niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

Panika władzy. Program Pospieszalskiego w TVP zdjęty 5 dni przed wyborami

Dodano: 19.05.2015 [21:15]
Panika władzy. Program Pospieszalskiego w TVP zdjęty 5 dni przed wyborami - niezalezna.pl
foto: youtube.com
Telewizja Publiczna po ataku Tomasza Lisa na rodzinę Andrzeja Dudę... zawiesiła Jana Pospieszalskiego. Za co dokładnie? Nie wiadomo. "Autor programu naruszył zasady współpracy z Telewizją Polską i naruszając zasady rzetelnego dziennikarstwa wykorzystał audycję do ataku na Bronisława Komorowskiego" - oświadczył na antenie TVP w trakcie "Wiadomości" Piotr Kraśko. - Cisza wyborcza ustawowo zaczyna się w sobotę, ale decyzją TVP dla naszego programu zaczyna się ona już w czwartek - mówi portalowi niezalezna.pl Pospieszalski.

Najbliższy program "Bliżej" jak zawsze miał się odbyć w czwartek. Planowane było zaproszenie Pawła Kukiza. Program jednak się nie odbędzie. Widzowie TVP, po tym jak Kraśko odczytał przeprosiny za kłamstwa Tomasza Lisa nt. Kingi Dudy, dowiedzieli się, że w ostatnim tygodniu kampanii, Pospieszalski programu mieć nie będzie. - Wykorzystali okazję, żeby pokazać równowagę, a po wyborach program przywrócą - mówi nam osoba poinformowana w procesie decyzyjnym zarządu TVP.
 
CZYTAJ WIĘCEJ: W głównym wydaniu "Wiadomości" ​TVP przeprosi Andrzeja Dudę za kłamstwa Tomasza Lisa

- Mogę się tylko domyślać co było powodem tej decyzji, być może ma ona związek z napaścią środowiska prorządowego i Gazety Wyborczej na „Bliżej” po tym jak w programie podjęliśmy temat powiązań Bronisława Komorowskiego z WSI. Mówili o tym przed kamerami zaproszeni do studia goście - tłumaczy w rozmowie z niezalezna.pl Pospieszalski. - I jeszcze jedno - gościem czwartkowego programu miał być Paweł Kukiz. To zastanawiające, że program zawieszono właśnie teraz - dodaje.

CZYTAJ WIĘCEJ: Żenujące przedstawienie Kraśki. TVP przeprosiło za skandal w programie Lisa, ale w jaki sposób!

Producent "Bliżej", Paweł Nowacki wspólnie z Pospieszalskim wydali oświadczenie:

Od dwóch dni usiłujemy bezskutecznie skontaktować się z dyrekcją TVPINFO, (osobiście, telefonicznie, mailowo). Przed chwilą otrzymaliśmy lakoniczną informację od Dyrekcji, że program jest w tym tygodniu zawieszony. Nie podano żadnego uzasadnienia. W programie zgodnie z zeszłotygodniowymi uzgodnieniami miał gościć m.in Paweł Kukiz.

Wyrażamy zaniepokojenie taką formą współpracy z naszą redakcją.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zróbcie program w TV Trwam !
Pan Pospieszalski niby jako gość
ale z możliwością zadawania pytań !

Na złość tym skur....nom !

usunąć program T. Lisa z telewizji, to hańba i obrażanie społeczeństwa Polskiego

Niezależna myślisz że trafiając tylko do swoich czytelników coś zmienisz!
Niezależna masz 2 miliony czytelników. Media telewizyjne mają ich 30 milionów!
Jak nie zmobilizujesz swoich czytelników do społecznych akcji informacyjnych to nic nie zmienisz!!!!

Nakłoń czytelników swoich ich aby wysyłali do wszystkich swoich znajomych linki sms / mail:
https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg
Ważne aby to wysyłać do ludzi o różnych poglądach w tym tych co są okłamywani przez media głównego nurtu!!!

Naprawdę przy takim systemie i układzie medialnym tyko niestandardowe akcje mają szanse!

Ludzie ruszcie się. Użalając się tylko na forach niezależnej będziecie przekonywali przekonanych!!!
Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

Żydokomuna! Jeśli ktokolwiek miał wątpliwości jaka klika rządzi Polską, zawłaszcza ją sobie i rozkrada, to po wynikach pierwszej tury wyborów i tej zmasowanej propagandzie, jaka na ogromną skalę ruszyła we wszelkich mediach, co się nazywają publicznymi i obiektywnymi, teraz powinny opaść łuski z oczu. Wszelkie szczury powyłaziły z ukrycia i piszczą najgłośniej jak tylko się da, żeby głosować na Komorowskiego szkalując Dudę i tych wszystkich ludzi, którzy mają odwagę wytykać rządzącym jakiekolwiek ich błędy. Żeby tylko utrzymać ten układ, klikę jaka wytworzyła się w ostatnich latach. Zakulisowa koalicja postkomunistów i wszelkiej maści złodziei, którzy kosztem zwykłych Polaków nabijają sobie kieszenie publicznymi pieniędzmi. Układy, układziki... na naszych oczach dokonuje się kolejnego rozbioru Polski. Na siłę kreują i wpychają przed nasze oczy swoje pionki, ludzi pokroju Wojewódzkiego, Karolaka, Olbrychskiego, Kraśki, Lisa, Michnika, ... itd., itp. Można by tak wymieniać w nieskończoność. Oni mają za zadanie wmówić ludziom co jest słuszne, a co złe, kto jest dobry, a kto zły. Najgorsze, że ludzie w to wierzą i ślepo za tym podążają, niczym trzoda prowadzona na rzeź. Fundują Polakom pranie mózgów, stosując metody podobne, jak to się dzieje chociażby w Rosji. Nie ważne nawet, że co trochę wyjdzie na światło dzienne jakaś kolejna afera, defraudacja publicznych pieniędzy, itp. brudy, ludzie wolą tego nie widzieć, jakby na siłę pragnęli żyć w matrixie, jaki jest nam fundowany. Polacy obudźcie się i wreszcie zróbcie z tym porządek!

Jak to przyjemnie wiedzieć,ze w końcu się nas boją.Kontrolujemy wybory!!!!

lis i pospieszalski powinni byc usunieci z tvp bo nie sa NIEZALEZNYMI dziennikarzami. koniec kropka. jeden niech kreci swoje programy w tvn drugi w tv republika

Wczoraj Pan Rolicki z faktów w TV Republika powiedział wyraźnie,że hołota bruna z kraśką na czele mają pełne galoty.Jeszcze mają nadzieje,że WSI-oki,FSB im POmoże!!!!!!!!!!!!!
Oto demokracja o jaka walczyli komoruski,walęsa,michnik i inna hołota pudlowata trzecie POkolenie bolszewickich zwyrodnialcow.!!!!!!!!!!!

jeszcze 5 lat dotacji z UNi . Rozkradną wszystko, a potem w/g słów Żakowskiego, by Duda był prezydentem. Wiadomo Sitwa pod nadzorem Hrabiego wyspecjalizowała się w przekrętach.
Głosujcie koniecznie na pana Dudę by nie zlikwidowali Polski.

co na to prezydent pragnący zgody wśród Polaków? CO on nie wie co dzieje się w TVP?

TVP jest szmatą do wycierania brudnej podłogi władzy.

Tak jest za PO tak było za PiS.

Tak jest za Komorowskiego i tak będzie za Dudy.

Tak będzie zawsze.

za ciebie i twoich "WSIowych kómpli" będzie lepiej, jak w komunie za czasów rodziców Komorowskiej

Ponieważ wyznawcom PIS "zapomniało się" co takiego w programie Pospieszalskiego padło, spieszę przypomnieć. Puszczono wypowiedź niejakiego Sumlińskiego oskarżonego o korupcję, który stwierdził że "Pro Civili prowadziła przestępstwa na Wojskowej Akademii Technicznej, w czasie gdy Komorowski był szefem MON." To oczywista nieprawda, bo gdy Komorowski w rządzie AWS w 2000 r. został szefem MON, prokuratura już od roku prowadziła śledztwo ws. fundacji (za Mariusz Jałoszewski w tekście "Agitka Pospieszalskiego w telewizji publicznej przeciw Komorowskiemu"). Ciekawe czy Pospieszalski i Sumliński przeproszą za puszczenie w programie niesprawdzonych info, i kiedy. A propozycje korupcyjne Sumlińskiego i współpracującego z nim komunistycznego jeszcze agenta WSI zostały nagrane więc wyplątać się będzie trudno.

Pozostawiam Wam ocenę BEZSTRONNOŚCI polskiej (specjalnie małą) prokuratury i generalnie wymiaru sprawiedliwości ...
Ja już nie wiem co jest prawdą a co nie, ale DZIWNYM TRAFEM związki prezydenta Komorowskiego z WSI przewijają się za często.

za:http://niewygodne.info.pl/artykul5/02152-WSI-SKOK-Wolomin-i-prezydent-Komorowski.htm

... W rzeczywistości jedynym celem fundacji "Pro Civili" było prowadzenie działalności przestępczej opartej na wyłudzeniach kredytów, podatku VAT, czy sprzedaż nieistniejących towarów oraz praniem brudnych pieniędzy dla Polskich i międzynarodowych grup przestępczych.Grupą tą dowodzili oficerowie WSI Piotr P, ps. „czarny piotruś” vel bentley, Jerzy K. i Marek W. Z uwagi na fakt, iż Piotr P. był oficerem obiektowym Wojskowej Akademii Technicznej, gros jego działań było ukierunkowanych na wyłudzenia z kas tej uczelni. WAT podpisała z fundacją oraz spółkami zarządzanymi przez członków grupy Piotra P. setki niekorzystnych umów, ...

Wyznawcom PIS? no a ty czlowieku co wyznajesz?

Panie Kukiz. Po co pchać się do reżimowych Tvp? Są jeszcze! TV Republika i Trwam.

Panie Kukiz. Proszę bronić swojego elektoratu i nie zgadzać się na stawiane warunki debaty. To Komorowski ma zabiegać o Pana elektorat a nie Pan o zadowolenie zachcianek władzy. Proszę nie pozbywać swojego elektoratu niezależności obywatelskiej. Niech "pierwszy obywatel" raczy pola typować się do Was.
Cenzura prewencyjna w Tvp kwitnie i nie dopuszcza do głosu Pospieszalskiego i Kukiza ale daje tubę Lisowi i Kupie Powiatowej.

Costa Rica .... malutki kraj w Ameryce Srodkowej. Panstwo Republika.
Nie posiada z zalozenia zadnej armii, tylko Policjw.

Maja w zwyczaju, ze ich Prezydent wybierany jest tylko na jedna 4 letnia kadencje i KONIEC !!!!

Byl kiedys u nich taki jeden "prezydent", co manipulacjami I klamstwami chcial sobie "zapewnic" wybranie go na druga z rzedu kadencje.

Obywatele go zlapali, przetrzepali mu dupe i wypedzony zostal z kraju, bez prawa powrotu do niego !!

Po tym incydencie, zmieniono natychmniast KOnstytucje w Costa Rica wprowadzajac tam zapis o jednej kadencji pod rzad dla jednago Prezydenta kraju ...... i BASTA !!!! Zapanowal spokoj i jest on do dzisiaj.

To sie nazywa SKUTECZNE dzialanie obywatelskie w interesie obrony wlasnego kraju & jego zasad !!!!

ENDE

Ale o co chodzi z tym "poparciem WSI"? Przecież sam generalissimus Dukaczewskij w 2010 POwiedział, że jak Bronek wygra to otworzy szampana. Więc informacja o popieraniu Bula przez WSI była wprost ze źródła.

Jeszcze w trakcie emisji programu na KubaTVN wysłałem kilka wiadmości na forum. Gdyby ukazało się choć jedno, ale gdzie tam! Cenzura w 100%

Postkomuna sfałszuje wybory!! Prawica polska jest niemrawa!! Nie mamy komu obstawić głównie komisji wyborczych
na polskiej prowincji. Tam w dalszym ciągu jest bardzo aktywna postkomuna,czyli pezetperowcy dzisiaj SLD PO,ZSL,
które nazwało się PSL,by zamazać ludziom oczy.A ilu tam jest byłych uboli,milicjanów.ormowczyków itp. skurczybyków!!
Oni są aktywni we fałszerskiej robocie. Naszych tam musimy szukać ze świczką.Starostami,wójtami są ci z młodszego
pokolenia bolszewików, dość czesto po partyjnej szkole, o nazwie WSNS przy KC PZPR.To są oddani faryzeusze!!Można ich
spotkać w wielu urzędach administracji lokalnej. Tę sprawę znam, jak własne palce!! Oni, jako Waaadza maj wszędzie
wejścia. To są wyrocznie żywota polskiej prowicjonalnej administracji.

Pytanie: Co jest pomiędzy psią kupą z wbitą polską flagą a mową nienawiści wobec Ukrainek?
Odpowiedź: To Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski u Wojewódzkiego!

Duda musi zmiesc Bronkozaura przewaga ok.20% zeby nie dali rady sfalszowac.
Czarzasty zachecal zeby oddawac glosy niewazne i skreslac obu kandydatow - to jest ostatni ratunek dla nich POstawienie krzyzyka drugiego krzyzyka na glosie dla Dudy.
Kluczowa moze byc byc waga glosow niewaznych psujacych procentaz Andrzejowi Dudzie.
W I turze glosow niewaznych bylo ok. 1% przy jedenastu kandydatach.
Jezeli w II turze bedzie ich wiecej niz 1% przy 2 kandydatach bedzie to bardzo POdejrzane dlatego apel:
Pelna mobilizacja wyborcow - kazdy idzie i oddaje glos na Dude oraz Ruch Kontroli Wyborow musi dopilnowac przyszlosci Polski.
Przy duzym procenci glosow niewaznych nawet uniewaznienie i powtorzenie wyborow.

Jeżeli jeszcze ktoś myśli, że żyjemy w kraju demokratycznym i że media są na straży praw obywateli, to się okazuje, że z myśleniem ma poważne problemy.

kowal zawinił, Cygana powiesili.....

żadnej paniki nie widziałem. Oni się z nas śmieją. Zaczynam się bać, że Komorowski przy wsparciu tych plugawych i nieposkromionych mendiów będzie pilnował żyrandola przez następne 5 lat

Było do przewidzenia. Mogą jeszcze zdarzyć gorsze rzeczy do Niedzieli. Raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy. Wpiszcie w Google TW LITWIN...

Komorowski oszalał!
wPolityce.pl "Obłęd Komorowskiego w Opolu. Prezydent całe przemówienie poświęcił Andrzejowi Dudzie. "Nie oddajmy Polski w ręce tego środowiska", link:

http://wpolityce.pl/polityka/244990-obled-komorowskiego-w-opolu-prezydent-cale-przemowienie-poswiecil-andrzejowi-dudzie-nie-oddajmy-polski-w-rece-tego-srodowiska

W USA za taką nagonkę na swojego kontrkandydata, a zwłaszcza to z Lisem zostałby zmieciony z kandydowania na prezydenta.
Jestem pewien, że II tura debaty nie odbędzie się, wytną jakiś numer, wiedzą już, że są znienawidzeni przez polski Naród, "sondaże" nawet te rządowe pokazują już wysoki spadek w dół poparcia komorra, nie mówiąc, że wszyscy założyciele tych "sondażowni" powinni już dawno znależć się w kryminałach.
Pan Dr Andrzej Duda MUSI poruszyć temat WSI gdyby jednek odbyła się II tura debaty, i Pro Civili oraz SKOK Wołomin. To są trzy kluczowe pytania, i Polacy na to czekają, nie może teraz nas zawieść. Na wszystkich portalach jakie przeglądnąłem o to się wszyscy upominają. Dlatego podejrzewam, że II tura się nie odbędzie, przecież te kanalie czytają nasze wpisy, zatrudniają jak Putler armię trolli intternetowych opłacanych z naszych podatków. Co mnie zastanowiło, nawet największe znane trolle wPolityce zmieniły zdanie i też jadą po swoim idolu. Ciekawe ....

Niech idzie z programem do TV Trwam... ...jest okazaja której przegapić Pośpieszalski nie powinien

Moze czas sie zainteresowac jak nadawac na youtube na zywo?

Wierzę w Jana Pospieszalskiego i jemu podobnych coś wymyślą...tylko niech krzykną a lud z wami.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl