA!

jak troche ochlonelam to wysluchalam tej rozmowy raz jeszcze I......doszlam do wniosku,ze Kukiz to jest matol jeszcze wiekszy od tfuska On nie ma zielonego pojecia czym jest rzadzenie CALYM PANSTWEM jego pomysly sa dobre na wybranie komitetu gminnego do zorganizowania festynu

ludzi wscieklych na wladze jest w Polsce bardzo wielu I jego zadanie jest jedno porwac ich z soba,zeby PiS nie mial wiekszosci w sejmie

Czy pamietacie jak wrzeszczal na PO tvn itp....to oni wcale sie na niego za mocno nie obrazali....

KUKIZ to co robisz TO SIE NAZYWA KONCESJONOWANA OPOZYCJA Juz niedlugo stokrotka przyjmie cie z kwiatami w swoim programie

Wysłuchałem i szczerze jestem zalamany. Jak młodzi ludzie mogli głosować na tego gościa. To drugi "elektryk". Nie mam tu na myśli żadnej współpracy. Dobrze, że gość śpiewa bo jako polityk na życie by nie zarobił. Chyba, że by kogoś słuchał. Martwi mnie bardzo, że młodzi ludzie nie potrafią odróżnić dobrego ziarna od złego.

Pani redaktor zachowała się profesjonalnie i wcale nie była prowokacyjna. Miała prawo zadawać pytania. Problem polegał na "syndromie elektryka". Kukiz potrafi powiedzieć kilka zdań na jeden temat i jego obszar ekspertyz jest na tym zakończony. Zobaczył marchewkę teraz musi na nią zarobić. Niedługo zobaczymy go w otoczeniu krętaczy kręcących się przy PO i liczących na jakieś zlecenie opluwania. Został politycznym celebrytą, pewnie to polubił. I teraz się zacznie. Będzie chciał się utrzymać i będzie sprzedawał swoje usługi.

Świetny kawałek TV Republika. Ten Kukiz to drugi "elektyk". Tak samo nie wie co się dzieje a chce być prezydentem albo posłem i naprawiać świat. Mam nadzieję, że do października spadnie do 0.5%

Właśnie odsłuchałem tej masakry. Ten wywiad dokładnie pokazał mizerię pijaczka Pawcia Kukiza, to infantylna kukła UB-ekistanu. Z takim intelektem, a właściwie jego brakiem, to Pawcio może kandydować na szefa żuli pod budką z piwem, a nie szefa klubu w Sejmie RP. Ten człowiek jest zerem intelektualnym. On nie ma doradców UB-ków, oni mu tylko podpowiadają kto jest kto itd. Czy naprawdę ten biedny idiota nie rozumie, że takich prostaczków jak ON, to Ci UB-cy na śniadanie wciągają nosem z aromatem porannej kawy. Jak to w ogóle możliwe, że ten człowieczek wziął na poważnie możliwość kandydowania na posła do Sejmu RP.

To jest chyba pacynka i to PO ,nie słucha czyta bzdury via Lis i mądruje się o czymś czego nie umie obronić ,beznadzieja,ale ogłupi nie jednego,chrońcie nas przez takimi niby trzeźwo myślącymi pacynkami,dzisiaj robił wrażenie jak by PO przystawiło mu nóż do gardła,śpiewał i tańczył tak jak to,to,co Tym Krajem o zgrozo kieruje a boi się słowa Polska..

Człowiek tragedia..jedyne co potrafi bezbłędnie powiedzieć,to słowo JOW..Kukiz sam gubił się w swoich wypowiedziach i pieprzył kocopoły jakich mało..i on chciał być Prezydentem PR..następny do jechania po PiS-sie..Gowin brał go pod uwagę na ewentualnego koalicjanta..i owszem koalicjant,ale dla PO.

Co tu dużo gadać. Nie mógł sobie poradzić z dziennikarką.
Co by było gdyby na przeciw miał polityka. Pewnie wyciągnął by nóż albo tasak.

Nie jestem fanem Kukiza; kiedyś byłem, ale to jak pani redaktor przeprowadzała rozmowę to naprawdę.... szczyt braku wychowania. Gości zaprasza się żeby dać im się wypowiedzieć chyba... a nie przekazywać swoje opinie nie dając dojść rozmówcy do słowa, a jak już dała to nie pozwoliła skończyć... Nie popieram Kukiza, ale szanuję jego zdanie. A dziennikarz jest od tego aby przybliżyć Jego poglądy wyborcom czyli widzom... Jego a nie swoje...
A epitetu nie słyszałem, a podobno bez montażu. Choć po takim potraktowaniu...

To dobrze ,że namieszał trochę przy wyborach prezydenckich :) A teraz jeszcze lepiej dla nas ,że przed następnymi wyborami obnażył,w pełni swoje prawdziwe SB-ckie oblicze . Przynajmniej wiadomo już na 100%,z kim mamy do czynienia !

Nie wierzę że nie dostał w pysk!

Od początku mówię, że koleś przypomina naszego Bolka. Jak wygrywa PO to popiera i system można poprawić jak PIS to system trzeba rozwalić.
Dobra jeszcze była lubieżna hipokryzja. Jego esbeki dobre ale inne esbeki złe :) tym mnie rozbawił.

Jezeli Pawel Kukiz obrazil P. Katarzyne to oczywiscie to potepiam, ale sposob prowadzenia wywiadu tez potepiam; myslalem, ze TV Republika odbiega poziomem od innych stacji, ale sie zawiodlem.

POdejrzewam, że oglądałeś w tym czasie TVN. Wywiad z Kukizem był w TV Republika. Spojrzałeś aby w róg ekranu, co oglądałeś?

To kut...bolszewicki !!!! Zawsze wiedziałem, że ta gnida jest.

Chciałem nawet obejrzeć, ale nic z tego, średnio co dwie minuty program się wyłączał i włączał ponownie po minucie. Inne telewizje działały dobrze, tylko Republika chodziła w kratkę.

tak wstał i jej to powiedział... a pani Gójska -Hejke zadawała tylko pytania o relacje z Rosją...

Szanowni Zwolennicy Kukiza.
Irytowaliście się, a nawet obrażaliście osoby wątpiące w kompetencje i w polityczne wyczucie oraz wyrobienie Waszego "guru"
A teraz macie dowód że to cham i prostak a może nawet agent na usługach służb do "zadań" specjalnych. To sterowany, bezmózgi pionek z piątej kolumny.

Jakoś nie mogę w to uwierzyć.. raz że Kukiz, to hmmm... myślałem że człowiek z JAKIMIŚ zasadami, a kulturalnymi na pewno, po drugie pani Hejke jest bardzo delikatna, nie mozna jej porównywać do wrednej i przemądrzałej zdziry Olejnik np czy innych Pochanke. Skąd taki wybryk?! Jeśli to prawda, wiem jedno: paltformerski idiota kupiony (czyt. wyda mu ileś tam płyt) prze sitwę z PO. Cóż, od początku jednak miałem co to tego muzyka dziwne obekcje, z jakąś małą nutą sympatii. Nuta ów prysła.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl