niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 września 2016

Z izby wytrzeźwień do komitetu Komorowskiego. Awans skarbnika Platformy

Dodano: 14.02.2015 [18:33]
Z izby wytrzeźwień do komitetu Komorowskiego. Awans skarbnika Platformy - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Doprawdy trudno pojąć, jakimi standardami kierują się w Platformie Obywatelskiej. Łukasz Pawełek, który w ubiegłym roku trafił do izby wytrzeźwień prosto spod ambasady USA, właśnie awansował. Został pełnomocnikiem finansowym komitetu Bronisława Komorowskiego, któremu najwyraźniej nie przeszkadza alkoholowy skandal.

O zaskakującym awansie poinformował portal wPolityce.pl. Łukasza Pawełka opinia publiczna poznała na początku października 2014 roku. Lotem błyskawicy media obiegła wtedy informacja o przewiezieniu do izby wytrzeźwień prominentnego polityka Platformy Obywatelskiej. Okazał się nim Łukasz Pawełek, skarbnik PO, którego straż miejska zgarnęła z ulicy, leżącego w pobliżu ambasady USA.

Po incydencie Pawełek skierował do mediów oświadczenie, w którym poinformował o rezygnacji z funkcji skarbnika PO oraz z funkcji pełnomocnika finansowego Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP. Oczywiście, skończyło się na zapowiedziach.

Teraz partyjnego skarbnika „przygarnął” Bronisław Komorowski. W Państwowej Komisji Wyborczej zarejestrował się komitet wyborczy ubiegającego się o reelekcję prezydenta, a jego pełnomocnikiem finansowym komitetu został nie kto inny, jak Pawełek.

W latach 1998–2002 Łukasz Pawełek był radnym jednej z dzielnic w Krakowie. Później aktywnie zaangażował się w działalność w Platformie Obywatelskiej, z którą związany jest od początku jej istnienia. W latach 2006-2009 kolejno w kampaniach: samorządowej, parlamentarnej i przed wyborami do Parlamentu Europejskiego pełnił funkcję Regionalnego Pełnomocnika Finansowego w Małopolsce. W kampanii wyborczej przed wyborami parlamentarnymi 2011 r. był pełnomocnikiem finansowym Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP. Skarbnikiem Krajowym PO jest od października 2010 r.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tantiemy malejom. Puszcza mię pomroczność i chcem startować. Ale najpierw muszem kogoś spałować lub zakapować. Może by gajowego?

Magda zrobi, po starych konekcjach , łaskę Władkowi,albo ostatecznie, Leszek zrobi

Ojczyzno moja co z tobą zrobili te lemingi,arbuzy i czerwone siły.Rozszarpując na strzępy i sprzedają w niewolę.To szubrawcy,to hieny to padalce i gnoje.
Każdy kto z nimi idzie to Polskę sprzedaje niszczy brata i siebie, duszę diabłu oddaje.
Obudź się więc narodzie !!!
Czy tego nie widzisz ?
Co rząd robi z ojczyzną i jak z ciebie szydzi.
Nie pozwalaj mu na to: dość rządów nędzników, bo się jutro obudzisz nagi na chodniku.
Idź i wreszcie zagłosuj przeciw tym co zniszczyli ciebie, kraj twój i polskość by już nic nie zgnoili.

Przecież to logiczne , komorowski i spółka kompletnie nie przejmują się wyborami , oni z góry założyli że wybory odbędą się w stylu peeselowski .

Komorowski to zły człowiek. Skrzywdził wielu ludzi. Poza tym mruk.

To szambo jakie prezentuje burak bul.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl