niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

Komorowski: „Kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa”

Dodano: 19.11.2014 [14:03]
Komorowski: „Kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa” - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się z sędziami Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego – czyli instytucjami, które zgłaszają kandydatów na członków Państwowej Komisji Wyborczej. - Zachodzi potrzeba policzenia głosów innymi metodami – oświadczył po spotkaniu Bronisław Komorowski, dodając jednocześnie, że próba odwołania PKW to „szaleństwo”. - Nie dajmy się zwariować. To się wszystko da policzyć – przekonywał prezydent. Komorowski zaapelował o zachowanie spokoju.

- Chciałbym zaapelować o uspokojenie debaty w kwestii kłopotów z policzeniem głosów. Te głosy muszą być skutecznie i uczciwie policzone. Te głosy będą policzone skutecznie i uczciwie, mimo iż system zawiódł. Zachodzi potrzeba policzenia głosów innymi metodami. Musimy zapewnić spokój tym, którzy to robią. (...) Gwarantami uczciwości i bezstronności są członkowie PKW, powoływani przez kolejnych prezydentów – tłumaczył Bronisław Komorowski.

Prezydent ostro skrytykował wszelkie sugestie kwestionowania to „odmęty szaleństwa” i zapowiedział, że czas na ewentualne rozliczenia i wyciąganie wniosków przyjdzie dopiero po zakończeniu liczenia głosów.

- Po zakończeniu wyborów przyjdzie czas na rozliczenia i wyciągnięcie wniosków ws. PKW i Krajowego Biura Wyborczego. Być może powinno to oznaczać decyzje personalne. Powinny być one jednak podejmowane w zgodzie z obowiązującym prawem. Nie ma zgody na kwestionowanie uczciwości wyborów na przykład poprzez lansowanie szkodliwej tezy o konieczności ponownego rozpisania wyborów... To odmęty szaleństwa – mówił prezydent.

Jednocześnie Bronisław Komorowski stanął murem za członkami PKW stanowczo sprzeciwiając się wszelkim próbom ich odwołania jeszcze przed zakończeniem liczenia głosów.

- Za przejaw braku odpowiedzialności za państwo polskie uważam wszelkie pomysły dotyczące hurtowego odwołania członków PKW. W sytuacjach trudnych miarą stosunku do państwa jest to, czy się je stabilizuje, czy świadomie je destabilizuje. Powinni to pamiętać wszyscy poważni politycy i kandydaci na poważnych polityków. Próba odwołania PKW w trakcie trwania wyborów to szaleństwo. Nie dajmy się zwariować. To się wszystko da policzyć  - oświadczył Komorowski.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jak można uczciwie wygrać wybory, w "DEMOKRATYCZNYM PAŃSTWIE PRAWNYM INACZEJ"?
MANIPULACJA MEDIAMI Z WYKORZYSTANIEM CBOS
Pani premier i jej suto opłacani (judaszowymi srebrnikami) doradcy oraz " resortowe dzieci", pracują dokładnie wg wskazówek J. Goebbelsa- ministra propagandy III Rzeszy!. Liczy się tylko tzw. "kasa", układy i ogłupianie wyborców, zgodnie z zasadami socjotechniki, psychologii tłumu, PR oraz inżynierii społecznej ( vide -JAK MANIPULUJE SIĘ „CIEMNIAKAMI” http://blogmedia24.pl/node/54823 KONIECZNIE CZYTAJ CAŁY TEKST
1 – ODWRÓĆ UWAGĘ. elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu...(tzw. puszczanie szczura))
2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE.
3 – STOPNIUJE ZMIANY. 4 – ODWLEKAJ ZMIANY.
5 –MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA. 6 – SKUPIAJ SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI. Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego obejście zdrowego rozsądku.. 7– UTRZYMUJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI. Spraw, aby społeczeństwo nie zrozumiało technik manipulacji. 8 – UTWIERDZAJ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM. 9 – ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY. .
10 – POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMI ZNAJĄ SIEBIE.

PREMIER WYNAJĄŁ ZA NASZE PIENIĄDZE SPECJALNĄ GRUPĘ DBAJĄCĄ O "DOBRE IMIĘ" PO, KTÓRA ZAKMUJE SIĘ NIE TYLKO PRANIEM MÓZGÓW, ALE TEŻ NISZCZENIEM PRZECIWNIKÓW. zatrudniono w CBOS 5 osób związanych z PO ; Pawła Lisiewicza, Radosława Markowskiego, Jacka Kurczewskiego i Iwonę Sulik -rzecznika pani premier. Teraz mogą z nami i sondażami robić dosłownie co chcą i właśnie to robią, bo wyborcy nie chcą głosować z góry na tzw. "przegranych" i tak jest!
STALIN miał rację, nie ważne jak wybierają, ważne kto liczy głosy! ( np. CBOS wydając potem sondaże na zamówienie rządu.)

No to mamy ból do bulu.

Nie wiem czyje interesy reprezentuje pan prezydent, ale w świetle stanowiska, jakie zajął w sprawie nieuczciwych
wyborów, przyklepał ostatecznie krążącą o sobie opinię, że nie jest obrońcą polskich interesów.

_T_A_R_G_O_W_I_C_A_!_

Odezwały się odmęty głupoty i uwikłania w brudnej grze.

Zdrajców należy odpowiednio potraktować i rozliczyć. Ten co strzeże żyrandola zdradza ojczyznę na każdym kroku, służąc Ruskiemu. Liczy na wsparcie sowieckich oligarchów, oby się nie przeliczył. A najlepiej niech wyp...la od razu na wschód, ze swoją "śliczną" małżonką, która być może jest jego agentem prowadzącym.

KONIEC Z GNICIEM PRZEZ 25 LAT , agencie Szczynukowicz . DOSYĆ JUŻ !

Panie Komorowski za ten potworny bajzel, za manipulacje odpowiaqda pan. I czas najwyższy aby pan zszedł z zaszczytnej finkcji prezydenta Polski. Rozumie pan to, czy też nie?! Dzisiejsze pana 'wystąpienie' wzburzyło Polaków i będą domagać się, co już głosno słychać, aby pan odszedł sam. Maja byc ogłoszone wybory wcześniej i tego będa domagac sie Polacy. Polacy maja dość rządzenia łgarzy z PO, i również pana. Za dużo już nie damy rady znosić. Znosimy ten haniebny, wrogi Polakom rząd PO-PSL, i również pana mamy dosyć. To co pan mówi, to jest żenujące, nie pasuje do rangi prezydenta Polski.

Utrzymanie tej bandy idiotów (a może zdrajców i agentów?) - z Komorowskim włącznie to szaleństwo. Zniszczą Polskę jeżeli nie damy odporu.

CZAS NAZWAĆ RZECZY PO IMIENIU / WYBORY FAŁSZUJE CENTRALA PKW W WARSZAWIE

wPolityce.pl: W w czasie jednej z wtorkowych konferencji zaprezentowała cząstkowe wyniki wyborów w województwie świętokrzyskim. Wywracały one do góry nogami sondaż exit polls, w którym w sposób znaczący wygrał PiS. PKWtymczasem w wyborach do sejmiku wojewódzkiego ogłosiła silne prowadzenie PSL-u.

Problem w tym, że do dziś nie wiadomo, na jakiej podstawie… Zastępca przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Kielcach twierdzi, że nie przesłał jeszcze do PKW żadnego protokołu.

Nie przesłano protokołów do PKW w Warszawie, a tam w Warszawie ogłoszono wyniki, których jeszcze nie znali.

Sami mamy dopiero 12 z 14 potrzebnych protokołów. Czekamy jeszcze na powiat ziemski kielecki i Ostrowiec Świętokrzyski — tłumaczy „Rzeczpospolitej” Jan Maur. Dodaje, że po ich otrzymaniu Komisja weźmie się do pracy.

Rano wszystko powinno być gotowe — dodaje. Proszony o wyjaśnienie, dlaczego PKW podała już wyniki wyborów w świętokrzyskim, wskazuje, że nie ma pojęcia.

Nie wiem, skąd te wyniki. My nie przesłaliśmy jeszcze żadnego protokołu, bo musimy to zrobić w komplecie, jak już będą wszystkie — wyjaśnia Mazur. - Wskazuje, że nie wierzy w ogóle w „wyniki podawane są w mediach”.

Ciekawe skąd PKW wzięła dane dotyczące województwa świętokrzyskiego? - Jak widaćPKW wciąż zdaje egzamin…

ŹRÓDŁO: wPolityce.pl>>> http://wpolityce.pl/polityka/222700-nie-ma-granicy-tej-hucpy-pkw-oglasza-prowadzenie-psl-w-swietokrzyskiem-kielecka-komisja-wyborcza-odpowiada-nie-wiemy-skad-pkw-ma-takie-wyniki

To faktycznie ODMĘTY Ja bym to ujął JESZCZE dosadniej to ZSZAMBIENIE (ch, dupa i kamieni kupa)już doszczętne III RP, poprzednie wybory wołały "o pomstę do nieba" ale te już UWŁACZAJĄ obywatelom. A ten co ocenia to jakiś upiorny paradoks, bo ON nie wytłumaczył nam skąd ON miał wiedzę, że "wcześniejsze wybory się odbędą jeśli tylko Prezydent Kaczyński zechce gdzieś polecieć" czyli ON już wiedział w jak sposób będzie przeprowadzona zapowiadana przez WNUCZKA DZIADKA Z WEHRMACHTU "zagłada dinozaurów". On też nie zdradził, kto napuścił "SERYJNEGO SAMOBÓJCĘ" do likwidacji już kilkunastu świadków z ":AFERY MARSZAŁKOWEJ". I JA jak tak sobie myślę, że los Polski może być w łapskach osobników uwikłanych nie tylko w zdradę ale i w masową zbrodnię to na głowie WŁOS SIĘ JEŻY" aczkolwiek wtedy ŁATWIEJ WYTŁUMACZYĆ "CUDA" NAD URNĄ. Faktycznie coraz częściej ujawniają się, mimo matactwa, zatrważające fakty, że ONI doprowadzili, że Polska istnieje tylko teoretycznie. I pomyśleć, że o losie Polski decydują dziwne fakty no bo wyobraźmy sobie jakby tak Pan Pułkownik Tobiasz nie UMARŁ w czasie tańca, to JUŻ BYŚMY ZNALI KULISY AFERY MARSZAŁKOWEJ i została by NIEODWOŁALNIE uruchomiona procedura IMPEACHMENTU, ponieważ moja ocena tego drania stanowczo nie bierze HONOROWEGO PODANIA się przez NIEGO do dymisji a zapewne wielu potwierdzi MOJĄ ocenę a szczególnie na pewno udręczony przez NIEGO Pan Romuald Szeremietiew. I jeszcze jedno ja nie daję wiary aby sondaże jego poparcie dotychczas wychodziły poza ten element szubrawy nazywany ANTYPOLSKIM.

Tak się rządzą nami PO z Komorowskim. Wstyd, hańba dla Polaków na całym swiecie. Wstyd,że Polacy dali się zwieść tym kretaczom. Komuniści dziś rządzą Polską i to oni decydują, a nie my, kto wygrał.

Takie brednie to jest odmęt szaleństwa i łajdactwa. Jeżeli Polacy dadzą sobie pluć w twarz to zginie Polska. Nasi przodkowie w grobach się przewracają

Chrabin Orto-Bul usiłuje używać języka ludzi morza, którego nie rozumie.

Udzial w spisku smolenskim i szybkie przejecie Kancelarii Prezydenckiej to dopiero "odmety szalenstwa". Narod pamieta, bedzie pamietal az odmety pochlona zbrodniarzy. Rzales jak ogier, gdy przywozono trumny z zabitymi w Smolensku - ruski zaprzancu.

" Te głosy będą policzone skutecznie i uczciwie, mimo że system zawiódł" Tak panie hrabio wierzymy panu z szacunku dla pana herbu.

Niech mi ktoś odpowie na moje pytanie! Po co komuś takiemu jak TOTO uczciwe wybory!Przecież to jest dopiero preludium przed wyborami w 2014 roku.TOTO TESTUJE NA ILE TOTO BĘDZIE MÓGŁ SOBIE POZWOLIĆ I JEGO PARTIA W NASTĘPNYCH WYBORACH W 2014.

Na antenie telewizji wypowiedział sie człowiek, że wsystemie można robic wszystko np. dodac nowego kandydata wygenerowc mu głosy elektoratu itd.
Czy w związku z powyższym wszystkie poprzednie wybory można uznać za uczciwe czy mogły służby nasze czy obce w nich manipulować?
Takie pytanie czy Polska jeszcze istnieje?

Dla Pana Prezydenta nie Demokracja jest WAŻNA tylko WŁADZA.

Może to już pora na społeczny sprzeciw wobec władzy, która autorytarnie podważa POWAGĘ najważniejszej wartości DEMOKRACJI - WOLNE WYBORY.

"Odment" był wtedy gdy Polacy zagłosowali na Komorowskiego.

"Nie dajmy się zwariować. " Wyniki (do sprawdzenia i/lub zatwierdzenia) wyślemy do słynących z niezależności, bezstronności, fachowości naszych najlepszych i zaufanych przyjaciół Rosjan.

Nie rozumie, że 10 wieków historii patrzy na nas. Nie wie, że prezydent powinien nosić w sobie powagę dziejów własnego Narodu, dumę z setek zwycięskich bitew,
z tysięcy wybitnych Polaków, wojowników, hetmanów, królów, wybitnych uczonych, artystów, wielkich mężów stanu, podróżników i odkrywców .....
nie ma empatii, nie rozumie, że reprezentuje powagę państwa, cały Naród przed światem, że jest odpowiedzialny przed historią ...
.... i ośmiesza ten Naród, kraj i wysokie stanowisko które piastuje swoim ignoranctwem. Nie ma tam żadnych uczuć wyższych, tylko zwykłe siermiężne prostactwo.

jesteśmy trakcie wojny z Rosją. Nie jest to wojna konwencjonalna, jaką znamy z filmów, z użyciem wojska i broni, lecz jak inaczej nazwać obecną sytuację w naszym państwie? Nie działają prawidłowo żadne organy centralne, administracja, służby nie spełniają swojej roli, szpitale nie przyjmują cywilnych chorych, ludzie masowo uciekają za granicę,

cały dobry tekst!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=3526

hahaha,smiechem kwituje slowa komorowskiego o uczciwosci ,ten nielegalny prezydent ze sfalszowanych wyborow smie bronic bandziorow ktorzy falszowali wybory??,tego sie policzyc nie da prezydenciez wsi!!!,glosy niszczono ktore byly nieprzychylne obecnej wladzy,wiec jak mozna was,samozwanczych premierow i prezydentow nazywac legalna wladza???,Polska jest rzadzona przez czerwona sitwe bandytow z wsi,nkwd i sb,wybory organizuje sie tylko zeby pokazac frekfencje wyborcza,a wybieraja ich ci ktorzy pozniej licza glosy!!!,chamstwo i zenada!!!,nareszcie pokazaliscie prawde i za kogo wy macie wyborcow i gdzie ich macie!!!,to juz wasz koniec towarzyszu komorowski!!!!,obecne wladze nalezy uwazac za nielegalna i narzucona Polakom bande czerwonych bandytow!!,precz z oczu hotsztaplerze!!

Wyszło szydło z worka!

ALE ŁAJDAK!

"To się wszystko da policzyć" - oświadczył bul Komorowski i po cichu dodał "tak jak podczas ostatniego głosowania na prezydenta" - na Ruskich serwerach".

Moze byc tak,ze milosciwie nam panujacy pod wplywem presji sprobuje odwolac PKW ,oczywiscie z zachowaniem tzw.procedur po to tylko,zeby powolac nowa komisje z zachowaniem... oczywiscie tzw.procedur.Zatoczymy w ten sposob kolo po to tylko, zeby ponownie powolac-ma sie rozumiec z zachowaniem tzw.procedur- nowa komisje wytypowana przez te same instytucje, ktore do tej pory to robily.Oczywiscie w "nowej" PKW znajda sie nowi ludzie o slusznych pogladach.W ten sposob nikt nie bedzie mogl zarzucic,ze przyszlorocze wybory wygraja ci co maja wygrac.Zmieni sie bardzo duzo,zeby wszystko pozostalo po staremu.

Te jego wypowiedzi po raz kolejny dobitnie świadczą o tym, że mamy do czynienia z kompletnym cepem i niechaj to wystarczy za cały komentarz. Obrona obecnego składu osobowego PKW, nie pozostawia najmniejszych wątpliwości co do intencji broniącego. Myśli praktycznie, a nóż trzeba będzie udzielić pomocy, to chłopaki nie odmówią. Im większy burdel w państwie, tym obywatele pokroju Komorowskiego czy Tuska lepiej się w tym państwie czują. Jako kraj sięgamy dna i to nie tylko o te dzisiejsze wybory idzie, od wyborów 2007 roku zastraszająco nasilił się proces gnilny fundamentów i to jest bardzo groźne. O swoich pożal się Boże rodakach już nie wspominam, bo to jest już kompletny rozkład ideowo-moralny.

Jeśli to co się dzieje w czasie wyborów nazywa się "demokracją" i "wolnymi" wyborami, to naprawdę są
"odmęty szaleństwa" w "dzikim kraju" ; panie Komorowski!!!!
Całe to szachrajstwo jest "szyte grubymi nićmi" bo przecież ; "władzy raz zdobytej nie oddadzą"!
Tyle afer i przekrętów,że naprawde mamy "ch.. d... i kamieni kupa"/jak orzekł b.minister PO-PSL/
I tylko "puchną" konta w rajach podatkowych "władców" tej krainy!Kto wreszcie sprawdzi te ich majątki i konta?
Napewno wówczas odnajdzie się ten bilion zadłużenia!!!

A kto by tam słuchał czytanych z kartki przysłanej z Moskwy, bredni Bronka Lewatywy

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl