niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 lipca 2016

SZOK! Gmyz dotarł do nagrania i ujawnia: podpalenie przy ambasadzie Rosji mogło być prowokacją służb

Dodano: 17.05.2015 [13:19]
SZOK! Gmyz dotarł do nagrania i ujawnia: podpalenie przy ambasadzie Rosji mogło być prowokacją służb - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat
Jeśli to prawda będzie międzynarodowy skandal o niewyobrażalnym zasięgu. Cezary Gmyz dotarł do treści nagrania (skrzętnie dotychczas skrywanego) rozmowy pomiędzy szefem CBA a ówczesną wicepremier Elżbietą Bieńkowską. Szef CBA rzekomo spekuluje, że głośnie zdarzenie sprzed dwóch lat z podpaleniem budki przy ambasadzie Rosji było prowokacją polskiej policji!

"Czy były szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz kazał podpalić budkę przed ambasadą Rosji? Tak sugeruje szef CBA Paweł Wojtunik w rozmowie z ówczesną wicepremier Elżbieta Bieńkowska" - te dwa zdania pojawiły się na okładce tygodnika "Do Rzeczy", który jutro ukaże się w kioskach.

Skąd ta sensacyjna informacja? Cezary Gmyz dotarł do treści rozmowy pomiędzy Pawłem Wojtunikiem a Elżbietą Bieńkowską.

Z kolei Wojciech Wybranowski na twitterze napisał: "Budkę straz pod Amb Ros podpalil CBS na polecenie Sienkiewicza".

Natomiast Michał Majewski, były dziennikarz "Wprost", który był współautorem pierwszych tekstów o aferze podsłuchowej, przypomniał:A Bronisław Komorowski, dwa dni po tych wydarzeniach, zapytany w Radiu ZET, czy przeprosi władze rosyjskie za burdy pod ambasadą rosyjską w Warszawie, odpowiedział: "Ja też. Oczywiście, że tak. W imieniu państwa polskiego trzeba przeprosić, mając jednocześnie świadomość, że gigantyczne straty wizerunkowe dla Polski już są faktem". Wydarzenie pod ambasadą rosyjską nazwał "absolutnie skandalicznym, którego nie da się niczym usprawiedliwić". - Można za to tylko z głębokim przekonaniem przeprosić - podkreślił.

Przypomnijmy, że podczas Marszu Niepodległości w 2013 roku doszło do incydentu - podpalona została budka strażnika stojąca przed Ambasadą Rosji. Wybuchł wówczas skandal, a Rosja natychmiast wykorzystała okazję do ataków na Polskę, choć - jak portal niezalezna.pl informowało MSW: "właścicielem pomieszczenia wartowniczego przed Ambasadą Federacji Rosyjskiej jest Wydział Ochrony Placówek Dyplomatycznych Komendy Stołecznej Policji".

Od początku jednak wątpliwości budził fakt, że policja i warszawscy urzędnicy zgodzili się na trasę Marszu Niepodległości przebiegającą m.in. tuż obok rosyjskiej ambasady. Pojawiły się sugestie, że niektórym zależało na sprowokowaniu zamieszek. Teraz są one jeszcze poważniejsze.

Kilkanaście dni po 11 listopada rosyjska ambasada opublikowała na stronie internetowej dwa filmy. Na nagraniach widać sceny rozgrywające się przed placówką oraz interwencję policji.
BĘDZIE WRACAĆ DO TEMATU
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: , ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

no to wladimir im poklaze gdzie raki zimuja

To trzeba mocno nagłośnić przed wyborami prezydenckimi. Pokazać, jaką partię reprezentuje prezydent Komorowski. Czy to nie wygląda na sabotaż polityczny i skandal międzynarodowy? Partia Opluwaczy jest do tego zdolna.

Obejrzyj i prześlij dalej (mail/sms).

Samurajo-Miś. www.tnij.org/mxs1
Miś na budowie. www.tnij.org/mxs2
Miś na wsi. www.tnij.org/mxs3
Cyrk u Misia. www.tnij.org/mxs4
A co nato Miś? www.tnij.org/mxs5

Czy to jest Miś na miarę naszych możliwości?

Wypowiedź Cezarego Gmyza:
https://www.youtube.com/watch?v=vsjs-5R2XRA

wszystko możliwe, Komorowski tez pewnie jest sterowany z zewnątrz, mają na niego niezły pakiet haków, o czym pisała Wikileaks

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6764#.VVh82Plm_IU

Byłem wtedy w Marszu w 2013r, kilkadziesiąt metrów od tej bramy, akurat gdy wybuchł pożar. To było o tyle dziwne że młodzi ludzie, którzy tam się zbierali byli wyraźnie podburzani przez kilku prowokatorów a samego podpalenia dokonało dwóch lub trzech osobników, przy biernej postawie pozostałych osób w pobliżu. Większość spokojnych uczestników marszu (sporo osób starszych, rodzin z dziećmi) starało się oddalić od tego miejsca. Podsumowując, nikt tam potem nie aresztował, nie legitymował ludzi w maskach ale ta w/w teoria trzyma się kupy znacznie lepiej niż wydumane podpalenie przez narodowców. BTW, od frontu stało ze 300 gliniarzy w pełnym rynsztunku, od zaplecza ZERO, słownie ŻADNEGO. A wystarczyłby jeden pluton zabezpieczenia. Kto im tak kazał?

Była taka rozmowa i był taki cytat: "Koniak Ararat- on ma w sobie taką miękkość, którą miały wszystkie dobre koniaki w Sowieti." Ale poza tym jest łatwopalny.

Dla mnie szokujący był już wcześniej pokazany na internecie film z 11 listopada (dwa lata temu), gdy jeden z idących w grupie policjantów kucnął przy radiowozie policyjnym, inny powiedział na głos, zapalaj, i za chwilę radiowóz stanął w płomieniach. Włączył się alarm a policja, jak gdyby nigdy nic, pomaszerowała dalej. Policjant podpalający radiowóz policyjny!!! To tylko możliwe w III RP. W jakim celu podpalił? W takim samym, jak ambasadę rosyjską - żeby potem resortowy obóz władzy wraz z resortowymi mediami mógł wmawiać ludziom, że to niby opozycja sieje zamęt a władza wraz z policją (tą samą, co podpala radiowozy i ambasady) buduje niby zgodę i bezpieczeństwo. Dobrze, że żyjemy w czasach, gdy wszystko da się nagrać - niestety szybko takie dowody filmowe są usuwane z sieci.
Polecam każdemu książkę Pana Wojciecha Sumlińskiego o tym, jak wygląda nasza rzeczywistość, której nie widzi zwykły obywatel, ale w której za to świetnie orientują się Ubecy, ruscy szpiedzy, gangsterzy, ludzie, którzy mają na sumieniu jakieś przewinienia i pracują dla Ubeków i Bronisław Komorowski. Dobrze, że są mądrzy dziennikarze śledczy i dzielni ludzie, którzy chcą im pomóc, bo inaczej już dawno mielibyśmy system totalitarny a tak mamy przynajmniej wiedzę na temat tego bagna politycznego i jakąś szansę na obronę.. Drugą książkę, gdy ponownie ukaże się w sprzedaży, kupuję, żeby pożyczać najbliższym sąsiadom i znajomym - niech czytają, bo lepiej się otaczać ludźmi mądrymi.

Przyłącz się do obywatelskiej inicjatywy i wyślij do wszystkich znajomych sms / mail o treści:
www.tnij.org/wsi1 oglądnij do końca i prześlij dalej!

Ważne żeby wysyłać informacje do ludzi o różnych poglądach.
W tej obywatelskiej inicjatywie nie chodzi o przekonywanie przekonanych!
Celem jest przyłączenie do akcji przekonanych i dotarcie z nią do wszystkich.
Tą obywatelską akcję po wysłaniu sms/mail można promować również na wszystkich forach, czatach i komunikatorach!

Wielu z nas przejmuje się stanem państwa, jednak kończy się to głównie na frustracji. Możemy teraz zrobić coś więcej.

Pełny, nie skrócony link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg

Buda Ruska POdpalona

Jak to Kawaler Orła Białego 11.XI świętował...

A.Michnik wróg wszystkiego co polskie w bardzo osobliwy sposób obchodził Święto 11 listopada;
zorganizował spęd homoseksualistów , ćpunów, lewaków i stalinowców wskazując Polakom jak to ich kraj ma wyglądać :
nie może być mowy o pochodach patriotycznej części społeczeństwa (faszystów) z flagami narodowymi ,ale za to mają być spędy organizowane przez Wyborczą - antypolską gazetę.
Rzygowisko dyspozycyjnych mediów działających jako tuba propagandowa obozu porządku okrągłego stołu i służb specjalnych kierowanych przez ludzi byłej WSI, a więc sowieckich agentur z tego święta robią żenującą antypolską manifestację godzinami relacjonując o polskich faszystach ukrywających się pod biało czerwonymi sztandarami.
Według Michnika wczoraj jeszcze polski patriotyzm to rasizm, dziś już to nie wystarczy : Polak z polskim sztandarem na ulicy to faszysta...
11 listopada dyspozycyjne media godzinami kretynizowały burków Michnika
odmieniając tysiące razy słowo faszyzm we wszystkich przypadkach - to był ich sposób na obchodzenie tego Święta.
Tusk, jego Platforma Oprychów i prezydent Komorowski,który jakże skutecznie bronił ludzi sowieckich służb specjalnych WSI wydali walkę patriotycznej części społeczeństwa, posługując się metodami z minionej wydawałoby się epoki.
Trzeba było 25 lat demokracji, by macherzy politycznej Targowicy otwarcie mówili społeczeństwu, że Polak z flagą narodową w dniu 11 listopada to faszysta....

A to wszystko po to by walczyc z opozycja parlamentarna w Polsce - powinni wypieprzyc Polske z NATO i z UE za bandyckio-bolszewickie metody dzialania i nie przestrzeganie praw demokracji .I to sa wlasnie rzady PO-PSL .

Policja tylko wykonywała rozkaz podpalania. PSL też nic nie miało za bardzo do powiedzenia, tak samo jak SLD. Ma mniejszość To tylko sprawka PO i jej warszawskich urzędników. Powtarzam o zjednoczenie i obalenie tych Ludzików z PO i jej antypolskiego prezydenta, przez 8 lat łajzy nic nie zrobili. Tylko poduszczali ludzi i straszyli. Jeszcze też zwracam się z poparciem dla Andrzeja Dudy województwa Dolnośląskiego, Opolskiego, Zachodniopomorskiego, Lubuskiego , Wielkopolskiego. Apel do rolników, działkowców, pracowników, OSP, młodzieży a szeroką akcję propagandową w tych województwach na rzecz poparcia Andrzeja Dudy, ten rząd PO was porostu wydoił. Tutaj piszą też trole Bronkowe nie zawracać n a nich uwagi. Uwaga to KLOC słuchając Ewy Kopacz wydał rozkaz strzelania do górników. Metoda się nie zmieniła i mimo zmiany ministra Sienkiewicza. Na pewno ani PSL, ani SLD, ani PIS, ani Paweł Kukiż nie wydali by takiego rozkazu. Tylko ludzie ograniczeni umysłowo jak PO strzelają do Swoich.

Człowieku PSL tkwi w tym po czubek głowy!!! To partia równie antypolska i prorosyjska co PO, zapomniałeś już cuda nad urnami w listopadzie 2014? 'cudowną' umowę gazową z Rosją? praca PSL z PO ręka w rękę nad fałszem smoleńskim? SLD które stawia na Rosję, WSI i jest jawnie antypatriotyczne i antypolskie dotrzymuje im raźnie kroku!! Więc nie ściemniaj ok? A kim jest Kukiz to się dopiero okaże..

trzeba dzwonic i esemesowac do rodziny i znajomych by zaglosowali na Dude,
potrzebna mobilizacja aktywna,
jak ktos mieszka blisko to mozna pojsc i poprosic o pojcie do wyborow i zaglosowanie na Dude,

Czy to nie jest wrzutka przed drugą turą

Raczej nie! Gmyz jest osobą wiarygodną!

PANIE BRONISŁAWIE, PAN SIĘ WYCOFA...

A dlaczego ma być skandal? Sienkiewicz się wyprze i już.

wszystko możliwe, Komorowski tez pewnie jest sterowany z zewnątrz, mają na niego niezły pakiet haków, o czym pisała Wikileaks

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6764#.VVh82Plm_IU

To jest PO prostu władza antypolska, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to albo jest niedoinformowany, albo totalny debil. Debili będzie ciężko przekonać, ale niedoinformowanych trzeba doinformować. Dlatego od ponad dwóch miesięcy prowadzę akcję informacyjną, proszę wszystkich o przyłączenie się do niej.

Na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF wspomagające kampanie wyborczą Andrzeja Dudy i PiS-u Jarosława Kaczyńskiego. Proszę o polecanie znajomym tego linku, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej zakończymy niszczenie Polski. Link pod spodem;
http://naszeblogi.pl/54142-matrix-%E2%80%94-przebudzanie
Uwaga ważne!!! Dwie ostatnie ulotki także z dołączonym ostrzeżeniem o długopisach ze znikającym tuszem.

<><><>
Prowokacja polskiej policji jest rzeczywiście bardzo prawdopodobna. Wystarczy tylko przeanalizować zadymy jakie miały niejsce na marszach z okazji Święta Niepodległości...W innych marszach o zbliżonej licznie uczestników, choćby w tym w obronie TV Trwam uczestniczyli ci sami Polacy i nigdy nie dochodziło do awantur...

Przypatrzyłam sie też konferencjom prasowym rzecznika komendy głównej policji - łgał jak z nut...i to nie tylko w sprawach związanych z pochodami. Niestety polska policja w stosunku do obywateli działa opresyjnie, łatwo też daje się formować pod różnymi naciskami politycznymi.

Niewyjaśnione do końca zabójstwo komendanta głównego, gen.Papały ciągle kładzie się złowrogim cieniem na instytucję powolaną do pilnowania porządku, praworzadności i bezpieczeństwa obywateli.

Od początku wszyscy się domyślali. Dobrze, że jest dowód.

Mam nadzieję, że dzisiaj Duda spyta czy bul o tym wie. Prezydent powinien wiedzieć o wszystkim co dzieje się w jego państwie !!! Jeżeli nie wie to... baj,baj!

WSIowa władza Platformy "Obywatelskiej" nic innego nie robi, tylko GRABI, KRADNIE i ORGANIZUJE PROWOKACJE PRZECIWKO OPOZYCJI, a na tych, którzy jej przeszkadzają, nasyła SERYJNEGO SAMOBÓJCĘ. WSIoki z Pro Civili Komorowskiego i innych mniejszych band, OKRADŁY POLSKĘ, a teraz ją LIKWIDUJĄ. Najchętniej zrobiliby to łapami szwabów i kacapów.
Po Święcie Niepodległości, podpalacz Komorowski przepraszał ruskich wyłącznie we własnym imieniu i za siebie.

Jeżeli to okaże się prawdą to cały ten rząd razem z prezydentem Komorowskim należy jak najszybciej wymienić . Tu nie ma że boli . Prowokacja w wykonaniu Sienkiewicza i CBS musi być wyjaśniona i ukarana .

Dokładnie tak samo Rosja sprowokowała Majdan na Ukrainie by następnie wywołać wojnę. Tu też jest sporo takich prowokatorów co chcieli by Majdanu bo sądy podobno są skorumpowane i nikogo za nic się nie ukara.

Dla mnie było to oczywiste już dwa lata temu: http://naszeblogi.pl/42454-montaz-dellarte-czyli-zmowa-po-rno-11-listopada-2013.
A tak w ogóle, to wystarczy przecież działać w myśl oceny Dyzmy przez Żorża Ponimirskiego, by wiedzieć, co to za banda, cała ta Platforma O.: "Jak to skąd?! Przecież dość spojrzeć na pana!"

Cały czas twierdzę, że to PO-PSL i SLD wywołają wojnę z Rosją jeżeli NATYCHMIAST, 24.05.2015 nie zostaną odsunięci z rządzenia Polską.
Komorowski nie na darmo nazywany jest komoruski, to agent rosyjski podstawiony przez Putina aby doszło do wojny, więc tchórze, którzy boją się wojny niech zagłosują aby komoruski wrócił do swojej Ruskiej Budy.
Teraz tylko Pan Dr Andrzej Duda może jeszcze wszystko w Polsce z pomocą Solidarności i opozycji zmienić, nikt inny.
Kto chce pokój będzie miał wojnę przy obecnych okupantach Polski zwanych "rządem".
To skandal kto rządzi Polską, hańba dla całego Narodu Polskiego!
Ten antypolski nie-rząd MUSI zostać zdymisjonowany i to natychmiast !!! Chyba, że chcecie mieć w Polsce drugą Ukrainę to głosujcie na komoruska ...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl