niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Panika władzy. Program Pospieszalskiego w TVP zdjęty 5 dni przed wyborami

Dodano: 19.05.2015 [21:15]
Panika władzy. Program Pospieszalskiego w TVP zdjęty 5 dni przed wyborami - niezalezna.pl
foto: youtube.com
Telewizja Publiczna po ataku Tomasza Lisa na rodzinę Andrzeja Dudę... zawiesiła Jana Pospieszalskiego. Za co dokładnie? Nie wiadomo. "Autor programu naruszył zasady współpracy z Telewizją Polską i naruszając zasady rzetelnego dziennikarstwa wykorzystał audycję do ataku na Bronisława Komorowskiego" - oświadczył na antenie TVP w trakcie "Wiadomości" Piotr Kraśko. - Cisza wyborcza ustawowo zaczyna się w sobotę, ale decyzją TVP dla naszego programu zaczyna się ona już w czwartek - mówi portalowi niezalezna.pl Pospieszalski.

Najbliższy program "Bliżej" jak zawsze miał się odbyć w czwartek. Planowane było zaproszenie Pawła Kukiza. Program jednak się nie odbędzie. Widzowie TVP, po tym jak Kraśko odczytał przeprosiny za kłamstwa Tomasza Lisa nt. Kingi Dudy, dowiedzieli się, że w ostatnim tygodniu kampanii, Pospieszalski programu mieć nie będzie. - Wykorzystali okazję, żeby pokazać równowagę, a po wyborach program przywrócą - mówi nam osoba poinformowana w procesie decyzyjnym zarządu TVP.
 
CZYTAJ WIĘCEJ: W głównym wydaniu "Wiadomości" ​TVP przeprosi Andrzeja Dudę za kłamstwa Tomasza Lisa

- Mogę się tylko domyślać co było powodem tej decyzji, być może ma ona związek z napaścią środowiska prorządowego i Gazety Wyborczej na „Bliżej” po tym jak w programie podjęliśmy temat powiązań Bronisława Komorowskiego z WSI. Mówili o tym przed kamerami zaproszeni do studia goście - tłumaczy w rozmowie z niezalezna.pl Pospieszalski. - I jeszcze jedno - gościem czwartkowego programu miał być Paweł Kukiz. To zastanawiające, że program zawieszono właśnie teraz - dodaje.

CZYTAJ WIĘCEJ: Żenujące przedstawienie Kraśki. TVP przeprosiło za skandal w programie Lisa, ale w jaki sposób!

Producent "Bliżej", Paweł Nowacki wspólnie z Pospieszalskim wydali oświadczenie:

Od dwóch dni usiłujemy bezskutecznie skontaktować się z dyrekcją TVPINFO, (osobiście, telefonicznie, mailowo). Przed chwilą otrzymaliśmy lakoniczną informację od Dyrekcji, że program jest w tym tygodniu zawieszony. Nie podano żadnego uzasadnienia. W programie zgodnie z zeszłotygodniowymi uzgodnieniami miał gościć m.in Paweł Kukiz.

Wyrażamy zaniepokojenie taką formą współpracy z naszą redakcją.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

co na to prezydent pragnący zgody wśród Polaków? CO on nie wie co dzieje się w TVP?

Costa Rica .... malutki kraj w Ameryce Srodkowej. Panstwo Republika.
Nie posiada z zalozenia zadnej armii, tylko Policjw.

Maja w zwyczaju, ze ich Prezydent wybierany jest tylko na jedna 4 letnia kadencje i KONIEC !!!!

Byl kiedys u nich taki jeden "prezydent", co manipulacjami I klamstwami chcial sobie "zapewnic" wybranie go na druga z rzedu kadencje.

Obywatele go zlapali, przetrzepali mu dupe i wypedzony zostal z kraju, bez prawa powrotu do niego !!

Po tym incydencie, zmieniono natychmniast KOnstytucje w Costa Rica wprowadzajac tam zapis o jednej kadencji pod rzad dla jednago Prezydenta kraju ...... i BASTA !!!! Zapanowal spokoj i jest on do dzisiaj.

To sie nazywa SKUTECZNE dzialanie obywatelskie w interesie obrony wlasnego kraju & jego zasad !!!!

ENDE

LIS ZAWINIŁ, a POSPIESZALSKIEGO ZAWIESILI,jak powiedział p. Błaszczak.

To są metody gorsze od tych z PRL, za Bieruta.PLATFORMA wprowadza totalitaryzm; dyktatura, cenzura, walka z Kościołem

Zróbcie szybką powtórkę. Nagrajcie i puśccie na YouTube! Wszyscy obejrzą!

SKANDAL Białoruś?!

Niezalezna.pl / wPolityce.pl: Skandal na Woronicza! TVP w tygodniu wyborczym zawiesza program Jana Pospieszalskiego! Od dwóch dni usiłujemy bezskutecznie skontaktować się z dyrekcją TVP INFO, (osobiście, telefonicznie, mailowo). Przed chwilą otrzymaliśmy lakoniczną informację od Dyrekcji, że program jest w tym tygodniu zawieszony. Nie podano żadnego uzasadnienia. W programie zgodnie z zeszłotygodniowymi uzgodnieniami miał gościć m.in Paweł Kukiz. Wyrażamy zaniepokojenie taką formą współpracy z naszą redakcją. / Paweł Nowacki producent, Jan Pospieszalski prowadzący

INFORMACJA BLOGERA "PIERIESTROJKA 007"

Po opublikowaniu 7 notek na blogu www.007.salon24.pl konto zostało zablokowane filtrem, ... i czasowo zawieszone. Niżej tytuły ostatnich notek.

- "Jedwabne? Przyznam się, nie oglądałem debaty Komorowski / Duda"
- YouTube w notce >>> https://www.youtube.com/watch?v=sajQZyiGP7Y

- "Korwin. Kukiz. Duda. Eureka!, ... czyli "efekt krzesła i lasów"
- W notce analiza, dlaczego Komorowski przegrał, a Duda i Kukiz wygrali

- "Trafiłem tu na jakieś dziwne "Wikileaks" o lasach. Co to jest?"
- W notce informacja o planach prywatyzacji lasów państwowych przez PO

- "Komorowski: Ja nie mam żadnego prezesa nad sobą"
- W notce min. analiza słów prezydenta Komorowskiego

- "Komorowski rezygnuje z walki o wyborców Kukiza"
- W notce w min. jak w tytule i screenshoty wyników wyborów Google Trend

Informacja jak odblokować filtr, i uzyskać dostęp do "zakazanych treści PIERIESTROJKA 007"
ZNAJDZIESZ NA >>> www.zonacezara.blogspot.com << PODAJ DALEJ

Jaka Wladza? To sa mafijne kundle!

Zrobili z Polski Białoruś! Kundle komusze.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl