niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

​Wielki Wyjazd na Węgry odwołany

Dodano: 23.02.2015 [17:47]
​Wielki Wyjazd na Węgry odwołany - niezalezna.pl
foto: klubygp.pl
Prezes Klubów „Gazety Polskiej” Ryszard Kapuściński poinformował o odwołaniu IV Wielkiego Wyjazdu na Węgry.

„Z przykrością informuję, że IV Wielki Wyjazd na Węgry organizowany przez Kluby „Gazety Polskiej” został odwołany” - czytamy w oświadczeniu Kapuścińskiego.

Najważniejszym powodem podjęcia takiej decyzji było nasze przeświadczenie, że wyjazd do Budapesztu na Święto Narodowe Węgrów będzie wykorzystany do ataków na Kluby „Gazety Polskiej” i na całe środowisko Strefy Wolnego Słowa. Wykorzystają ten fakt przede wszystkim ci wszyscy, którzy do tej pory wiernie służyli Władimirowi Putinowi i w każdy możliwy sposób tępili słowa prawdy jakie padały z naszej strony na temat polityki Rosji wobec Polski i innych krajów. Nasz wyjazd na Węgry zostałby przedstawiony jako proputinowska akcja i utożsamienie się z polityką Kremla - stwierdza szef Klubów „GP”.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Skoro Wegrzy swietuja razem z Putinem najazd CCCP w 1956 na swoj kraj to miejsca dla patriotow tam nie ma Dobrze ze GP sie wycofala

Tutaj przeproszę Węgrów, za nasze wtrącane trzy grosze do ich polityki. Mają prawo postępować tak, jak uważają za korzystne dla swojego państwa i narodu. Ich narodowy charakter wpisany jest w twórczość genialnego kompozytora i pianisty, Ferenca Liszta. Energia i godność to ich przyrodzone przymioty.
Liszt - Polonaise No. 1 [Cziffra]
https://www.youtube.com/watch?v=vjnIM2tko24
Liszt - Mephisto Waltz No. 1, S. 514 [André Laplante]
https://www.youtube.com/watch?v=KJbg9V2KnD8

Dobrej Nocy.

Rozumiem powody odwołania wyjazdu, reżimowe media i PO przeprowadziły by zmasowany atak na środowiska prawicowe jednak musimy pamiętać że te wyjazdy nie były dla tego czy innego polityka tylko dla Narodu Węgierskiego. A to że musimy tańczyć tak jak nam zagra PO i jej media świadczy tylko o tym jak wiele jeszcze mamy do zrobienia by być naprawdę niezależni.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl