niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
23 czerwca 2017

​Pierwsze usterki w metrze

Dodano: 08.03.2015 [18:52]
​Pierwsze usterki w metrze - niezalezna.pl
foto: Osmar Valdebenito \ https://creativecommons.org/ licenses/by-sa/2.0/
Kilka godzin po uruchomieniu II linii metra doszło do pierwszych awarii. Zepsuły się schody ruchome na trzech stacjach: Rondo ONZ, Nowy Świat - Uniwersytet i Centrum Nauki Kopernik – informuje TVN.
 
Jedne z dwóch schodów ruchomych przy peronie stacji Rondo ONZ nie działają – poinformował jeden z reporterów tvnwarszawa.pl. Ale to nie jedyne miejsca, w których zdarzyły się usterki. - Do awarii schodów doszło także na stacjach Nowy Świat - Uniwersytet i Centrum Nauki Kopernik - przyznała Anna Bartoń, rzeczniczka Metra Warszawskiego. - Na wymienionych stacjach nie działa po jednym biegu schodów. Przyczyną awarii na jednej ze stacji jest wyłamany grzebień. Na innej spadła poręcz - dodała.
 
Naprawą firma serwisowa zajmie się dopiero w poniedziałek. „Dla pasażerów, którzy od rana przychodzą obejrzeć nowe stacje, oznacza to niedogodności. W porannym szczycie ich skutki mogą być poważniejsze” – pisze tvnwarszawa.pl.
 
Autor: Źródło:
Opinie użytkowników
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl