niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 września 2016

"Tłumy" na pochodzie Komorowskiego

Dodano: 11.11.2014 [17:11]
"Tłumy" na pochodzie Komorowskiego - niezalezna.pl
foto: twitter.com/MagdalenaZuraw
- W marszu Razem dla Niepodległej było nas bardzo wielu. Taka forma świętowania zyskuje akceptację - mówił na zakończenie swojego pochodu prezydent Bronisław Komorowski. Pech chciał, że nawet w relacji TVN24 widać, że tzw. tłum to maksymalnie kilkaset ludzi. Głównie polityków PO, BOR-owców i urzędników.

Zdjęcie z transmisji już stało się "hitem Internetu"Tak porażająca statystyka szybko stała się przedmiotem żartów na Twitterze

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

I nawet koszulek z Bangladeszu nie dostali? Może chociaż czekoladowego Orła? Ale bigos to musiał być obowiązkowo!

Tłumy ,,tłumoków"

"Cała prawda całą dobę"!

Może niechcący, ale jednak.

W MĘTNYCH MEDIACH wszystko zostanie przekute w wielki sukces, a tłumy urosną.

- wmawiali nam że jesteśmy czwartą albo piąta potęgą gospodarczą zaraz za CCCP ,Kanadą,USA a jak mama wchodziłem do sklepu to był tylko ocet na pólkach.Zresztą w ubeckim tefałenie pracują ci sami "ludzie" albo ich spadkobiercy co wtedy dlatego i informację podają tak samo.Oni mają wykolejone mózgi i nie potrafią inaczej żyć tylko swoją "siłę"opierają na kłamstwie i manipulacji.

NIEPODLEGŁOŚĆ czy ULEGŁOŚĆ?

W listopadzie Święto mamy,
- tamten czas z historii znamy.
,,Święto Polski Niepodległej”,
- tak naprawdę; dziś uległej.

Kto podstępu tu nie widzi,
- niech się sam przed sobą wstydzi.
Władza hucznie tu świętuje,
- bo się w zdradzie dobrze czuje.

Gdzie nie spojrzysz w jaką stronę,
- niemal wszystko jest niszczone.
Młodzież Polska dziś ucieka.
- bo ją marna przyszłość czeka.

Mówią kraj nasz niepodległy,
- rząd zdradziecki i uległy.
Obcych sprawy najważniejsze,
- a Polaka coraz mniejsze.

Dziś zjednoczyć nam się trzeba,
- by nie była większa bieda.
Kraj dziś Unią zniewolony,
- biedę widać z każdej strony.

Wpierw ,,komuna” nas niszczyła,
- Unia teraz i dobiła.
Wieś się moja wyludniła,
- tam gdzie żyzna ziemia była.

11 listopad 2013 godz: 8,10-8,15
Autor : Krzysztof Szczurko ps. KYSY
Zwany także: ,,Trybun Ludowy”
kysyprzemysl@gmail.com
tel:781-096-772

nieładnie a gdzie "tęczowa" społeczność? taki afront zrobić swojemu jednemu i drugiemu (hiena gronkowiec i komoruski) prezydentowi.
Doprawdy nie uchodzi! zapewne liczył na frekwencję, a członkowie partii depresyjnego poziomu intelektualnego czytaj palikociarnia też nie dopisała? uuuuu ale obciach!

To jest zagubiony kondukt.

A niejaka Lewicka z TVP Info poinformowała z satysfakcją, że za Komorowskim dziarsko posuwało 35 tysięcy luda. Jak ona to policzyła?

Byl to marsz organizowany przez najwyzsze urzedy w Polsce i ich kierownikow. Prezydent, Premier, Szef Sejmu, niedawny Premier a obecnie Szef UE i gromadka ludzi ktorzy prawdopodobnie z roznych wzgledow musieli na ten marsz pojsc. Oni nie maja zadnego wstydu, oni juz dawno powinni podac sie do dymisji z tym ich poparciem. Nikt nie chce sie z nimi identyfikowac. Wstyd ze oni takie marsze jeszcze organizuja. Oni dodatkowo przed wszystkimi publicznie sie obnazaja.

Niepszebrane tłómy tłómoków!Tyle kieszeniuf a nigdzie nie ma portfela.Pewien bronek trzy razy sprawdzał razem z pewną bufetowom.

Te tłumy to są te które podaja sondazownie ( jak się nie mylę 70 % )gratuluje panie prezydencie.

jaki prezydent taki marsz

Bronisławie Komorowski! Widzisz, żę Polacy Ciebie nie chcą?! Wyciągnij z tego wnioski! Jeśli jesteś niezbyt lotny to podpowiem: SPADAJ! Na wzór Janukowycza.

Udział w marszu razem z Komorowskim to obciach.Oglądam relacje w TV Trwam.Miło zobaczyć młodych ludzi z biało-czerwonymi flagami. TVN cały marsz pokazuje jako wielką rozróbę. TVN to dno jak PO.

widać prawdziwe poparcie Komorowskiego oczy cieszą serce raduje wybory tuż tuż

TVN pokazał ten marsz Komorowskiego i........ było to żenujące. 100 osób jak i w poprzednich marszach. To gdzie jest to poparcie dla Komorowskiego, jakie podaje pokomunistyczny CBOS 80%????????????? Jak kłamstwo POwyłaziło na wierzch. Żenada.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl