niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 września 2016

Janusz Palikot wyrzuca Annę Grodzką z Twojego Ruchu

Dodano: 24.09.2014 [07:52]
Janusz Palikot wyrzuca Annę Grodzką z Twojego Ruchu - niezalezna.pl
foto: twitter.com/AleksandraDyjak
Informuję, że nie jestem już członkinią klubu parlamentarnego Twój Ruch - Ruch Palikota – poinformowała na Facebooku Anna Grodzka. Jak informuje posłanka Janusz Palikot znalazł kruczek prawny by wbrew jej woli usunąć ją z klubu parlamentarnego. W czerwcu br. Anna Grodzka odeszła z Twojego Ruchu i wstąpiła do partii Zielonych.
 
Teraz ostatecznie wiem co należy robić. W partii Zielonych znalazłam swój prawdziwy dom. Czuję się pierwszą i na razie jedyną Zieloną posłanką w Polskim parlamencie. Ale przyszłość przed nami” – pisze Grodzka informując, że Janusz Palikot nie dał posłom TR prawa do głosowania, czy usunąć ją z klubu, czy nie.
 
Z partii Palikota odchodzą ludzie. W sierpniu Witold Klepacz, wcześniej TR opuścili - Maciej Banaszak, Krzysztof Kłosowski i Jan Cedzyński. 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zieloni są finansowani przez Gazprom, ale wątpię żeby nasza Ania przypadła do gustu Wladimirowi.

A tam:) Aby do wyborów i niejakie Grodzkie będzie się musiało uśmiechnąć do Rafalali , może ta/to/te (no nie wiem, którego zaimka użyć...) załatwi temu ... czemuś fuchę na boku bo diety poselskiej zabraknie przecież;) Cyba , że pojawi się jakaś nowa partia trans...ów nagle "zzieleniałych" z zazdrości i pałających żądzą (czy czym oni/one/te się kierują) posiadania diet poselskich:)
Ale, ale!... Biedronia Palikot nie wyrzuca??? Czy to coś znaczy??:)

I co teraz Krzysiek będzie robił po skończeniu kadencji???

okazuje sie, ze KSR nie ma wystarczajacego doswiadczenia z kobietami.Tymczasem Grodzka to wciaz ten sam Bedkowski w innej poczwarze. Zieloni? W Nimczech jst pelno zielonych.To by wsakzywalo na reorientacje agenturalno-polityczna w strone szwabskiej pederastii.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl