niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

„Nie kazałem nikogo wyprowadzić”. Zobacz nagranie jak Owsiak kłamie. WIDEO

Dodano: 08.01.2015 [20:39]
„Nie kazałem nikogo wyprowadzić”. Zobacz nagranie jak Owsiak kłamie. WIDEO - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Cóż za obłuda. Najpierw Jerzy Owsiak kazał wyrzucić Michała Rachonia, dziennikarza Telewizji Republika z dzisiejszej konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a później wszystkiemy zaprzeczył. „Proszę tego pana tutaj wyprowadzić” – mówił w trakcie konferencji prasowej. Tymczasem goszcząc po południu w radiowej Trójce, prezes WOŚP twierdzi, że wcale nie kazał nikogo wyrzucać (sic!). Najwyraźniej Owsiak zapomniał, że po internecie krąży już nagranie z całej akcji, dzięki któremu można zweryfikować jego słowa.
 
Internauci są oburzeni zachowaniem szefa WOŚP. Jurek Owsiak próbuje – jak widać – zakląć rzeczywistość (a dokładniej słuchaczy radiowej Trójki) mówiąc, że on z konferencji nikogo nie wyprosił.
 
Ktoś pojawił się na Twojej konferencji, a Ty go wypraszasz z tej konferencji” – mówi prowadzący audycję.

- Ale to nie ja. No widzisz. Nie mów, że ja wypraszam. Ja nikogo nie wyprosiłem. Nie ma takiej w ogóle możliwości. Ja siedzę za stołem konferencyjnym i w pewnym momencie patrzymy, a to ktoś, ludzie, którzy tam stali. Przyjechała policja i nawet pytaliśmy się policji, czy państwo może wiecie, czy ten Pan może powiedział kto go wyprosił. (...) Ludzie być może stają w naszej obronie, być może mówią, że nie chcemy tego słuchać, facet jest agresywny – mówił Jurek Owsiak na antenie.
 
Słuchając tego można odnieść wrażenie, że Michał Rachoń był na zupełnie innej konferencji. Na nagraniu wideo widać, kto był wobec kogo agresywny i kto kogo szarpał. Zobacz sam i oceń.
 
Nagrania z radiowej Trójki można posłuchać TUTAJ. Najciekawsze fragmenty zaczynają się od 1:47.
 
Tymczasem na nagranym przez Rachonia filmie wyraźnie słychać jak Jerzy Owsiak mówi: „Proszę tego Pana na chwilę stąd wziąć”.
 
Proszę tego Pana na chwilę stąd wziąć, bo nam przeszkadza(1:28). Przeszkadza, bo zadaje niewygodne pytania?
 
Mistrzu, ale daj nam tutaj prowadzić program, daj nam prowadzić konferencję(1:36). Konferencję? Od kiedy to z konferencji prasowej wyrzuca się dziennikarzy?

Zobacz nagranie i zweryfikuj prawdomówność Owsiaka
 


Według Owsiaka Michał Rachoń był agresywny. Zobacz na nagraniu kto kogo szarpie
 
Zobacz wideo

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

„Nie kazałem nikogo wyprowadzić” To "niekazanie" jest najlepszą reklamą w III RP i w dodatku za darmo. Tego to by nawet geniusz nie wymyślił. Żeby nie było za darmo wysłałbym mu 1 zł (aluminowy) z casów PRL

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl