Posłanka PO wypoczęła w górach za ponad 4 tysiące. Kto zapłacił? Oczywiście, że Ty!

guzowska.com

  

Posłowie to ludzie zapracowani, w czasie wakacji więc zasługują na wypoczynek. Iwona Guzowska, dawniej gwiazda sportu, a dzisiaj posłanka PO, odpoczywała w luksusowym spa w Bukowinie Tatrzańskiej. Tydzień kosztował ponad 4 tysiące. Guzowska nie musiała jednak oszczędzać, bo rachunek przedstawiła w... Kancelarii Sejmu!

Iwona Guzowska w czterogwiazdkowym hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej pojawiła się w sierpniu zeszłego roku. Spędziła w nim tydzień - ustalił "Super Express". Można byłoby nawet przyklasnąć, że wybrała polskie góry, a nie wyjechała do jakiegoś zagranicznego kurortu.

Trudno jednak pochwalić posłankę Platformy, gdy dowiadujemy się kto zapłacił za jej wakacje "z dala od szarej rzeczywistości, głośnych biur i zatłoczonych szlaków turystycznych, za to w przepięknej scenerii dziewiczych Tatr" - jak przeczytać w reklamówce hotelu. A koszt nie był mały.

"Za rachunek dotyczący pobytu pomiędzy 17 a 24 sierpnia 2014 r. (...) dokładnie 4112 zł i 50 gr" - ustalił tabloid z pisma z Kancelarii Sejmu. Dlaczego podwładni marszałka Radosława Sikorskiego się tym zajmują? Ten wyjazd bowiem posłanka Guzowska rozliczyła w ramach tzw. ryczałtu na hotele.

"Jakie obowiązki poselskie mogła wykonywać w Tatrach wybrana z okręgu gdańskiego posłanka? Dlaczego jako służbowy rozliczyła wyjazd, który odbyła w czasie sejmowych wakacji?" - pyta retorycznie "Super Express". Bo od posłanki Platformy odpowiedzi dziennikarze nie uzyskali. Gdy usłyszała o jaki temat chodzi, rzuciła słuchawką. 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: se.pl,niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

R. Czarnecki: Polski system bankowy jest bardzo wysoko oceniany na całym świecie

zdjęcie ilustracyjne / fot. Nanuk/Gazeta Polska

  

- [Polski system bankowy] jest bardzo wysoko oceniamy w rankingach na całym świecie. PKO BP i PKO SA uzyskały pierwszą i trzecią lokatę w rankingu najlepiej funkcjonujących banków w Europie - powiedział dziś w programie "Polityczna Kawa" na antenie Telewizji Republika Ryszard Czarnecki, eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości.

Jednym z tematów poruszanych w dzisiejszej "Politycznej Kawie" była afera wokół Komisji Nadzoru Finansowego.

"Gazeta Wyborcza" napisała w miniony wtorek, że według biznesmena Leszka Czarneckiego, były już szef KNF, Marek Chrzanowski w marcu 2018 r. zaoferował przychylność dla jego banku w zamian za około 40 mln zł. Czarnecki nagrał tę ofertę i zawiadomił prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Sprawę badają już śledczy oraz Centralne Biuro Antykorupcyjne. Marek Chrzanowski złożył dymisję z pełnionej funkcji szefa KNF.

- Obóz władzy nie powinien realizować scenariusza opozycyjnych mediów. Jest plan wywrócenia, najlepiej premiera czy rządu. Rzecz toczy się w obszarze delikatnym, tj. polskiego systemu bankowego

- ocenił w programie eurodeputowany Ryszard Czarnecki.

Europoseł dodał, że polska bankowość jest doceniana na całym świecie.

- [Polski system bankowy] jest bardzo wysoko oceniamy w rankingach na całym świecie. PKO BP i PKO SA uzyskały pierwszą i trzecią lokatę w rankingu najlepiej funkcjonujących banków w Europie

– podkreślił Ryszard Czarnecki.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: telewizjarepublika.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl