niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2016

Skandal! Usunięto wszystkich pacjentów z sali, aby zrobić miejsce dla matki minister z PO

Dodano: 12.08.2015 [12:09]
Skandal! Usunięto wszystkich pacjentów z sali, aby zrobić miejsce dla matki minister z PO  - niezalezna.pl
foto: mz.gov.pl
Dla matki minister Beaty Małeckiej-Libery z sześcioosobowej szpitalnej sali usunięto innych chorych. Do opróżnionego pomieszczenia wstawiono nowoczesne łóżko, znacznie się różniące od pozostałych, przestarzałych. Skandal miał miejsce w Szpitalu Specjalistycznym im. Szymona Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej. Posłanka PO jest sekretarzem stanu w ministerstwie zdrowia - informuje Fakt.pl.

"Fakt" donosi, że porządki w Szpitalu Specjalistycznym im. Szymona Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej zaczęły się dzień przed przyjęciem „specjalnej” pacjentki. Z najlepszej na oddziale sali, położonej tuż przy całodobowym stanowisku pielęgniarek, zabrano dwóch pacjentów, a innych upchnięto gdzie indziej. Do sali wstawiono nowoczesne łóżko, znacznie się różniące od pozostałych, przestarzałych. 

Beata Małecka-Libera 7 stycznia 2015 r. została powołana na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia jako pełnomocnik rządu ds. projektu ustawy o zdrowiu publiczym. Jest kimś w rodzaju "superministra" zdrowia, bo została powołana, gdy szefem resortu był Bartosz Arłukowicz - do kontroli ministra. – Nie róbcie z tego sensacji, moja mama jest chora – oburzyła się Małecka-Libera, gdy o takie postępowanie zapytali ją dziennikarze Fakt.pl. Co zrobiła posłanka PO? Sięgnęła natychmiast po telefon, żeby żądać od kogoś usunięcia dziennikarzy ze szpitala.

Dyrektor szpitala, pytany dlaczego w szpitalu publicznym są pacjenci równi i równiejsi, powiedział: – Pacjentka ma prawo do intymności oraz prywatności i dlatego leży sama na sali; następnie miał trzasnąć drzwiami przed nosem dziennikarki "Faktu". Personel szpitala nie kryje oburzenia, choć nie chce się wypowiadać pod nazwiskami.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

opamiętajcie sie jak matka JK zajmowała całe pietro w klinice to było OK???

Matka JK nie zajmowala pietra w klinice,a byla leczona w domu syna.

Napisz w jakiej klice i kiedy albo zamilcz parchu.

Małecka i tak miłosierna pancia. Mogła tych pacjentów, co chorują z nudów skierować do prosektorium, a nie skierowała.

W cywilizowanym kraju takie ordynarne wykorzystywanie stanowiska skończyłoby się natychmiastową dymisją, ale nie w wasalskiej POlandii. Libera i dyrektor tego szpitala zachowują się jak kacykowie w republice bananowej.

To straszne i pomyśleć, że po wyrokach będą im robili czystki "pod celami" aby im zapewnić intymność a gdzie podzieją się biedrońki, które na na nich czekają .
A, że tak się dzieje i to przed wyborami to dobrze bo to się im kanaliom niebawem skończy i to już na zawsze.
Myślę, że znów następna grupa entuzjastów członków z PO "pójdzie po rozum do głowy" i znów zacznie rozważać co w tej nikczemnej PLATFORMIE było i jest obywatelskiego? no co?, trudne pytanie. Ja podpowiem ta formacje użyła tej nazwy OBYWATELSKA z pełną ironiczną premedytacją i szukając nazwy przy wymyśleniu tej musieli się nieźle ubawić. Oni o zamiarach tych szubrawców prawdę kiedyś powiedziała "uwiedziona" kasą i wdziękiem Tomka Pani Sawicka ona powiedziała wprost, że Po będzie tylko "kręcić lody" i starać się doprowadzić wszystko do zapaści a następnie przekazywać nieodpłatnie lub za grosze i to jeszcze często z wielomilionową dotacją. A na absolutne poparcie moich słów zacytuję słowa Tw "OSCARA" czyli TUSKA, tuz, tuż po wyborach "A TERAZ TO K..WA BENZYNA MOŻE BYĆ NAWET po 7 ZŁ." Takie są fakty a najbardziej ponure jest to, że to był wybór samych Polaków i "znów mądry Polak po szkodzie". Aby mi to było ostatni raz!!!!

Panie Boże, jak to dobrze, ze u Ciebie nie ma równych równiejszych, bardziej lub mniej chorych, bogatszych biedniejszych, ...u Cibie ostatni sa pierwszymi a pierwsi ostatnimi.

Aktualny dyrektor tego szpitala jest tam oddelegowany ,ponieważ ten właściwy czyli pan Podraza od trzech kadencji z ramienia
partii SLD "spełnia" się niepodzielnie na stanowisku prezydenta Dąbrowy Górniczej( czyli faktycznie blokuje etat w szpitalu).
poza tym z dzielnicy Dąbrowy Górniczej czyli Strzemieszyce (teraz Śmieciowice)jest takie skażenie środowiska jak w "bananowej" republice.Ludzie przez to ciężko chorują i cierpią ,tyle tam spalarni ,składowisk śmieci i recyklingu szkła.
Pan Prezydent w "ramach troski o społeczeństwo" uruchomił w szpitalu miejskim oddział onkologiczny .Żeby za daleko nie musieli jeżdzić .WITAMY W CZERWONYM ZAGŁĘBIU.

W mendiach gównego nurtu i na (nie)rządowych portalach nie uświadczysz tej informacji. Zapewne czekają na pozwolenie i "przekaz dnia". Autorzy przekazu dnia nie mają komfortowej sytuacji, bo tę utrudnił im dyrektor szpitala, który wyjaśnił: "... – Pacjentka ma prawo do intymności oraz prywatności i dlatego leży sama na sali – burknął wściekły dyrektor i trzasnął drzwiami przed nosem naszej dziennikarki. ..."

I mają jeszcze około 30% PO-parcia? Dziwne że też jest jeszcze w Polsce tylu ,,masochistów"(czyt. idiotów).

Do Abuelo- To akurat tyle ile ich jest w Polsce.

Oczywiście że takie przypadki na bieżąco należy tępić i na każdym kroku wykazywać jakich to mamy NIEODPOWIEDZIALNYCH POLITYKÓW a zwłaszcza tych Rządowych z PO i PSL/istne szambo-jak gnojówka!!!,to i tak delikatnie powiedziane/ ale uważam że bardzo mało się mówi o tym przypadku z islamistą mającym Obywatelstwo Polskie, a właściwie Polakiem jak piszą))))))Otóż jak widać i słychać to Sejmowa Komisja do Sprawa Służb Specjalnych, czyli jej członkowie nic nie wiedzą na temat tych terrorystycznych działań tegoż osobnika!!!!!Niestety to jest bardzo dziwne i niestety nie do przyjęcia przez logicznie myślących Polaków-Rodaków. W związku z tym należy w trybie natychmiastowym Wszystkich tych polityków od Służb Specjalnych a nawet i szerzej sięgnąć to należy wyrzucić na "zbity p..k" z zakazem stałym powrotu do polityki i działalności społecznej)))Nie ma innej drogi i jakiegokolwiek kompromisu bo chodzi tutaj o Bezpieczeństwo państwa Polskiego, Narodu Naszego Polskiego a Ci co przyczepili się do życia w Polsce jako Goverment to też zrobić to co należało już dawno uczynić!!!!!!!
Pozdrawiam Wszystkich Polaków-Patriotów tak w Kraju jak i za Granicą!!!Szczęść Wam Boże!!!!
Motto; "Absurdalną jest teoria serii przypadków ferowana przez bolszewickie kręgi w kraju"
-Narodzie polski wyłącz lenistwo, wygodę i naiwność a włącz ROZUM i LOGIKĘ to wreszcie coś się dobrego zacznie dziać w Naszym Ukochanym Kraju!!!
Pozdrawiam Was Wszystkich Polaków na całym Świecie i w Kraju a jest nas jakby nie było ponad 62 miliony ludzi więc nie dajmy się ogłupiać i poniżać)))))))Jeszcze jedno!!
-To co wydarzyło się pod Smoleńskiem w IV.2010 roku w Historii Nowoczesnego Świata jest największą Hetakombą Elit Opozycyjnych i należy co do joty wyjaśnić dlaczego akurat zdarzyło się tam, w takiej politycznej sytuacji Polski i dlaczego właśnie przy takiej okazji akurat!!!!!!))))))Polacy-Rodacy!!!Wesprzyjmy upodlone rodziny ofiar choćby Sercem)))))))!!!!!!

Zakłamanej platformerskiej pańci się należ. Biedota śląska won, członkini platfusowa, psiapsiółka Ewci Peronowej rządzi.
PS. Czy ktoś wie gdzie Platforma Oszustów planuje następną wycieczkę sitwy rządowej. Pendolino rozgrzane czeka, podstawieni i sowicie opłaceni klakierzy szczawiowi czekają na ukochaną premierzycę.

Nie wiem czy wszystko jest podyktowane dobrem pacjenta, ale wiem jedno, że władzia zawsze ma lepiej, czy to w PRL-u czy IIIRP to jeden pies! Motłoch zwany plebsem ma wiedzieć, że jest jego miejsce? A miejsce jest na szarym końcu łańcucha pokarmowego czyli, gdzieś w okolicy jelita grubego, czyli w głębokiej de...

W prl-u była czerwona burżuazja teraz przefarbowała się na niebieską, w prl-u też był jakiś aparatczyk o nazwisku Libera. Podobnie potraktowano w szpitalu na Wołoskiej matkę Chałupca prezesa jakieś spółki skarbu państwa, kiedy inni pacjenci oczekują w tym szpitalu na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym po kilka lub nawet kilkanaście godzin na diagnozę to matkę Chałupca od razu skierowano na oddział szpitalny.

Głupi Dąbrowianie, wybrali ją kolejny raz do sejmu. A na różnych forach wynajęte jachrańskie trolle ,zaciekle jej bronią.

I tego nie będzie w mediach.
A poza tym - dyrektor winien. Nie powinien uginać pod presją niby "ważnej osoby" . . chora jej mać!

Dyrektora tego szpitala powinni wywalić na "zbity pysk" - natychmiast!!. A tą dziwną "wazniejszą od wszystkich" pacjentkę zacząć traktować na równi ze wszystkimi pacjentami!!! Niech wreszcie TA "ministerka" dowie się jak są traktowani pacjenci w szpitalach, do jakiej zapaści służby zdrowia doprowadziły 8-letnie rządy PO-PSL.
Dodam tylko, że /niestety/ zmuszona jestem często bywać w szpitalu i NIGDY dyrektor NIKOMU nie zapewniał "intymności ani prywatności". Kazdy Pacjent przez lekarza powinien być traktowany jednakowo.
WSTYD dla Dyrekcji!!!
WSTYD dla B. Małeckiej-Libera!!! że czyni z publicznego szpitala "prywatny folwark"!!!

Prywatne państwo PO.

Mam nadzieję,że dziennikarze nie odpuszczą!!!Wyjątkowa bezczelność, za którą zapłacą w jesiennych wyborach!!!

jaja wieksze od torby--kraj stoi na glowie

Tutaj FB tej ... hmmmm ... minister.
https://www.facebook.com/maleckalibera

Proponuję odpowiedni komentarz pod jej podziękowaniami za ostatnie wybory.

I kolejny temacik dzisiaj już drugi ,ale man się szczęści w tej kampanii, kto by wcześniej pomyślał, można rzec - latoś obrodziło.

ciekawe czy będzie dostawała takie same posiłki jak reszta chorych.

Ha cos podobnego widzialem we Wroclawiu na Borowskiej w Akademickim Szpitalu Klinicznym, na oddziale szczekowym, z 7 czteroosobych sal 3 byly mhm zamkniete w ale mozna bylo zobaczyc jak wczesnie rano opuszcaja je panowie w eleganckich garniturach z plaszczami na reki (nie wolno wnosci ubran na odzial, bezwzglednie) nie jadali szpitalnego jedzenia i w sali byli po jednym a nie po 4 mhm, wiec tresc artykulu nie dziwi.

Po takich slowach, ten pseudodyrektor juz powinien w najlepszym przypadku lezec na ojomie.Dzicz traktuje sie w dziki sposob!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ps.Ktos sie oburza i wypisuje reprymendy , ze wykrzykiwane sa slowa PRECZz komuna, a tak po 100 kroc PRECZ z KOMUNA bo to ciagle aktualny temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Każda gazeta, każda telewizja i każdy serwis internetowy powinien dudnić od tej wiadomości. Przekazać za granicę do ich agencji prasowych.

Ku**y. I tyle.

A w "sondażach" słupki PO będą wędrować do góry. Pytam się: z jakiej okazji? IM bardziej mają nas w dupie, tym więcej Polaków chce Platformy??!! Przestańmy już wierzyć w te bzdury. Popatrzmy na gęby tego towarzystwa. Jedna w drugą: tępota i zachłanność. DOSYĆ!

Rewelacja
Skad wykopano to super lozko z bajerami,tak szybko ! Pewnie w prywatnej klinice takich nie maja...
Drugi telefon to byl do Owsiaka , pewnie , I Orkiestra zakupila lozko dla POtrzebujacej
Dreczy mnie mysl, czy te lozeczko pozostanie potem w tym szpitalu?

W stanie wojennym kacyki mówili: "My się wyżywimy". W stanie platformerskim kacyki nie tylko mówią: "My się skutecznie leczymy".

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl