niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

Komorowski: „Kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa”

Dodano: 19.11.2014 [14:03]
Komorowski: „Kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa” - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się z sędziami Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego – czyli instytucjami, które zgłaszają kandydatów na członków Państwowej Komisji Wyborczej. - Zachodzi potrzeba policzenia głosów innymi metodami – oświadczył po spotkaniu Bronisław Komorowski, dodając jednocześnie, że próba odwołania PKW to „szaleństwo”. - Nie dajmy się zwariować. To się wszystko da policzyć – przekonywał prezydent. Komorowski zaapelował o zachowanie spokoju.

- Chciałbym zaapelować o uspokojenie debaty w kwestii kłopotów z policzeniem głosów. Te głosy muszą być skutecznie i uczciwie policzone. Te głosy będą policzone skutecznie i uczciwie, mimo iż system zawiódł. Zachodzi potrzeba policzenia głosów innymi metodami. Musimy zapewnić spokój tym, którzy to robią. (...) Gwarantami uczciwości i bezstronności są członkowie PKW, powoływani przez kolejnych prezydentów – tłumaczył Bronisław Komorowski.

Prezydent ostro skrytykował wszelkie sugestie kwestionowania to „odmęty szaleństwa” i zapowiedział, że czas na ewentualne rozliczenia i wyciąganie wniosków przyjdzie dopiero po zakończeniu liczenia głosów.

- Po zakończeniu wyborów przyjdzie czas na rozliczenia i wyciągnięcie wniosków ws. PKW i Krajowego Biura Wyborczego. Być może powinno to oznaczać decyzje personalne. Powinny być one jednak podejmowane w zgodzie z obowiązującym prawem. Nie ma zgody na kwestionowanie uczciwości wyborów na przykład poprzez lansowanie szkodliwej tezy o konieczności ponownego rozpisania wyborów... To odmęty szaleństwa – mówił prezydent.

Jednocześnie Bronisław Komorowski stanął murem za członkami PKW stanowczo sprzeciwiając się wszelkim próbom ich odwołania jeszcze przed zakończeniem liczenia głosów.

- Za przejaw braku odpowiedzialności za państwo polskie uważam wszelkie pomysły dotyczące hurtowego odwołania członków PKW. W sytuacjach trudnych miarą stosunku do państwa jest to, czy się je stabilizuje, czy świadomie je destabilizuje. Powinni to pamiętać wszyscy poważni politycy i kandydaci na poważnych polityków. Próba odwołania PKW w trakcie trwania wyborów to szaleństwo. Nie dajmy się zwariować. To się wszystko da policzyć  - oświadczył Komorowski.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jak można uczciwie wygrać wybory, w "DEMOKRATYCZNYM PAŃSTWIE PRAWNYM INACZEJ"?
MANIPULACJA MEDIAMI Z WYKORZYSTANIEM CBOS
Pani premier i jej suto opłacani (judaszowymi srebrnikami) doradcy oraz " resortowe dzieci", pracują dokładnie wg wskazówek J. Goebbelsa- ministra propagandy III Rzeszy!. Liczy się tylko tzw. "kasa", układy i ogłupianie wyborców, zgodnie z zasadami socjotechniki, psychologii tłumu, PR oraz inżynierii społecznej ( vide -JAK MANIPULUJE SIĘ „CIEMNIAKAMI” http://blogmedia24.pl/node/54823 KONIECZNIE CZYTAJ CAŁY TEKST
1 – ODWRÓĆ UWAGĘ. elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu...(tzw. puszczanie szczura))
2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE.
3 – STOPNIUJE ZMIANY. 4 – ODWLEKAJ ZMIANY.
5 –MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA. 6 – SKUPIAJ SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI. Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego obejście zdrowego rozsądku.. 7– UTRZYMUJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI. Spraw, aby społeczeństwo nie zrozumiało technik manipulacji. 8 – UTWIERDZAJ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM. 9 – ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY. .
10 – POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMI ZNAJĄ SIEBIE.

PREMIER WYNAJĄŁ ZA NASZE PIENIĄDZE SPECJALNĄ GRUPĘ DBAJĄCĄ O "DOBRE IMIĘ" PO, KTÓRA ZAKMUJE SIĘ NIE TYLKO PRANIEM MÓZGÓW, ALE TEŻ NISZCZENIEM PRZECIWNIKÓW. zatrudniono w CBOS 5 osób związanych z PO ; Pawła Lisiewicza, Radosława Markowskiego, Jacka Kurczewskiego i Iwonę Sulik -rzecznika pani premier. Teraz mogą z nami i sondażami robić dosłownie co chcą i właśnie to robią, bo wyborcy nie chcą głosować z góry na tzw. "przegranych" i tak jest!
STALIN miał rację, nie ważne jak wybierają, ważne kto liczy głosy! ( np. CBOS wydając potem sondaże na zamówienie rządu.)

Nie wiem czyje interesy reprezentuje pan prezydent, ale w świetle stanowiska, jakie zajął w sprawie nieuczciwych
wyborów, przyklepał ostatecznie krążącą o sobie opinię, że nie jest obrońcą polskich interesów.

Odezwały się odmęty głupoty i uwikłania w brudnej grze.

Zdrajców należy odpowiednio potraktować i rozliczyć. Ten co strzeże żyrandola zdradza ojczyznę na każdym kroku, służąc Ruskiemu. Liczy na wsparcie sowieckich oligarchów, oby się nie przeliczył. A najlepiej niech wyp...la od razu na wschód, ze swoją "śliczną" małżonką, która być może jest jego agentem prowadzącym.

Utrzymanie tej bandy idiotów (a może zdrajców i agentów?) - z Komorowskim włącznie to szaleństwo. Zniszczą Polskę jeżeli nie damy odporu.

CZAS NAZWAĆ RZECZY PO IMIENIU / WYBORY FAŁSZUJE CENTRALA PKW W WARSZAWIE

wPolityce.pl: W w czasie jednej z wtorkowych konferencji zaprezentowała cząstkowe wyniki wyborów w województwie świętokrzyskim. Wywracały one do góry nogami sondaż exit polls, w którym w sposób znaczący wygrał PiS. PKWtymczasem w wyborach do sejmiku wojewódzkiego ogłosiła silne prowadzenie PSL-u.

Problem w tym, że do dziś nie wiadomo, na jakiej podstawie… Zastępca przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Kielcach twierdzi, że nie przesłał jeszcze do PKW żadnego protokołu.

Nie przesłano protokołów do PKW w Warszawie, a tam w Warszawie ogłoszono wyniki, których jeszcze nie znali.

Sami mamy dopiero 12 z 14 potrzebnych protokołów. Czekamy jeszcze na powiat ziemski kielecki i Ostrowiec Świętokrzyski — tłumaczy „Rzeczpospolitej” Jan Maur. Dodaje, że po ich otrzymaniu Komisja weźmie się do pracy.

Rano wszystko powinno być gotowe — dodaje. Proszony o wyjaśnienie, dlaczego PKW podała już wyniki wyborów w świętokrzyskim, wskazuje, że nie ma pojęcia.

Nie wiem, skąd te wyniki. My nie przesłaliśmy jeszcze żadnego protokołu, bo musimy to zrobić w komplecie, jak już będą wszystkie — wyjaśnia Mazur. - Wskazuje, że nie wierzy w ogóle w „wyniki podawane są w mediach”.

Ciekawe skąd PKW wzięła dane dotyczące województwa świętokrzyskiego? - Jak widaćPKW wciąż zdaje egzamin…

ŹRÓDŁO: wPolityce.pl>>> http://wpolityce.pl/polityka/222700-nie-ma-granicy-tej-hucpy-pkw-oglasza-prowadzenie-psl-w-swietokrzyskiem-kielecka-komisja-wyborcza-odpowiada-nie-wiemy-skad-pkw-ma-takie-wyniki

Takie brednie to jest odmęt szaleństwa i łajdactwa. Jeżeli Polacy dadzą sobie pluć w twarz to zginie Polska. Nasi przodkowie w grobach się przewracają

Udzial w spisku smolenskim i szybkie przejecie Kancelarii Prezydenckiej to dopiero "odmety szalenstwa". Narod pamieta, bedzie pamietal az odmety pochlona zbrodniarzy. Rzales jak ogier, gdy przywozono trumny z zabitymi w Smolensku - ruski zaprzancu.

" Te głosy będą policzone skutecznie i uczciwie, mimo że system zawiódł" Tak panie hrabio wierzymy panu z szacunku dla pana herbu.

Dla Pana Prezydenta nie Demokracja jest WAŻNA tylko WŁADZA.

Może to już pora na społeczny sprzeciw wobec władzy, która autorytarnie podważa POWAGĘ najważniejszej wartości DEMOKRACJI - WOLNE WYBORY.

"Odment" był wtedy gdy Polacy zagłosowali na Komorowskiego.

"Nie dajmy się zwariować. " Wyniki (do sprawdzenia i/lub zatwierdzenia) wyślemy do słynących z niezależności, bezstronności, fachowości naszych najlepszych i zaufanych przyjaciół Rosjan.

Nie rozumie, że 10 wieków historii patrzy na nas. Nie wie, że prezydent powinien nosić w sobie powagę dziejów własnego Narodu, dumę z setek zwycięskich bitew,
z tysięcy wybitnych Polaków, wojowników, hetmanów, królów, wybitnych uczonych, artystów, wielkich mężów stanu, podróżników i odkrywców .....
nie ma empatii, nie rozumie, że reprezentuje powagę państwa, cały Naród przed światem, że jest odpowiedzialny przed historią ...
.... i ośmiesza ten Naród, kraj i wysokie stanowisko które piastuje swoim ignoranctwem. Nie ma tam żadnych uczuć wyższych, tylko zwykłe siermiężne prostactwo.

jesteśmy trakcie wojny z Rosją. Nie jest to wojna konwencjonalna, jaką znamy z filmów, z użyciem wojska i broni, lecz jak inaczej nazwać obecną sytuację w naszym państwie? Nie działają prawidłowo żadne organy centralne, administracja, służby nie spełniają swojej roli, szpitale nie przyjmują cywilnych chorych, ludzie masowo uciekają za granicę,

cały dobry tekst!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=3526

hahaha,smiechem kwituje slowa komorowskiego o uczciwosci ,ten nielegalny prezydent ze sfalszowanych wyborow smie bronic bandziorow ktorzy falszowali wybory??,tego sie policzyc nie da prezydenciez wsi!!!,glosy niszczono ktore byly nieprzychylne obecnej wladzy,wiec jak mozna was,samozwanczych premierow i prezydentow nazywac legalna wladza???,Polska jest rzadzona przez czerwona sitwe bandytow z wsi,nkwd i sb,wybory organizuje sie tylko zeby pokazac frekfencje wyborcza,a wybieraja ich ci ktorzy pozniej licza glosy!!!,chamstwo i zenada!!!,nareszcie pokazaliscie prawde i za kogo wy macie wyborcow i gdzie ich macie!!!,to juz wasz koniec towarzyszu komorowski!!!!,obecne wladze nalezy uwazac za nielegalna i narzucona Polakom bande czerwonych bandytow!!,precz z oczu hotsztaplerze!!

Wyszło szydło z worka!

ALE ŁAJDAK!

"To się wszystko da policzyć" - oświadczył bul Komorowski i po cichu dodał "tak jak podczas ostatniego głosowania na prezydenta" - na Ruskich serwerach".

Moze byc tak,ze milosciwie nam panujacy pod wplywem presji sprobuje odwolac PKW ,oczywiscie z zachowaniem tzw.procedur po to tylko,zeby powolac nowa komisje z zachowaniem... oczywiscie tzw.procedur.Zatoczymy w ten sposob kolo po to tylko, zeby ponownie powolac-ma sie rozumiec z zachowaniem tzw.procedur- nowa komisje wytypowana przez te same instytucje, ktore do tej pory to robily.Oczywiscie w "nowej" PKW znajda sie nowi ludzie o slusznych pogladach.W ten sposob nikt nie bedzie mogl zarzucic,ze przyszlorocze wybory wygraja ci co maja wygrac.Zmieni sie bardzo duzo,zeby wszystko pozostalo po staremu.

Te jego wypowiedzi po raz kolejny dobitnie świadczą o tym, że mamy do czynienia z kompletnym cepem i niechaj to wystarczy za cały komentarz. Obrona obecnego składu osobowego PKW, nie pozostawia najmniejszych wątpliwości co do intencji broniącego. Myśli praktycznie, a nóż trzeba będzie udzielić pomocy, to chłopaki nie odmówią. Im większy burdel w państwie, tym obywatele pokroju Komorowskiego czy Tuska lepiej się w tym państwie czują. Jako kraj sięgamy dna i to nie tylko o te dzisiejsze wybory idzie, od wyborów 2007 roku zastraszająco nasilił się proces gnilny fundamentów i to jest bardzo groźne. O swoich pożal się Boże rodakach już nie wspominam, bo to jest już kompletny rozkład ideowo-moralny.

Jeśli to co się dzieje w czasie wyborów nazywa się "demokracją" i "wolnymi" wyborami, to naprawdę są
"odmęty szaleństwa" w "dzikim kraju" ; panie Komorowski!!!!
Całe to szachrajstwo jest "szyte grubymi nićmi" bo przecież ; "władzy raz zdobytej nie oddadzą"!
Tyle afer i przekrętów,że naprawde mamy "ch.. d... i kamieni kupa"/jak orzekł b.minister PO-PSL/
I tylko "puchną" konta w rajach podatkowych "władców" tej krainy!Kto wreszcie sprawdzi te ich majątki i konta?
Napewno wówczas odnajdzie się ten bilion zadłużenia!!!

A kto by tam słuchał czytanych z kartki przysłanej z Moskwy, bredni Bronka Lewatywy

Afera wyborcza, skandaliczna.
Mamy następny skandal. Tym razem wyborczy. Zrodził się już w poprzednich wyborach, ciągle był wygłuszany aż bomba pękła z głośnym hukiem. Od tego huku głośno wszędzie. Dotychczasowe znane sposoby przekrętów dostawianie krzyżyków, kupowanie głosów za mamrota, autobusy wyborcze, ruskie serwery, dosypywanie głosów do urn, wyrzucanie złych głosów na śmietnisko oraz podobne numery korygujące uszły sprawcom bezkarnie. Wyszkolona na takie okazje u mistrzów fałszowania PKW dostrzegała kanty, ale zawsze je kwalifikowała, jako nieistotne. Dopiero obecne masowe przekręty uświadomiły możliwości systemu informatycznego. Przesyłanie danych drogą elektroniczną, kiedy system jest spaprany i bez dostatecznych zabezpieczeń, to zaproszenie dla oszustów a także dowcipnisiów, do wprowadzania nieuprawnionych danych. Już w poprzednich wyborach samorządowych przetestowano metodą przyrostu krzyżyków możliwości wpływania na wyniki. Udało się. Protesty wprawdzie były, ale raczej nieśmiałe. Skoro tak to teraz oszuści poszli na całość. No i jak za dotknięciem długiej przerwy w policzeniu wyników, kopciuszek wyrósł nagle na pannę z bogatym posagiem. Pierwszy w kraju nawołuje do spokoju, niemoc w usunięciu sprawców bałaganu, i obiecuje jakieś bliżej nieokreślone kroki naprawy. Obiecanki cacanki. Skandal jest i to niemal kosmiczny. Nasza rachityczna demokracja padła twarzą na deski. Ci, którzy ją tam powalili nie będą sią kwapić by pomóc leżącej. To musimy zrobić sami nawet wbrew fałszystom. W świetle obecnych zdarzeń poprzednia sekwencja zwycięstw wydaje się mocno wątpliwa.

Szaleństwem jest posiadanie ruskiego niedouczonego deb..a za prezydenta.

Kto dopuscil do tych odmentow!!!prezydent stoi na strazy konstytucji a ty pozwoliles na chaos na dezinformacje iteraz idiotow sie szuka w narodzie!!!Wstyd i hanba ze POLSKA ma takiego prezydenta caly Swiat jest oburzony isie dziwi ze siedzisz na stolku!!!

I jeszcze: niepokojąco w ustach prezydęta brzmią oskarżenia o "świadomą destabilizację państwa". Biorąc pod uwagę fakt, że stałą strategią tej władzy jest naśladowanie złodzieja, który krzyczy: łapaj złodzieja czy też inaczej - notoryczne tzw. odwracanie kota ogonem, można się domyślać, że odbywa się właśnie świadoma destabilizacja państwa, a nasz prezydęt miałby niewątpliwie coś do powiedzenia na ten temat, tylko oczywiście nie to, co powiedział.
Zastanawia też ostre stwierdzenie na temat "odmętów szaleństwa" - czy to prowokacja? Chodzi o zaostrzenie emocji? Już raz Komorowski destabilizował i jątrzył w związku z krzyżem przed Pałacem. To był początek tego straszliwego podziału Polaków, wzajemnej nienawiści. Jakie odmęty marzą się prezydętowi? Uspokaja czy podsyca emocje?

Komorowski spłaca dług zaciągnięty w PKW.
Oni wszyscy grają w jednej drużynie.

Takiego stanowiska Komorowskego, mogliśmy się spodziewać. To jest człowiek PO. Oni zdają sobie sprawę,że powtórka wyborów była by bardzo ryzykowna dla PO i PSL. Nie mogą sobie na to pozwolić,bo to oznacza prawdopodobnie ich klęskę i być może wcześniejsze wybory parlamentarne. Nie pozbędąąą się władzy. Czytam i słucham wiele zarzutów skierowanych do PiS,że nie wystawił w każdym lokalu wyborczym swoich Mężów Zaufania. Moim zdaniem, jest to logistycznie dość trudne do wykonania,tym bardziej że było by potrzeba kilka tysicy osób. Osób które potrafią przeciwstawić się często nie zbyt przychylnej komisji i wreszcie muszą to być ludzie bezwględnie uczciwi i lojalni . Jak ich sprawdzic? W mojej malutkiej gmnie, uprawnionych do głosowania było 1542 Wyborców. Do loalu wyborczego wiozłam dwie starsze osoby.Przy drzwiach witał nas przewodniczący, odbierał od nas dowody i podawał paniom, które sprawdzały dane i wydawały kartki do głosowania.Moje towarzyszki miały problem jak głosować.Potrzebowały pomocy. Sama byłam przez chwile zaskoczona "książeczką".Zdziwiłam się trochę,że na pierwszym miejscu był PSL a zaraz za nią jako drugi był PiS. Jako trzecia z wylosowanym nr "4" była PO. Na tą ilość głosujących było aż CZTERECH męzów zaufania z plakietkami na piersi.Nie wiem jakie formacje reprezenfowali. W dużych okręgach, gdzie jest Wyborców kilka tysięcy, Mąż Zaufania nie jest wstanie ogarnać,dostrzec nieprawidłowosci, szczególnie w czasie zliczania głosów.Jeżeli ludzie nie będą sami przestrzegać uczciwosci, to sprytny i bezwględny cawniak oszuka nas patrząc nam prosto w twarz.

W m. Łodzi pozdejmowali dzisiaj protokoły komisji ,w paru komisjach wyborczych , podejrzewam coby nie można było dokładnie sprawdzić.

Pani prezydęcie! Inaczej!! W rosji kwestionowanie czegokolwiek nazywa władza bluźnierstwem. Szaleństwo to za słabo, trzeba brać przykład z silniejszej władzy!! A naprawdę jest odwrotnie - trzeba być szaleńcem, żeby twierdzić, że wyniki wyborów są prawdziwe, nie odwoływać komisji wyborczej i udawać: Polacy nic się nie dzieje, drobna usterka! A tak w ogóle - co na to WSI,, panie prezydęcie? To oni podpowiadają to szaleństwo i szykują psychuszki?

To jest pewne. Odwołanie członków PKW z pewnością nie zdestabilizuje państwa-Polski. I tego powinni być pewni kandydaci na polityków.
Natomiast co do liczenia głosów, satrapa Józef Stalin mówił: Nie ważne jak się głosuje. Ważne, kto liczy głosy. " Tak można sobie liczyć wszystkie głosy razem z tymi sfałszowanymi, dorzuconymi.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl