niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

Pierwszy taki sondaż! Duda wygrywa z Komorowskim w pierwszej turze

Dodano: 23.02.2015 [14:32]
Pierwszy taki sondaż! Duda wygrywa z Komorowskim w pierwszej turze - niezalezna.pl
foto: screen antykomor.pl
Strach w sztabie wyborczym Bronisława Komorowskiego. Prezydent w ekspresowym tempie traci poparcie, a im bliżej 10 maja, czyli dnia wyborów, tym pewniejsze jest, że będzie II tura. Według sondażu, przygotowanego przez znanego krytyka Bronisława Komorowskiego - antykomor.pl - wygraną w I turze zdobędzie Andrzej Duda. 

To sensacyjne wyniki, bo dotychczasowe badania opinii społecznej, wskazywały na przewagę Bronisława Komorowskiego. Wprawdzie z każdym tygodniem malejącą, ale pozycję lidera utrzymywał.

Sondaż antykomor.pl przeprowadził w dniach 16-20 lutego 2015 roku. "Metodą telefoniczną na próbie 2603 pełnoletnich mieszkańców Polski. Łącznie wykonaliśmy 3292 połączenia telefoniczne (wyłącznie sieci komórkowe) z czego 689 nie zostało uwzględnionych (nieprawidłowy numer, poczta głosowa, osoba niepełnoletnia), czas trwania wszystkich rozmów to 51 godzin, 15 minut i 46 sekund" - czytamy.

Jak pisze bloger: Respondenci odpowiadali na pytania (oprócz zgody na udział w badaniu):
– Pana/Pani wiek;
– Ilu mieszkańców liczy sobie miasto/miejscowość w której Pan/Pani mieszka;
Na którego ze znanych Panu/Pani kandydatów odda głos w wyborach prezydenckich;


Sondaż blogera wygrał Andrzej Duda, kandydat PiS-u na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, który wyprzedził Bronisława Komorowskiego aż o siedem punktów procentowych.screen antykomor.pl
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Sondaz raczej sfałszowany bo Duda ma więcej przynajmniej o 10 % a Komorowski jak ma 14 % to juz wynik rewelacyjny ,a podejrzewam ze Korwin ma więcej niz Komorowski .To cały czas do wyborów próba fałszowania wyników a tym samym opinii publicznej.

bronek. Bądź honorowy i uznaj przewagę pana Andrzeja Dudy. Jeśli nie uznasz o odpowiednim czasie, to przegrasz z kretesem.

Artykuł ciekawy, ale tytuł całkiem głupi! Cieszy mnie wzrost poparcia dla pana Dudy, ale przecież jakim cudem mając poparcie 41% może wygrać w pierwszej turze??! Czy nie znacie ordynacji wyborczej? Żeby tak się stało jak piszecie, Andrzej Duda musiałby zdobyć ponad 50% głosów, a na to na razie się nie zanosi.

Wydaje mi się co najmniej nieeleganckim zachowanie autorów, którzy celowo wykorzystali niefortunne zdjęcia Komorowskiego, Palikota i Grodzkiej. Mimo, iż tych polityków nie cenię, a mój szacunek jest do nich znikomy, to uważam, że redaktorzy zachowali się mało profesjonalnie. Ponadto konsekwencja wymaga, że albo robimy coś na poważnie i wstawiamy "normalne" zdjęcia kandydatów, które korzystnie ukazują ich wizerunek albo robimy coś z jajem i wstawiamy bekowe zdjęcia wszystkich.

Tęczowa Bolszewia , klon żydokomuny od 1945 robi głosowania ,wybory , sondaże. i inne hece . Komoruski może spać spokojnie tak jak wszelka swołocz czerwona, Obecny klon jest mocniejszy od poprzedniego!
Tylko safari na czerwonych załatwia sprawę !

Wygra tak jak PIS wygral w ostatnich wyborach. Nic nie zrobiliscie w spawie falszerstw wyborczych to bedziecie kwiczec jeszcze raz!

Takich sondaży trzeba robić więcej i co tydzień. Powinny być rozszerzone choćby o losowo wybranych przechodniów (w różnych miejscowościach oczywiście). Chętnie przyłączyłbym się do takiej masowej akcji. Jestem w stanie wykosztować się 50 zł. miesięcznie, a także wyjść do ludzi na ulicę i poświęcić kilka godzin w tygodniu.
Jednakże w sondażu brakuje czegoś. Lista kandydatów się zwiększa, a brakuje "żaden kandydat mi nie odpowiada" i "nie zamierzam brać udziału w tej farsie". I powinna być możliwość oddania głosu na te dwie odpowiedzi.
Zachęcam innych do wzięcia udziału w tym projekcie.

P.S. A teraz przechodzę na stronę AntyKomor.pl, aby poszukać kontaktu z kimś, kto już to robi, zaproponować swoje chęci i możliwości.

Jest wiele sposobow walki o wolnosc, prawde...
jedni strajkuja, inni nie glosuja, jeszcze inni blokuja, morduja itp.
Jesli nie odnajdujesz sie w jednej z tych rol a chcesz bo i mozesz to zrobic
OPOWIADAJ O TYCH WSZYSTKICH NIEPRAWIDLOWOSCIACH WSROD SWOJEGO GRONA -TO DZIALA
JA PRZEKONALEM I OTWORZYLEM OCZY WIELU ZNAJOMYM...SA JUZ PO NASZEJ STRONIE...BEZ WYCHODZENIA NA ULICE CHOC TYLE.

viki najtrudniej przekonać młodych do 25 roku życia ,tak mi syn powiedział, że na kumpli to brak słów

LAJK za tą wypowiedź, bowiem dokładnie tak to działa, gdyż w dobie zależności (zależne media) nie mamy innego wyjścia jak INFORMACJA wolna od zakłamania (narzucanego medialnie) pokażmy że NIE jesteśmy baranami i przekazujmy sobie PRAWDĘ, uświadamiajmy się nawzajem i integrujmy ze sobą, bo mamy wspólnego wroga informacji zakłamanych, tuszowanych, przekręcanych i kasowanych wedle zależności od władz które nam szkodzą.

Aby to była prawda i oderwali od koryt te sprzedajne swinie które zniszczyly już Polske .
Polska dla Polakow reszta won.

http://detektywprawdy.pl/wp-content/uploads/2015/02/teczka-komorowskiego.jpg
http://forum.interia.pl/kim-jest-bronislaw-litwin-komorowski-tematy,dId,1098876

Wygra Polak Andrzej Duda !

Kopa komoruskiej mendzie !

Płakać będzie ruska buda !

Polska znowu Polską będzie !

rezim zrobi wszystko aby nie stracic wladzy ,beda klamstwa ,falszerstwa a nawet moze polac sie krew .

Bardzo "ciekawy" sondaż. Moja refleksja jest następująca: skoro Komorowski wśród swoich przeciwników (AntyKomor.pl) zdobywa aż 34%, to Duda nie ma najmniejszych szans nawet na drugą turę. Taka prawda.

outsider -par exellence

pisze się: par excellence

A dlaczego Grodzka tylko 0% ??? :) mielibyśmy przecież -"dwa w jednym"
i PO-dwójnie - prezydenta i prezydentową !?

Może lemingi dowiedziały się więcej o rezydencie Komoruskim. Zastanawiają się , ruszają mózgiem i już wiedzą , że telewizja w Polsce jest propagandowa. .Pan A.Duda to przyszły prezydent wykształcony, prawnik i inteligentny kochający swą ojczyznę.

a gdzie te sondaze bo tylko wyniki sam chetnie oddam glos???

Przybyłem z przyszłości i podaję wyniki wyborów :

Kategoria mężczyźni

1- Andrzej Duda 49%
2- Bronisław Komorowski 29% (zwyciężył jedynie w zakładach psychiatrycznych i więzieniach z poparciem 110%)
3- Janusz Korwin-Mikke 11%
4- Marian Kowalski 4 %
5- Paweł Kukiz 2 %
6- Adam Jarubas 0,5 %
7- Janusz Palikot 0,4%

Kategoria Kobiety

1-Magdalena Ogórek 4,1%
2-Wanda Nowicka 0,5%

Kategoria Różne

Anna Grodzka 0,0 % (Głosów 3)

grodzkobengalska można POdpiąć pod zwierzęta POdtyp "zoofile" - uzasadnienie: pali_koty

A w mojej najbliższej rodzinie, 17 osób, wszyscy popierają A. Dudę - czyli 100%.

Wiemy dobrze ze POlszewiki zawlaszczyli wszsytkie instytucje panstwowe, a kazdy rzekomy sondaz jest robiony na zamowienie z okreslonymi slupkami pod patronatem cyngli takich jak domanski i inne klakiery komoruskiego z POkracznego obozu krezusow!!!

Promujmy sondaz antykomora i pokazujmy klastwa upolitycznionych osrodkow sondazowych, majacych za zadanie pranie mozgow spoleczenstwu!!!

Spokojnie, CEBOS da radę.

I to jest prawdopodobny wynik przypomina mi się internetowy sondaż sprzed kilku tygodni, w którym Andrzej Duda prowadził z 41% głosów do 37% obecnego prezydenta

NARESZCIE PRAWDZIWY SONDAŻ , bez sondaży za pieniądze. TYLKO GŁUPIEC WIERZY W CBOS.
Już MALWERSANCI TRZĘSĄ PORTKAMI.

Wierzcie w sondaże.Życzę powodzenia.
A ponad 50 godz. na telefonie to krasnale zapłacą.

Nie ma żadnego strachu, wybory i tak będą ustawiona i zatwierdzona na ruskich serwerac

zadne wybory nic nie pomoga tylko rewolucja, rewolucja stracic ich z chmur moga tylko z bronia w reku wskrzeszone oddzialy NSZ. Oni zdobyli wladze z bronia w reku i z bronia ta wladze trzeba im odebrac bo raz zdobytej wladzy sie nie oddaje.

kOMOR TO TEN CO KAŻE PRACOWAĆ DO USRANEJ SMIERCI TZ NA ZAWDY JAK TO MÓWIĄ W KABARECIE.dLATEGO NIE GŁOSUJMY NA NIEGO/

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl