niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Olejnik wściekła za krytykę Komorowskiego. Nakrzyczała na gościa i wyszła

Dodano: 20.11.2014 [14:27]
Olejnik wściekła za krytykę Komorowskiego. Nakrzyczała na gościa i wyszła - niezalezna.pl
foto: radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Blog/Gosc-Radia-ZET-Zbigniew-Ziobro6
- Wie pan, ja panu proponuję żeby pan się napił zimnej wody i kończymy dzisiaj rozmowę - krzyknęła Monika Olejnik i wyszła ze studia. Powód? Zbigniew Ziobro skrytykował prezydenta Bronisława Komorowskiego za nazywanie "szaleńcami" tych, którzy wątpią w uczciwość wyborów.

Jak ogłosił wczoraj Komorowski, ten kto krytykuje sposób przeprowadzenia, liczenia wyborów i doszukuje się oszustw wyborczych jest szaleńcem, a na taką krytykę "nie ma zgody". - Warto pamiętać o tym, że gwarantami bezstronności, uczciwości i legalności wyborów są członkowie PKW – mówił w wygłoszonym oświadczeniu prezydent Komorowski. Oburzony ogłosił również, że krytyka wyborów jest niedopuszczalna.

- Nie ma zgody na kwestionowanie uczciwości wyborów, na przykład przez lansowanie szkodliwej tezy o konieczności powtórzenia wyborów – zaznaczył Komorowski. Temat ten pojawił się dzisiaj w jednym z programów Radia Zet. W rozmowie z liderem SP, Zbigniewem Ziobro, Olejnik krzyczała: Nie ma, nie ma, proszę pana, bo nie ma przesłanki generalnej żeby unieważnić wybory! Następnie dopytywała "co powinien zrobić prezydent Bronisław Komorowski?"- Przede wszystkim nie odsądzać od czci i wiary tych, którzy wobec takiej wielkiej kompromitacji polskiego państwa domagają się jakiś rozwiązań, coś proponują, tylko nawet jeśli nie zgadza się z tymi osobami, zaprosić ich na rozmowę i podyskutować, bo powaga sytuacji tego wymaga (...) powinien usiąść i porozmawiać, a nie z taką pewnością siebie w głosie, żeby nie powiedzieć butą wyzywać ludzi tylko dlatego, że mają inny punkt widzenia - tłumaczył Ziobro, co jeszcze mocniej rozjuszyło prowadzącą program w Radio Zet. - [Prezydent] nie wyzywał, tylko powiedział, że to jest „odmęty szaleństwa”, „odmęty szaleństwa” powiedział - tłumaczyła Komorowskiego wyraźnie zdenerwowana Monika Olejnik

- No to co to jest, to co mamy szaleńców, wszyscy są szaleńcami? - pytał polityk, jednak Olejnik szybko zmieniła temat. - A proszę pana, co to znaczy mówić o prezydencie, że jest głuchy i ślepy, mówi kandydat na prezydenta Warszawy o prezydencie Polski, że jest głuchy i ślepy? - pytała. - Jeżeli pan prezydent pozwala sobie mówić w stosunku do ludzi, ogromnej większości Polaków zresztą, on nie wyczuł tu tej intuicji, odleciał pan prezydent, jeśli używać też jego... - próbował wyjaśnić Ziobro. Wtedy Olejnik już kompletnie wyszła z siebie.

- Odleciał, gdzie odleciał? - krzyczała na gościa. - Tak, od rzeczywistością stracił kontakt (...) Jeżeli pani poczyta wypowiedzi na forum „Gazety Wyborczej” to wtedy pani zobaczy, że wielbiciele „Gazety Wyborczej” też uważają, że to co się dzieje to jest kompromitacja państwa - usłyszała w odpowiedzi.

- Tak? To panowie odlecieli, panowie odlecieli,  bo wygraliście wybory i mówicie, że są nieważne, to ja już nie wiem - kontynuowała coraz bardziej zdenerwowana Olejnik. Gdy usłyszała od gościa, że "pan prezydent mówi, że ci, którzy stawiają pytanie o ważność takich wyborów i ich wiarygodność to są szaleńcy, bo do tego się sprowadza jego wypowiedź", dlatego to prezydent obraża i "powinien trochę zimnej wody się napić i poprosić na rozmowy, bo on jest od tego by rozmawiać z ludźmi i strzec porządku konstytucyjnego, a nie obrażać tych, którzy mają słuszne powody do tych emocji" - miarka się przebrała.

- Wie pan, ja panu proponuję żeby pan się napił zimnej wody i kończymy dzisiaj rozmowę. Koniec! Koniec! - krzyknęła, wzięła leżącą na stole "Gazetę Wyborczą" i wyszła.

ZOBACZ WIDEO

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A na Onet.pl pisali: tytuł Zbigniew Ziobro przerwał rozmowę w programie "Gość Radia ZET" - Po odpowiedzi Moniki Olejnik Ziobro wstał i wyszedł ze studia programu". Próbowałem ponownie to znaleźć ale chyba usunęli.

byłla szmatą i jest stokroka

do cholery nie macie honoru? Jak mozna przychodzic do programu i pozwolic tej czerwonej zydowce (pokolenie ormowca juz), zeby ponizala was as do tego stopnia. Za takie wyjscie to ta czerwona powinna zaplacic drugiej stronie. Przerwanie programu tak wlasnie jak ta stokrota zrobila to zerwanie umowy. Tak przynajmniej jest w demokratycznych krajach. Mnie ciagle szokuje fakt ze jednak sa ludzie przyjmujacy jej zaproszenia a potem jej opluwanie. Ona pracuje na dodatkowe finansowe "wspomaganie" od komora (nie wiem jakie jego prawdziwe nazwisko), zaklad?

PeOwska flanela trzęsie dupą ze strachu, w normalnym kraju żadna szanująca się gazeta, stacja telewizyjna i radiowa nie zatrudniłaby tego tłumoka.

Aha...To znaczy,że scenariusz rozpisany przez służby(i to te mniej kumate,"komoruskie")miał być taki-Peeseluchom leśne dziady nabijają głosy(coś tam nie "wyjszło" i przegięli),ale,żeby PiS się nie rzucało-ogólnie wygrywa.No bo który cwaniak podważa swoją wygraną?Na ogólny chaos miała wystąpić upośledzona marionetka z Belwederu i uspokoić wzburzony tłum,który podobno go kocha ponad wszystko.Ale i tu"ch.j,dupa i kamieni kupa",bo dla Pana Premiera Kaczyńskiego demokracja i uczciwość to świętość.Nie wzięli tego pod uwagę trawiciele ośmiorniczek,którzy nie są w stanie już zrozumieć elementarnych nawet odruchów uczciwości.A i Bronisławowi I Komoruskiemu nikt nie powiedział,że to poparcie to...tak tylko...dla kitu się wciska motłochowi,a resztę(już w praktyce)nabiją leśne dziady.Tak jak było ostatnio,kiedy to w jednej chwili nastapiło cudowne rozmnożenie głosów na Bronisława K.Kiedy na emeryturę odchodził Ferdynand Rymarz(były przewodniczący PKW)coś mi nie pasowało.Można było,być może,mu wiele zarzucić,ale przynajmniej miał jakąś klasę.Mam jakieś dziwne wrażenie,że nie chciał uczestniczyć w cyrku,który miał się dopiero rozegrać. Od momentu,kiedy zastąpił go Jaworski czy Czaplicki lub jakiś inny,szkolony(nieudolnie zresztą) w Moskwie frędzel PKW sięgnęło dna.I to już w czasie wyborów prezydenckich.I stąd ten sentyment lokatora Belwederu do tych "sędziów" o gębach fornali i oborowych.A starucha Ojejnik?Szkoda sobie nawet zaracać głowę funkcjonariuszką o wyglądzie rozsypującej się ze starości mumii.

resortowe bekarty przywiezione tu w 45 r przez dzicz azjatycka dobrze się czuja w Polsce czas te ścierwo olejniki lisy kuzniary smolary powlec na latarnie nie będzie litości dla dziczy chazarskiej

czy ja się,doczekam jakiegoś liścia od oponenta,dla wrednej stokroty!

Z oficerami się nie dyskutuje....

wy tu sobie nie róbcie jaj!
brunek,według srobosu ma 80% to jest nokaut,dla rywali!
tvn dzisiaj spuszcza,ze smyczy "szczawiowego" oj będzie się działo!
aparadczyk celiński,już pLUJE jadem!

Nie wszyscy tak jak olejnik muszą na kolanach...

ta dziennikarka to taka blond wyszczekana szmata, tatuś ubek, to córeczka poszła mentalnie w jego ślady. Słyszałem jej wystąpienie. Ludzie ona ma kliniczne przypadłości.

Dobrze, że nie słucham Radia Z. Ciekawe ile jej płacą za takie zachowanie. Z wyborami wiocha, a oni udają, że nic się nie stało. Pewnie boją się, bo obecna władza traci poparcie i może być jeszcze gorzej. Jestem za drugimi wyborami, bo władze wybiera się dla ludzi. Tak się zachowują jakby chcieli coś ukryć.

Trzeba było dać SZPICA i tym sposobem pozbyć sie na zawsze papugi typu olejnik.Co to za figura?

"Stokrotka" vel Monia Olejnik pokazała swoim zachowaniem, że jest totalną idiotka zakochana bezgranicznie w członkach platformerskich i pRezydęcie WSI-owym znanym strażniku żyrandola.

I tak oto więdniejąca "Stokrotka" udowodniła, że jest "obiektywną dziennikarką" na usługach bolszewickiej agentury.

Zachowanie karygodne, zaprosić gościa i tak go potraktować, nawet przy innych poglądach na sprawę przeprowadzonych wyborów. Tylko bojkot, tej "pani" dziękować nie udzielać wywiadów niech się nauczy kultury.

<><><>
Z tego wszystkiego płynie prosta konkluzja - rzadząca sitwa w trwających wyborach dokonuje manipulacji i fałszerstw na niebywałą skalę, a kiedy pada komputerowy system i komisje wyborcze zmuszone są do ręcznego liczenia, wszystkie te machlojki i oszustwa wychodzą na jaw, pokazując prawdziwe oblicze "trzymających władzę"

Nie dziwi zatem tak mocne zdenerwowanie prezydenta wszystkich Polaków , że aż nazwał wyborców szaleńcami. W jego ślady poszła także oddana dwórka i najzwyczajnie w świecie walnęłą drzwiami, nie kończąc rozmowy.

Wygląda na to, że sitwa zaczyna się sypać. Tak Trzymać pani Moniczko...

Pani Olejnik odpowiada fasadowa demokracja w stylu układu powiązanego z PO-PSL, a Polacy chcą faktycznej demokracji a to nie przewiduje przewodniej siły narodu PO-PSL tak jak było w komunie z PZPR !!!!! Naród ma prawo zmieniać swoje preferencje wyborcze

potwory-puszczają wam zawory.

Zobaczyć wyprowadzoną z równowagi Monikę Olejnik: bezcenne!!!! haha Nie do pojęcia dla tej Pani jest to, że można wygrać wybory i uważać, że... trzeba je powtórzyć dla uczciwości. Słowo uczciwość dla niej nie zrozumiałe? Ale to...zrozumiałe;-)

Niebywale -
"Stokroci" padl serwer...

Pudernicy i lisopodobnym nerwy puszczają i zwieracze, w czasie wojny takim się śpiewało, koniec wasz bliski, pakujcie walizki.

Badyl dała tyła i dyla.

Wydaje sie po jej zachowaniu, ze zdaje sobie sprawe z tego, ze to poczatek konca.Czas wracac do miejsca z ktorego sie przyszlo czli do skupu butelek.

Jeśli politycy prawicy dają się obrażać to potem są tak traktowani przez media jak teraz olejnik potraktowała Ziobrę. Jeśli prawica przestanie chodzić do Pani Olejnik to będzie raczej z korzyścią dla jej polityków. Po co chodzą do Olejnik? Nie ma po co. W 99$ są obrażani, krytykowani,a ich słowa są przeinaczana. Autorytet ich spada, a nie rośnie ! Nie ma po co chodzić do olejnik, trzeba olać wizyty u niej i w TVN!

A mnie zachowanie Monisi wcale nie dziwi. No bo jak można się dziwić "niewidomej" że nie odróżnia kolorów.

tam Pani Moniko ma Pani wszystkich przeciwko sobie. Wraca wszystko.Uczta nie trwa wiecznie oszuści.

Ma ktoś link do normalnego video z ekstazy pro PO MO?
Bo na stronie radia ZET, tylko audio wysłuchałem. W video jakieś błędy mi się wyświetliły, nie mogę tego pobrać ze strony ZETKI...

Nieładnie, chociaż z drugiej strony przypomnę, że jeszcze rok temu Ziobro był odsądzany od czci i wiary przez niezależną.pl. Czasy się zmieniają

Łolejnica odleciołach.. łoj dana , łoj dana...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl