niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 lipca 2016

​Pierwsze usterki w metrze

Dodano: 08.03.2015 [18:52]
​Pierwsze usterki w metrze - niezalezna.pl
foto: Osmar Valdebenito \ https://creativecommons.org/ licenses/by-sa/2.0/
Kilka godzin po uruchomieniu II linii metra doszło do pierwszych awarii. Zepsuły się schody ruchome na trzech stacjach: Rondo ONZ, Nowy Świat - Uniwersytet i Centrum Nauki Kopernik – informuje TVN.
 
Jedne z dwóch schodów ruchomych przy peronie stacji Rondo ONZ nie działają – poinformował jeden z reporterów tvnwarszawa.pl. Ale to nie jedyne miejsca, w których zdarzyły się usterki. - Do awarii schodów doszło także na stacjach Nowy Świat - Uniwersytet i Centrum Nauki Kopernik - przyznała Anna Bartoń, rzeczniczka Metra Warszawskiego. - Na wymienionych stacjach nie działa po jednym biegu schodów. Przyczyną awarii na jednej ze stacji jest wyłamany grzebień. Na innej spadła poręcz - dodała.
 
Naprawą firma serwisowa zajmie się dopiero w poniedziałek. „Dla pasażerów, którzy od rana przychodzą obejrzeć nowe stacje, oznacza to niedogodności. W porannym szczycie ich skutki mogą być poważniejsze” – pisze tvnwarszawa.pl.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Schody sie wcale nie popsuly bo one chodzily tylko tak na niby na otwarcie potem bufetowa kazala wylaczyc, zeby zaoszczedzic prad w bateriach.

Czy ktoś jeszcze pamięta ? Na Euro 2012 pani HGW obiecywała 2 nowe mosty 2 linie metra nowy Dworzec Centralny PKP. "Koń jaki jest każdy widzi............"

Schody to drobnostka, naprawi się. Metro ładne. Jeździ szybko. Z ONZ do Świętokrzyskiej minuta, ze Świętokrzyskiej na Centrum Kopernika 40 sek. Pod Wisłą trochę dłużej, ale w porównaniu do czegokolwiek innego - błyskawica. 7 przystanków : MAŁO. Jedyne co zaskakuje - jest GŁOŚNO. Pociągi Simensa, jak na M1, a w czasie przejazdu słychać jak koła trą o szyny. Na tyle głośno, że nie słychać zapowiedzi przez głośniki w czasie jazdy. Rzadko jeżdżę metrem, ale w M1 wydaje mi się znacznie ciszej. Te poprzednie w M1, chyba rosyjskie, wagoniki miały od czasu do czasu problemy z wybiciem, i aby nie wprowadzały drgań musiały być przetaczane. A tu są nowe, a hałasują jak tamte po wybiciu.

A co będzie jak będzie "usterka" tej dziury pod Wisłą i to się zawali ? Ci co to budowali już opuścili Polskę. I szukaj wiatru w polu :-)

komuna budowała z GWna i piasku. Bufetowa potrafi tylko POżerać "żymne i goronce zakonski"

Krytyka konstruktywna - TAK !
Krytyka dla krytyki - nie ma sensu !
Firmy, które zbudowały i oddały do eksploatacji metro zatrudniają pracowników, którzy powinni dokładnie z wymaganiami technicznymi i bezpieczeństwa podróżujących, wykonać zlecone prace inwestycyjne.
Być może pracownicy którzy wykonywali zlecone prace, zadanie - II linia metra, po prostu wykonali pracę źle a odbiór techniczny inwestycji był nie dokładny.
Usterki, awarie były, są i będą, a najgorsze są fuszerki pracowników, którzy lekceważą powierzone zadania.
Nie mieszajmy polityki do zadania, inwestycji "II linia metra" - bo to nie ma sensu.
Pozdrawiam.

ps.
Nawet prom kosmiczny Columbia uległa katastrofie na skutek błędów wykonawcy poszycia kadłuba - zgięło tragicznie 7 członków załogi.

Kpina z ludzi! Co oni sobie mysla?! Gdy prezydentem Warszawy był sp. prof. Lech Kaczyński żadne schody w 2-giej linii metra się nie POpsuły!

Już ja bym nie wlazł do tej kolejki co jeździ w norze pod Wisłą. Przy polskim burdelu takie ryzyko to nie dla mnie...

to nic takiego -zobaczycie co to bedzie jak opary sie nazbieraja ,to seim mowi jak pppppnie to po robocie , wentelacja nie dziala tak jak powinna .BEDZIE SIE DZIALO HGW-zwali na terorystow ISIS

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl