niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

I co teraz zmyśli Kopacz?! Miał być sukces, a Piechociński ją wsypał: "ceny energii wzrosną"

Dodano: 28.10.2014 [22:49]
I co teraz zmyśli Kopacz?! Miał być sukces, a Piechociński ją wsypał: "ceny energii wzrosną" - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek
Sukces! - chwaliła się Ewa Kopacz po szczycie klimatycznym w Brukseli. - Ceny energii nie wzrosną - zapewniała Polaków premier. A dzisiaj przed kamerami TVN24 pojawił się wicepremier jej rządu i obnażył kłamstwa szefowej. Janusz Piechociński przyznał, że koszty energii jednak pójdą w górę.

Cytat z Ewy Kopacz (sprzed kilku dni) za portalem natemat.pl, który za krytyczny wobec rządu trudno uznać: "- Nie będzie dodatkowych obciążeń dla Polski w związku z nowymi ramami polityki klimatycznej UE – powiedziała po zakończeniu unijnego szczytu klimatycznego premier Ewa Kopacz". A tekst został opatrzony tytułem "Sukces Polski na szczycie klimatycznym? Premier Kopacz: Nie będą rosły ceny energii".

Minęło pięć dni. I w studio TVN24 pojawił się wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński. W "Faktach po faktach" opowiadał o partyjnym koledze z problemem alkoholowym, pozbyciu się z rządu Radosława Sikorskiego i Bartłomieja Sienkiewicza, aferze podsłuchowej.

Zapytany został również o cenę energii. Czy wzrośnie po ustaleniach na szczycie klimatycznym w Brukseli... Odpowiedź zaskoczyła chyba wszystkich.
- Wzrośnie, ale tylko w tej prognozie, w które będziemy koszty potrzebnych modernizacji realizować - stwierdził Piechociński. Jak dużo Polacy będą musieli wyciągać z kieszeni po negocjacyjnym "sukcesie" Kopacz? - To też zależy od tego, jak dobrze odrobimy tę lekcję, czy potrafimy wykorzystać [pieniądze] z krajowych i wojewódzkich funduszy, czy potrafimy powstrzymać wzrost kosztów w polskim górnictwie, energetyce.

I co teraz powie Ewa Kopacz? Piechociński nie będzie mógł tłumaczyć się (wzorem Sikorskiego), że wypowiedź była bez autoryzacji. To "szło na żywo".


@MStrzyminski
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jak to co ja myśle ? Jutro znowu was oszukam.

wie co mówi bo jako minister gospodarki co roku wyraża zgodę na podwyżki proponowane przez PGNiG oraz dostawców prądu. Już je pewnie podpisał bo wcześniej media wydały iż np.gaz idzie o 5%

Polacy obudźcie się, ten sukces to bardzo duże ceny za energię, a z tym związane będą duże konsekwencje, których nie uniosą Polacy. Jakie show robiono z zakupem włoskiego " pseudolino" które nie nadaje się do naszego klimatu i ciągle ma usterki. Dlaczego nie kupiono polskich pociągów i nie dano zarobić robotnikom Polakom ? Przy drogiej energii będzie bezrobocie i będą zakłady uciekać z Polski gdzie energia będzie tańsza. Kto odpowie za to z tej SITWY.

NIKT.
To kraj bezprawia,bez odpowiedzialności dla rządzącej kasty.

A kto rozsądny wierzy jeszcze Kopacz?

jeśli ta kłamczucha ponownie skłamała, o energii elektrycznej,jeśli zdrożeje to moja propozycja jest taka aby każdy POLAK wysłał do tej lekarki rachunek za podwyższoną energie elektryczną w celu opłacenia.

Polskę może uratować już tylko energia geotermalna i chrust.

To tylko jedno i jedyne co do sukcesu można zaliczyć na konto rządzących po wodzą Tuska, obecnie Kopacz. Kłamią rano, kłamią w południe, kłamią wieczorem, tak w kółko, że Niesiołowski w obronie cnoty kłamstwa spienia się ciągle jak Niagara. Może kiedyś jednak zamarznie i będzie cisza, spokój i normalność.

Cena energii elektrycznej jest składową wielu czynników, koszty emisji, ceny surowca, płac, kosztów inwestycji. Kłamcą jest każdy, który mówi że ceny : wzrosną/nie wzrosną/ będą stałe. Nikt nie potrafi odpowiedzieć, ile będzie kosztował węgiel za pół roku. Nikt również nie mówi, że elektrownie węglowe w Polsce, w większości są z lat 70 tych i ich żywot dobiega końca. A koszty inwestycji w modernizację/nowe elektrownie to miliardy złotych.. Ale liczy się bicie piany...

Czesc PiSiaki (to chyba nie obrazliwe :) ).Nie wiecie co powie?Powie,ze "to wina PiSu" a Niesiolowski powie,ze to "wyjątkowo obrzydliwa prowokacja tych,co codziennie podpalają Polske,jak mozna być takim....i że to niegodziwe mowic o wzroscie cen energii i ze zegarki ministra Nowaka kupiono uczciwie i ze ..."itd itd....Nie wiem jak Wy,ale ja juz sie tekstów Nusselbauma nauczyłem na pamiec.;)

Jaka władza taki przedstawiciel!!!
Już dawno ktoś Powinien utworzyć stronę internetową o nazwie pręgież historii, gdzie POwinni zamieszczać szkodników POlski!

A widzieliście jak w Brukseli kłaniała się wszystkim "chłopom" ? jak dziękowała Kameronowi nisko się kłaniając. Ta baba ośmiesza nas Polaków i Polskę.

Baba która potrzebuje GPS do dywanu nie powinna zajmować takiego stanowiska

Czekam z niecierpliwością, która partia opozycyjna zorganizuje protest uliczny na skalę całego kraju
przeciwko temu rządowi? ("Wszystkich nas nie wsadzą") To jest wyłącznie jedyna jak i___ SKUTECZNA ___droga by obalić ten rząd a winnych doprowadzić przed sąd jak i ukarać...

Wyborami tego rządu nie da się odsunąć od władzy, sfałszują każde wybory!
Demokracja jest tylko w mowie, praktycznie jesteśmy bliscy systemowi totalitarnemu...

To, że ceny energii wzrosną to jeszcze nic. Czeka nas kryzys jakiego jeszcze nie było. Tacy ludzie mają rzadko spotykany charakter. Tacy ludzie depczą tych co są niżej, a płaszczą się przed tymi co są wyżej, sprawiając wrażenie , że są ulegli. Są kłamliwi i cyniczni, a wręcz okrutni. Gdy osiągną wysokie stanowisko, są despotyczni.Mają totalitarne zapędy. Należy spodziewać się bezmyślnych i twardych rządów. Są jak Hitler lub Stalin.

POdlosc,kkamstwo,POpluczyny--Platforma Obywatelska.

No cóż, frajer Piechociński wcale nie musiał wkopywać premiery!

... Jednakowoż premiera od przekopywania kłamstw na smoleńskim pogorzelisku (podobnie zresztą jak i jej bystry nauczyciel - zwany ostatnio "prezydentem" Europy), jak coś mówi - to tylko mówi, a jak coś obiecuje - to tylko czaruje!
... Nie ulega bowiem najmniejszej wątpliwości, że po siedmiu latach "cudów" Platformy na niby Obywatelskiej, wszystkie platformerskie opowieści są już całkowicie podejrzanej treści! Czyli nie należy ich w ogóle traktować poważnie i stosować zasadę: że jeśli ktoś z Platformy czegoś dowodzi - to znaczy, że zwodzi, i że jest dokładnie odwrotnie! Jeśli więc premiera Kopacz po ostatnim szczycie europejskiego ociupienia mówi, że energia elektryczna w Polsce nie zdrożeje, to znaczy, że na pewno i to na 100 % zdrożeje!

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi? Bo Kopacz o braku obciążeń w związku z polityką UE, a Piechociński o podwyżce w związku z remontami. I w czym problem? Czy ktoś logicznie potrafi to tu wytłumaczyć?

150 zł za godzinę korepetycji z czytania ze zrozumieniem.

Ta baba ciagle klamie! Jak przystalo na tuskowych POlszewikow!

Czy ona w ogóle wie, w jakim świecie żyje?
Przeciaż to są jaja!
To jest premier średniej wielkości kraju europejskiego!

A u lemingów - wszystko gra!
Zgroza...

O tyle dobrze że to ona jest premierem a nie ktoś inny, bystrzejszy. Ledwie zaczęła a już się poważnie kompromituje. Tak trzymać pani premier! Jeszcze chwila i zakopie pani całe PO...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl