niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

130 tysięcy głosów "znikło", ale dla sądu to nie problem. Protest wyborczy oddalony

Dodano: 16.02.2015 [14:13]
130 tysięcy głosów "znikło", ale dla sądu to nie problem. Protest wyborczy oddalony - niezalezna.pl
foto: Gary Mcinnes/sxc.hu
W Katowicach zapadł wyrok, który zdumiewa. Sąd badający jak "znikło" 130 tysięcy głosów w jesiennych wyborach do Sejmiku Województwa Śląskiego, uznał, że wszystko było w porządku. I protest wyborczy oddalił.

Posiedzenie sądu rozpoczęło się w południe i - jak dowiedział się portal niezalezna.pl - zapadło orzeczenie.
- Sąd protest oddalił - powiedział nam sędzia Marian Krzysztof Zawała z Sądu Okręgowego w Katowicach.

Nie znamy jeszcze uzasadnienia wyroku, który zapadł kilka minut temu.

Protest wyborczy przeciw ważności wyborów samorządowych złożyła Dorota Stańczyk, członek Wojewódzkiej Komisji Wyborczej. Dotyczy on posłużenia się przez przewodniczącego PKW Stefana Jaworskiego danymi ze sfałszowanego w Katowicach protokołu Wojewódzkiej Komisji Wyborczej, zawierającego dodane „fikcyjne” 130 tysięcy głosów. W praktyce prawdziwy protokół wyniku wyborów został zastąpiony falsyfikatem, ale Dorota Stańczyk dysponuje fotokopią obu dokumentów.

Stańczyk złożyła osiem wniosków dowodowych, ale w połowie stycznia Sąd Okręgowy w Katowicach – w składzie: Agata Stankiewicz-Rataj, Anna Bogaczyk-Żyłka i Izabella Knych – zdecydował o odrzuceniu wszystkich jej wniosków dowodowych, co wywołało protest osób zebranych na sali rozpraw.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

ANTYPOLSKI SK...IALY REZIM

Można się odwołać do Strasburga o łamanie praw człowieka w demokratycznym kraju. Trzeba walczyć o swoje, bo nikt za nas tego nie zrobi.

http://www.tvn24.pl/katowice,51/katowice-sad-oddalil-protest-wyborczy,515750.html

Dla chętnych do obejrzenia film, pani sędzina jeszcze młoda a już się skomunizowała na czerwono...

Fee-ee!

Oczywiscie to bandycka patologia, ale de facto choc panstwo w stanie zaawansowanego rozkladu to bardzo dobrze. Oby tak dalej. Chyba wiecie co trzeba zrobic. Wygrana sprawa. Tepic niebezpiecznych debili.

Tym wyrokiem demokracja polska legła w gruzach.

Czesc sedziow nalezy do aparatu antypolskiej dyktatury okupujacej Polske i lamie fundamentane prawo domokracji a wiec zasade wolnych wyborow. Tylko ze jest to rownoczesnie lamanie prawa europejskiego.

Dlatego mam nadzieje sprawa zostania skierowana do ETS, zwlaszcza, ze znikniecie glosow zostala potwierdzone przez sad sankcjonujacy to przestepstwo.

I jak szanowni obywatele, jeszcze ktokolwiek z was wierzy w coś takiego jak wolne wybory i demokracja w III RP (świadomie nie piszę Polsce, bo tego państwa od dawna nie ma)?
Jaśnie oświecony gajowy z ruskiej budy już został "sondażowo" na spec zlecenie, namaszczony na drugą kadencję, a wy sobie tam "wybierajcie", kogo chcecie. A potem wierzcie w prawo i sprawiedliwość i w żadnym razie nie organizujcie żadnych polskich "majdanów". Żeby was ręka Boska broniła, nawet przed myśleniem o tym! Zatem do urn, oddawać głos (hau, hau)... obywatele. Potem się te wasze głosy unieważni i spali. A na koniec ogłosi się jedynie słuszne wyniki, w jedynie słusznych "wyborach".
Miłych snów o demokracji obywatele III RP.

Widzimy wszyscy co nas spotyka , wiec trzeba przebudzenia by nikt na takich nie głosował
bo nigdy nie bedziemy mieli szans na prawdę
sady nie powinny byc upolitycznione

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl