niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Co jest grane - gdzie są notatki rozmów Komorowskiego?! Krzysztof Szczerski: "w kancelarii ich nie ma"

Dodano: 13.08.2015 [21:38]
Co jest grane - gdzie są notatki rozmów Komorowskiego?! Krzysztof Szczerski: "w kancelarii ich nie ma" - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski
Burzę wśród politycznych komentatorów politycznych wywołały dzisiaj wieczorem słowa Krzysztofa Szczerskiego wypowiedziane na antenie Telewizji Republika. - W ramach bilansu otwarcia, który przeprowadzamy w Kancelarii Prezydenta okazało się, że nie ma notatek z rozmów byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Nie powstawały notatki służbowe z rozmów prezydenta – powiedział doradca prezydenta ds. międzynarodowych.

Podczas rozmowy na antenie TV Republika poseł Krzysztof Szczerski stwierdził:

-  Jest więcej notatek z rozmów obecnego prezydenta, jeszcze kiedy był elektem, niż z całych pięciu lat rozmów prezydenta Komorowskiego.

"Szczerski zaznaczał, że kiedy pracował w MSZ traktował jako oczywistość spisywanie notatek z każdej przeprowadzonej rozmowy z reprezentantami zza granicy. - Moim zdaniem to rzecz niezrozumiała. To podstawa pamięci instytucjonalnej, bezpieczeństwa państwa i pewnej ciągłości polityki, żeby wracać do argumentów i zobaczyć stanowisko różnych krajów " - czytamy na portalu telewizjarepublika.pl

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Gdzie sa notatki...
Polacy dobrze wybrali, krecenie lodow nam nie potrzebne. Przynajmniej mamy prezydenta bez ciemnej przeszlosci, madrego i inteligietnego. Juz zaczeli prowokacje, zaraz z porzadnego zrobia Dude najgorszego, oni to POtrafia, wszystkich ludzi wartosciowych zgnoili, ale przyszla kryska na matyska, teraz prawda wychodzi na jaw, kto uczciwy a kto zlodziej.

Notatki są u Dukaczewskiego i innych jego kolesi. - Oryginały w Moskwie!!! Coś mi to pachnie analogią ukraińską. Tego bufona stać na wszystko..., a ma za sobą wielu sobie podobnych !... Panie Boże miej nas w swojej opiece...

P.Komorowski nie potrafi zrozumieć co do niego mówicie, co od niego chcecie. Nie wie czy zrobił coś złego bo przecież goje
są zobowiązani do zapewnienia wysokiego standardu życia przedstawicielom ,,wybranego narodu''.

WSIowy dziadek i reszta hunów zużyła je w wychodku zamiast liści

To oczywista, oczywistość, że "jego wysoka agenturalność" jako Tw. "LITWIN" musiał też odbywać spotkania "PODDAŃCZE"
i dawać sprawozdania też sowieckim prowadzącym mimo, że bezpośrednio podlegał "SZOGUNOWI" to niektóre donosy musiał przekazywać bezpośrednio i z tych spotkań nie mogło być żadnych notatek i aby uniknąć jakiegoś błędu notatki "zniknęły" lub dla bezpieczeństwa nie były robione w ogóle.
Czy są ludzie nawet w PO do, których nie dotarła ponura oczywistość, że w pałacu na etacie był podły, niebezpieczny agent, który bez wątpienia przyczynił się do zabójstwa poprzednika i do wydawania "seryjnemu samobójcy" dyspozycji do usuwania świadków jego haniebnych afer: jak marszałkowa, offsetowa, banku SKOK Wołomin, handlu bronią, afery warszawskich bulwarów wspólnie z WSI tymi samymi złodziejami ze SKOKU Wołomin i wielu wielu innych a wysokość strat Polski w wyniku tych przestępczych działań WSI pod wodzą Tw "LITWINA" to kwota KILKASET MILIARDÓW ZŁOTYCH.

Moim zdaniem: skrzynie wynosili ludzie których dane są znane, wystarczy jednodniowe przesłuchanie i wszystko będzie wiadome. Myślę, że w tej sprawie już zostały podjęte kroki i lokalizacja tych dokumentów jest znana. Być może, że w obawie przed zmianami, ci ludzie wynoszący dokumenty, teraz sami zgłoszą się i wyjawią ich rozkazodawców. Jest dobrze - dopiero kilka dni urzędowania naszego Prezydenta a już takie działania - brawo!!!

Potajemne wywożenie akt z BBN w dniu wyborów prezydenckich

Kiedy i przez kogo BOR został poinformowany o konieczności wyniesienia i wywiezienia dokumentów z BBN w dniu 24 maja 2015 roku tj. w dzień wolny od pracy? - pyta poseł Prawa i Sprawiedliwości, Marek Opioła. Parlamentarzysta wysłał do minister spraw wewnętrznych, Teresy Piotrowskiej interpelację z pytaniami o wyzów dokumentów z BBN w dniu II tury wyborów prezydenckich.

http://niezalezna.pl/68079-potajemne-wywozenie-akt-z-bbn-w-dniu-wyborow-prezydenckich-co-na-szefowa-msw

Dalsze śledztwo ustali notatki rozmówców Bula:
Good Morning!
Eeee -- ? HumHum...
Nałóz sobie bigosu ...
To jest kapusta z boczkiem ...
By-By
eee - taki boy - myśliwy!
Goodby!

Skoro nie ma w Kancelarii Prezydenta ŚLADU PO TEJ "PREZYDENTURZE" to i sam Komorowski i jego współpracownicy powinni zwrócić, nienależnie pobrane w ciągu pięciu lat pobory.
Póki co, należałoby im wstrzymać wypłatę wynagrodzeń.

Komorowski jak to Komorowski - coż...

Lepiej spójrzcie na ten materiał. Wyjaśnia co i jak i kto stoi za imigracją:

https://www.youtube.com/watch?v=HlgBxkPF78o

miesiac izolatki o chlebie i wodzie, a Bul-Komorowski sam z siebie zacznie odtwarzac notatki pazurem na scianie.

A on to był "piśmienny"???.

Kto sie obawia swiatlosci bedzie sie chowal w cieniu. Stary UBecki obyczaj. Po co sporzadzac notatki? Jeszcze zaszkodza. A tak i glowa spokojna i niczego udowodnic nie mozna. Z Tuskiem-Lobuzkiem bylo to samo.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl