niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2016

Kopacz i kamery w pociągu, a za nią? Rządowy samolot. Koszt: 100 tys. zł

Dodano: 01.07.2015 [00:27]
Kopacz i kamery w pociągu, a za nią? Rządowy samolot. Koszt: 100 tys. zł - niezalezna.pl
foto: flickr.com/photos/kancelariapremiera
Ewa Kopacz od niedzieli jeździ pendolino i przekonuje Polaków, którzy nim podróżują do rządów Platformy. We wtorek wieczorem wróciła nawet II klasą linii TLK, by zwiększyć wrażenie bycia "bliżej ludzi". Okazuje się, że oszczędności nie ma w tym żadnej, bo za szefową rządu leci rządowy samolot, którego lot kosztował podatnika... 100 tysięcy złotych.

„Wyrzucić w błoto 100 tys. zł? Dla rządu to nie problem. Nawet tyle mógł kosztować przelot samolotu wysłanego w niedzielę po Ewę Kopacz” - pisze dziennik "Fakt" i opisuje jak przygtowano "awaryjny" samolot dla Ewy Kopacz. Premier w świetle kamer pojawiła się na Pomorzu i za nią poleciał rządowy Embraer SP-LIG. Mimo, że Kopacz wróciła do Warszawy też pociągiem.

- Premier jedzie pociągiem, by być bliżej ludzi. Za bilet premier Kopacz płacimy my - bo jest posłanką. Ale to kropla w morzu wydatków, jakie podatnicy tego dnia ponieśli - tak tabloid relacjonuje schemat działania wyborczych przewodniczącej PO. Jak sugeruje, maszyna być może była zabezpieczeniem, gdyby premier nie zdążyła na ostatni pociąg do Warszawy. Powód? Rano rząd wsiadał w pociąg na Śląsk, na kolejny polityczny ewent.

- O godzinie 12:12 w niedzielę z lotniska Okęcie poderwał się rządowy Embraer SP-LIG. Przed 13 wylądował na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Samolot przyleciał z rezerwacją na premier Kopacz. Po prawie trzech godzinach wrócił jednak pusty do Warszawy - czytamy w "Fakcie".

Dodatkowo, jak zwrócił uwagę jeden z internautów - podatnik płaci też za autobus BOR, który mimo, że podstawiony, nie został użyty:


Rada Ministrów na czele z panią premier wróciła (razem z dziennikarzami) również pociągiem. Wszyscy ministrowie w jednym przedziale:

https://www.flickr.com/photos/kancelariapremiera
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Na miotłę ją wsadzić,będzie i "bliżej ludzi" i taniej.

Była na Śląsku -> ogłosiła plan dla Śląska.
Była na Pomorzu -> to gdzie plan dla Pomorza?

Oczekuję planu (konkretnego) dla wszystkich innych regionów Polski !!

moze glupia ale przezorna woli pociag pierdolino, chyba nie za bardzo ufa swoim towarzyszom i boi sie zeby gdzies nie po_leciala ....

Pindolino bardzo drogie,
Ale Ewa to nasz cęnny skarb!
Strzeżmy go,aby z wartości niespadł,
Bo jak spadnie to przepadnie,
Polska napewno straci już!
Bo to nigdy nie wróci już!
Jakimś gestem pożegnajmy Ją!

Najlepsze było, ja jajeczniczkę wszystkim w pociągi stawiał. ŻENUJĄCE!
A te 100 tysi za samolot, to tylko dodatek ;)

Byłem świadkiem jak to niedomyte coś chodziło po pociągu i zaczepiło dwójkę młodych ludzi przede mną z pytaniem dokąd jadą.
Odpowiedzieli przytomnie, że do Smoleńska przekopywać ziemię. Odwróciło się toto na pięcie i uciekło.
Ale tym sposobem do mnie już nie doszło, a ja nie byłbym taki delikatny w słowach.

No i co?- znowu będzie władać palec do zupy i wąchać kotleta?
No to do Wąchocka -proszę.
A może spotka na peronie pieńdzielino Eskimosów i zapyta o jakość swoich rządów?
No bo Polacy to debile- nie potrafią uszanować głupoty.

Kopacz,Komorowski i rząd PO-PSL robią wszystko,żeby zostawić po sobie Polskę w jak najgorszym stanie.Normalni ludzie zostawiliby nominacje na Sędziów TK,czy dowódców obrony kraju nowemu Prezydentowi-tu jednak robi się nie tylko ogromne zamieszanie w polityce gospodarczej kraju (Śląsk i kopalnie)ale i czarny piar wokół A.Dudy i B.Szydło!Myślę,że Polacy właściwie ocenią takich ludzi!.

Panie Peron ?
kłamie od rana do wieczora

przyznam się że "nie trawię" tej Pani

PO ?
to jakaś nie pozbierani karierowicze....
niczego nie załatwią

I do twarzy jej w tym pociągu - najlepiej jakby została kondukt-tor-kom .

PO-wców stać tylko na wygłupy, PO-wcy nie potrafią być normalni, oni muszą działać jak w akcji. Normalność ich przeraża i ten sposób egzystencji zaczyna być normą i dla innych, śmieszny ale obowiązujący, granie komedii w której rzeczywistość nikt nie wierzy. Onegdaj w szkołach, na poziomie szkoły średniej uczono co to jest odpowiedzialność, godność, przyzwoitość, patriotyzm i pare innych rzeczy. Uczono, że wychodząc z ubikacji należy umyć ręce niezależnie od tego czy się po nich sikało czy nie, taka jest norma. Człowiek z maturą te rzeczy miał wpojone i były dla niego naturalne. Teraz jm większy wygłup tym piękniejszy (patrz np. Kukiz) i wzbudzający aplauz. Można i tak ale to kosztuje.

To doskonały przykład "gospodarności". Tak jest na każdym kroku. Dlatego mamy co mamy. Koszty utrzymania władz są rozdymane. Kieszeń podatnika pustoszeje. Ale kieszeń podatnika to nie zmartwienie Kopacz!

Jestem nowoczesny waldek. Odstąpię do tego projektu mojego oszczędnego poloneza. Za 1bln

Kolejna PR-owa siema tego NIE-rzadu .....

Ciekawe na co ich jeszce bedzie stac ..... za nasze wspolne Polakow pieniadze :o((

Oby do jesieni 2015 .....

a potem metoda mikrowybuchow, jeden po drugimj oderwiemy im zasiedziale dupy od rzeadowoych stolkow !!!!

ENDE

Armia Ludowa podobno rozkręcała szyny i wysadzała mosty.

O tym trzeba mówić i pytać Kopacz. Zrobili kampanie.

Już nie długo to potrwa Eva Peron. Dostaniecie kopa w d... w najbliższych wyborach i wtedy będziesz mogła pojeździć pociągiem - podmiejskim.

banda zlodziei

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl