Trzeba głosować

Zastraszanie Doroty Stańczyk, członkini Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach, która odważnie ujawniła zniknięcie 130 tys. ważnych głosów, a zwłaszcza to, że policja nie jest w stanie i nigdy nie wykryje sprawców tych karalnych czynów, świadczy o dwóch sprawach.

Po pierwsze – cały aparat III RP został skierowany do zapewniania bezpieczeństwa fałszerzom. Po drugie – już teraz władze się spodziewają, że będą musiały masowo fałszować najbliższe wybory, i to dlatego starają się zastraszyć każdego, kto ośmielił się ujawnić jakiekolwiek nadużycia. Nie znaczy to jednak, że nie mamy brać udziału w głosowaniach. Wręcz przeciwnie, właśnie głosując, zmuszamy władzę do zwiększenia skali fałszerstw, co uczyni jej kolejną emanację jeszcze większymi uzurpatorami. Naszym zadaniem jest sprawdzenie, jakie były prawdziwe wyniki wyborów. Gdybyśmy tego nie uczynili i gdyby przeciwnicy elit III RP nie poszli głosować, to władze nie musiałyby wyborów fałszować, a co za tym idzie, miałyby faktyczną legitymację do dalszego rozkradania, czy jak kto woli – wygaszania Polski.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Prezent dla starych esbeków

Zewsząd dobywa się rechot z wysokości salonów, że nic tak nie napędza „Klerowi” widzów jak jego krytyka. To, że Smarzowski sobie zarobi dodatkowe srebrniki, nie jest takim problemem jak to, że przekroczył kolejne granice przyzwoitości, przedstawiając duchowieństwo tak karykaturalnie, jak robili to z wrogami nazistowskimi i sowieckimi reżyserzy obu totalitarnych państw.

Ciekawe, że obraz Polski i Kościoła w „Klerze” łączy pedofilię z Solidarnością, a o funkcjonariuszach SB nie ma ani jednego złego słowa. Siedząc w warszawskim kinie, wśród dość podstarzałej widowni, trudno było oprzeć się wrażeniu, że na sali siedzą ludzie, którzy 30 lat temu marzyli o nakręceniu takiej propagandy, ale im władze nie pozwalały. „Kler” jest jak prezent dla starych esbeków, bo skoro odebrano im emerytury, to na pocieszenie mają propagandę lepszą niż za najlepszych lat PRL.

 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl