niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
2 lipca 2016

Kolejny skandal! "Byliśmy zbyt zmęczeni aby starannie liczyć głosy" [NAGRANIE]

Dodano: 20.11.2014 [13:13]
Kolejny skandal! "Byliśmy zbyt zmęczeni aby starannie liczyć głosy" [NAGRANIE] - niezalezna.pl
foto: youtube.com
"Nie chciało mi się, bo byliśmy zbyt zmęczeni i nie pochyliliśmy się matematycznie nad każdym protokołem. To jest nasze zaniedbanie" - przyznał Sędzia Michał Bober, Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Elblągu. Portal elblag24.pl opublikował nagranie z posiedzenia Miejskiej Komisji Wyborczej z 19 listopada.

Podczas wczorajszego posiedzenia Miejskiej Komisji Wyborczej w Elblągu okazało się, że wyniki zsumowanych głosów na jednego z kandydatów do sejmiku wojewódzkiego, były błędne. - Dokonano korekty tego, na podstawie protokołu ROBOCZEGO, który nie znajduje się w kancelarii tajnej - mówi Mariusz Lewandowski, członek Miejskiej Komisji Wyborczej w Elblągu.

Oznacza to, że Miejska Komisja Wyborcza w Elblągu, dopuściła do procedury, w której Obwodowa Komisja Wyborcza dokonała zmiany swojego protokołu, nie na podstawie ponownego policzenia kart, które zostały oddane przez wyborców, ale na podstawie swojego protokołu, który nie był chroniony nawet tajemnicą kancelarii niejawnej Urzędu Miasta w Elblągu - tłumaczy Lewandowski, cytowany przez serwis elblag24.pl

POSŁUCHAJ NAGRANIA:
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A tymczasem Wojciech Mann o Systemie Informatycznym PKW ;))

http://www.cda.pl/video/15532705/-Wojciech-Mann-o-Systemie-Informatycznym-PKW

A tymczasem professur( chyba Ryms) z PKW tłumaczy,że te kilka kart wyborczych , to jest jedna karta. Jeśli ktoś widzi kilka kart, to żle widzi. Grzeszczak z PSL , też zakazuje kwestionować cokolwiek itd itp. A krzywa rośnie.

Dzisiaj usłyszałem w mediach TVN-24 które wciskają Polakom CAŁĄ PRAWDĘ CAŁĄ DOBĘ że na Podlasiu spadł śnieg i śnieg zawinił że są kłopoty z dowiezieniem gdzieś tam policzonych głosów. Pytam TVN-24 : GDZIE SĄ GRANICE PARANOI ???

To mi przypomina bagienko i 5 metrów mułu

Proszę ponownie przeliczyć głosy! Nieważne również. Wówczas wszelkie nieścisłości -nawet pojedyncze - będą koronną podstawą do powtórzenia wyborów.

Chopin też była PSL-ówką.

Dzisiąj Platfusy Obwatelskie potrafią wcisnąć lemingom, ale i znacznej części społeczeństwa nawet to, że książeczka jest kartą (do głosowania).

W takim szambie to tylko Platfusy Obwatelskie i Plebejski Syndykat Lawirantów umie się świetnie poruszać.

SZOK. gdzie sie nie obejrzysz - oszustwo. te rzady i samorzady nie maja mandatu spolecznego do sprawowania urzedu. tzw Sienkiewicz ma racje: panstwo istnieje teoretycznie.

Po co bylo męczyć się i liczyć. Nie lepiej spytać Komorowskiego jaki ma być wynik i wpisać?

Jeśli niewzawisły sędzia III RP , tak pojmuje praworządność, to nie można w takim Kraju czuć się bezpiecznie. Mętne i spienione ODMĘTY szaleństwa bulowego.

Sędzia Michał Bober, został powołany 28.02.2012 r. przez p.Komorowskiego. Czy przepisy przewidują zawieszenie etyki sędziowskiej , w wypadku zmęczenia. Ciekawe jak orzeka ów sędzia w imieniu RP, kiedy subiektywnie poczuje ZMĘCZENIE ?

To już za mało powiedzieć, żałosne, skandal, przecież tych ludzi powinno eis pozamykać w więzieniach za ciężkie przestępstwo przeciw państwu

przeciw państwu???

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl