niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Co jest grane - gdzie są notatki rozmów Komorowskiego?! Krzysztof Szczerski: "w kancelarii ich nie ma"

Dodano: 13.08.2015 [21:38]
Co jest grane - gdzie są notatki rozmów Komorowskiego?! Krzysztof Szczerski: "w kancelarii ich nie ma" - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski
Burzę wśród politycznych komentatorów politycznych wywołały dzisiaj wieczorem słowa Krzysztofa Szczerskiego wypowiedziane na antenie Telewizji Republika. - W ramach bilansu otwarcia, który przeprowadzamy w Kancelarii Prezydenta okazało się, że nie ma notatek z rozmów byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Nie powstawały notatki służbowe z rozmów prezydenta – powiedział doradca prezydenta ds. międzynarodowych.

Podczas rozmowy na antenie TV Republika poseł Krzysztof Szczerski stwierdził:

-  Jest więcej notatek z rozmów obecnego prezydenta, jeszcze kiedy był elektem, niż z całych pięciu lat rozmów prezydenta Komorowskiego.

"Szczerski zaznaczał, że kiedy pracował w MSZ traktował jako oczywistość spisywanie notatek z każdej przeprowadzonej rozmowy z reprezentantami zza granicy. - Moim zdaniem to rzecz niezrozumiała. To podstawa pamięci instytucjonalnej, bezpieczeństwa państwa i pewnej ciągłości polityki, żeby wracać do argumentów i zobaczyć stanowisko różnych krajów " - czytamy na portalu telewizjarepublika.pl

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Te notatki ważniejsze są od bardzo wielu dokumentów podatników, którzy by zlekceważyli Urząd Skarbowy i w ogóle nie dostarczyli ich. Czy zlekceważenie obowiązku uszłoby na sucho ? Cała prezydentura (i nie tylko ) była widać szyta grubymi nićmi. No, ale jak w powiedzeniu - po nitce do kłębka. Na co czekamy z niecierpliwością, a przecież wiele supłów się porobiło.

Gdzie sa notatki...
Polacy dobrze wybrali, krecenie lodow nam nie potrzebne. Przynajmniej mamy prezydenta bez ciemnej przeszlosci, madrego i inteligietnego. Juz zaczeli prowokacje, zaraz z porzadnego zrobia Dude najgorszego, oni to POtrafia, wszystkich ludzi wartosciowych zgnoili, ale przyszla kryska na matyska, teraz prawda wychodzi na jaw, kto uczciwy a kto zlodziej.

Co mieli pisać ,że śpi.

Notatki są u Dukaczewskiego i innych jego kolesi. - Oryginały w Moskwie!!! Coś mi to pachnie analogią ukraińską. Tego bufona stać na wszystko..., a ma za sobą wielu sobie podobnych !... Panie Boże miej nas w swojej opiece...

Ten magister po Pałacu poruszał się z GPS-em!Notatki?A po co?

P.Komorowski nie potrafi zrozumieć co do niego mówicie, co od niego chcecie. Nie wie czy zrobił coś złego bo przecież goje
są zobowiązani do zapewnienia wysokiego standardu życia przedstawicielom ,,wybranego narodu''.

Nie dochowano jednej z najważniejszych procedur. To więcej niż skandal.

WSIowy dziadek i reszta hunów zużyła je w wychodku zamiast liści

To oczywista, oczywistość, że "jego wysoka agenturalność" jako Tw. "LITWIN" musiał też odbywać spotkania "PODDAŃCZE"
i dawać sprawozdania też sowieckim prowadzącym mimo, że bezpośrednio podlegał "SZOGUNOWI" to niektóre donosy musiał przekazywać bezpośrednio i z tych spotkań nie mogło być żadnych notatek i aby uniknąć jakiegoś błędu notatki "zniknęły" lub dla bezpieczeństwa nie były robione w ogóle.
Czy są ludzie nawet w PO do, których nie dotarła ponura oczywistość, że w pałacu na etacie był podły, niebezpieczny agent, który bez wątpienia przyczynił się do zabójstwa poprzednika i do wydawania "seryjnemu samobójcy" dyspozycji do usuwania świadków jego haniebnych afer: jak marszałkowa, offsetowa, banku SKOK Wołomin, handlu bronią, afery warszawskich bulwarów wspólnie z WSI tymi samymi złodziejami ze SKOKU Wołomin i wielu wielu innych a wysokość strat Polski w wyniku tych przestępczych działań WSI pod wodzą Tw "LITWINA" to kwota KILKASET MILIARDÓW ZŁOTYCH.

Moim zdaniem: skrzynie wynosili ludzie których dane są znane, wystarczy jednodniowe przesłuchanie i wszystko będzie wiadome. Myślę, że w tej sprawie już zostały podjęte kroki i lokalizacja tych dokumentów jest znana. Być może, że w obawie przed zmianami, ci ludzie wynoszący dokumenty, teraz sami zgłoszą się i wyjawią ich rozkazodawców. Jest dobrze - dopiero kilka dni urzędowania naszego Prezydenta a już takie działania - brawo!!!

....zawartość skrzyń wypaliło "Słońce Peru" w Ruskiej Budzie. Trybunał Stanu??????????????

Potajemne wywożenie akt z BBN w dniu wyborów prezydenckich

Kiedy i przez kogo BOR został poinformowany o konieczności wyniesienia i wywiezienia dokumentów z BBN w dniu 24 maja 2015 roku tj. w dzień wolny od pracy? - pyta poseł Prawa i Sprawiedliwości, Marek Opioła. Parlamentarzysta wysłał do minister spraw wewnętrznych, Teresy Piotrowskiej interpelację z pytaniami o wyzów dokumentów z BBN w dniu II tury wyborów prezydenckich.

http://niezalezna.pl/68079-potajemne-wywozenie-akt-z-bbn-w-dniu-wyborow-prezydenckich-co-na-szefowa-msw

27 kwietnia 2009 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej śp. Lech Kaczyński skierował do Trybunału Konstytucyjnego wniosek w sprawie "o zbadanie zgodności z Konstytucją ustawy z dnia 2 kwietnia 2009 r. o obywatelstwie polskim". - Ustawie tej zarzucał art. 30 w zakresie w jakim rozszerza zakres przesłanek uznania za obywatela polskiego z art. 137 Konstytucji.

Na rozprawę w Trybunale Konstytucyjnym wpłynęło pismo Ministra Spraw Wewnętrznych Sygn: DOiR.I.620-14/11PW, które powinno moim zdaniem wzbudzić nasze zainteresowanie.

>>> https://sites.google.com/site/kacpro2010/home/OBYWATELSTWO%20ROZLICZENIE%20NABYCIA.jpg?attredirects=0
>>> https://sites.google.com/site/kacpro2010/home/OBYWATELSTWO%20ROZLICZENIE%20WOJEWOD%C3%93W.jpg?attredirects=0

Pismo MSW zawiera tabelę, która przedstawia liczbę nabyć obywatelstwa polskiego ze względu na tryb: Repatriacja: 4409 / .. / Decyzje administracyjne 6157 (pokazane w rozbiciu na poszczególne lata, .... i nadanie obywatelstwa przez Prezydenta RP 15 661 nadań. - W przypadku nadań obywatelstwa przez Prezydenta RP, nie pokazano w którym roku, który prezydent ile obywatelstw nadał. - Moim zdaniem, ważne dla Polski i Polaków byłoby poznanie tych liczb, biorąc pod uwagę, że liczba 15 661 nadań "prezydenckich", które przez Lecha Kaczyńskiego uważane były za coś wyjątkowego, powinno zastanawiać.
>>> http://zonacezara.blogspot.com/2015/08/ilu-szpiegow-i-agentow-przysporzy-nam.html

Nie ma notatek? - A LISTA OBYWATELI KTÓRYM KOMOROWSKI NADAŁ OBYWATELSTWO JEST?

Wiadomo, że Komorowski nadał obywatelstwo przynajmniej jednemu szpiegowi, i jednemu agentowi MOSSAD-u. / Prezydent(ci) w latach 1999 - 2011 (do 3110)nadali 15 661 obywatelstw. - Nie wiadomo za to, ile nadał sam Komorowski w latach od 31.10.2011 do 06.07.2015 , ... a w Kancelari Prezydenta mogła istnieć "Fabryka Obywatelstw. / Niezalezna pisała, że w dniu wyborów wynoszono z Belwederu skrzynie. - Chyba teraz wiemy, co w nich było. - NOTATKI. - Co jeszcze. / KARTOTEKI NADAŃ OBYWATELSTW POLSKICH? >>> http://zonacezara.blogspot.com/2015/08/ilu-szpiegow-i-agentow-przysporzy-nam.html

Dalsze śledztwo ustali notatki rozmówców Bula:
Good Morning!
Eeee -- ? HumHum...
Nałóz sobie bigosu ...
To jest kapusta z boczkiem ...
By-By
eee - taki boy - myśliwy!
Goodby!

może to i dobrze że nie spisali bełkotu przygłupa spod żyrandola. lepiej takich śladów nie zostawiać. lepiej zapomnieć.

Nie przyszła wam do głowy oczywista oczywistość: tam siedzieli sami ANALFABECI.

Brak notatek to zwyczaj agentury, zatem ??? - jak inaczej rozumieć ich brak!

prawdziwy powód kupna śmigłowca Caracal!!!! handel z Rosją!!

http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7099

A kto miał je pisać? Te dziadki, które siedziały tam na przechowaniu?

Bronek wszystkie notatki połknął jak przegrał wybory żeby się nie dostały w ręce PiS ! A aneks do raportu o WSI został wyniesiony w nieznane miejsce w futerale od skrzypiec.

Przecież notatki sporządza oficer prowadzący a nie figurant.

Jaki prezydent, takie stenogramy!. Jaki urzędnik, takie notatki!. Jaki Polak, takie zasługi dla ojczyzny!.

Notatek z rozmów międzynarodowych nie ma.

Są za to rachunki za:

- czekoladę (w sumie 256 kg),

- portrety (w stylu "Bronisław Piłsudski z ukochaną kaszanką", sztuk 3),

- "wieńce kwiatuw dla bochateruw naszych z pod Ossowa",

- i srebrne łyżeczki pamiątkowe (wielkości kieszeni, sztuk 374).

POństwo POlskie
Namiestnika Bronka
przechodzi do historii jako:
Anodina,
G*Wupa
i bigosu kupa

Na szczescie udalo mi sie wykrasc wszystkie notatki ze spotkan miedzynarodowych!!! Zasadniczo bylo w nich tylko "... nie ma zgody na brak zgody", "... Wolodia wykoncz tego hodowce kur, praszu tiebia" i "... Anka lecymy".

o tym powinna wiedziec cala Polska,a nie skromne grono widzow tv Republika Mam nadzieje,ze Pan prof. Szczerski naglosni ten skandal

To co dzieje sie pierwszych miesiacach prezydentury musi byc wbite w swiadomosc Polakow,to ich uchroni od wyprania mozgu To jest bardzo wazne co jest,a czego nie ma wsrod dokumentow

Komorowski robi AD koło piórka . Ten zaś utrzymuje łajdaka z pieniędzy podatnika .Słabość i uległość urzędu AD jest na rękę nie tylko Komorowskiego ale całej WSI który przy chybionych decyzjach i poczynaniach AD urośnie do rangi męża stanu . AD zaś w oczach wyborców stanie się kapciowym nie tylko Komorowskiego ale i Dukaczewskiego .Zmienić to czym prędzej bo będzie bardzo źle .

zgadzam sie z Toba w 100%. prezydent Andrzej Duda nie powinien pozwolic ani godziny zostac w pomieszczeniach prezydenckich.moze tak jest bo nie wiemy gdzie wlasciwie TW Litwin zamieszka,moze bedzie to gdzies indziej,ale jesli bedzie uzywal dalej apartamentow belwederu lub Palacu Prezydenckiegi0 czy innych budynkow wchodzacych w sklad zasobow prezydenckich pomieszczen to narod powinien wymusic wyprowadzke komoruskiego,a kase przeznaczyc dla glodnych dzieci.

Na wysokie panstwowe stanowiska powinno sie wybierac ludzi,ktorzy maja honor !

TO bardzo szkodliwe decyzje dla wizerunku Prezydenta A. Dudy . Jeżeli się to rozniesie wyborcy pomyślą jedna SITWA !! p

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl