niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

TYLKO U NAS! Kopacz członkiem SKOK. Rezygnację złożyła miesiąc temu

Dodano: 20.03.2015 [18:32]
TYLKO U NAS! Kopacz członkiem SKOK. Rezygnację złożyła miesiąc temu - niezalezna.pl
foto: flickr.com/photos/kancelariapremiera
Premier Ewa Kopacz od 2007 r. jest członkiem spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej. Rezygnację złożyła w lutym, a więc kilka tygodni przed skargą jaką do niej, na SKOK, wysłała KNF - ustalił portal niezalezna.pl. W środę marszałek Sikorski złożył wniosek o kontrolę posłów, którzy wzięli pożyczkę w SKOK, a tak się składa, że również Kopacz w 2009 r., jako minister zdrowia miała kredyt w SKOK, na kwotę 22 tys. złotych. 

- Sytuacja jest bardzo poważna. Uważam, że tę sytuację należy wyjaśnić - mówiła Ewa Kopacz 10 marca br., tydzień po liście ws. SKOK jaki wysłała do niej Komisja Nadzoru Finansowego. Premier nie przyznała się jednak, że sama od lat była członkiem spółdzielczej kasy. Do SKOK Stefczyka Kopacz przystąpiła w 2007 r., formalnie wciąż jest członkiem kasy. Mimo że miesiąc temu (przed wybuchem afery przedwyborczej) złożyła rezygnację, w życie wejdzie ona dopiero w maju.

Jak wynika z oświadczenia majątkowego Ewy Kopacz za rok 2010, gdy pełniła funkcję ministra zdrowia w rządzie Donalda Tuska - 27 marca 2009 r. Kopacz zaciągnęła w SKOK kredyt ​"na urządzenie mieszkania" na kwotę 22 tys. złotych.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Judaszyca co na metr przekopywała. Ile można robić z buzi wycieraczkę?

Chciałam zadać pytanie, o jaki SKOK chodzi w tym artykule, bo to jest bardzo istotne?

POdla Klamczucha ma tyle kredytow,jaki kredyt moze dostac zwykly obywatel?????

Kopacz, ty sie do lustra popacz!

Posiadając dobrze płatne stanowiska na państwowej posadzie,
można podreperować wygląd własnego obejścia.

Mnie interesuje co dany urzędnik robi pożytecznego dla ludzi.
A PANI PREMIER ROBI TYLKO DOBRE WRAŻENIE.

Robi sie coraz zabawniej! ten z PO ktory wymyslil "afere SKOK-owa" zrobil swoim kompanom niesamowity prezent! Jak to ciasto z ostatniego skeczu o polskim premierze ,krolu Europy jednego z kabaretow!
A tak swoja droga to Kopaczka wybrala SKOK-Stefczyka pewnie dlatego,ze miala do niego zaufanie bo mogla przeciez polesc do Wolomina!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl