Wideo pt. „Pszczółki i Kubuś Puchatek” opublikowano 12 kwietnia. Miał to być występ dzieci, kończących jeden z etapów w szkole tańca. Nagranie zaczyna się od pojawienia się Kubusia, słychać dziecięcą piosenkę. Następnie na scenę wychodzą dziewczyny w krótkich spódnicach i wysokich kozakach. Ruchy, wykonywane przez dzieci w tańcu, mogłyby zawstydzić niejednego dorosłego. Pod koniec dziewczyny zrzucają z siebie nawet te krótkie spódnice.

fot.: print screen youtube.com vitamen72
W ciągu doby nagranie obejrzano prawie 340 tys. razy. W rosyjskojęzycznym internecie pojawiło się natychmiast wiele krytycznych komentarzy. „Wygląda bardziej jak zawody wśród klubów striptizu” - napisał użytkownik Pavel Shyshkin.

fot.: print screen youtube.com vitamen72
Rosyjscy dziennikarze skontaktowali się z szkołą „Kredo”. Jej przedstawiciele tłumaczyli, że „większość dziewczyn na wideo ma 18 lat, lecz te kilka, które miały 16-17 lat” tańczyły za zgodą rodziców. W zapewnienia na temat wieku tańczących trudno jednak uwierzyć... Na nagraniu widać, że dziewczyny nie mają nawet tych 16 lat.

fot.: print screen youtube.com vitamen72
Ostatecznie kierownictwo szkoły zgodziło się zawiesić nauczanie tego tańca erotycznego. Nie wiadomo jeszcze, czy spotkają szkołę inne kary administracyjne.