niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Pierwszy taki sondaż! Duda wygrywa z Komorowskim w pierwszej turze

Dodano: 23.02.2015 [14:32]
Pierwszy taki sondaż! Duda wygrywa z Komorowskim w pierwszej turze - niezalezna.pl
foto: screen antykomor.pl
Strach w sztabie wyborczym Bronisława Komorowskiego. Prezydent w ekspresowym tempie traci poparcie, a im bliżej 10 maja, czyli dnia wyborów, tym pewniejsze jest, że będzie II tura. Według sondażu, przygotowanego przez znanego krytyka Bronisława Komorowskiego - antykomor.pl - wygraną w I turze zdobędzie Andrzej Duda. 

To sensacyjne wyniki, bo dotychczasowe badania opinii społecznej, wskazywały na przewagę Bronisława Komorowskiego. Wprawdzie z każdym tygodniem malejącą, ale pozycję lidera utrzymywał.

Sondaż antykomor.pl przeprowadził w dniach 16-20 lutego 2015 roku. "Metodą telefoniczną na próbie 2603 pełnoletnich mieszkańców Polski. Łącznie wykonaliśmy 3292 połączenia telefoniczne (wyłącznie sieci komórkowe) z czego 689 nie zostało uwzględnionych (nieprawidłowy numer, poczta głosowa, osoba niepełnoletnia), czas trwania wszystkich rozmów to 51 godzin, 15 minut i 46 sekund" - czytamy.

Jak pisze bloger: Respondenci odpowiadali na pytania (oprócz zgody na udział w badaniu):
– Pana/Pani wiek;
– Ilu mieszkańców liczy sobie miasto/miejscowość w której Pan/Pani mieszka;
Na którego ze znanych Panu/Pani kandydatów odda głos w wyborach prezydenckich;


Sondaż blogera wygrał Andrzej Duda, kandydat PiS-u na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, który wyprzedził Bronisława Komorowskiego aż o siedem punktów procentowych.screen antykomor.pl
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Takich sondaży trzeba robić więcej i co tydzień. Powinny być rozszerzone choćby o losowo wybranych przechodniów (w różnych miejscowościach oczywiście). Chętnie przyłączyłbym się do takiej masowej akcji. Jestem w stanie wykosztować się 50 zł. miesięcznie, a także wyjść do ludzi na ulicę i poświęcić kilka godzin w tygodniu.
Jednakże w sondażu brakuje czegoś. Lista kandydatów się zwiększa, a brakuje "żaden kandydat mi nie odpowiada" i "nie zamierzam brać udziału w tej farsie". I powinna być możliwość oddania głosu na te dwie odpowiedzi.
Zachęcam innych do wzięcia udziału w tym projekcie.

P.S. A teraz przechodzę na stronę AntyKomor.pl, aby poszukać kontaktu z kimś, kto już to robi, zaproponować swoje chęci i możliwości.

rezim zrobi wszystko aby nie stracic wladzy ,beda klamstwa ,falszerstwa a nawet moze polac sie krew .

A dlaczego Grodzka tylko 0% ??? :) mielibyśmy przecież -"dwa w jednym"
i PO-dwójnie - prezydenta i prezydentową !?

Przybyłem z przyszłości i podaję wyniki wyborów :

Kategoria mężczyźni

1- Andrzej Duda 49%
2- Bronisław Komorowski 29% (zwyciężył jedynie w zakładach psychiatrycznych i więzieniach z poparciem 110%)
3- Janusz Korwin-Mikke 11%
4- Marian Kowalski 4 %
5- Paweł Kukiz 2 %
6- Adam Jarubas 0,5 %
7- Janusz Palikot 0,4%

Kategoria Kobiety

1-Magdalena Ogórek 4,1%
2-Wanda Nowicka 0,5%

Kategoria Różne

Anna Grodzka 0,0 % (Głosów 3)

Wiemy dobrze ze POlszewiki zawlaszczyli wszsytkie instytucje panstwowe, a kazdy rzekomy sondaz jest robiony na zamowienie z okreslonymi slupkami pod patronatem cyngli takich jak domanski i inne klakiery komoruskiego z POkracznego obozu krezusow!!!

Promujmy sondaz antykomora i pokazujmy klastwa upolitycznionych osrodkow sondazowych, majacych za zadanie pranie mozgow spoleczenstwu!!!

Spokojnie, CEBOS da radę.

NARESZCIE PRAWDZIWY SONDAŻ , bez sondaży za pieniądze. TYLKO GŁUPIEC WIERZY W CBOS.
Już MALWERSANCI TRZĘSĄ PORTKAMI.

Wierzcie w sondaże.Życzę powodzenia.
A ponad 50 godz. na telefonie to krasnale zapłacą.

kOMOR TO TEN CO KAŻE PRACOWAĆ DO USRANEJ SMIERCI TZ NA ZAWDY JAK TO MÓWIĄ W KABARECIE.dLATEGO NIE GŁOSUJMY NA NIEGO/

Biorąc pod uwagę nastroje w państwie, pamięć obywateli o wypowiedziach, działaniach, także po katastrofie smoleńskiej jako marszałka sejmu, uwielbianiu komuchów i WSI, ograniczone możliwości intelektualne, brak znajomości języków obcych, ogłady towarzyskiej (sic hrabia), oczekiwania realizacji zadań konstytucyjnych PREZYDENTA RP, pilnowania polskości i interesów obywateli (wszystkie ustawy PO i PSL podpisywał bez wahania)- tak wysokie notowania sondaży rządowych sondażowni lub jemu spolegliwych, nie wydawały się możliwe! Tusk jego predyspozycje do tej funkcji określił jako strażnika żyrandola, widocznie wiedział, że Komorowski da się tak manipulować, prowadzić i ograniczać swoją role właśnie do żyrandola! I pan Komorowski powinien wiedzieć, że on jako prezydent nie spełnia wymagań intelektualnych bardzo wielu Polaków! Te wyniki wydają się realistyczne! nie możemy wstydzić się takiego prezydenta, my chcemy być dumni z naszego prezydenta i takim będzie pan Andrzej DUDA! Trzeba wiedzieć wszystko o kandydacie na prezydenta RP - PIERWSZEJ OSOBY w państwie, o nim, jego rodzinnym domu, rodzinie żony, przecież osoby publicznej - PIERWSZEJ DAMY. Pan Komorowski wiele spraw rodzinnych zataił, a to jest karygodne!

Wynik 0 % dla pani Anny Grodzkiej mnie przeraził. Żadnego szacunku dla Matki Polki ! Co to za ludzie mieszkają w tym kraju ?

Pani Anna ma dzieci, które są bez ojca, biedne pół sieroty, chociaż mają, prawda, dwie matki, ale nie mają OJCA !

No OJCA nie mają ... co to za ludie, nie mają litości nad pół sierotami ...

Nieładnie, nieładnie ...

Na pewno wszystko to przez to, że i pani Anna, i pan Komorowski są ze WSI.

Ładnie to tak dyskryminować wieś ?

Wieś przecież żywi, ze WSI jest wszystko, i III RP, i lemingi są ze WSI, i nowoczesność jest, i wszystko, i emigracja 2-3 mln za chlebem, no same dobre rzeczy ...

I taki wynik ! 0 ! Zero ! Null !

Niedobre te ludie, w ogóle na WSI siem nie poznali ... fe

Jakby jakaś sondażownia jej mać chciała kogoś kto zagłosuje na Dudę - to jestem do dyspozycji - kontakt przez niniejsze forum :)

Dziękuję za ten sondaż, myślę, że na dzień dzisiejszy jest realny, ale Pan dr Andrzej Duda, dopiero rozpoczął objazd po Polsce, moim zdaniem jest szansa wygrania przez Pana Andrzeja Dudę w I turze. Zresztą w codziennych rozmowach, a przeprowadzam ich wiele w różnych środowiskach to Pan dr Andrzej Duda, już sobie zjednał sympatię społeczeństwa, które nie chce mieć prymitywnego "prezydęta", który tylko kompromituje Polskę i Polaków.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl