niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Skandal! Usunięto wszystkich pacjentów z sali, aby zrobić miejsce dla matki minister z PO

Dodano: 12.08.2015 [12:09]
Skandal! Usunięto wszystkich pacjentów z sali, aby zrobić miejsce dla matki minister z PO  - niezalezna.pl
foto: mz.gov.pl
Dla matki minister Beaty Małeckiej-Libery z sześcioosobowej szpitalnej sali usunięto innych chorych. Do opróżnionego pomieszczenia wstawiono nowoczesne łóżko, znacznie się różniące od pozostałych, przestarzałych. Skandal miał miejsce w Szpitalu Specjalistycznym im. Szymona Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej. Posłanka PO jest sekretarzem stanu w ministerstwie zdrowia - informuje Fakt.pl.

"Fakt" donosi, że porządki w Szpitalu Specjalistycznym im. Szymona Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej zaczęły się dzień przed przyjęciem „specjalnej” pacjentki. Z najlepszej na oddziale sali, położonej tuż przy całodobowym stanowisku pielęgniarek, zabrano dwóch pacjentów, a innych upchnięto gdzie indziej. Do sali wstawiono nowoczesne łóżko, znacznie się różniące od pozostałych, przestarzałych. 

Beata Małecka-Libera 7 stycznia 2015 r. została powołana na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia jako pełnomocnik rządu ds. projektu ustawy o zdrowiu publiczym. Jest kimś w rodzaju "superministra" zdrowia, bo została powołana, gdy szefem resortu był Bartosz Arłukowicz - do kontroli ministra. – Nie róbcie z tego sensacji, moja mama jest chora – oburzyła się Małecka-Libera, gdy o takie postępowanie zapytali ją dziennikarze Fakt.pl. Co zrobiła posłanka PO? Sięgnęła natychmiast po telefon, żeby żądać od kogoś usunięcia dziennikarzy ze szpitala.

Dyrektor szpitala, pytany dlaczego w szpitalu publicznym są pacjenci równi i równiejsi, powiedział: – Pacjentka ma prawo do intymności oraz prywatności i dlatego leży sama na sali; następnie miał trzasnąć drzwiami przed nosem dziennikarki "Faktu". Personel szpitala nie kryje oburzenia, choć nie chce się wypowiadać pod nazwiskami.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zakłamanej platformerskiej pańci się należ. Biedota śląska won, członkini platfusowa, psiapsiółka Ewci Peronowej rządzi.
PS. Czy ktoś wie gdzie Platforma Oszustów planuje następną wycieczkę sitwy rządowej. Pendolino rozgrzane czeka, podstawieni i sowicie opłaceni klakierzy szczawiowi czekają na ukochaną premierzycę.

Nie wiem czy wszystko jest podyktowane dobrem pacjenta, ale wiem jedno, że władzia zawsze ma lepiej, czy to w PRL-u czy IIIRP to jeden pies! Motłoch zwany plebsem ma wiedzieć, że jest jego miejsce? A miejsce jest na szarym końcu łańcucha pokarmowego czyli, gdzieś w okolicy jelita grubego, czyli w głębokiej de...

Głupi Dąbrowianie, wybrali ją kolejny raz do sejmu. A na różnych forach wynajęte jachrańskie trolle ,zaciekle jej bronią.

Ha cos podobnego widzialem we Wroclawiu na Borowskiej w Akademickim Szpitalu Klinicznym, na oddziale szczekowym, z 7 czteroosobych sal 3 byly mhm zamkniete w ale mozna bylo zobaczyc jak wczesnie rano opuszcaja je panowie w eleganckich garniturach z plaszczami na reki (nie wolno wnosci ubran na odzial, bezwzglednie) nie jadali szpitalnego jedzenia i w sali byli po jednym a nie po 4 mhm, wiec tresc artykulu nie dziwi.

NIE POPUŚCIĆ TEJ SPRAWY, PISZCIE,PUBLIKUJCIE,NAGŁAŚNIAJCIE!- MYŚLĘ, ŻE STARSZA CHORA PANI MIAŁABY DOBRĄ OPIEKĘ JAKO ZWYKŁA PACJENTKA NFZ, ALE CURUNIA CHCIAŁA POKAZAĆ KTO TU RZĄDZI. OHYDA.

Zatrważająca postawa (raba, z wypiętym zadem, jak Siwiec)) ordynatora oddziału szpitalnego względem tej pańci.
.
Lekarze polscy - WSTAŃCIE z KOLAN, na boga !
.
Z podań dziadków wiemy, że cztery postaci kierowały życiem społeczności - ksiądz, sędzia, nauczyciel, lekarz.
Duchowość,
Prawo,
Wiedza,
Zdrowie.

Właśnie pakujemy sprzęt i jedziemy wozem transmisyjnym by pokazać tę patologię .
Ekipa WSI-24
na stronie Blogpress.pl
III-RP jako system pasożytniczy.!
http://blogpress.pl/node/21440

Ma ktoś jeszcze wątpliwości, że nadal tkwimy w PRL ?
Pamiętacie "Zmienników" ? Bareja pełną gębą.
A Małecka Libera ma od dziś u mnie ksywę "Ciapulek"

No to mamy nową BARANOWĄ krajową.
.
Ciekawe czy tytuł kupiła, jak drzewiej to robiono, we Wiedniu ?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl