niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

130 tysięcy głosów "znikło", ale dla sądu to nie problem. Protest wyborczy oddalony

Dodano: 16.02.2015 [14:13]
130 tysięcy głosów "znikło", ale dla sądu to nie problem. Protest wyborczy oddalony - niezalezna.pl
foto: Gary Mcinnes/sxc.hu
W Katowicach zapadł wyrok, który zdumiewa. Sąd badający jak "znikło" 130 tysięcy głosów w jesiennych wyborach do Sejmiku Województwa Śląskiego, uznał, że wszystko było w porządku. I protest wyborczy oddalił.

Posiedzenie sądu rozpoczęło się w południe i - jak dowiedział się portal niezalezna.pl - zapadło orzeczenie.
- Sąd protest oddalił - powiedział nam sędzia Marian Krzysztof Zawała z Sądu Okręgowego w Katowicach.

Nie znamy jeszcze uzasadnienia wyroku, który zapadł kilka minut temu.

Protest wyborczy przeciw ważności wyborów samorządowych złożyła Dorota Stańczyk, członek Wojewódzkiej Komisji Wyborczej. Dotyczy on posłużenia się przez przewodniczącego PKW Stefana Jaworskiego danymi ze sfałszowanego w Katowicach protokołu Wojewódzkiej Komisji Wyborczej, zawierającego dodane „fikcyjne” 130 tysięcy głosów. W praktyce prawdziwy protokół wyniku wyborów został zastąpiony falsyfikatem, ale Dorota Stańczyk dysponuje fotokopią obu dokumentów.

Stańczyk złożyła osiem wniosków dowodowych, ale w połowie stycznia Sąd Okręgowy w Katowicach – w składzie: Agata Stankiewicz-Rataj, Anna Bogaczyk-Żyłka i Izabella Knych – zdecydował o odrzuceniu wszystkich jej wniosków dowodowych, co wywołało protest osób zebranych na sali rozpraw.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

ANTYPOLSKI SK...IALY REZIM

Ja tez mam nadzieje ze srona walczaca o prawde bedzie walczyla do konca czyli do strasburga. oczywiscie zadajmyh przy pomocy petycji aby zwolnic falszerzy sedziow oraz uniewaznic te wybory i zaczac od nowa. Aby sprawie nadac rozglosu petycja juz dawno powinna byc podpisana. Naprawde cza sruszyc do walki albo nie damy rady w tym stuleciu.

Śląsk podobnie jak Rosja to jednak stan umysłu

Czy ktoś jest w stanie rozgonić to całe POpaprane towarzystwo?

Można się odwołać do Strasburga o łamanie praw człowieka w demokratycznym kraju. Trzeba walczyć o swoje, bo nikt za nas tego nie zrobi.

Trzeba się mobilizować a nie - siać defetyzm (że wszystko już przesądzone... ). Pokazały to ostatnie wybory uzupełniające na Śląsku, gdzie kandydat PiS zmiażdżył PO-wca! Wybory prezydenckie są łatwiejsze, ale trzeba obstawić wszystkie lokale wyborcze (komisje i mężowie zaufania na 2 zmiany... ). Przeszkolić się 21.02. w Częstochowie - szkolenie ma prowadzić pani Stańczyk!
A na wybory zabrać świeczkę i zasmarować nią na kartce wyborczej wszystkie wolne kratki, aby uniemożliwić dostawianie krzyżyków - unieważnianie głosów (ten przepis podpowiedział bloger, zgłoszony przez jego Babcię!).

Mam nadzieje, ze przyjda takie czasy, ze tacy sedziowie (jak ta gnida i inne) beda sadzani i skazani za zamach na wolnosc Polakow, wolnosc slowa i dzialanie na szkode Narodu i Panstwa Polskiego!!! PS.Mam nadzieje, ze dozyje tych czasow!

Podac klamcow do Strasburga, w Polsce wiadomo jakie sady!f

Ciągłe bicie piany.Tu powinny być nazwiska składu sędziowskiego.Zdjęcia z rozprawy nawet video.A internauci Polacy zapamiętają ustalą adresy napiszą co to za rodziny.A tu widać tylko paplaninę.O żonie prezydenta Dziadzi artykuł ukazał się tuż po wyborach .Przypadki to są od mianownika do wołacza.

chyba trzeba do sądów międzynarodowych aż dojść bo inaczej się nie da - do Strasburga :/

oni robia wszystko by nas zniechecic----chory kraj

Czyli 130 tys osób nie było na wyborach .I nie można tego sprawdzić?Czy ja czegoś tu nie łapię?

Gdzie tu niezależność sądu? Komorowski nie kryje się specjalnie z naciskami!

pytanie, czy nie można złożyć skargi do Trybunału w Strasburgu względnie do helsińskiej komisji Praw Człowieka? w jakim kraju my żyjemy? prawa człowieka i wyborcy są gwałcone i deptane i co i nic ? no i co z tego, że osoby składają protest na sali sądowej !!?? i co dalej?? Korea Północna u nas w pełni !! a jesteśmy w Unii !!!

Jak nie ma DEMOKRACJI TO NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI!!!!
W Polsce Spuścizna Komunistyczna pomieszała się z Kryminalistami i to coś dzisiaj rządzi Krajem
HAŃBA !!!
TUTAJ potrzebny jest kolejny Piłsudski aby zrobić porządek z tym całym ścierwem !!!!
http://youtu.be/4kj8GbeIeLw?t=40s

http://www.tvn24.pl/katowice,51/katowice-sad-oddalil-protest-wyborczy,515750.html

Dla chętnych do obejrzenia film, pani sędzina jeszcze młoda a już się skomunizowała na czerwono...

Fee-ee!

Polacy nic sie nie stało! To tylko h.d. i k.k.

"Sąd protest oddalił". Kiedy w końcu Polacy oddalą obecny rząd i agenturę/mafię PO-PSL?

Byla w znanych rozmowach postawiona teza, ze " Polska to kamieni kupa", a wybory sa na to dowodem. Obrona zyrandola funkcjonuje czujnie. Interesy rosyjskie i niemieckie nie moga w wyborach ucierpiec.

to orzeczenie na pewno nie jest sprawiedliwe ale za to POlityczne.Na temat tego wyroku powinni wypowiedzieć się niezależni profesorowie prawa.

Paniom najwyraźniej nie podoba się zawód sędziego .

A teraz jak zobaczycie jak jakiś lacyk niesie worek z glosami, falszuje liste, lub robi cokolwiek w sprawie falszowania, to OD RAZU PO RYJU, i to ostro, i żaden sąd niea prawa ukarac.
Otoczyc punkty i manto

Innej rady nie ma.

Może jest możliwość zaskarżenia tych wyroków związanych z wyborami do jakichś miedzynarodowych trybunałów? Ktoś coś wie na ten temat?

Taką mamy demokrację jakie mamy sady. P. Strzembosz mówił iż sądownictwo PO czasach PRL dokona własnego samooczyszczenia. Czy tak jest w istocie??????? Posłuszni, nagrzani czekają na wytyczne i dlatego tyle afer POzamiatano POd tzw. dywan. Jeżeli tej stajni Augiasza nie oczyści się, to nie ma mowy o jakiejkolwiek odnowie moralnej. Polska dwudziestolecia międzywojennego po trzech zaborcach ( po 123 latach niewoli) potrafiła odbudować organizacyjnie, prawnie i gospodarczo kraj. Obecnie 25 lat niby odnowy, tylko jakiej i dla kogo tworzonej????????????. Rozjechane struktury organizacyjne. Zdemoralizowana administracja rządowa i mas-media, Zdeprawowane sądownictwo i prokuratura. Afera goni aferę i cisza, bądź rozmowa co niektórych z pustymi krzesłami. To wszystko przypomina chocholi taniec. Wyspiański miał rację w POwiedzeniu ---- "Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się jeno sznur"

Państwo znów zdało egzamin.

Oczywiscie to bandycka patologia, ale de facto choc panstwo w stanie zaawansowanego rozkladu to bardzo dobrze. Oby tak dalej. Chyba wiecie co trzeba zrobic. Wygrana sprawa. Tepic niebezpiecznych debili.

Każdy obywatel RP, który przed sądem posłużyłby się sfałszowanym dokumentem, zostałby oskarżony! Komisja złożona z sędziów KW, wprowadza do obiegu sfałszowany dokument i nic?
Zrobiłem analizę sytuacji na Śląsku. Nie ma innej możliwości jak tylko fałszerstwo, aby "pomylić" się o 130 000 głosów. Dodatkowym mataczeniem ze strony sędziego KW jest podmiana protokołów (z tą samą datą!) i powołanie się na omyłkowe, dwukrotne policzenie głosów w okręgu w Pszczynie! Musieliby te głosy pomnożyć co najmniej przez pięć!
Tylko na amerykańskich filmach z lat dwudziestych, podobnie zachowywali się sędziowie na usługach mafii. Zarówno ci z KW jak i obecni, którzy protest oddalili.
Mamy członka komisji, który na gorąco informuje opinię publiczną o mataczeniach w KW, mamy udokumentowane fałszerstwo, które zna cała Polska ... i nic z tego nie wynika?
Danuta Hojarska aby zobaczyć się z synem w więzieniu "podrobiła" przepustkę i została skazana. Protokół, który nie oddaje stanu rzeczy, nie potwierdza tego, o czym zadecydował suweren, wyborcy, jest fałszywy. Wszyscy członkowie komisji, których podpis widnieje na tym protokole dokonali fałszerstwa. No chyba, że jest to dokument całkowicie fałszywy, podpisy zeskanowane itp. który próbował wciągnąć do obiegu ... pan Jaworski... Ale to by było łajdactwo niespotykane na skalę światową, aby szef PKW dokonywał przekrętów.

Tym wyrokiem demokracja polska legła w gruzach.

A na onecie miażdżąca przewaga Komorowskiego - 1000 % normy !!!. Można uznać iż w kontekście zaistniałych 2,5 miliona nieważnych głosów, przewaga miażdży wszystko - rozum również. Jakieś tam 130 tysięcy jest drobiazgiem, którym nikt poważny nie będzie się zajmował. Naród wybierze jednomyślnie jak niegdyś 3 x Tak ! Na wschód od Odry dopuszcza się możliwość gry w dwa ognie również, lub w dwa dwory, albo w dwie ambasady. I nic Bruksela nie pomoże i święty Boże nie pomoże, gdy Europa jest berlińska, Berlin moskiewski a Warszawa tkwi w smoleńskiej mgle. Powrót do punktu wyjścia roku 1989, władza kontraktowa z demokracją ustaloną przez właścicieli terenu pomiędzy Odrą a Bugiem. Dyrektywy zostaną narodowi obwieszczone ukazem demokratycznej perswazji w formie i treści.

Ustrój, który nazywa się "demokratycznym" i nie pozwala zweryfikować wyników Wolnych Wyborów (bo jest to wbrew prawu)- NIE JEST DEMOKRACJĄ. To Reżim półfeudalnego, kleptokratycznego, skorumpowanego systemu postkolonialnego (post PRL) dla którego Prawa Obywatelskie są przykrywką dla prywaty, przemocy i utrzymania władzy, a niezawisłość sądów jest fikcją, gdyż nie egzekwują one przestrzegania Prawa tylko są aparatem do obrony rządzącej kliki (której stają się równocześnie częścią).

Dokładnie tak samo jak na Ukrainie, gdzie "demokracja Janukowicza" umożliwiała totalną grabież majątku państwa przez kilkusetosobową bandę postkomunistycznych przestępców z prezydentem i premierem Ukrainy jako "ojcami chrzestnymi" - których naród "wybrał" przecież w "demokratycznych" i "wolnych wyborach" - nie na długo, jak widać... nie na długo...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl