niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Mieszkańcy Gdyni w szoku. Wynik PSL podskoczył o... 1100 procent!

Dodano: 22.11.2014 [16:30]
Mieszkańcy Gdyni w szoku. Wynik PSL podskoczył o... 1100 procent! - niezalezna.pl
foto: petyr; na podst psl.org.pl
Wojewódzka Komisja Wyborcza w Gdańsku ogłosiła oficjalne wyniki wyborów do sejmiku wojewódzkiego na Pomorzu w piątek. Minęły dwa dni, a wyborcy odkrywają różne niespodzianki. Nie kryją zdumienia chociażby z wyników PSL w Gdyni. Okazuje się, że Ludowcy odnotowali tam wzrost poparcia na poziomie aż... 1100 procent.

Z danych Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Gdańsku wynika, że w sejmiku pomorskim samodzielnie może rządzić Platforma Obywatelska. Kandydaci tej partii uzyskali w sumie 17 mandatów odnotowując poparcie na poziomie 40,74 proc. głosów. Drugi wynik uzyskało Prawo i Sprawiedliwość z poparciem 23,04 proc. Przekłada się to na 9 mandatów liczącym 33 osoby sejmiku województwa.

Z kolei PSL uzyskał 7 mandatów odnotowując poparcie 17,43 proc.

Największe zdumienie mieszkańców województwa pomorskiego budzą jednak wyniki głosowania w Gdyni. Internauci są w szoku, że poparcie dla PSL w tym mieście skoczyło aż o 1100 procent.

- PSL w GDYNI skoczył z 800 na 8800 głosów. 1100%. Pozdrowienia dla ośmiu tysięcy ośmiuset gdyńskich rolników! Wszyscy jesteśmy zaskoczeni, że jest Was tak wielu – skomentował ironicznie na Facebooku jeden z internautów.

Informację na temat szokującego wzrostu poparcia dla PSL w Gdyni potwierdziła również na antenie Polsat News Katarzyna Matuszewska z portalu strajk.eu.

Portal niezalezna.pl dotarł do screena protokołów, który potwierdza te dane:
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

NAJLEPSZA OIPCJA, nie dla dziadkow bo im sioe za bardzo rece trzesa..https://www.youtube.com/watch?v=0Hj2Jv80oR0

Grubo ponad polowe tych glosow otrzymal Janusz Kupcewicz, ikona sportu w Gdyni. Ludzie nie glosowali na PSL, tylko na nazwisko, ot i cala tajemnica.

Gdynia jest bardzo apolityczna, nie jest za PIS i nie jest za PO, a listę PSL tym razem otwiera były znakomity piłkarz Arki Gdynia. Sensacji nie widzę, ale może dlatego, że ja jestem stąd, a Warszawa jak zwykle wie lepiej :)

Przy takiej ilosci glosow niewaznych obligatoryjnie powinno sie powtorzyc ..... glosowanie -nie ma potrzeby powtarzania wyborow .

wyrośnie więcj buraków na bulwarze

Przed oddaniem głosu odbieramy zaklejony szczelnie numerek (np. kod kreskowy), który naklejamy na kartę do głosowania. Tylko w ten sposób głosujący będzie mógł stwierdzić co się stało z jego głosem.

lolek z 22.11.2014 [19:46]
nawet numerek nie pomoze dostawią jeszcze jeden X i twoj głos bedzie nieważny
a kto ci da do wgladu twoja kartę ?
Zniszczą ..lub zrobią ściśle tajne.
Na nich nie ma mocnych

najlepsza opcja tutaj...https://www.youtube.com/watch?v=0Hj2Jv80oR0

Cuda, cuda ogłaszają!

Gdynianie! Skoro u Was PSL nie posiadał własnej listy wyborczej, to macie okazję wystąpić do Sądu o unieważnienie wyborów i zarządzenie powtórki. Nie przegapcie takiej okazji.
A co na to PKW?

Wystarczy tylko przeliczyć głosy ponownie...

Chaos wyborczy kontrolowany - uczestniczyłeś w wyborach? Masz wątpliwości co do nieprawidłowości przeprowadzonych wyborów? Jesteś szaleńcem według niego !!!

"Osip Szczynukowicz vel Komoruski"

Spójrz w lustro hrabio z sierpem i młotem a zobaczysz największego z szaleńców...

bard Andrzej Kołakowski to skomentował na swoim blogu dosadnie i dokładnie!

"Żadnych złudzeń Panowie -
„Żadnych złudzeń Panowie” miał powiedzieć ruski car do Polaków, dając im do zrozumienia, aby pogrzebali wszelkie nadzieje, które wiązali z jego koronacją. Tę prawdę przypomnieli nam aktualnie rządzący Polską gangsterzy (chodzi mi oczywiście o rzeczywisty zarząd, a nie o wydelegowany przezeń tzw. rząd)"

i dalej warto przeczytac całość - to jedyne doskonałe podsumowanie tego co oglądamy! i przynajmniej można dowedzieć sie do czego oni zmierzają

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6101

Gdynianie! Polacy!
Nic się nie stało!

Pieprzenie z tymi książeczkami ,jak ktoś wziął ją do ręki to nie skreślał gdzie popadło tyko jak miał oczy to czytał nie róbcie z Polaków jełopów.Zwykłe ordynarne fałszerstwo tyle że trochę się zapędzili .

Dla potwierdzenia domniemań. Tomaszów Lubelski - wcześniej swoisty matecznik PSL-u. Rada Miasta składa się chyba z 21 osób. Wg informacji "Kroniki Zamojskiej" (wydanie wtorkowe z 18 listopada) na 17 listopada - 17 (lub 18) mandatów zdobywa PiS. 3 komiter lokalny. PSL - 0, SLD - 0. Od pierszych wyborów samorządowych PSL wykazuje tutaj tendencję wyraźnie spadkową. Na tym terenie - wybitnie rolniczym - ludzie zauważają, że jest to partia karierowiczów wchodząca do karzdego rządu. Więc żadna chłopska, ale kartelowa.To dzęki niej trwa niemal nieprzerwana dominacja Magdalenki. Z tego też, m.in. wynika ponadprzecięna pozycja i zasobność finansowa tej partii. Czarę goryczy przelali "frajerzy" Sawickiego. Zdumiewa więc fakt, że elektorat w inych regionach, w tym w aglomeracjach miejskich jest tak odporny na reczywistość.
Nawiasem mówiąc nie zdziwiłbym się, gdyby przy tworzeniu systemu zliczającego głosy maczał palce "pierwszy informatyk Polski" - Pawlak.
Przychylam się do artykułowanego poglądu, że na Polakach dokonywany jest eksperyment zmierzający do zbadania, gdzie przebiega granica,do której mogą się posunąć "inżynierowie" w ogłupianiu społeczeństwa. Wyniki tego eksperymentu mają znaczenie niebagatelne dla usiłujących zawłaszczyć całkowicie rząd dusz (jeżeli taki byt jest dla nich realny).

Co się dziwicie Janusz Kupcewicz w Gdyni jest bardzo znany, były reprezentant Polski grała Arce Gdynia.
Tylko dlaczego startował z listy PSL?

Wladzy raz zdobytej nie oddamy nigdy ! Mozecie nam " polactwo " skoczyc !
Marzy sie rzadzacej Polska maffi PO+PSL , zeby w Polsce bylo jak w Rosji . W 2015 roku mafia , bedzie sie na pewno starala , ponownie sfalszowac wybory i prezydentem zostanie Komoruski , a premierem , ta od przekopywania ziemi w Smolensku na 1 metr gleboko , czyli Kopacz . Jesli Donek nie wroci z UE i nie pokrzyzuje tej dwojce szykow , to w nastepnych sfalszowanych wyborach nastapi zmiana , czyli Kopacz prezydentem , a Komoruski premierem ! I tak bedzie dookola Wojtek / dopoty , dopoki Polacy nie przestana trwac w chocholim tancu / , jak to sprytnie w Rosji , robia Putin i Dmitrij Miedwiediew . Bardzo stanowcze obecne stanowisko Komoruskiego , ze dopiero po wyborach prezydenckich i parlamentarnych w 2015 roku , bedzie mozna sie zastanowic nad nowa ordynacja wyborcza , swiadczy tylko o tym , ze jeszcze przy pomocy falszerstwa , chca zdobyc wladze w 2015 roku. Takie stanowisko potwierdza tylko to , ze wybory prezydenckie w 2010 roku byly skrojone pod Komoruskiego tak , jak te obecne samorzadowe ! Polacy jest juz najwyzsza pora , zeby przestac tanczyc chocholi taniec !

Mieszkancy Gdyni w szoku,..
Ja tez, hahahahahahahaha,

Żeby się tylko na końcu nie okazaąo.że Polska liczy 300 milionów mieszkańców.

To chyba choroba CHŁOPOMANII opanowała Gdynię. Panie i Panowie! Parodia i jawne kpiny trwające 25 lat muszą mieć swój koniec. Już czas skończyć z panowaniem tej nie znającej granic chołoty. Jeżeli tak mają wyglądać wybory prezydenckie i parlamentarne, to nie wyobrażam sobie skutków tego procesu rozkładu państwowości. Zagranica nie przyjmie wszystkich uciekinierów z tego rumowiska jakie pozostawi po sobie klika złodziei i manipulantów. Tolerowania dalej takiego stanu rzeczy nie zna chyba żaden współczesny kraj europejski. Dopasowanie wyborów prezydenckich wedle proroctwa COBOS-u może być faktem!

Pazerność PSLu

Mojemu pradziadowi z nóg ściągnęli buty
Kiedy ducha oddawał w styczniowym powstaniu
Teraz ich potomkowie z powodu pokuty
Głos na cara oddają w kłamstwa głosowaniu

Już ci Polsko kupili gaz na lat tak wiele
Że się do końca życia wypłacić nie zdołasz
I nadal będą kręcić chłopów przyjaciele
Dopóki ich frajerami Polsko nie obwołasz

Może wtedy "ziemiaństwo" z rodowodem chłopa
Dostanie od małorolnych porządnego kopa
Którzy w twarz plując durniom sprzedajnym ze wschodu
Powiedzą że Polska nie dla nich ale dla narodu

22.11.2014

To ile milionów Euro dopłat otrzymują gdyńscy rolnicy? Chociaż - stocznie zaorano, więc to może i nie jest niemożliwe

Korea Północna, to mały pikuś wobec państwa potuskiego! Tam, podobnie jak i tu jest tak, że jeszcze przed wyborami obliczenia wskazują na wygraną opcji wiadomej, ale takim wynikiem poszczycić się Korea Pół. nie może.

bard Andrzej Kołakowski to skomentował na swoim blogu dosadnie i dokładnie!

"Żadnych złudzeń Panowie -
„Żadnych złudzeń Panowie” miał powiedzieć ruski car do Polaków, dając im do zrozumienia, aby pogrzebali wszelkie nadzieje, które wiązali z jego koronacją. Tę prawdę przypomnieli nam aktualnie rządzący Polską gangsterzy (chodzi mi oczywiście o rzeczywisty zarząd, a nie o wydelegowany przezeń tzw. rząd)"

i dalej warto przeczytac całość - to jedyne doskonałe podsumowanie tego co oglądamy! i przynajmniej można dowedzieć sie do czego oni zmierzają

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6101

Wynik PSL to dopiero "odmęty szaleństwa"i czyste ,zamierzone wariactwo .To teraz trzeba się przyjrzeć programowi PSL i przypilnować realizacji .

GDYNIA TO DAWNA WIOSKA RYBACKA MIESZKANCY PRZYpoMNIELI SOBIE O SWOICH WSIowych KORZENIACH STAD TAKI WYNIK.

Brawo! Teraz już cały świat będzie głosował na oborowych Piechocinskiego.To przez CO2 ,które ograniczył do roku2550.Wszyscy frajerzy POwinni być dumni.

Kupcewicz Janusz....ponad5 tysiecy glosow.To byly pilkarz Arki,startujacy z list
sl,jezeli dobrze czytam.Akurat sledzie mogli na niego tak licznie glosowac,co nie oznacza,ze wzrost notlwan PSL w calej Polsce jest nagle taki olbrzymi.PO nie chcialo robic chamowy,zeby odebrac
is owi wciagneliw to hlopow,a Ci durnidali siewciagnacw oszustwZauwazcie,ze zaraz po ogloszeniu exit pool,zaczeły ske machlojki zrezultatami.Tylko ulica jest w stanie zmienic Polske!!!!!!!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl