niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

"Za twoją duszyczkę obdarzę cię..." kusi diabeł w podręczniku dla sześcioklasistów

Dodano: 18.09.2014 [20:30]
"Za twoją duszyczkę obdarzę cię..." kusi diabeł w podręczniku dla sześcioklasistów - niezalezna.pl
foto: facebook.com/MiesiecznikEgzorcysta
"Zaczął nasłuchiwać - w pobliżu płakała jakaś dziewczynka. Diabełek postanowił ją namówić, by oddała mu duszę. Podszedł do niej. - Jesteś taka smutna. W zamian za twoją duszyczkę obdarzę cię wszystkim, co zechcesz - tak zaczyna się kuszenie diabła, które pojawia się na podręczniku dla sześcioklasistów. Autorem jest GWO - Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Od zaniepokojonej Czytelniczki: Kto jest odpowiedzialny za nauczanie w 6. klasie podstawówki oddawania duszy szatanowi? Czy Rodzice wiedzą, czego uczą się ich dzieci? Przekażcie dalej - napisali administratorzy na profilu Magazynu "Egzorcysta". Historyjka na podstawie której skonstruowano zadanie dla dzieci, to opowieść jak diabeł pomaga choremu dziecku w zamian za duszę jego siostry."Masakra to mało powiedziane", "Jestem w WIELKIM SZOKU STRASZNE!!!" , "tak zachowuje sie spuszczony z lancucha diabel w naszym spoleczenstwie, a to aktak na najslabszych- na nasze dzieci a pewne osoby ktore sa za to odpowiedzialne na to pozwalaja jak widac",  "Tragedia, od kiedy diabeł uzdrawia?! Przeraża mnie to co zaczynają wkładać dzieciom do głowy w naszej Polsce" - w takim tonie sprawę komentuje większość internautów.

Jedna z pań zauważa ciekawą rzecz: Aż zabrakło mi słów, jak to zobaczyłam... Jak można z szatana robić niewinnego diabełka, który uzdrawia? Jakby w takim podręczniku pojawiła się chociaż wzmianka o Chrystusie, to zaraz znaleźliby się obrońcy świeckości państwa, żądając wycofania takiej publikacji...

Co na to Ministerstwo Edukacji Narodowej, które dopuściło książkę do nauczania w szkołach? Minister Joanna Kluzik-Rostowska nie chce odpowiadać na pytania. Jak na razie nie ma również reakcji samego wydawnictwa GWO. A oto ciąg dalszy "historyjki:


 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

"Diabełek postanowił ją namówić, by oddała mu duszę. Podszedł do niej. - Jesteś taka smutna. W zamian za twoją duszyczkę obdarzę cię wszystkim, co zechcesz"

Życie. Wszędzie naokoło dziecko spotyka się z kuszeniem a potem również jako dorosły. LEWA czy PRAWA strona nie ma znaczenia, każdy twierdzi, że jest lepszy od innych a ten drugi jest zły. Niewielu jest ludzi którzy szukają prawdziwej prawdy niezależnie czy jest ona dobra czy zła. Większość ludzi potępia złą reklamę i jest za dobrą ale to nie zmienia sedna sprawy, reklama pozostaje reklamą i chce sprawić żebyś myślał stronniczo, czyli tak jak chce tego ktoś inny. Spróbujcie pozostać pośrodku i jedni i drudzy będą was tępili.

A więc otwarto na oścież szkoły satanistów.

Drodzy rodzice na portalu oceńbelfra.pl wpisujmy którzy nauczyciele będą te bzdury powtarzali naszym dzieciom !!!

Uważam że lepiej opisywać te szkoły które uczą takich bredni na serwisie
oceńszkołę.pl

Modlitwa. Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce,a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą ochroną.Niech Bóg go zgromi,a ty o Wodzu Niebieskich Zastępów szatana i inne złe duchy które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą z pomocą Bożą strąć do piekła .A M E N .

a może zamiast diabła -wpisać niesiołowski

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl