niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2016

"Tłumy" na pochodzie Komorowskiego

Dodano: 11.11.2014 [17:11]
"Tłumy" na pochodzie Komorowskiego - niezalezna.pl
foto: twitter.com/MagdalenaZuraw
- W marszu Razem dla Niepodległej było nas bardzo wielu. Taka forma świętowania zyskuje akceptację - mówił na zakończenie swojego pochodu prezydent Bronisław Komorowski. Pech chciał, że nawet w relacji TVN24 widać, że tzw. tłum to maksymalnie kilkaset ludzi. Głównie polityków PO, BOR-owców i urzędników.

Zdjęcie z transmisji już stało się "hitem Internetu"Tak porażająca statystyka szybko stała się przedmiotem żartów na Twitterze

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A jak wypadł marsz J.Kaczyńskiego?

Bo był i taki, trzeci konkurencyjny zorganizowany na 11 listopada, ilu było uczestników?

Czy niezalezna cos o tym napisze?

I nawet koszulek z Bangladeszu nie dostali? Może chociaż czekoladowego Orła? Ale bigos to musiał być obowiązkowo!

Tłumy ,,tłumoków"

"Cała prawda całą dobę"!

Może niechcący, ale jednak.

W MĘTNYCH MEDIACH wszystko zostanie przekute w wielki sukces, a tłumy urosną.

- wmawiali nam że jesteśmy czwartą albo piąta potęgą gospodarczą zaraz za CCCP ,Kanadą,USA a jak mama wchodziłem do sklepu to był tylko ocet na pólkach.Zresztą w ubeckim tefałenie pracują ci sami "ludzie" albo ich spadkobiercy co wtedy dlatego i informację podają tak samo.Oni mają wykolejone mózgi i nie potrafią inaczej żyć tylko swoją "siłę"opierają na kłamstwie i manipulacji.

NIEPODLEGŁOŚĆ czy ULEGŁOŚĆ?

W listopadzie Święto mamy,
- tamten czas z historii znamy.
,,Święto Polski Niepodległej”,
- tak naprawdę; dziś uległej.

Kto podstępu tu nie widzi,
- niech się sam przed sobą wstydzi.
Władza hucznie tu świętuje,
- bo się w zdradzie dobrze czuje.

Gdzie nie spojrzysz w jaką stronę,
- niemal wszystko jest niszczone.
Młodzież Polska dziś ucieka.
- bo ją marna przyszłość czeka.

Mówią kraj nasz niepodległy,
- rząd zdradziecki i uległy.
Obcych sprawy najważniejsze,
- a Polaka coraz mniejsze.

Dziś zjednoczyć nam się trzeba,
- by nie była większa bieda.
Kraj dziś Unią zniewolony,
- biedę widać z każdej strony.

Wpierw ,,komuna” nas niszczyła,
- Unia teraz i dobiła.
Wieś się moja wyludniła,
- tam gdzie żyzna ziemia była.

11 listopad 2013 godz: 8,10-8,15
Autor : Krzysztof Szczurko ps. KYSY
Zwany także: ,,Trybun Ludowy”
kysyprzemysl@gmail.com
tel:781-096-772

nieładnie a gdzie "tęczowa" społeczność? taki afront zrobić swojemu jednemu i drugiemu (hiena gronkowiec i komoruski) prezydentowi.
Doprawdy nie uchodzi! zapewne liczył na frekwencję, a członkowie partii depresyjnego poziomu intelektualnego czytaj palikociarnia też nie dopisała? uuuuu ale obciach!

To jest zagubiony kondukt.

A niejaka Lewicka z TVP Info poinformowała z satysfakcją, że za Komorowskim dziarsko posuwało 35 tysięcy luda. Jak ona to policzyła?

Byl to marsz organizowany przez najwyzsze urzedy w Polsce i ich kierownikow. Prezydent, Premier, Szef Sejmu, niedawny Premier a obecnie Szef UE i gromadka ludzi ktorzy prawdopodobnie z roznych wzgledow musieli na ten marsz pojsc. Oni nie maja zadnego wstydu, oni juz dawno powinni podac sie do dymisji z tym ich poparciem. Nikt nie chce sie z nimi identyfikowac. Wstyd ze oni takie marsze jeszcze organizuja. Oni dodatkowo przed wszystkimi publicznie sie obnazaja.

Niepszebrane tłómy tłómoków!Tyle kieszeniuf a nigdzie nie ma portfela.Pewien bronek trzy razy sprawdzał razem z pewną bufetowom.

Te tłumy to są te które podaja sondazownie ( jak się nie mylę 70 % )gratuluje panie prezydencie.

jaki prezydent taki marsz

Tegorocznemu "marszowi" nadałem podtytuł: " Jest fajnie ale nie beznadziejnie, więc cieszmy się takoż samo, jako Cep z Dukaczewskim się cieszą" - jest optymizm, jest realizm, czyli wszystko czego narodowi potrzeba. Musimy zrobić wszystko a nawet jeszcze więcej, aby to "poparcie" dla marszu, przełożyło się na poparcie dla tamtej strony w przyszłorocznych wyborach zarówno parlamentarnych jak i prezydenckich.

Razem dla niepodleglej... ale kogo, czego? Slowo Polska przez gardla im nie przechodzi?

Bronisławie Komorowski! Widzisz, żę Polacy Ciebie nie chcą?! Wyciągnij z tego wnioski! Jeśli jesteś niezbyt lotny to podpowiem: SPADAJ! Na wzór Janukowycza.

Udział w marszu razem z Komorowskim to obciach.Oglądam relacje w TV Trwam.Miło zobaczyć młodych ludzi z biało-czerwonymi flagami. TVN cały marsz pokazuje jako wielką rozróbę. TVN to dno jak PO.

widać prawdziwe poparcie Komorowskiego oczy cieszą serce raduje wybory tuż tuż

"OSOBA o nastawieniu niepodległościowym nie pójdzie na imprezę zorganizowana przez Komorowskiego" p.Cejrowski. I to jest 100% racji. Polacy nie pójda z Komorowskim i jego komunistycznymi kolegami, Dworakami, nie bedą sami siebie poniżac, o nie.

Polacy to nie pojda. Ale zawsze znajdzie sie grupa Podpolakow czy Prawiepolakow, na tyle pazernych, ze pojda, a nawet nie beda sie zaslaniac przed kamerami. W koncu lody sie kreca.

TVN pokazał ten marsz Komorowskiego i........ było to żenujące. 100 osób jak i w poprzednich marszach. To gdzie jest to poparcie dla Komorowskiego, jakie podaje pokomunistyczny CBOS 80%????????????? Jak kłamstwo POwyłaziło na wierzch. Żenada.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl