niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

Praca dla młodych, praca dla swoich. Córka rzecznik rządu w państwowej spółce

Dodano: 28.09.2014 [18:07]
Praca dla młodych, praca dla swoich. Córka rzecznik rządu w państwowej spółce - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
28-letnia Magdalena Sulik – córka Iwony Sulik, wieloletniej współpracowniczki Ewy Kopacz, od niedawna pełniącej funkcję rzecznika rządu, znalazła pracę w państwowej spółce. Do działu marketingu państwowego koncernu energetycznego trafiła kilkanaście dni przed tym, jak jej mama została formalnie rzecznikiem rządu.

Jak informuje tygodnik "Wprost" Magdalena Sulik w pierwszej połowie września zaczęła pracę w PGE. 28-letnia córka pani rzecznik zanim zaczęła pracę w PGE była zatrudniona w dziale marketingu firmy Polkomtel.

Próbowaliśmy się skontaktować z panią rzecznik, by spytać o jej stanowisko w tej sprawie, jednak telefon początkowo był nieosiągalny, później Iwona Sulik nie odbierała kolejnych połączeń.

– [Monika Sulik] Przyszła po studiach, przeszła kolejne szczeble i przeniosła się do PGE – mówi tygodnikowi "Wprost" rozmówca z Polkomtela. Iwona Sulik od kilku lat była prawą ręką Ewy Kopacz w Sejmie, od początku typowana była na rzeczniczkę rządu. Na to stanowisko powołana została 23 września. Jak pisze tygodnik: W PGE usłyszeliśmy zapewnienia, że Sulik „przeszła proces rekrutacji”.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A corki i synowie POLAKOW wynocha do Angli na zmywaki!
Najwazniejsze ze SITWIE zyje sie dobrze!

Pewnie też ma "unikatowe kompetencje"... Jak wszyscy pociotkowie PO-wskiej magnaterii...

Prosba do dziennikarzy prawicowych!!

Monitorujcie "wypadek" posla Girzynskiego!!!

W malo ktorych tubach zostal dokladnie podany fakt o "wypadku" posla Girzysnkiego, a w tubach w internecie piali ze zderzyl sie z BMW, oczywiskie duzo na temat posla, a ZERO! na temat kierowcy BMW, nie wiadomo, kim jest ile ma lat...

Wiadomo, ze juz chca ukrecic "leb" zamiast "wypadku drogowe" chca karac szalenca go za "wykroczenie", czy to nie przekret mafijny? pilnujcie tego i przeprowadzcie dokladne swoje sledztwo!!!

Prosze posluchac Komendanta Stolecznej Policji Roberta Opasa, ktory mowi o tym przedziwnym "przekwalifikowaniu" gdzie samochod zostal doszczetnie zmasakrowany i nadaje sie na zlom, a oni bredza o wykroczeniu....

Polszewiki, to kryminalisci ida PO trupach do celu!!

Kim jest kierowca BMW i dlaczego tak skrzetnie sa ukrywane jego dane, prosze podajcie do publicznej widomosci!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl