niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

Z izby wytrzeźwień do komitetu Komorowskiego. Awans skarbnika Platformy

Dodano: 14.02.2015 [18:33]
Z izby wytrzeźwień do komitetu Komorowskiego. Awans skarbnika Platformy - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Doprawdy trudno pojąć, jakimi standardami kierują się w Platformie Obywatelskiej. Łukasz Pawełek, który w ubiegłym roku trafił do izby wytrzeźwień prosto spod ambasady USA, właśnie awansował. Został pełnomocnikiem finansowym komitetu Bronisława Komorowskiego, któremu najwyraźniej nie przeszkadza alkoholowy skandal.

O zaskakującym awansie poinformował portal wPolityce.pl. Łukasza Pawełka opinia publiczna poznała na początku października 2014 roku. Lotem błyskawicy media obiegła wtedy informacja o przewiezieniu do izby wytrzeźwień prominentnego polityka Platformy Obywatelskiej. Okazał się nim Łukasz Pawełek, skarbnik PO, którego straż miejska zgarnęła z ulicy, leżącego w pobliżu ambasady USA.

Po incydencie Pawełek skierował do mediów oświadczenie, w którym poinformował o rezygnacji z funkcji skarbnika PO oraz z funkcji pełnomocnika finansowego Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP. Oczywiście, skończyło się na zapowiedziach.

Teraz partyjnego skarbnika „przygarnął” Bronisław Komorowski. W Państwowej Komisji Wyborczej zarejestrował się komitet wyborczy ubiegającego się o reelekcję prezydenta, a jego pełnomocnikiem finansowym komitetu został nie kto inny, jak Pawełek.

W latach 1998–2002 Łukasz Pawełek był radnym jednej z dzielnic w Krakowie. Później aktywnie zaangażował się w działalność w Platformie Obywatelskiej, z którą związany jest od początku jej istnienia. W latach 2006-2009 kolejno w kampaniach: samorządowej, parlamentarnej i przed wyborami do Parlamentu Europejskiego pełnił funkcję Regionalnego Pełnomocnika Finansowego w Małopolsce. W kampanii wyborczej przed wyborami parlamentarnymi 2011 r. był pełnomocnikiem finansowym Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP. Skarbnikiem Krajowym PO jest od października 2010 r.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Skoro można z Akademii Sił Zbrojnych ZSSR i kursów GRU do polskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego - to dlaczego niby nie można z wytrzeźwiałki do naszego gajowego ???

Pan Wipler przez media był piętnowany ,a pan ł.Pawełek awansowany .Bardzo szybko zapomniano o izbie wytrzeżwień .I tak mamy ze wszystkimi Aferami pod dywanik. takimi są cynikami PO.uważają że oni są elitą i im więcej wolno.ale my mówimy stop manipulacjami medialnymi

Tak wygląda koń mojego sąsiada, jak rży!

Te ub-cki zięciulo i wnuk parobka Hr.Komorowskich
imć. Szczunyk wieży tylko swoim!
Sam jest wiecznie jak by coś golnoł;

Do Tabaka.
Problem pana oceny polega na tym że Polska jest już krajem podobnym do Meksyku.
Tam rządzi mafia wspomagana przez elity władzy.
Człowiekiem ,który pozwala na korupcję jest Komorowski.
Wszystko to zło zaplanowano przy okrągłym stole.
https://www.youtube.com/watch?v=0SrH2M9Spqo
Ta piosenka jest prawdziwa.
https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=WJFwVIOJDpGCiAb52oCgDA#q=Kukiz+4+Czerwca

PO gebach widac ze u Bula alkohol leje sie strumieniem Skoro skarbnik byl na wytrzezwiarce

Wejdźcie na prezydent.pl i przeczytajcie zakładkę "priorytety prezydentury". Chyba jego pijar śpi. Kto go wybrał, niech się przyzna i nosi opaski z napisem "głosowałem na BK". Pan Andrzej Duda wygra w pierwszej turze.

musiec niezle kraecic lody i tyle...

Tu też sparafrazuję "klasyka". Jaki prezydęt to i taka trzódka!

Tantiemy malejom. Puszcza mię pomroczność i chcem startować. Ale najpierw muszem kogoś spałować lub zakapować. Może by gajowego?

Z izby wytrzezwien....
Co rzad chce zrobic z dowodami, ten dobry, ten zly, co sie dzieje i to tak przed wyborami? czy to nie jakas pulapka? Na platforme treba miec baczenie, bo moze sie powtorzyc "incydent" z cimoszewiczem i Jarucka, dla PeOwcow to zaden problem, juz sie wycwiczyli prawie osiem lat.

Magda zrobi, po starych konekcjach , łaskę Władkowi,albo ostatecznie, Leszek zrobi

Mają na niego takie "kwity", że chłopisko jest wprost UBezwłasnowolnione. Marionetka i głupek - to jak koktajl Mołotowa.
Słoń w składzie porcelany.

O czym znowu piszecie i co Was tak dziwi. Czyżbyście nie żyli w świecie lat 70/90-tych. "TAM" nigdy nie było i nie ma do dzisiaj cywilizowanych standardów. Jedynymi jakie tam panują to te z rynsztokowe. Jaki skandal, jaki alkohol??? Tam pije się na co dzień, a picie to honor. Trzeźwość, to nienormalność. A pijany skarbnik, to skarb - wszystko załatwi - dosłownie wszystko!!!.

Ojczyzno moja co z tobą zrobili te lemingi,arbuzy i czerwone siły.Rozszarpując na strzępy i sprzedają w niewolę.To szubrawcy,to hieny to padalce i gnoje.
Każdy kto z nimi idzie to Polskę sprzedaje niszczy brata i siebie, duszę diabłu oddaje.
Obudź się więc narodzie !!!
Czy tego nie widzisz ?
Co rząd robi z ojczyzną i jak z ciebie szydzi.
Nie pozwalaj mu na to: dość rządów nędzników, bo się jutro obudzisz nagi na chodniku.
Idź i wreszcie zagłosuj przeciw tym co zniszczyli ciebie, kraj twój i polskość by już nic nie zgnoili.

To skandal, że pan Sławek Zegarek Pendolino jako były, bliski przydupasik kancelaryjny pana Bula nie zasiadł jeszcze w komitecie! Tym bardziej że podobno siedzi na bezrobociu a zakład dentystyczny żony od lat przynosi straty, że nawet kolegów ze skarbowego trzeba było prosić o przymknięcie oka. Dajcie mu robotę, należy się nowa POsadka!
Niebywała historia, że nawet dentyści zaprzyjaźnieni z rządem biedują. Jeszcze trzeba będzie ZEGARKI DO LOMBARDU POoddawać! Zdecydowanie za mało skompromitowanych typów w sztabie!

Nie myśl ogórkiem-głosuj na Dudę.

"każdy pijak to złodziej" kto to POwiedział ? he he i jeszcze przy kasie robi, wpuścili lisa do kurnika he he

Z izby wytrzezwien...
W ameryce taki kandydat na prezydenta jak komoroski, za zadne skarby by nie przeszedl, tam zycie kandydata na prezydenta jest cenzurowane od urodzenia,czy rodowity amerykanin, rodzina,wyksztalcenie, przeszlosc polityczna, jak by tak zajrzec komoroskiemu w zyciorys, to juz w przedbiegach by odpadl. aNazbieralo sie tego co? panie komorowski? Po co nam taki prezydent? On nigdy nie bedzie dla mnie prezydentem, jak i dla polowy Polakow.

obama sie ur. w ameryce??

Jest jednak jeden warunek :: 1/6/2007

„Słuchaj, ludu Mój. Ja Pan Zastępów, twój Bóg czynię cię Moim narodem. Opiekować się będę tobą po wieczne czasy. Błogosławić ci będę, ludu Mój, darzyć swoją przychylnością i miłością. Od tej pory, ludu Mój, będę cię prowadził pośród wichrów i burz drogą bezpieczną, ręką łagodną, abyś nie upadł, nie uległ na wieki. Darzyć cię będę błogosławieństwem urodzaju, pokoju wewnętrznego i porządku. Lud Mój będzie opływał w dostatek, a dzieci Moje nie będą musiały szukać innego życia poza swoim gniazdem. Jest jednak jeden warunek. Ukochany Mój narodzie! Musisz, w całkowitej wolności serca, uczynić Mnie, Boga Wszechmogącego swoim Królem. Matkę Moją masz ponownie obrać sobie na Królową. Dopiero wtedy, umiłowany ludu Mój, gdy to uczynisz, błogosławieństwo Boga samego spocznie na tobie, Aniołowie Moi zstąpią na ziemię pomiędzy twe szeregi, Święci wypraszać łaski będą tak, że w krótkim czasie staniesz się, narodzie, krainą mlekiem i miodem płynącą. Jeśli tego nie dokonasz, umiłowany ludu Mój, zło i niedostatek będzie nadal panował wśród dzieci twoich. Ludzie wykształceni wyjeżdżać będą w poszukiwaniu lepszego życia. A zepsucie, zło dokona wyniszczenia. Będziesz wtedy słaby, opuszczony. Będziesz najmniejszy wśród narodów i staniesz się sługą wśród innych. Gdy dosięgniesz dna, wtedy przypomnisz sobie słowa Moje i oddasz Mi się w niewolę, a Ja cię podźwignę i wywyższę. Jednak, narodzie Mój. Wołam do ciebie, proszę i błagam! Nie czekaj, aż szatan zawładnie tobą do końca! Nie czekaj, aż umierać będą dzieci twoje poza ziemią rodzinną! Nie czekaj, aż inny naród będzie twoim panem! Już teraz, narodzie Mój umiłowany, rzuć się na kolana i dokonaj intronizacji Naszych Serc, Jezusa i Maryi w sercu swoim. Niech każdy uczyni dla Nas tron w swoim sercu! Niech wyzna, że Maryja jest Królową, a Ja jestem Królem i niech zaprosi Nas na wieczne królowanie Nasze w sercach tego narodu! Uczyń to, narodzie Mój uroczyście! W każdej Świątyni, w każdym zakątku swojego kraju, na każdym miejscu kuli ziemskiej, gdzie żyją dzieci Mego narodu, dokonajcie tej intronizacji! Każdy Polak i Polka, dzieci i dorośli, kapłani i świeccy niech uznają Moje królowanie wraz z Matką Moją nad tym narodem. Niech dzień ten będzie dniem uroczystym, dniem wesela, dniem wielkiego święta. Tego dnia, rozpocznie się, ludu Mój, twoje nowe życie. Proszę i błagam cię o to, narodzie umiłowany, póki jeszcze jest czas. Błogosławię ci, twoim dzieciom i pokoleniom następnym, bo cię wybrałem, ukochałem i przeznaczyłem do wielkich rzeczy. Przyjmij swoje powołanie wśród narodów świata. Twój Król- Jezus Chrystus”

http://www.duchprawdy.com/oredzia_z_czerwinska_maria_cz1_2002_2007.htm

"PREZYDENCI MIAST ZŁOŻYLI HOŁD KOMOROWSKIEMU"

Warto dodać, prezydenci miast wybrani w wyborach samorządowych powszechnie uważanych za sfałszowane. Tymczasem, Komorowski większość swojego wystąpienia poświęcił na mówienie o... confetti i balonach.

Prezydent.pl >>> https://www.youtube.com/watch?v=rt3b3oGTRig

Alternatywa* >>> https://www.youtube.com/watch?v=mv0zurPnRIM

* Podstawowym obowiązkiem Prezydenta Rzeczypospolitej jest dbanie o Naród. Jest dbanie o społeczeństwo. Jesteśmy synami naszych Ojców, wnukami naszych Dziadków i Pradziadków. To Oni odbudowali Polskę ze zgliszcz i ja mówię dzisiaj wszystkim: My też potrafimy! Przyszłość ma na imię Polska! / Andrzej Duda, kandydat PiS na Prezydenta Rzeczypospolitej.

"Za-Dudniło", w kraj "poszły wici". Polska powstanie jak Warszawa, ... z gruzów. Zbudujemy państwo, na imię będzie miało Polska, nie POLIN. - Polska powstanie pomimo, a może właśnie dlatego, że "H*j z D*pą" zostawili nam "kamieni kupę".

Zarówno wyraz twarzy Bronka jak i całego "towarzystwa" cwaniaków, wskazuje na ich poziom intelektualny!
Dla PO najważniejsza jest KASA, a polskość to przecież dla ich lidera,którego uwielbiali to "nienormalność"!
O ich poziomie świadczy najlepiej ich stały elektorat z zakładów karnych;99,9% zwolenników!!
I tylko POLSKI żal......?

Super kampania. Jak zawody panczenistów. Bul i pan Andrzej Duda w tej kampanii, to jakby z naszym mistrzem olimpijskim - Zbigniewem Bródką chciał się zmierzyć początkujący łyżwiarz.
Bul tempa kampanii nie wytrzyma.Widać, że JUŻ "siada", a to dopiero początek.

ANDRZEJ!ANDRZEJ! ANDRZEJ!!!!!!!! DAWAJ,DAWAJ,DAWAAAAAAJ!!!!

Trudno pojąć? Zafajdany życiotys to pewność, że zwerbowanie takiego typa, to 100% pewność wykonywania jak najohydniejszych zadań.To szkoła sowiecka i obecna putinowska. Jeszcze zobaczycie i usłyszycie. Jak się wypali, dostanie odprawę. Strach mysleć jaką.

mlodzi wezmy babcie na wybory bo to sa jaja jak inaczej mozna to okreslic

Przecież to logiczne , komorowski i spółka kompletnie nie przejmują się wyborami , oni z góry założyli że wybory odbędą się w stylu peeselowski .

Niejednokrotnie pisałem w komentarzach, że "wysokie standardy", którymi kieruje się Platforma "Obywatelska" i sposób, w jaki premiuje tego typu przypadki jest EWIDENTNYM DOWODEM WARTOŚCI UGRUPOWANIA SPRAWUJĄCEGO WŁADZĘ W POLSCE. Świadczy też o tym, że pewność "elity", bezczelność, buta, arogancja, brak poszanowania opinii społecznej, nie stanowi żadnej przeszkody w realizowaniu wszelkiego rodzaju partykularnych interesów kolesi i "samych swoich", niezależnie od tego kim są i co robią. W myśl zasady: "A kto nam podskoczy?" na oczach społeczeństwa polskiego są rozgrywane sprawy tak, jak to pasuje "elicie władzy". Jestem przekonany, że takich "chlubnych przypadków" będzie znacznie więcej, bo rozzuchwalona "elita", jak widać nie musi się liczyć z nikim i z niczym ... Przywołam w tym miejscu treść starego porzekadła: "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie". PS. Opisany przypadek dowodzi też, że trzeba również mieć wyczucie, by po pijanemu położyć się pod "właściwą" ambasadą. Może z tego właśnie powodu można tak awansować???

Ja ciekaw jestem co dziś po latach robią ci młodzi co ,,zabierali babci dowód,,. Bo co robi ten, co namawiał do powrotu do Polski wiemy co robi. Tu przypomnę: gdy w mediach spekulowano, że wyemigruje-podpierał się ,,swoim patriotyzmem,, że to fałsz. Oszukał nawet swoich kolesi partyjnych i wyemigrował!. Hipokryta-to mało powiedziane!
Bo ten historyk jak pamiętam nie znał pochodzenia i historii własnej rodziny /oficjalnie/.
Tylko tak mam problem. Pamiętamy wybory gdy to o mały włos a wygrałby Tymiński?! Nasze społeczeństwo jest naiwne!!!
Na naiwności jego wpakowano nas do UE /tak uważam/. Tu nadal moim zdaniem istnieje syndrom Tymińskiego , ale wytwarzany przez PO- PSL -PZPR , którego nie potrafi nadal zrozumieć PiS I inne pozostałe . Cała PRAWICA!!!

Nasz ukochany ojciec Narodu Pan Prezydent Bronisław Komorowski to
wyjątkowy prostak i gbur. człowiek mały i słaby. Musiało upłynąć kilka lat,
żeby "poddani" zobaczyli różnicę między nim a tragicznie zmarłym Panem
Prezydentem Lechem Kaczyńskim. Myślę że Polacy już przejrzeli na oczy i
widzą to w całej okazałości. Jego sposób zdobycia władzy oraz styl sprawowania
urzędu świadczy dobitnie o jego krótkowzroczności i o tym że, się zupełnie nie nadaje
na prezydenta jakiegokolwiek państwa a tym bardziej Polski, która jest
położona między odwiecznymi jej wrogami, Rosją i Niemcami.
(Pusta) głowa Pana Prezydenta wydaje się tego zupełnie nie rozumieć.
Brak wizji przyszłości Polski jako Państwa oraz Polaków jako Narodu
doprowadzi do zguby nas wszystkich. Brak cech przywódczych dyskwalifikuje
go zupełnie jako polityka. Taka osoba to zguba dla Narodu. Polacy
powinni się wstydzić, że wybrali sobie takiego nieprzewidywalnego
pajaca. To zdrajca Narodu Polskiego. Dziadek Prezydenta Komorowskiego
nazywał się kiedyś Osip Szczynukowicz i był rezunem sowieckim wysłanym
przez Sowiecki Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, które Rosja
utraciła na mocy traktatu wersalskiego. W czasie wojny polsko-bolszewickiej,
dziadek prezydenta Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego
i w bitwie nad Niemnem w 1920 r. dostał się do polskiej niewoli.
Zachowała się jego kartoteka jako jeńca wojennego. W październiku 1920 dziadkowi
Komorowskiego udało się zbiec. Schronił się na Litwie w miejscowości Kowaliszki
w majątku polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli
z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925
narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec naszego umiłowanego przywódcy.
O zdradzie narodowej obecnego prezydenta świadczy również jego pseudonim
operacyjny TW"LITWIN"...Pomijam już to, że Pani prezydentowa, która rzekomo mianuje
się pierwszą Damą wszystkich polaków, kiedyś nazywała się Hana
Rojer...Ludzie tacy nigdy nie będą pracować dla Polski i Polaków...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl