niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Komorowski opowiada jak chciał zabić milicjanta. Przeciwko był Antoni Macierewicz

Dodano: 24.02.2015 [23:00]
Komorowski opowiada jak chciał zabić milicjanta. Przeciwko był Antoni Macierewicz - niezalezna.pl
foto: facebook.com/KomorowskiBronislaw/photos
Książka Bronisława Komorowskiego „Zwykły polski los”, ukazać ma się w księgarniach 4 marca i jest to data, na którą jego sztab wyborczy czeka z przerażeniem. Niedawno wyszło na jaw, że chwali się w niej tym, jak w wybuchu wściekłości nasłał na opozycjonistów milicję. Jak dowiedział się portal niezalezna.pl, kolejnym kompromitującym dla kandydata PO fragmentem może być relacja z szykowanego przez Komorowskiego... zamachu na milicjanta.

Komorowski w swojej książce wychodzi na nieobliczalnego, kierującego się emocjami polityka. Człowieka, który nie tylko jest w stanie wpaść na pomysł zamordowania drugiego człowieka, ale bez zażenowania opowiada o tym, przyznając, że nie zajmowało go za PRL „intelektualne zwalczanie systemu”. Na kartach swojej książki (wywiadu-rzeki udzielił swojemu koledze Janowi Skórzyńskiemu) opowiada, jak z kolegami wpadli na pomysł zabicia przypadkowego milicjanta.

Rzecz się działa w grudniu 1972 roku. – Miałem wykonać zamach, zostawić na miejscu kartkę z informacją, że to jest odwet za zamordowanie robotników podczas rewolucji grudniowej, a potem porzucić broń w wybranym grobowcu na cmentarzu ewangelickim i opłotkami uciec na Koło – relacjonuje Bronisław Komorowski. Broń od jakiegoś złodzieja kupił kolega, z kolei od realizacji zamierzenia uratowała ich matka jednego z kolegów. Komorowski nazywa ją „Aniołem Stróżem”. Jak relacjonuje polityk PO, matka kolegi znalazła rewolwer, wezwała telefonicznie męża, a ten młotkiem rozłupał broń na kawałki i utopił w gliniankach w parku Moczydło.

Co ciekawe, Bronisław Komorowski przyznaje, że już wtedy Antoni Macierewicz uznał go za nieodpowiedzialnego człowieka. – Pamiętam moje zdziwienie, gdy wcześniej, w reakcji na mój dumny meldunek o kupieniu pistoletu, Antoni, nasz Che Guevara, zerwał z nami kontakt – wspomina Komorowski.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To prosty człowiek.....

Zgłaszam iż Bronisław Komorowski usiłował dokonać zabójstwa. Przypominam prokuraturze przepisy. Obowiązkiem prokuratury jest przeprowadzić śledztwo.
Art. 13
§ 1. Odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem bezpośrednio zmierza do jego dokonania, które jednak nie następuje.

§ 2. Usiłowanie zachodzi także wtedy, gdy sprawca nie uświadamia sobie, że dokonanie jest niemożliwe ze względu na brak przedmiotu nadającego się do popełnienia na nim czynu zabronionego lub ze względu na użycie środka nie nadającego się do popełnienia czynu zabronionego.

Nie ma mowy o przedawnieniu.

zabiłby pewnie zwykłego "krawężnika", męża, ojca dwójki dzieci. bohater

cała wiocha Bronka kocha - wysyłajmy smsy do znajomych i na losowe numery

Niezrównoważony, potencjalny zabójca naszym prezydentem.

teraz chyba nikt nie ma watpliwosci,kto zatrudnia I oplaca seryjnego samobujce,RedBul glupszy niz konstrukcja cepa,za to bardzo niebezpieczna kreatura,a jego przelozeni jeszcze ohydniejsi,wystarczy powiediec jemu jakich ma kolegow I powiedziec kim jest,okrutny antypolski osobnik

hahahaha

on jest po prostu pier...ty !!!

hahaha

Czy teraz lemingi uwierzą że ten buc Komoruski mógł brać udział w prawdopodobnym spisku i doprowadzić do katastrofy smoleńskiej. Taki typ dla utrzymania władzy, utopi własnych rodziców.

Pytanie kto ta książkę kupi? jak połowa elektoratu PO to ludzie po podstawówce,tak ujawniła wymiotna?.
A tych co ja znam to sie chwalą że przeczytali jedną książkę.

Boooze,sami sobie pisza zyciorysy a jaki kon jest kazdy widzi.

Zdumiewające, porażające. Niesiołowski ze swoim zamachem na sklepową kasjerkę to pikuś.

Antek poznał się na agencie który podpuszczał... Komoruski szukał Brunona K

Mentalność podobna do innego prowokatora, niejakiego Bolka, który w latach 70-tych w WZZ-cie proponował podpalenie komisariatu MO butelkami z benzyną. Albo debil, albo prowokator. W obu przypadkach wniosek jest jeden. Taki człowiek, prezentujący taki stan umysłu, nie powinien zbliżać się do poważnych spraw publicznych na odległość 1 metra.

Szanowny woj, rozumiem, że tylko przez niedopatrzenie spowodowane późną porą, odległość z 1 km zmalała do 1 metra...
W takim przypadku przepraszam...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl