niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

PKW podała nazwiska 42 radnych. Ale w sejmiku Wielkopolski jest ich 39! Zyskał... PSL

Dodano: 24.11.2014 [15:29]
PKW podała nazwiska 42 radnych. Ale w sejmiku Wielkopolski jest ich 39! Zyskał... PSL - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Wielkopolski Sejmik Wojewódzki składa się z 39 radnych, a WKW "rozdała" 42 mandaty. Takie cuda tylko podczas wyborów samorządowych w Polsce. Jak podaje portal miastopoznaj.pl, w jednym z okręgów zamiast 7 mandatów, rozdano 10. Skorzystało na tym... PSL.
 
Do sejmiku województwa wielkopolskiego dostało się 42 radnych – podał w oficjalnym dokumencie Komisarz Wyborczy w Poznaniu. Problem w tym, że w sejmiku zasiada 39 radnych.
 
Po sprawdzeniu okazało się, że nieprawidłowości wkradły się w okręgu V, obejmującym powiaty jarociński, kaliski, kępiński, ostrowski, ostrzeszowski i pleszewski. W tym okręgu przewidzianych było 7 mandatów, a przyznano 10.

Porównując informacje dotyczące osób, które uzyskały mandat radnego Sejmiku Wielkopolskiego z Obwieszczeniem, okazuje się, że w dokumencie dodatkowo znalazły się takie osoby jak: Lis Anna (PSL, okręg 5),Szkopek Wioletta Anna (PSL, okręg 5),Jany Grażyna Maria (PSL, okręg 5)” – czytamy na miastopoznaj.pl.

Nawet w oficjalnym obwieszczeniu Komisarza Wyborczego w Poznaniu w punkcie drugim można przeczytać, że „wybierano 39 radnych Sejmiku Województwa Wielkopolskiego”.


(fot. print screen z Obwieszczeniu Komisarza Wyborczego w Poznaniu)


(fot. print screen z Obwieszczeniu Komisarza Wyborczego w Poznaniu​)

Pełne Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Poznaniu TUTAJ. Lista wybranych radnych na stronach 299-301.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Sztuczne szczęki i uśmiechy a pod maską same przekręty.

Wybory zostały sfałszowane. PKW to oszuści. Demokracje w Polsce zamordowano 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku. Komoroski nie ma legitymacji spolecznej do piastowania urzedu prezydenta, gdyż po doswiadczeniach ostatnich tygodni widac , ze aparat klamstwa jest opanowany do perfekcji a media ta patologie pokrywaja sloganami o uczciwości itd. PSL to karzel polityczny i nigdzie nie uzyskali by zwyciestwa gdyby nie oszustwa wyborcze. To wie cala Polska. WSI i jego agentura nie próżnuje ! ! !

patrzeć nie mogę na tego klauna zrobil cyrk POLAKOM i też rzy

ONI liczą na efekt zmęczenia,gdyby nawet odbyły powtórzone Wybory,
to wiadomo że 30% ludzi będzie mniej,ale nie będzie mniej ICH,
zdyscyplinowanego elektoratu klientów.
To będzie bardzo trudne aby zmobilizować Polskę zachodnią,
tam mało kto ma takie rozumienie Ojczyzny jak na Wschodzie,
tam Polska jest dobra wtedy,gdy im dobrze,jak źle,to i Polska zła.

a miller jak owsik w tyłku kręci się przy każdym kto ewentualnie wspomoże i da coś uszczknąć starym towarzyszom z wyborczego tortu.
Patrząc na radosnego piechocińskiego to sie zastanawiam ile wie na temat tej nagłej miłości "ludu pracującego miast i WSI" do zsl.
Grandziarskie wybory, przeprowadzone przez grandziarską organizację pod patronatem grandziarskiego rządu i prezydenta.
Jeśli ktoś ma wątpliwości co do szwindli to naprawdę jest albo z tej samej kliki, albo powinien jak najszybciej skorzystać z pomocy psychiatry, póki nie ma konieczności pobierania skierowań od lekarza I kontaktu.

Spójrzmy na to wszystko spokojnie. Od lat szajka PO PSL Sld twierdzi, że nie dopuści PiS-u do władzy. Pytam: jakim prawem ? To stwierdzenie jest dowodem totalitaryzmu !!!! A dlaczego są tacy pewni? bo od 2010 r. przejęli totalnie władzę wszędzie. Opanowali wszystkie sejmiki samorządowe, duże media z telewizjami i radiami publicznymi włącznie, przejęli władzę nad instytucjami kontrolnymi - NIK, IPN, mają swojego prezydenta, mają większość w sejmie, co powoduje, że sejm jest zbiorem semaforów realizujących ustalenia rządowe. Zatem sejm nie spełnia roli nadrzędnej i kontrolnej nad rządem. W komisjach sejmowych finansów, środków przekazu, d/s służb specjalnych przewodniczącymi są ludzie z koalicji. Dlatego twierdzę, że żadnej awarii systemu informatycznego nie było nigdy. Natomiast system zakorkował się dlatego, że PiS tym razem przypilnował wyborów i spływające z komisji okręgowych protokoły nie zgadzały się z wpisanymi wcześnie wynikami ustalonymi przez PKW. Tydzień na ogłoszenie wyników potrzebny był na fałszowanie kart wyborczych. Dowodem na to są zaginione 30 tysięcy kart oddanych na PiS na Śląsku. Dlatego 13 grudnia WSZYSCY, KTÓRYM BLISKIE SĄ DEMOKRATYCZNE WYBORY, DEMONSTRUJEMY !!!! Zostawmy swoje preferencje partyjne!!! Brońmy prawdy.

Co za perfidny uśmiech NIEFRAJERA "rolnika" z Piaseczna i ON też nadaje się to tego powiedzenia z UJAWNIONYCH TAŚM On może też zastąpić takiego bezosobowego "Ch" i też jest winny, że Polska to " On dupa i kamieni kupa' choć w tym psuciu i w uwikłaniu się w zbrodnie trochę mu brakuje do wnuczka dziadka z Wehrmachtu i od tego znanego agitatora do "dorzynania watahy" oraz tego drania, który to rodaków akcentujących POLSKOŚĆ, PATRIOTYZM te kolaborant i półgłówek ma ochotę osobiście "LECZYĆ LEWATYWĄ" wciskając im wlewkę z wirusami TUSKAWICY.
Oni CHAMY chcą abyśmy w imię DEMOKRACJI zaakceptowali FAŁSZYWE WYNIKI WYBORÓW. Takie traktowanie zasad demokratycznych to ZBRODNIA NA DEMOKRACJI a akceptacja mogła by ZDRUZGOTAĆ i tak chwiejne MORALE SPOŁECZEŃSTWA, gdzie normalką jest MÓWIĆ o perfidnych AFERACH, przypisywać sprawstwo zbrodni smoleńskiej, wbrew podstawowym prawom fizyki, niewinnej brzozie, która nawet pancerna zrobiła by być może tylko ślad lub raczej mokrą plamę, mówić i dziwacznych "samobójstwach" tz "seryjnego samobójcy" i CO, tylko się mówi i .........k-wa czas to zmienić.
Nie możemy tolerować perfidnego, pokracznego babska, które nam wmawiało, ze widziało jak RUSKI KOPACZ kopał i starannie przesiewał i widziało to UPIORNIE kłamliwe babsko jak Polscy PATOMORFOLODZY z Ruskimi dokonywali sekcji w Smoleńsku, kiedy TAK NAPRAWDĘ NIE DOPUSZCZONO ICH DO SEKCJI, bo zachodziło niebezpieczeństwo, że część z nich mogła by KWESTIONOWAĆ oficjalne wyniki i pewno musiał by się nimi zająć "seryjny samobójca" bo do 96 OFIAR ZBRODNI SMOLEŃSKIEJ doszło JUŻ KILKANAŚCIE OFIAR TEGO "Masowego Samobójcy". To niesłychane MIMO licznych afer NIEFRAJERZY u steru władzy zamiast w KRYMINAŁACH..

<><><>
Widać wyraźnie efekty moskiewskich szkoleń, nie jeździli tam przecież tylko nażłopać się "stolicznej". Tych wyborów nie wolno uznać!

Piłsudski już dawno wsadziłby te zieloną zarazę do Berezy, tak jak to słusznie zrobił z Witosem.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl