niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

Syn ministra PO złapany z narkotykami, odejdzie bez kary? Prokuratura sprawę chce umorzyć

Dodano: 31.12.2014 [17:38]
Syn ministra PO złapany z narkotykami, odejdzie bez kary? Prokuratura sprawę chce umorzyć - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski
Armin H. wpadł na gorącym uczynku. Podczas kontroli znaleziono przy nim narkotyki - miał 1,56 grama marihuany. Usłyszał zarzuty, ale prokuratura chce sprawę warunkowo umorzyć, mimo że zazwyczaj wymiar sprawiedliwości karze surowo za takie przewinienia. Skąd taka pobłażliwość śledczych? Aaaa, jeszcze jednak ważna informacja - Armin jest synem Andrzeja Halickiego, ministra w rządzie Ewy Kopacz.

W czerwcu, podczas rutynowej kontroli u 21-letniego Armina H. znaleziono marihuanę - podaje fakt.pl: "usłyszał zarzuty nie tylko posiadania, ale i udostępniania narkotyków innej osobie. I co? I nic! Po wielu miesiącach śledztwa prokuratura uznała, że sprawa powinna zostać warunkowo umorzona!".

Tabloid podaje inne ciekawe okoliczności sprawy syna Andrzeja Halickiego, obecnie ministra administracji i cyfryzacji. Odstąpiono między innymi od przeszukania mieszkania Armina H., co uniemożliwiało sprawdzenie, czy np. może posiadać większe ilości narkotyku. Powód? Jednym z lokatorów był Andrzej Halicki, wówczas poseł Platformy Obywatelskiej.

"Po półrocznym śledztwie, prokuratura zdecydowała o odpuszczeniu synowi Halickiego" - pisze fakt.pl, podkreślając, że syn ministra przyznał się do winy, ale nie wskazał dilera, od którego kupił marihuanę.

Co było powodem tak łagodnego potraktowania syna polityka. Prokurator Jolanta Wrońska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Piasecznie, tłumaczy wniosek o warunkowe umorzenie postępowania na 2 lata, "dobrym rokowaniem" oraz faktem, że Armin H. nie był wcześniej karany.

Taka wyrozumiałość prokuratury, która nawet nie kieruje aktu oskarżenia do sądu i jemu pozostawia decyzję o karze, zdumiewa internautów. Tym bardziej że najczęściej w podobnych sprawach zapadają wyroki skazujące. W wielu komentarzach pojawia się hasło "równi i równiejsi". Trudno się nie zgodzić.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wystarczy przeciąć "umowną" płaszczyzną poziomą ten kwadratowy tyPOwy łeb tego parcha, która przecina czubek jego nosa, to te jego szpiczaste odstające jak u diabła uszy znajdą się powyżej tej płaszczyzny, tego wyszkolonego cwaniaka przez K. Bieleckiego, tego byłego prezesa PKO BP! A jak dodasz do tego to charakterystyczne dla takich jak on jewro-cwniaczków imię jego synalka, to wszystko jasne!

Jednym slowem mamy w polsce świete krowy.
Coraz wiecej sie slłyszy ze jakis syna jakiegos znanego adwokata, sedziego czy polityka cos przeskrobie a potem ze ma zółte papiery abo umorzenie sprawy jak w tym wypatku.
Tak dla proformy powinni dolozyc takim najwyrszy wymiar kary jaki jest za dane wykroczenie lub przestepstwo zeby ludzie mieli swiadomosc ze w polsce wszyscy sa rownoprawnymi obywatelami i niema katygoryzacjii na lepszych i gorszych. Zwykly obywatel by za to beknol jak nic.

Problemem nie jest niski "wyrok", a w zasadzie warunkowe umorzenie postępowania. Problem w tym, że inni dostaliby wyrok w zawieszeniu i "zepsute" papiery na kilka lat. Jak przeczytałem w jednym z postów pod tą informacją w INTERII (podaną za FAKTEM !!!) ilość ta wystarczy na 6-7 skrętów.
Prawda jest taka, że pan Halicki powinien był się podać do dymisji po złapaniu syna albo przynajmniej zawiesić swoje przywództwo w warszawskiej PO, a on chyba już po tym fakcie, został ministrem. Rodzi to poważne podejrzenia zastrzeżenia co do bezstronności prokuratury - pamiętacie usłużnego sędziego z nad morza ujawnionego przez Fakt ? Tu pewnie rozmowa prokuratora z Halickim, seniorem, wyglądała podobnie. Można współczuć Halickiemu niezbyt fortunnego przypadku z synem. Każdemu może się zdarzyć, ale powinien wiedzieć jaki odbiór społeczny to wywoła.

Polacy nie dają swoim dzieciom na imię Armin (prawdę mówiąc pierwszy raz słyszę, że jest takie imię - domyślam się, że trzeba mieć wyraźny powód żeby tak nazwać własne dziecko) . Skąd właściwie wzięli się ci haliccy i jak się na prawdę nazywają.
Dlaczego nikt nie robi tego typu analiz - skąd się biorą takie arminy, armandy i jakieś donaldy.

ministerek halicki mowil o rownym traktowaniu winnych a co wyszlo? jak zawsze POmyje sa traktowani lagodnie,albo wrecz sprawy sa zamiatane pod tzw dywan POmyjowa partja"blizej ludzi "swojch aby tej Partji Oszustow zylo sie lepiej-wszystkiego najgorszego dla POmyj w NOWYM ROKU!!!!!!!!!!

Jak nie rozpieprzymy tej bandy to niedługo ich synalkowie bedą nami rzadzić

Jaki mamy Rząd takie mamy i społeczeństwo!!!!!!!
Wstyd i jeszcze raz wstyd że Polacy mieszkający w Polsce ,powtarzam mieszkający w polsce mało że wybierają i pozwalają takiemu Rządowi okradac i wąchać trawkę i ich Rodzinkom zamiast wziąść kije bejsbolowe i zacząć grać w "palanta" z rzadzącymi)))))))To juz sie nie zmieni bo juz za daleko to wszystko ścierwo ze ściernisk namieszało i pozwoliło pogrążąć Ojczyznę Naszą Umiłowana Polskę.
Ps.Pozwolę sobie tylko na taki dodatkowy wywód a mianowicie taki żę jak to jest teraz że wszedzie słychać tylko /tak w mediach,w prasie i na róznego rodzaju spotkaniach czy słuzbowych czy prywatnych/ ze w czasie II Wojny Swiatowej zgineło 6.000.000. /sześć milionów ludzi/ pochodzenia żydowskiego i na okragło jedno i to samo słyszę w Polsce i nawet za granicą też jak jestem poza krajem, a NIE SŁYSZE I NIKT NAWET NIE WYPOWIE TEJ JASNEJ I OCZYWISTEJ PRAWDY POPARTEJ FDAKTAMI)))))O TYM ILE TO POLAKÓW ODDAŁO ŻYCIE ZA WOLNOŚĆ I NIEPODLKEGŁOŚĆ,powtarzam jeszcze raz-ŚWIADOMIOE I Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I ODWAGĄ ODDAWAŁO ŻYCIE ZA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ UMIŁOWANEJ oJCZYZNY-NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ Z BIAŁYM ORŁEM W KORONIE=Cześć i Chwała Im za to największe poświęcenie i odwagę!!!Natomiast naród żydowski w czasie II Wojny światowej nie oddawał życia na polu walki tylko był gnębiony i niszczony w obozach a niekiedy i przedstawiciele tego narodu też byli zamieszani w różnego rodzaju tajemnicze i niejasne sytuacje w czsie Wojny i po Wojnie nade wszystko w Polsce!!!Dlaczego narody nie mówią i nie piszą i nie oddają tak należytego szacunku dla POLSKICH NIEŻYJĄCYCH PATRIOTÓW I BOHATERÓW POLSKICH-PYTAM SIE DLACZEGO JEST TAKIE ZAKŁAMANIE I TAKA PODŁOŚĆ ŻE DZXIŚ NIE CENI SIĘ TYCH CO POWINNO SIĘ CENIĆ TYLKO POD POKRYWKA NIBY DEMOKRACJI WCISKA SIĘ TO CO SIĘ CHCE WCISNĄĆ A PRAWDA GDZIEŚ NA BOK JEST ODSUWANA.Przypominam i dla dzisiejszych i dla potomnych też że w czasie II Wojny ŚWIATOWEJ zgineło około 6.500.000/sześć i pół miliona Narodu Polskiego=Kwiatu Polskiego a może nawet i więcej)))))))Cześc ich pamięci!!!!Zycząć wszystkim Uczciwym i Sprawiedliwym Polakom-Rodakom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO na ten Nowy Rok-2015 chciałbym doczekać sie Sprawiedliwości mądrości wśród ludzi na całym ŚWIECIE!!!Tak Nam Dopomóż Bóg.Pozdrawiam Wszystkich i CZAPKI Z GŁÓW PRZED POLAKAMI)))))))))))))))

No cóż zrobili sobie prywatne Państwo co do Prawa i co do kasy.Oni to są oni,żrą ile chcą.

tatuś jak wybierał imię dla synka to też chyba coś przypalał :D

Oby Nowy Rok dał w dupę tym oszustom i złodziejom
by rozwalił klan przestępczy pełowców

Trzeba przejac władze nie wazne jakimi srodkami i jakim kosztem ,odswiezyc prokurature i sedziow bo bez ich uczciwosci nie ma i ne bedzie wolnej Polski

Nietykalni? do czasu w Wolnej Polsce kara ich nie ominie.

Ja i moi znajomi życzymy bolszewikom by ich wszystkich tyfus i gruźlica wykończyła na amen.

Jak napisano (na ścianie stodoły):

"DYSCYPLINA, TOWARZYSZE, ŻELAZNA DYSCYPLINA!"

"WSZYSTKIE ZWIERZĘTA SĄ RÓWNE, ALE NIEKTÓRE ZWIERZĘTA SĄ RÓWNIEJSZE OD INNYCH"

UUUaaaaa! Jak ktoś ma na imię Armin, nie może być normalny, sorry winien ten, kto wymyślił to kretyńskie imię dla synalka.

to jest po prostu skandal. Ci ludzie powinni byc czysci jak łza i od tych ludzi sa wymagania wieksze niz od zwyklego czlowieka. Oni reprezentuja nasze panstwo. a tu co sie dzieje. I ten czlowiek, ktory nie umie wychowac wlasnego dziecka w poczuciu odpowiedzialnosci ma rzadzic krajem, czastka naszego kraju. To powinien natychmiast byc wyrzucony, a prokuratuta w podwojny sposob kims takim sie zajac.

Przy takim ojcu w każdy nałóg można wpaść .

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl