niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Zmiany w TV Republika. Odchodzi Bronisław Wildstein. Nowym naczelnym Tomasz Terlikowski

Dodano: 18.09.2014 [11:14]
Zmiany w TV Republika. Odchodzi Bronisław Wildstein. Nowym naczelnym Tomasz Terlikowski - niezalezna.pl
foto: arch. GP
Bronisław Wildstein złożył rezygnację ze stanowisk: redaktora naczelnego i prezesa Zarządu Telewizji Republika. Nowym redaktorem naczelnym TV Republika będzie Tomasz Terlikowski, a funkcję zastępcy redaktora naczelnego obejmie Anita Gargas - dowiedział się portal niezalezna.pl.

Bronisław Wildstein kończy współpracę z TV Republika. Nie będzie już prowadził swojego autorskiego programu, ani nie będzie kierował pracami redakcji jako redaktor naczelny. O swojej decyzji dotychczasowy Wildstein poinformował widzów w porannym paśmie TV Republika.

- Zrezygnowałem z dniem dzisiejszym ze wszystkich stanowisk w Telewizji Republika. Nagrany już ostatni odcinek mojego programu zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu – potwierdził swoją decyzję w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Bronisław Wildstein.

Twórcy i cała załoga Telewizji Republika dziękują za wkład, jaki Bronisław Wildstein wniósł w stworzenie i rozwój tej stacji, którą pozostawia w dobrej kondycji i z nową ramówką. Będziemy Mu za to zawsze głęboko wdzięczni - podano w komunikacie Rady Nadzorczej Telewizji Republika.
 
Jak ustalił portal niezalezna.pl pracą redakcji jako nowy redaktor naczelny TV Republika będzie teraz kierował Tomasz Terlikowski. Zastępcą redaktora naczelnego będzie Anita Gargas.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ja tego nie akceptuję. I to nie samego faktu odejścia, bo może coś tam itd. Ale odzew społeczny na nawoływania do wspierania stacji zobowiązuje, bodaj do podania przyczyn. Może je podano, ale ja ich nie słyszałem. Nie przyjmujcie standardów PO.

A mi sie marzy telewizja, ktorej prezesem bedzie EWA STANKIEWICZ, a redaktorem naczelnym GRZEGORZ BRAUN lub JAN POSPIESZALSKI.
Ale taki patriotyczny luksus bedzie dopiero mozliwy w wolnej Polsce.
Jezeli chodzi o slimaka Terlikowskiego... to najpierw musimy bardzo mocno nagrzeszyc, aby w koncu pogonic z Ojczyzny ta bande zdrajcow, zlodziei i kolaborantow dawnego i obecnego rezimu. I dopiero po bitwie, wzorem naszych dziadow pojdziemy sie wyspowiadac do konfesjonalu.

To jest wiadomość TRAGICZNA. Wildstein jest jednym z nielicznych dziennikarzy, któremu ufam. On gwarantował poziom tej Telewizji. Każdy mądry inwestor za wszelką cenę próbowałby go zatrzymać. Myślę, że przyłożyła się do tego niewidzialna ręka PO, która nie cierpi TV Republiki i chętnie by ją całkowicie zniszczyła.

W moim małym świecie własnych decyzji i pryncypiów miałem dwie zasady, których nie złamałem ani razu: (1) Nie będę nigdy kupował żadnego wydawnictwa Urbana ani go czytał; (2) Nigdy nie włączę programu z "Kubą" Wojewódzkim. Wynika to z mojego przekonania, że są to osoby, które mają system wartości diametralnie różny od mojego i mają na celu demoralizację ludzi w Polsce. Od początku byłem wielkim entuzjastą TV Republika, mam wykupioną kartę od początku i operatora TV wybieram wg kryterium dostarczania TVR. Teraz się okazuje, że naczelnym TVR jest przyjaciel Wojewódzkiego. Muszę przemyśleć moje dalsze oglądanie Republiki. Poza tym płacąc za kartę jestem w jakimś sensie udziałowcem TVR, a w każdym razie klientem, który zapłacił z coś co było do tej pory sprzedawane. Jak w takiej sytuacji można wymieniać naczelnego redaktora bez słowa wyjaśnienia do widzów, którzy zapłacili wcześniej za coś, co zostało teraz zmienione?

Trzeba tylko doczekac sie momentu, w ktorym Terlikowski wyleci i Anita go zastapi.

To bedzie wielki moment.

Nielsen Audience Measurement podala, że w sierpniu br. udział TV Republika w rynku telewizyjnym wyniósł 0,12 proc.

To jest chyba bardzo, ale to bardzo malo.

Podsumowując...
Tv Republika niespodziewanie stacza się na tory zależności od reklam telewizyjnych. A to przy braku charyzmy i dążeniu za wszelką cenę na profity finansowe, może osiągnąć przy Terlikowskim odwrotny skutek co do powodzenia...
Nie myślałem że kiedyś to napiszę, a jednak.
Tv Republika od dzisiaj, nie jest dla mnie obiektywna i uczciwa w 95 %. Kiedyś byłem naiwny, tak myśląc. Teraz jej uczciwość i obiektywność spadła do 50 % u mnie, ciekawe co będzie dalej...

Bronisław Wildstein: Byłem masonem, zostanę katolikiem

http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/428253,bronislaw-wildstein-bylem-masonem-zostane-katolikiem.html

A może czas przeszły stał się teraźniejszym ? "Masonem został na zaproszenie dwóch tajemniczych osób". Może powrócili ?

60 zł wywalone w błoto... Nadzieje też...

Szkoda. http://bezdekretu.blogspot.com/2011/11/media-albo-smierc.html

Jakim cudem Terlikowski redaktorem NACZELNYM??? Czy ostatnie, dramatyczne upodlenie na wizji tvn-u (bruderszaft z Wojewódzkim) było ceną za stanowisko naczelnego? Czy w tv republika poszaleli? A może poszalały? Jesteście głupcami, prowadząc taką politykę. To przypomina zamach na UważamRze.

co? Nie wiedziałam... To skandaliczne i smutne.

Kupiłem akcję TV Republika nie dla niepewnego zysku ale ze względu na zaufanie, w szczególności do red. Wilsteina.
Chciałem oglądać programy,z których dowiem się, jak się ważne sprawy publiczne mają
Nie podważam kompetencji innych dziennikarzy stacji. Teraz chcę wiedzieć, gdzie będę mógł słuchać/oglądać red, Wildsteina? Może w TV Trwam?
Proszę Go także o przedstawienie swojej wizji ładu korporacyjnego w prywatnej,republikańskiej stacji.

można zmusic "inwestora" do zmiany decyzji-bojkotem .Ale poczekajmy na wypowiedz red.Wildsteina luk "inwestora" Przeciez taka decyzja powinna być znana wszystkim jeżeli TV REPUBLIKA jest wiarygodna.

Przepraszam ze jeszcze wroce do tematu-a może zadzialala 5 kolumna-wygląda to na sabotaż przed wyborami.Glupcami się nie rodzimy -zostajemy nimi za zycia po złych decyzjach.Czyzby wlasnie "ktoś" ja podjal?

Zawsze ktoś musi cos spieprzyc na prawicy-a te POlityczne miernoty będą miały temat.Nie wiem o co chodzi ale daj boze aby nie o "srebrniki".Czyzby Torun zadzialal-jezeli tak to bardzo zle.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl