niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Islamska wojna na ulicach Hamburga. Dżihadyści panoszą się w Niemczech

Dodano: 09.10.2014 [20:48]
Islamska wojna na ulicach Hamburga. Dżihadyści panoszą się w Niemczech - niezalezna.pl
foto: arch. autor.
Do regularnej bitwy pomiędzy mieszkającymi w Niemczech Kurdami, a radykalnymi grupami muzułmańskimi doszło na ulicach Hamburga. Z relacji niemieckiego korespondenta portalu niezalezna.pl wynika, że uczestnicy zamieszek uzbrojeni byli w maczety, noże, metalowe rury, szpikulce wykorzystywane przy pieczeniu kebabów, kamienie. W celu opanowania sytuacji interweniowała policja używając pałek, armatek wodnych i gazów łzawiących.

Podobnie jak w innych niemieckich miastach, także i w Hamburgu, w ostatnich dniach Kurdowie zorganizowali demonstracje, domagając się od Zachodu lepszej ochrony społeczności kurdyjskiej przed dżihadystami z Państwa Islamskiego. Protestujący apelowali m.in. o zwrócenie uwagi świata na rozpaczliwą sytuację swoich rodaków w syryjskim Kobane (Ajn al-Arab), gdzie od blisko miesiąca miasto oblegane jest przez bojowników Państwa Islamskiego. Podobne demonstracje odbyły się również w Berlinie oraz Frankfurcie nad Menem, gdzie ok. 600 Kurdów przemaszerowało od tureckiego konsulatu do konsulatu USA, apelując o bardziej stanowcze działania w walce z Państwem Islamskim. Demonstrowano również w Bremie, Getyndze oraz Hanowerze. O ile w tamtych miastach demonstracje przebiegały w pokojowej atmosferze, manifestacja w Hamburgu przerodziła się w krwawą jatkę, gdy pokojową demonstrację zaatakowali zwolennicy Państwa Islamskiego.

W mieście początkowo stosunkowo pokojowo protestujących Kurdów zaatakowała liczna grupa radykalnych islamistów (według policji byli to Salafici). Pomimo oddzielającego demonstrujących Kurdów kordonu policji, szybko doszło do bezpośrednich starć członków obu grup.

Ze wstępnych informacji policji wynika, że podczas starć ciężko rannych zostało 18 osób, które odwieziono do najbliższych szpitali. Świadkowie relacjonowali, że Hamburg w ciągu zaledwie kilku chwil stał się areną krwawych starć islamistów, jakich miasto jeszcze nie oglądało.W zdecydowanej większości relacji pojawiają się informacje o dużej brutalności walczących i islamistach biegających po ulicach z nożami i maczetami w rękach. Sytuację udało się opanować dopiero, gdy do akcji wkroczyła policja używając środków przymusu bezpośredniego oraz armatek wodnych. Po aresztowaniu wielu uczestników zajść z obu stron okazało się, iż większość z nich już wcześniej szykowała się do „ustawki”. Znaleziono przy nich m.in.: meczety, noże, metalowe rury, kastety, czy kamienie.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza sytuacja, w której mieszkający w Niemczech islamiści łamią prawo i prowokują lokalne władze. Jeszcze we wrześniu informowaliśmy, że grupy islamskich salafitów patrolują ulice niemieckiej Moguncji, by „wpływać i rekrutować młodych ludzi”. Sprawą zainteresowała się niemiecka policja. Okazało się, że grupy islamistów widziano w zachodnim mieście Wuppertal; ich członkowie ubrani byli w pomarańczowe kamizelki odblaskowe z napisem „Policja szariatu”. Joerg Rademacher, rzecznik ministerstwa spraw wewnętrznych Niemiec, stwierdził, że umieszczony w internecie film promocyjny „Policji Szarietu” jest salaficką propagandą sprzeczną z niemieckim prawem.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tylko czekać, aż Niemcy będą nam narzucać Islam, jak w historii już bywało z innymi ideologiami i religiami, którymi akurat się interesowali.

Nikogo nie można dyskryminować ,mają takie zwyczaje że łeb odetną i trzeba być wyrozumiały jak dla wszelkich mniejszości ,sodomita zajmie się wylotem i trzeba siedzieć cicho.Tak jest jak się robi kupę na swoją kulturę i cywilizacje

Z nienawiści do chrześcijaństwa sprowadzili sobie zarazę.

Zwracam uwagę jak podawane są informacje:

Zabił jeden wyznawca Mahometa drugiego. Zabity, to muzułmanin, zabijający, to islamista.

Zwykle media nie piszą, że muzułmanin wysadził się w powietrze, zawsze islamista. I kogo zabija ów islamista w centrum Kairu? Muzułmanów.

Używa się też "islamistyczne".

Tu też - "mieszkający w Niemczech islamiści".

Podsumowując: "islamista" używa się do "złych muzułmanów" (jakby byli dobrzy też).

--------------
PanAndrzej

Islamista wywodzi się z islamizmu. Nie każdy muzułmanin jest islamistą. Google nie bolą.

Niech no tylko w Polsce zobaczę próbę propagowania tej zarazy a moje życie odzyska swój sens w obronie ojczyzny.

nie tak dawno Niemcy wpadli na pomysł że powinniśmy przyjąć część uchodźców od nich! niedoczekanie!

No to pan Hitler w grobie sie przewraca, gdyz przekracza to zdolnosc ludzkiej percepcji aby Kraj, gdzie z taka wola i determinacja walczono o czystosc rasowa eliminujac nawet osobnikow niepelnowartosciowe w ramach swej rasy dzis takie NUMMMERY byly mozliwe. Jak swiat pamieta Nazisci wykastrowali ponad 400 000,- Niemcow uznanych za niepelnowartosciowych z punktu widzenia rasy, ponad 180 000,- poddali eutanazji , kilkaset tysiecy swoich Zydow wymordowali a dzis sami bez bicia nasadzaja sobie na swoje glowy takich Gosci co robia im tam kashanke na ulicach. Jak ten trend sie utrzyma to niewykluczone, ze Niemcy beda chodzic ,, kanalami,, u siebie w Niemczech a Goscie po bulwarach i chodnikach. To dokladnie to samo co bylo z ZSRR a wiec za nim go zainstalowali to Bolschevicy wymordowali ok. 65 milionow Ludzi a pozniej inny Bolschevik po pijaku go rozwalil a o rozwaleniu zadecydowal jeden ponadmiarowy kieliszek vodki o pojemnosci 150,- Gramm co oznacza , ze Rosjanie postawili znak rownosci pomiedzy zyciem 65,- milionow Rosjan a stakanem vodki. I dlatego racje mial Filozof sprzed 2 300 lat , ktory juz wowczas madrze glosil, ze w zyciu Czlowieka NIC nei zasluguje na to aby o to walczyc i to tak, zeby poswiecic swoje zycie w walce a jednyna rzecz o jaka warto walczyc a nawet wypada to walka o SPRAWIEDLIWOSC.

Oj oj. a coz to.

Jeszcze nie dawno niemieccy antyfaszysci i lewacy chcieli wyzwalac nas od faszyzmu i uczyc nas tolerancji w dzien niepodległosci.

Atakujecie nasze Swiete Przymierze z Bogiem bronią tolerancji rasowej ,tak chcecie niszczyc naszą wiare?

Nie podnoscie ręki na Polskę, bo poginiecie od wlasnej broni!

600 kurdów ? a co bedzie jak wyjdzie 6 tysiecy a potem 60 000

Hitlerowscy teoretycy rasy przewracają się w grobach.

Uzbrojeni w maczety, a nie meczety.
Zatrudnijcie w końcu korektora.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl