niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2016

Islamska destabilizacja Europy służy Kremlowi. Były doradca Putina ostrzegał w "GP"

Dodano: 08.01.2015 [13:22]
Islamska destabilizacja Europy służy Kremlowi. Były doradca Putina ostrzegał w "GP" - niezalezna.pl
foto: islam-watch.org
Po ataku terrorystycznym na redakcję lewicowego pisma "Charlie Hebdo" trwa eskalacja napięcia we Francji. Pod koniec listopada zeszłego roku dr Andriej Iłłarionow, były doradca Władimira Putina, ostrzegał na łamach "Gazety Polskiej": - Na początku 2015 r. rozpocznie się kolejna islamska wiosna. Tylko tym razem nie w krajach arabskich, lecz w Europie. Jej celem będzie polityczny paraliż kontynentu. Do tego stopnia, by Europa nie była w stanie przyjść z pomocą zaatakowanym krajom w przestrzeni postsowieckiej – mówił w rozmowie z Olgą Alehno.

Morderstwa w Paryżu dokonali dwaj mężczyźni którzy zabijając, krzyczeli "Allah Akbar". Prawdopodobnie przeszli wojskowe przeszkolenie w Jemenie. Szefowa Frontu Narodowego Marine Le Pen obwiniła "radykalny islam" i jego propagatorów za zamach w Paryżu.

Front Narodowy otrzymał ok. 40 mln euro pożyczki od Pierwszego Czesko-Rosyjskiego Banku, instytucji należącej do oligarchy bliskiego Kremlowi. - To jest ten element „Putinternu” i V kolumna Rosji w Europie wspierająca Putina z pobudek ideologicznych, ale i politycznych. Marine Le Pen nie jest niestety wyjątkiem. Sztandarowy przykład to oczywiście Gerhard Schröder, ale jest wielu innych i finansowanie tych ludzi przez Rosję się zwiększa. Front IV wojny światowej nie ogranicza się do przestrzeni postsowieckiej, ale przesunął się na obszar Europy Środkowej i Zachodniej. I zarówno zielone ludziki, jak i te pieniądze jeszcze się Europejczykom dadzą we znaki. Nie wykluczam, że może to nastąpić jeszcze tej zimy lub wiosny przyszłego roku, i to w formie, której Europa wcale się nie spodziewa. Ponieważ wpływy Kremla nie kończą się na znanych politykach, ale są też silne w pewnych środowiskach czy ruchach politycznych, których Europa nie traktuje z należytą uwagą. To się zmieni, kiedy na początku 2015 r. rozpocznie się kolejna islamska wiosna. Tylko tym razem nie w krajach arabskich, lecz w Europie. Celem będzie polityczny paraliż Europy. Do tego stopnia, by nie była w stanie przyjść z pomocą zaatakowanym krajom w przestrzeni postsowieckiej - mówił "Gazecie Polskiej" Iłłarionow.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Czy nie można tego kurdupla z kremla odstrzelić tak samo jak alladyna. Później wywalić to truchło do lasu żeby go zjadły padlinożercy. Byłby weeszcie spokój w Cywilizowanym Świecie.

Nalezy odrodzic ideal i organizacje RYCERSTWA Katolickiego.
Jest to ideal WALKI Czynnej.
Bog, Honor i Ojczyzna.
Warszawskie dzieci idziemy w boj...
XXX
Za Polske,za Francje ,za Europe oczyszczona od Wrogow Pana Boga.

Dodal bym wiecej.Moim zdaniem GRU i KGB finansuja bojowki terorystyczne.

czytam i zaczynam coraz wiecej nie rozumiec; wczoraj juz szukano dwoch braci (mowiono ze moze swiadkow), dzisiaj juz inna wersja, dowod w samochodzie jednego z podejrzanych. Przy tak "dobrze zorganizowanej akcji" jak przekazuja sprzedajne tez polskie media (i nie tylko polskie), dowod ktos z nich zapomnial? Dlaczego panstwa europejskie zatracaja swoje wartosci chrzescianskie w imie islamu? To moje pytanie?

Na boskim usiąść tronie

Oplotłeś kulę ziemską kabli pajęczyną
I numer zostawiłeś na każdym włókienku
Wiedza którą zdobyłeś jest teraz przyczyną
Że podglądać i zabić możesz też po ciemku

Zakochany w technice do gwiazd się wybierasz
Nie bacząc na te krzywdy które Ziemi czynisz
Glob ziemski już za mały jest dla ciebie teraz
Do zwiedzania Kosmosu jak buldog się ślinisz

Na cząstki dzielisz co dotąd niepodzielne było
I chełpisz się sukcesem jak najgłupszy wariat
Myślisz że klonowanie to stworzenia dzieło?
Zrozum że to jest tylko najzwyklejszy plagiat

W dziedzinie moralności też czynisz postępy
Sodomy i Gomory śmiało krocząc szlakiem
Lat tysiące cofając łeb pusty i tępy
I dumny jesteś z tego że zwą cię lewakiem

Już raz Pan Bóg pogonił wielkich budowniczych
Wieżę Babel stawiali tysiące lat temu
Lecz ówczesnych lewaków odprawił Bóg z niczym
Miłosiernie nie niszcząc do końca problemu

Istnieniu Boga przeczysz nową głosząc wiarę
Skretyniały bluźnierco i piewco Lenina
To on ci uszył rozum wprost na twoją miarę
Robiąc z ciebie na zawsze zwykłego kretyna

Chciałbyś szybko wygodnie siąść na boskim tronie
Ty lesbijko pedale nędzny pedofilu?
Prędzej twe brudne cielsko sam diabeł pochłonie
Nim zaszczyt ten cię spotka lewacki debilu

8.01.2015
Zapraszam na wierszem33.blog.pl

Ladnie bardzo ladnie .Prosto napisane z glebokim przekazem.Pozdrawiam

Z tą islamizacją Europy to przesada. Muzułmanie po prostu nie godzą się aby szargano Allachem i prorokiem Mahometem. Tak samo by się działo jakby jakiś lewicowy tygodnik nabijał się ze świętego dla Chińczyków Mao Tsetunga, jego żony i bandy czworga albo świętych dla Koreańczyków Kim Ir Sena, Kim Dzong Suk, Kim Dzonga Ila i Kim Dzong Una. W Chinach Ludowych nawet katolicy gdy żegnają się przed posiłkiem to doskonale wiedzą, że te jadło na stole zawdzięczają nie Jezusowi Chrystusowi a towarzyszowi Mao Tsetungowi, jego żonie i bandzie czworga.

Widzę to tak:
Moskwa finansuje nie tylko Front Narodowy, ale i islamistów oraz te szkalujące religie grupy przestępcze zwane redakcjami. Robi swoje układanki i mści się za restrykcje. Moskwa stoi za wieloma socjalistami w UE i z pewnością wykorzysta to do destabilizacji zwłaszcza że trzyma za pyski większość rządów nowych członków UE

Schettyna , chce nas prowadzić na wojnę z islamem. Niech wytłumaczy Tubylcom, dlaczego mają umierać za Paryż, to jest za tych , co w 1939 r. nie chcieli umierać za Gdańsk.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl