niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Szokujące kulisy nocnego głosowania: „To nas nie obchodzi” i „Kończ! Jest już późno”

Dodano: 16.01.2015 [11:30]
Szokujące kulisy nocnego głosowania: „To nas nie obchodzi” i „Kończ! Jest już późno” - niezalezna.pl
foto: Bartek Kosiński/Gazeta Polska
– Minister sportu Andrzej Biernat był zbulwersowany o czym my w ogóle dyskutujemy. Niesiołowski też zachowywał się w swoim agresywnym stylu. Poseł Raś też był głęboko znudzony tym co się dzieje na sali. Tam padały uwagi jak na boisku: „przestańcie, już dosyć tego”. A ten problem dotyczy przecież tysięcy ludzi, którzy stracą pracę. Sytuacja jest trudna. Ale to ich zachowanie było niebywałe. Powiem, że jako Polak, jestem zdruzgotany, bo oni są w zupełnie innym świecie - relacjonuje portalowi niezalezna.pl wczorajsze głosowanie w Sejmie poseł PiS z Katowic Grzegorz Tobiszowski.

- Zachowanie posłów PO na sali sejmowej było karygodne. PSL chociaż siedział cicho, jakby nie chciał się przyznać do tego jak zagłosował przeciwko górnikom. Zachowanie parlamentarzystów PO było skandaliczne. Przy moim wystąpieniu jeden z ich posłów krzyknął, że go to nie obchodzi, i że mam kończyć bo jest późna pora. To była postawa jakbyśmy głosowali za pietruszkę. Tam było zero refleksji, zero empatii – coś niewyobrażalnego. My byliśmy wczoraj zdruzgotani. Przecież są protesty, sytuacja jest naprawdę napięta, konflikt wywołany został przez rząd i kolejne kopalnie przyłączają się do protestu. To zachowanie posłów i posłanek PO nie było jednak jednostkowe. Oni jakby żyli w innym świecie, nierealnym - mówi poseł Tobiszowski.
 
Kto był tak agresywny? – Minister sportu Andrzej Biernat był zbulwersowany o czym my w ogóle dyskutujemy. Niesiołowski też zachowywał się w swoim agresywnym stylu. Poseł Raś też był głęboko znudzony tym co się dzieje na sali. Tam padały uwagi jak na boisku: „przestańcie, już dosyć tego”. A ten problem dotyczy przecież tysięcy ludzi, którzy stracą pracę. Sytuacja jest trudna. Ale to ich zachowanie było niebywałe. Powiem, że jako Polak, jestem zdruzgotany, bo oni są w zupełnie innym świecie - relacjonuje poseł Tobiszowski.
 
Poseł pytany, jaki wyciąga wniosek z zachowania polityków koalicji rządzącej mówi:

- Ta władza nie ma żadnego szacunku do obywateli. Nie traktują nawet innych parlamentarzystów, że też zostali wybrani przez ludzi i reprezentują inne stanowisko. U nich obowiązują decyzje na poziomie centralnym płynące od pani Kopacz. Jest dyscyplina partyjna. Ta buta i cynizm w stosunku do Polaków jest dramatyczny. Oni nie chcą przyjąć do wiadomości, że ich decyzje szkodzą Polsce. Czują się jakby nią zawładnęli, a reszta musi się temu podporządkować. Oni wyrządzają krzywdę, powodują ogromny ból, że ktoś staje się biedakiem. Poważny dialog z PO i PSL stał się dziś niemożliwy. Idziemy w kierunku zachowań w państwie totalitarnym - mówi poseł PiS.

Według posła Tobiszowskiego władza robi obecnie wszystko, żeby nastawić Polaków przeciwko górnikom.


- Tylko silne konsekwentne protestu są w stanie zrobić wrażenie na tej władzy. Rozmowa czy dialog nie ma dla nich znaczenia. Nie było odpowiedzi na pytania, co będzie dalej, co będzie jak się to wszystko nie powiedzie? To było tak, jak byśmy mówili do ściany. Platforma wypuściła czarną ulotkę, na której jest 5 argumentów przeciwko górnictwu. Chodzi im o to, aby szczuć Polaków przeciwko górnikom na Śląsku - dodaje poseł PiS.


ZOBACZ FILM:
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Szokujace kulisy..
zachowanie poslow jest karygodne, to sa ludzie zyjacy z nasych pieniedzy, niesiolowski, ras, biernat, czypowinnismy im dawac nasze ciezko zarobione pieniadze? Gdyby datki byly dobrowolne, to dopiero "panowie" by sie przekonali, jak zyc?

Niwiem kogo Duda ma na mysli mowiac ze to jest wojna o Polske, -przeciw komu on prowadzi wojne o Polske? Tusk owego czasu z mownicy sejmowej tez powiedzial ze to jest wojna.Pozniej zgina Prezydent.

No i na co wy jeszcze czekacie?????Aż was za orają???Do wtorku to z wami zrobią.Już na wiejskiej powinien być majdan a wy dalej protestujecie???Nić wam to nie da,jedynie rozp...rolenie tego cyrku może coś zmienić-NIE MA INNEJ RADY.

Górnicy jesteśmy z Wami.popieramy was i współczujemy wam .Praca pod ziemią jest bardzo ciężka ,okazuje się że jeszcze przez nasz rząd niedoceniona. Kochani czy przypadkiem nie na tą partię która was tak potraktowała głosowaliście??

MAM PROPOZYCJE DLA GÓRNIKÓW. Zamiast chodzić w demonstracjach po ulicach śląska jedźcie wo Warszawy na Woronicza. Należy na TVP wymusić kilkukrotną retransmisję w różnych godzinach z obrad sejmu, z ostatnich debat NOCNEJ ZMIANY. Pokazanie w TV Polakom jak zachowywała się PO+PSL na sali sejmowej w kwestiach górnictwa, zakończy raz na zawsze obecność NOCNEJ ZMIANY w sejmie. Kropką nad "i" powinno być powtórzenie wczorajszego programu Pospieszalskiego, a zwłaszcza to co powiedział dyrektor jednej ze zlikwidowanych kopalni. Ludzie powinni zobaczyć jak rządząca mafia wpływała na przymusowe wyprowadzanie kasy z kopalni, oraz jak NIK zarządzany przez polityka PO ZACIERAŁ ŚLADY PRZEKRĘTÓW

marszalek sejmu sikorski to chory gosc on czytac nie potrafi nawet liczby byl falszywe -to kretyn kpiny z sejmu robil ,kpiny z gornictwa jak huligan pod barem traktowal opozycje ,czy to ktos rejestrowal jesli tak musicie odsunac tego chuligana sikorskiego razem z rypnietym TW:LEOPOLDEM karygodne co oni robili i beda robic ,i to ma byc rzad to ma byc sejm za nasze gornicze podatki a za morde i o beton -Wipler mial racje ze ta lawiryntka z szydlowca wykonczyla szpitale wykonczyla osrodki teraz za gornikow sie zabrala -polsko polacy, czy wam lby sie z dupami zamienily czy wy nie widzicie ze dol nam bydlo PO PSL RP kopie. NACZELNY GESZEFCIARZ 300 tys euro zarobi tam u tej europejskiej bandy durni -takich geszefciarzy im trzeba .ryzy uj dostal za zniszczenie polski koryto w uni.

W 2007 roku, kiedy pinokio doszedł do władzy, stała się rzecz straszna - została sprzeniewierzona Polska i oddana w ręce obcych rządów. I dopóki jeszcze Polska miała swojego prezydenta, który musiał zginąć, istniał opór przeciw wszechwładzy skorumpowanych polityków, dyktatowi obcych zleceniodawców, którzy już likwidowali zasoby i majątek Polaków, ale jeszcze nie mogli uporać się z narodem.
Przez 7 lat indoktrynacji medialnej i politycznej, po zlikwidowaniu ośrodka prezydenckiego i ustaleniu w bulu rezydenta, naród został ubezwłasnowolniony nawet w kwestii wyborów.
Orwell przy tym wszystkim, to pikuś.
Dziś nie ma narodu sprzedanego za raty, kredyty, obawy o utratę pracy i tego, co jeszcze komuś zostało.
dziś bezkarnie mogą się szarogęsić mafie polityczne, narzucając swoje widzimisię, odgórnie zarządzone na zlecenie międzynarodowego kapitału.
Polski już nie ma, jest kolejny bantustan niewolniczych miejsc pracy do samej śmierci.

Drogi kolego ,zostalismy my! Patrioci Polski! Jest nas duzo! AK zacznie ferowac wyroki!Za zdrade ojczyzny kula w leb!Bojcie sie salonowi zdrajcy Polski!

Wszystkim mówiącym o dopłacaniu do polskiego górnictwa przypominam o stawce KRUS 378 zł/kwartał. Niech Kopacz i Piechociński wyjaśnią Polakom kto tu do kogo dopłaca!!!!!

Oto cytat, cytat z największego POLAKA ,
Jana Pawła II..
"w konflikcie NARODU z władzą, ZAWSZE rację ma naród"

Oto Polska..
Na Sląsku nie doliczono się 130 tys głosów..
130 tys głosów zniknęło!!!

Na tymże Sląsku..na TYM SAMYM Sląsku -likidują kopalnie
...bo- Kopacz odniosła "SUKCES" w Brukseli
Nie widzicie związku?

Widać jak na dłoni..
Nawet jak uratujecie kopalnie, co jest wyjątkowo trudne..
to SYSTEM niewolniczy, za WASZĄ zgoda -pozostanie..

Widać jak na dłoni:
DEMOKRACJA jest fikcją...logicznym ; to jej BRAK zamyka kopalnie..

To państwo , należy do NARODU..władza jest na usługach NARODU..
Nie jakies Brukseli , UE..czy innej GAZRURY..
jesli jest inaczej, to CZEMU się mieni RZĄDEM POLSKI?
To jest , przecież -nadużycie..!!!!
Polska należy do NARODU...
Nie do Piechocińskiego Kopacz..czy innych..
Polsce potrzeba DEMOKRACJI..i jeszcze raz - demokracji !
O to całe pokolenia walczyły i ta walka trwa!!!
Nie dajcie sobie odebrać Polski..bo nie będziecie mieć -NIC...
NIC..
Tu nie chodzi o kopalnie , chcoć one są CZĘSCIĄ - istotną kraju..
Tu chodzi o Polskę ..
O godnosć człowieka!!!!

BRAK wolnosci , brak demokracji zabiera wam - NAM...kopalnie
to brak WOLNOSCI !!!
I o nia się upominajcie!!!!

Taaa....
A górnicy śpią... już z ręką w nocniku...
Kopacz już POzamiatała...

Koszty wydobycia jednej tony węgla w Polsce to 300 złotych...Ta sama tona przetransportowana przez przeróżnych pośredników na przykład do Warszawy kosztuje już 800 złotych.
Cena rosyjskiego węgla transportowanego z Syberii 8 000 km kosztuje 300 złotych.
Wnioski nasuwają się same...Rządowa współczesna targowica z pełną premedytacją dąży do całkowitego zlikwidowania przemysłu wydobywczego w Polsce...
Każdy kto głosował na P-Organizację o charakterze mafijnym przyczynił się do obecnej zapaści państwa.
Zdrajcy i zaprzańcy dążą z niczym niepohamowaną wolą do całkowitej POdległości kremlowskiemu psychopacie,mordercy polskich elit.
A wszystko to dzieje się przy rechocie resortowych dzieci w mediach michnikowszczyzny kretynizujacych niestety skutecznie dużą część społeczeństwa.

Stuk, puk, laską w podłogę. Sejm, sejm wyraża zgodę.
Stuk, puk. laską o blat. Sejm mówi: Tak!
Już marszałek „sejmu kalek” uroczyście wbiegł na salę ...

To śp. Maciej Zębaty o sejmie z czasów głębokiej komuny.

Dziś to samo „toczka w toczkę” – PRL w pełnym rozkwicie!
I to po tzw. 25-ciu latach wolności. Śmieszne ... i PRZERAŻAJĄCE.

Bez modlitwy różańca świętego nie zajdziemy daleko !

To się módl ! I nie zapomnij dać na tacę...
Pan Bóg za nas roboty nie zrobi !

moja opinia to: ze sa dwa (jak w pewnej piosence) a moze nawet trzy swiaty. a my zyjemy w tym ostatnim. i to jest nasza wina.

p-osłów koalicji POje.ało dokumentnie !
oni uważają, że wyborcy są dla nich. Chroni ich immunitet i fałszerstwa wyborcze, dlatego czują się bezkarni.
Ale każdego p-osła można odwołać, choćby za nieudolność lub niegodne reprezentowanie wyborców.

Ta zdziczała banda dobrowolnie nie odejdzie będą kraść i fałszować dokąd ULICA ich nie odsunie. Demokracja, wybory, wolne żarty.
https://www.youtube.com/watch?v=UYdQO58FXvE

Można zobaczyć jaki chłam informacyjny i ochłapy otrzymują ludzie, którzy czerpią informacje z onetu:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/awantura-w-sejmie-wipler-o-kopacz-lawirantka-poslowie-pijak/7wqf0

Te źródła bronią oraz kryją PO i PSL.

Ukraińcy sobie poradzili z rządem który wystąpił przeciwko narodowi. Może u nas czas na to ? Może czas na zrobienie porządku z komuchami, naszymi oligarchami itp.

Problem jest juz na tyle duzy i z zaszlosciami (mysle o "rzadach" placformiarzy z przyleglosciami), ze teraz NAWET JAK BEDA COS CHCIELI RZECZYWISCIE ZROBIC bo np. rowniez im nie bedzie chciala woda z kranow poplynac to nikt im w nic nie uwierzy.
A raczej uwierzy w to, ze jak mowia, ze jest biale to wlasnie jest dokladnie odwrotnie...

I dlatego czas juz najwyzszy odsunac ta szajke od wladzy - stracila calkowicie kontakt z otaczajaca rzeczywistoscia. Chocby z tego POwodu...a rozmaitych innych POwodow by znalazl, bez specjalnego szperania...

Gdyby "fachowcy" z PO rządzili Arabią Saudyjską to by się nagle okazało ,że wydobycie ropy w tym kraju jest "nierentowne" , trzeba "restrukturyzować" sektor ,a potem po "wygaszeniu" importować ropę z Rosji. Zrobią to samo co ze stoczniami. Pustynię. Bez przemysłu nie ma usług. Bez taniej energii nie ma przemysłu. Dziesiątki tysięcy ludzi stracą dochody dzięki PO. A na Śląsku w cuglach PO wygrywała, wygrywa i będzie wygrywać. Już o to się zatroszczą wielcy Drukarze i Optymalizatorzy od Wyników Wyborów!!!

Zobaczymy czy górnicy mają jaja, czy dadzą się zarżnąć i będą dalej głosować na pozsl.

NA INTERII NIE MA NIC!!!! CHINY I PIGUŁKI WAŻNIEJSZE OD 40 000 LUDZI BEZ CHLEBA.
I CZEMU TO SIE DZIWIC, RZAD I JEGO MENDIA MAJA NAS W DU.....E.
A panowie gornicy zamiast siedziec na dole powinni stac pod sejmem i zapytac osobiscie przez siebie wybranych posłów, dlaczego sa przeciw nim.
Ale kto ich poprowadzi??? Na pewno nie pan duda.!!!

'"Zaprowadzimy Nowy Ład Światowy albo na drodze pokojowej , albo pod przymusem"- TAKA FILOZOFIA PRZYŚWIECA TEMU RZĄDOWI ŚWIATOWEMU! Jeśli wszystkie narody nie powstaną będzie rządzić światem jedna nacja.

Prawdziwe przyczyny likwidacji górnictwa w Polsce

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6315

Sejm RP, według Konstytucji najwyższy organ władzy, a wygląda odarty przez zasiadających w nim "przedstawicieli" narodu z nimbu powagi, jak zwykłe, choć tak na prawdę niezwykłe, targowisko próżności, swoiste panopticum osobliwych postaci, które za nic mają składane tak niedawno ślubowania, w zdecydowanej większości kończone -sic! dobrowolnie - dodanymi słowami "tak mi dopomóż Bóg". Cóż dla tych wielkich panów posłów, którym w braku argumentów merytorycznych, empatii dla krzywdzonych współobywateli i ich rodzin, i zwykłej ludzkiej przyzwoitości, jako argument wystarczają rodem z Misia Barei okrzyki sprzątaczki sklepu wobec klienta - bo to pijak jest. Na śląsku tym czasem część działaczy Solidarność - jakże to charakterystyczne dla nas - prowadzi negocjacje z rządem, widząc w tym iskierkę nadziei. Cóż za głupcy, ci Polacy. Nic, ale to nic ich nie nauczy. Gadaniem i wyłącznie straszeniem rząd z Kopacz absolutnie się nie przejmie. Patrzymy, jak społeczeństwa ościennych krajów radzą sobie w takich przypadkach - ano są scementowane i solidarne. Podejmują walkę, najpierw w granicach demokracji, a jak to nie pomaga, poprzez strajki generalne i masowe demonstracje. Sprawa kopalń, energetyki, pakietu energetycznego, bezrobocia, masowej emigracji - to już nie są przelewki. Tu widać, że ten rząd, ta ekipa nad niczym nie panuje. Ale trwać będą nadal, jeżeli naród, społeczeństwo nie weźmie spraw w soje ręce i poprzez falę protestów na masową skalę nie odsunie tych ludzi od władzy - tylko wówczas możeliwym będzie odebranie złodziejom nieuczciwie zdobytych majątków, osądzenie skorumpowanych, albo zidiociałych polityków. Jeśli to się nie stanie - to nam i naszym dzieciom - bo wszyscy nie wyjada - po prostu biada.

PANIE PIOTRZE DUDA : LARUM GRAJĄ...
W lizusowskich "obiektywnych" mediach słupki platformy znowu rosną jak na drożdżach. To jest Rząd który nie odpowiada na ZASADNICZE ZADAWANE PYTANIA tylko powtarza w kółko :górnicy zostaną zatrudnieni w innych kopalniach , są pieniądze na wygaszanie kopal itd itd MANIPULACJĘ , AGITACJĘ , TANDETĘ , CZUĆ NA KILOMETR.
Rząd ma patent na mądrość WSZYSTKICH INNYCH UWAŻAJĄ ZA IDIOTÓW.

My mieszkańcy miasta Orzesza /gminy górniczej/ solidaryzujemy się z mieszkańcami Bytomia,Rudy śl, Zabrza, Brzeszcz protestujących w słusznej sprawie, chcąc ratować miejsca pracy, walcząc równiez o to by Śląsk nie stał sie pustynią.
Panu Markowskiemu mówimy nie dla budowy kopalni w Orzeszu dla Niemców.

>>U nich obowiązują decyzje na poziomie centralnym płynące od pani Kopacz. Jest dyscyplina partyjna...<< Ha ha ha, panie pośle a w której partii tego nie ma? Jeżeli podnosi pan już jakieś argumenty to niech będą poważne. Co do reszty się zgadzam.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl